sw.stefan i ch.j 11.03.08, 13:45 co nas,pijących piwo i oglądających pornografie obchodzi gderanie starego dziada,który pewnie myje sie raz na tydzień. Odpowiedz Link Zgłoś
darioes Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 13:45 żałosne.... Odpowiedz Link Zgłoś
l005 Kaczyński na jarmark !!!!!!!!!!!! 11.03.08, 13:45 Wreszcie prezes PiSu znalazł właściwe miejsce dla siebie i swojej polityki. Odpowiedz Link Zgłoś
and_nowak Zakazać im głosowania! 11.03.08, 13:46 Niech gó..arze mają zakaz udziału w wyborach! I w ogóle wszyscy, którzy nie zgadzają się z ideami Wielkiego Kartofla! Odpowiedz Link Zgłoś
ripper_666 Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 13:47 O proszę... Znalazł się Wielki Pan, który piwa nie pije, a jedyną miłością jego życia jest kot. W głosowaniu przez internet właśnie chodzi o to, żebym mógł z piwkiem w ręce pojawić się przed ekranem komputera i spokojnie zagłosować jak mam ochotę, a nie żeby mi jaśnie Pan Jarek powiedział kiedy mogę sobie zagłosować. LAME & WEAK Odpowiedz Link Zgłoś
sar11 Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 14:06 Kaczyński do do dżungli razem z mamusią,a nie do rzadzenia krajem .w XXI wieku Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Kaczyński ma rację. Poziom internautów jest niski 11.03.08, 14:07 Wystarczy spojrzeć na "poziom" komentarzy forumowiczów gazeta.pl Większość forumowiczów "Gazety" pisze na poziomie szkoły podstawowej powtarzając obiegowe "prawdy" przeczytane w "Gazecie" lub usłyszane w TVN. Zero własnego myślenia, łatwo podatni na manipulację. Forumowicze "Gazety" to typowy ciemny lud. Gdybym miał 100 mln zł budżetu na reklamę w mediach i "gadżety" dla dziennikarzy (laptopy itd.) aby "odpowiednio" pisali, sprawiłbym że zagłosowalibyście na mojego chomika... Odpowiedz Link Zgłoś
karamejkos Re: Kaczyński ma rację. Poziom internautów jest n 11.03.08, 14:13 palestrina 2005 witaj pośród ciemnego ludu. skoro tu piszesz to sam kwalifikujesz sie do tych slow ktore piszesz. tak sie akurat sklada ze nie uwazam sie za ciemny lud i mysle ze sposob w jaki sie wypowiadasz swiadczy o tobie najlepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 Re: Kaczyński ma rację. Poziom internautów jest n 11.03.08, 14:18 palestrina2005...napisała... Oj ...plastelino...plastelino jaką cię ulepili taka jesteś...... przypadek beznadziejny tak jak z Kaczyńskimi .... nawet nie ma jak polemizować z Twymi "przemyśleniami"....ŻENADA......... Odpowiedz Link Zgłoś
l005 Te niziny internautowskie 11.03.08, 14:34 He, he, nie ma to jak jarmarki i radyjo maryjo. Tam szukajcie ludzi na poziomie dopasowanym do waszych argumentów. Z taką mową na internautów nie liczcie nawet z 100 milionami euros. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Kaczyński ma rację. Poziom internautów jest n 11.03.08, 14:35 palestrina2005 napisał: > Wystarczy spojrzeć na "poziom" komentarzy forumowiczów gazeta.pl > Większość forumowiczów "Gazety" pisze na poziomie szkoły podstawowej > powtarzając obiegowe "prawdy" przeczytane w "Gazecie" lub usłyszane > w TVN. > Zero własnego myślenia, łatwo podatni na manipulację. > Forumowicze "Gazety" to typowy ciemny lud. > > Gdybym miał 100 mln zł budżetu na reklamę w mediach i "gadżety" dla > dziennikarzy (laptopy itd.) aby "odpowiednio" pisali, sprawiłbym że > zagłosowalibyście na mojego chomika... Podoba mi sie twoja samokrytyka, oraz probka glupoty jaka podales za przyklad swoich slow...