Dodaj do ulubionych

Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą ...

    • sw.stefan i ch.j 11.03.08, 13:45
      co nas,pijących piwo i oglądających pornografie obchodzi gderanie starego
      dziada,który pewnie myje sie raz na tydzień.
    • darioes Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 13:45
      żałosne....
    • l005 Kaczyński na jarmark !!!!!!!!!!!! 11.03.08, 13:45
      Wreszcie prezes PiSu znalazł właściwe miejsce dla siebie i swojej polityki.
    • and_nowak Zakazać im głosowania! 11.03.08, 13:46
      Niech gó..arze mają zakaz udziału w wyborach! I w ogóle wszyscy, którzy nie
      zgadzają się z ideami Wielkiego Kartofla!
    • ripper_666 Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 13:47
      O proszę... Znalazł się Wielki Pan, który piwa nie pije, a jedyną miłością jego życia jest kot. W głosowaniu przez internet właśnie chodzi o to, żebym mógł z piwkiem w ręce pojawić się przed ekranem komputera i spokojnie zagłosować jak mam ochotę, a nie żeby mi jaśnie Pan Jarek powiedział kiedy mogę sobie zagłosować. LAME & WEAK
    • sar11 Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 14:06
      Kaczyński do do dżungli razem z mamusią,a nie do rzadzenia krajem .w XXI wieku
    • palestrina2005 Kaczyński ma rację. Poziom internautów jest niski 11.03.08, 14:07
      Wystarczy spojrzeć na "poziom" komentarzy forumowiczów gazeta.pl
      Większość forumowiczów "Gazety" pisze na poziomie szkoły podstawowej
      powtarzając obiegowe "prawdy" przeczytane w "Gazecie" lub usłyszane
      w TVN.
      Zero własnego myślenia, łatwo podatni na manipulację.
      Forumowicze "Gazety" to typowy ciemny lud.

      Gdybym miał 100 mln zł budżetu na reklamę w mediach i "gadżety" dla
      dziennikarzy (laptopy itd.) aby "odpowiednio" pisali, sprawiłbym że
      zagłosowalibyście na mojego chomika...
      • karamejkos Re: Kaczyński ma rację. Poziom internautów jest n 11.03.08, 14:13
        palestrina 2005 witaj pośród ciemnego ludu. skoro tu piszesz to sam
        kwalifikujesz sie do tych slow ktore piszesz. tak sie akurat sklada ze nie
        uwazam sie za ciemny lud i mysle ze sposob w jaki sie wypowiadasz swiadczy o
        tobie najlepiej.
      • milo_1 Re: Kaczyński ma rację. Poziom internautów jest n 11.03.08, 14:18
        palestrina2005...napisała...

        Oj ...plastelino...plastelino jaką cię ulepili taka jesteś......
        przypadek beznadziejny tak jak z Kaczyńskimi .... nawet nie ma jak polemizować z Twymi "przemyśleniami"....ŻENADA.........
      • l005 Te niziny internautowskie 11.03.08, 14:34
        He, he, nie ma to jak jarmarki i radyjo maryjo. Tam szukajcie ludzi na poziomie
        dopasowanym do waszych argumentów. Z taką mową na internautów nie liczcie nawet
        z 100 milionami euros.
      • kralik111 Re: Kaczyński ma rację. Poziom internautów jest n 11.03.08, 14:35
        palestrina2005 napisał:

        > Wystarczy spojrzeć na "poziom" komentarzy forumowiczów gazeta.pl
        > Większość forumowiczów "Gazety" pisze na poziomie szkoły
        podstawowej
        > powtarzając obiegowe "prawdy" przeczytane w "Gazecie" lub
        usłyszane
        > w TVN.
        > Zero własnego myślenia, łatwo podatni na manipulację.
        > Forumowicze "Gazety" to typowy ciemny lud.
        >
        > Gdybym miał 100 mln zł budżetu na reklamę w mediach i "gadżety"
        dla
        > dziennikarzy (laptopy itd.) aby "odpowiednio" pisali, sprawiłbym
        że
        > zagłosowalibyście na mojego chomika...

        Podoba mi sie twoja samokrytyka, oraz probka glupoty jaka podales za
        przyklad swoich slow...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
      • marek99az1 Re: Kaczyński ma rację. Poziom internautów jest n 11.03.08, 14:59
        palestrina2005 napisał:

        > Wystarczy spojrzeć na "poziom" komentarzy forumowiczów gazeta.pl
        > Większość forumowiczów "Gazety" pisze na poziomie szkoły
        podstawowej
        > powtarzając obiegowe "prawdy" przeczytane w "Gazecie" lub
        usłyszane
        > w TVN.
        > Zero własnego myślenia, łatwo podatni na manipulację.
        > Forumowicze "Gazety" to typowy ciemny lud.
        >
        > Gdybym miał 100 mln zł budżetu na reklamę w mediach i "gadżety"
        dla
        > dziennikarzy (laptopy itd.) aby "odpowiednio" pisali, sprawiłbym
        że
        > zagłosowalibyście na mojego chomika...
        >