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Re: Kaczyński ma rację. Poziom internautów jest n 11.03.08, 14:59 palestrina2005 napisał: > Wystarczy spojrzeć na "poziom" komentarzy forumowiczów gazeta.pl > Większość forumowiczów "Gazety" pisze na poziomie szkoły podstawowej > powtarzając obiegowe "prawdy" przeczytane w "Gazecie" lub usłyszane > w TVN. > Zero własnego myślenia, łatwo podatni na manipulację. > Forumowicze "Gazety" to typowy ciemny lud. > > Gdybym miał 100 mln zł budżetu na reklamę w mediach i "gadżety" dla > dziennikarzy (laptopy itd.) aby "odpowiednio" pisali, sprawiłbym że > zagłosowalibyście na mojego chomika... > Poziom internautów jest różny, z przewagą tych, którzy reprezentują niski a nawet bardzo niski poziom. I to niezależnie czy popierają PiS, PO czy jeszcze inną opcję polityczną. Nie ma się czemu dziwić. W pewnym sensie jest to przekrój społeczeństwa. Dziwić się jednak można, gdy żenująco niski poziom reprezentują wysoko postawieni ludzie w hierarchii państwa - Kaczyńscy i kilku innych czołowych polityków PiS. Te wszystkie łże elity, małpy czerwonym, ścierwojady, pokemony, wilcze oczy, my tu a wy tam gdzie zomo, tatuś z KPP, (Dorna tatuś też KPP, także z KP Zachodniej Ukrainy, PPR i PZPR, ale to nie szkodzi, bo to swój), PO m. inn. wśród morderców ks. Popiełuszki, jeżeli wygra PO to będzie 13 XII 1980, GW jak Trybuna Ludu w 1953 r, - można by długo wymieniać te powiedzonka, świadczące o baaaardzo „wysokim” poziomie ich autorów. Wielu polityków PO także nie reprezentuje wysokiego poziomu, ale daleko im, w tej negatywnej ocenie, do polityków PiS. Może Niesiołowski i Palikot nie odbiegają daleko. Chamstwo L. Kaczyńskiego, które objawiło się nie zaproszeniem głównej postaci 1968 r. i walki z komunizmem w latach 70-tyvh i 80-tych - Michnika, zniesmaczyło nawet Rafała Zienkiewicza, zaciekłego przeciwnika Michnika i GW (Rzeczpospolita, 7 marca „Perły i plewy” – cytayt: „Nie zaprosić Michnika na rocznicę Marca’68 to tak, jakby na obchody odzyskania niepodległości nie wpuścić Romana Dmowskiego”, „Obyczaj ten zamienia debatę publiczną w walkę na wyniszczenie, wzajemną eksterminację na kształt porachunków Hutu i Tutsi”). "Zero własnego myślenia, łatwo podatni na manipulację. Forumowicze "Gazety" to typowy ciemny lud. Mam nadzieję, że siebie także zaliczasz do tego typowego "ciemnego ludu" (zasada Kurskiego - ciemny lud to kupi) Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: Kaczyński ma rację. Poziom internautów jest n 11.03.08, 23:49 Gdybym miał 100 mln zł budżetu na reklamę w mediach i "gadżety" dla > dziennikarzy (laptopy itd.) aby "odpowiednio" pisali, sprawiłbym że > zagłosowalibyście na mojego chomika.. a skąd ty wiesz, na kogo głosowali forumowicze? skąd wiesz, że na po, a nie na przykłąd na lid czy nawet upr? tu nie trzeba na nikogo głosować, nie trzeba w ogóle miec żadnego pojęcia o polityce, nie trzeba czytać gw ani żadnej innej gazety, żeby słysząc jarka kaczyńskiego zazgrzytały zęby. nie wierzę, że tobie nie zgrzytają! nie chodzi tu o żadne manipulacje, lecz chociażby jego przemówienia, komentarze - ukazane w mediach bez cięć, czarno na białym. Odpowiedz Link Zgłoś
minipolak Kaczyński lubi piwo i porno 11.03.08, 14:11 teraz wiadomo co skubany robi przy komputerze. I teraz juz wie ze nie jest to najlepsza metoda spedzanai czasu i przestal byc tego entuzjasta. Jak to z ludzi wychodzi. Robi projekcje swoich dewiacji na wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
finish1 brak władzy pomieszał jarkowi we łbie. 11.03.08, 14:20 co to będzie jak ziobro z prezesa go wysiuda. Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: brak władzy pomieszał jarkowi we łbie. 11.03.08, 14:33 Jaro mu tego nie daruje...;) Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 14:21 taką opinię na temat wyborów przez internet wyraził w wywiadzie dla portalu pis.org.pl były premier Jarosław Kaczyński. pewnie miał na myśli tylko tych, którzy zaglądają na portal pis.org.pl...;) Odpowiedz Link Zgłoś
11tadeusz11 Kaczor połapał się że mohery 11.03.08, 14:28 mogą zagłosować z kartką od Radiomaryjców a nie zawracać sobie głowę jakimiś komputerami . Doskonale wie że padł jego zajebisty pomysł pokazywania swojej paskudnej facjaty na necie gdzie ludzie wolą oglądać pieprzące się dupy. Może zrobić furorę w przypadku jak będzie kopulował ( ale jak to ma zrobić jednojajowy impotent ) z salową . Odpowiedz Link Zgłoś
groptyk Jarosław Kaczyński mentalnie drugim Gomułką jest 11.03.08, 14:32 Kaczor masz kota? Odpowiedz Link Zgłoś
piesek1985 Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 14:33 niech ten idiota skupi sie wlasnie na jamrmarcznych przemowieniach. to jest idealne miejsce dla jego pato-retoryki. Najlepiej jakby stal na wozie drabiniastym , na sianie otoczony kurami i gęśmi. Mógłby wtedy powiedzieć " polacy nie gęsi i swoje kanały komunikacji mają" Odpowiedz Link Zgłoś
ryskoc Jarek ty maminsynku 11.03.08, 14:34 idź się wypłakać do mamusi że ciebie nie lubią w internecie. Odpowiedz Link Zgłoś
cyklista Każdy sądzi według siebie 11.03.08, 14:39 Czyżby to było to do czego stary kawaler i miłośnik kota używa internetu? Odpowiedz Link Zgłoś
niknejm Niech J. Kaczyński rzeczywiście... 11.03.08, 14:39 ...zajmie się przemawianiem na jarmarkach i da ludziom od siebie odpocząć. :-) Pzdr Niknejm Odpowiedz Link Zgłoś
evident boisz się młodych ludzi człowieku jesteś żałosny 11.03.08, 14:45 czy internet czy bez i tak jesteście skończeni Odpowiedz Link Zgłoś
yola13 Re: Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, któr 11.03.08, 14:50 czyli tak, zdaniem pana Kaczynskiego wszyscy internauci którzy nie głosuja na PiS sa manipulowani, a tylko głosowanie na PiS jest dobrem powszechnym , toz to dopiero jest manipulacja, ja jestem internauta i bynajmniej nikt mnie do niczego nie zmusza, a juz napewno nie w sprawie wyborów, a tak swoją droga panowie z PiSu wy ciągle tylko o wyborach, wybory dopiero co były, a wy dalej nie umiecie przebolec tego ze wygral kto inny, i podkladacie klody pod nogi gdzie tylko sie da, żenada Odpowiedz Link Zgłoś
apache5 Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 14:56 Już wiem kto porno ogląda i wie jak to sie robi. Odpowiedz Link Zgłoś
klod1 przed wojna 11.03.08, 15:03 - W moim prywatnym przekonaniu, przed wojną, w ramach tradycyjnej kultury istniało wiele kanałów komunikacyjnych, które nawet tym często bardzo prostym ludziom były w stanie coś przekazać. Na przykład przemówienia na jarmarku były takim kanałem informacyjnym - przypomina prezes PiS. - Teraz one już nie istnieją - dodaje. PRZED WOJNA TO SIE KROWAMI POLE ORALO A TERAZ SIE TEZ JUZ NIE ROBI!!! ------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
madissa Kolejna "grupa trzymająca władzę" odkryta. Hurra! 11.03.08, 15:11 Niech ktoś, błagam, zapokoi moją ciekawośc - KTO trzyma w ręku cały internet i na kogo wywiara wpływ? I jak? I dlaczego? Kto za tym stoi? Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra991 Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 15:11 Jaruś - ty jesteś po prostu głupi! Odpowiedz Link Zgłoś
ksks3 Jarosław Kaczyński - strach przed komputerem 11.03.08, 15:12 Myślenie z epoki lampy naftowej nic nie da Polsce. Strach przed koniecznością poznania nowego to następna fobia pana Jarosława. Ludzie z nosem w komputerze są naogół znacznie lepiej wykształceni i znacznie lepiej pasują do współczesności niż ci co się komputera boją. Epoka moherków kiedyś przeminie, ciekawe skąd wtedy PIS weźmie elektorat ? Odpowiedz Link Zgłoś
sralimuchibedziewiosna trzeba być mułem zeby tak zinterpretowac te slowa 11.03.08, 15:12 . Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Dokładnie słowa twego karłowatego wodzunia 11.03.08, 15:27 sprawdź na stronie pisiorków www.pis.org.pl/komentarz.php?id=1&ida=11842 Nie wina Wyborczej, co ten nieudacznik bełkocze. Oni tylko zacytowali, ku radości internautów, ten śmieszny bełkot Wodza Wolaków. I tu nawet nie ma czego wyrywać z kontekstu. ======================= pis.org.pl: Czy ma Pan pomysł na polityczne zagospodarowanie tych, którzy nie głosowali? J.K.: Osobiście nie jestem zwolennikiem zmuszania ludzi do brania udziału w wyborach ani też znacznych ułatwień jeśli chodzi o oddawanie głosu. Akt głosowania powinien być według mnie czynnością poważną, świadomą, wymagającą pewnej fatygi. Nie jestem entuzjastą tego, żeby sobie młody człowiek siedział przed komputerem, oglądał filmiki, pornografię, pociągał z butelki z piwem i zagłosował, gdy mu przyjdzie na to ochota. Zwolennicy głosowania przez Internet chcą tę powagę odebrać. Dlaczego? Wiadomo, kto ma przewagę w Internecie i kto się nim posługuje. Tą grupą najłatwiej manipulować, sugerować na kogo ma zagłosować. Jak namówić do pójścia do wyborów, tych, zwłaszcza mieszkańców prowincji, którzy na nie regularnie nie chodzą, tego nie wiem. O ile mi wiadomo, żaden socjolog nie dał do tej pory odpowiedzi na pytanie, dlaczego w wolnej Polsce – w której mamy społeczeństwo nieporównanie lepiej wykształcone niż w II Rzeczpospolitej - frekwencja jest niższa niż przed wojną, w tych czasach, kiedy wybory były jeszcze mniej więcej demokratyczne. W moim prywatnym przekonaniu, przed wojną, w ramach tradycyjnej kultury istniało wiele kanałów komunikacyjnych, które nawet tym często bardzo prostym ludziom były w stanie coś przekazać. Na przykład przemówienia na jarmarku były takim kanałem informacyjnym. Teraz one już nie istnieją. Odpowiedz Link Zgłoś
sralimuchibedziewiosna bzdura: początek akapitu zmienia kontekst 11.03.08, 15:38 zwykła manipulacja i stado bezmyslnych ludków pokrzykujące z oburzenia Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: bzdura: początek akapitu zmienia kontekst 11.03.08, 23:54 to napisz konkretnie, o co jarosławowi kaczyńskiemu chodziło, bo ja jakoś między wierszami ukrytego sensu nie wyłapałem:) no i konkretnie, które słowa z wywiadu na pis.org.pl a nie pojawiające się w gw zmieniają kontekst wszystkiego? Odpowiedz Link Zgłoś
jabo23 A ja nie jestem za tym, żeby kartofle rządziły ... 11.03.08, 15:14 .... dużym cywilizowanym karajem w środku Europy Odpowiedz Link Zgłoś