        Poziom internautów jest różny, z przewagą tych, którzy reprezentują
        niski a nawet bardzo niski poziom. I to niezależnie czy popierają
        PiS, PO czy jeszcze inną opcję polityczną. Nie ma się czemu dziwić.
        W pewnym sensie jest to przekrój społeczeństwa. Dziwić się jednak
        można, gdy żenująco niski poziom reprezentują wysoko postawieni
        ludzie w hierarchii państwa - Kaczyńscy i kilku innych czołowych
        polityków PiS. Te wszystkie łże elity, małpy czerwonym, ścierwojady,
        pokemony, wilcze oczy, my tu a wy tam gdzie zomo, tatuś z KPP,
        (Dorna tatuś też KPP, także z KP Zachodniej Ukrainy, PPR i PZPR, ale
        to nie szkodzi, bo to swój), PO m. inn. wśród morderców ks.
        Popiełuszki, jeżeli wygra PO to będzie 13 XII 1980, GW jak Trybuna
        Ludu w 1953 r, - można by długo wymieniać te powiedzonka, świadczące
        o baaaardzo „wysokim” poziomie ich autorów. Wielu polityków PO
        także nie reprezentuje wysokiego poziomu, ale daleko im, w tej
        negatywnej ocenie, do polityków PiS. Może Niesiołowski i Palikot
        nie odbiegają daleko. Chamstwo L. Kaczyńskiego, które objawiło się
        nie zaproszeniem głównej postaci 1968 r. i walki z komunizmem w
        latach 70-tyvh i 80-tych - Michnika, zniesmaczyło nawet Rafała
        Zienkiewicza, zaciekłego przeciwnika Michnika i GW (Rzeczpospolita,
        7 marca „Perły i plewy” – cytayt: „Nie zaprosić Michnika na
        rocznicę Marca’68 to tak, jakby na obchody odzyskania niepodległości
        nie wpuścić Romana Dmowskiego”, „Obyczaj ten zamienia debatę
        publiczną w walkę na wyniszczenie, wzajemną eksterminację na kształt
        porachunków Hutu i Tutsi”).

        "Zero własnego myślenia, łatwo podatni na manipulację.
        Forumowicze "Gazety" to typowy ciemny lud. Mam nadzieję, że siebie
        także zaliczasz do tego typowego "ciemnego ludu" (zasada Kurskiego -
        ciemny lud to kupi)

      • blinski Re: Kaczyński ma rację. Poziom internautów jest n 11.03.08, 23:49
        Gdybym miał 100 mln zł budżetu na reklamę w mediach i "gadżety" dla
        > dziennikarzy (laptopy itd.) aby "odpowiednio" pisali, sprawiłbym że
        > zagłosowalibyście na mojego chomika..

        a skąd ty wiesz, na kogo głosowali forumowicze? skąd wiesz, że na po, a nie na przykłąd na lid czy nawet upr? tu nie trzeba na nikogo głosować, nie trzeba w ogóle miec żadnego pojęcia o polityce, nie trzeba czytać gw ani żadnej innej gazety, żeby słysząc jarka kaczyńskiego zazgrzytały zęby. nie wierzę, że tobie nie zgrzytają! nie chodzi tu o żadne manipulacje, lecz chociażby jego przemówienia, komentarze - ukazane w mediach bez cięć, czarno na białym.
    • minipolak Kaczyński lubi piwo i porno 11.03.08, 14:11
      teraz wiadomo co skubany robi przy komputerze.
      I teraz juz wie ze nie jest to najlepsza metoda spedzanai czasu
      i przestal byc tego entuzjasta.
      Jak to z ludzi wychodzi.
      Robi projekcje swoich dewiacji na wszystkich.
    • finish1 brak władzy pomieszał jarkowi we łbie. 11.03.08, 14:20
      co to będzie jak ziobro z prezesa go wysiuda.
      • isa.stern Re: brak władzy pomieszał jarkowi we łbie. 11.03.08, 14:33
        Jaro mu tego nie daruje...;)
    • isa.stern Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 14:21
      taką opinię na temat wyborów przez internet wyraził w wywiadzie dla portalu
      pis.org.pl były premier Jarosław Kaczyński.

      pewnie miał na myśli tylko tych, którzy zaglądają na portal pis.org.pl...;)
    • 11tadeusz11 Kaczor połapał się że mohery 11.03.08, 14:28
      mogą zagłosować z kartką od Radiomaryjców a nie zawracać sobie głowę jakimiś
      komputerami . Doskonale wie że padł jego zajebisty pomysł pokazywania swojej
      paskudnej facjaty na necie gdzie ludzie wolą oglądać pieprzące się dupy. Może
      zrobić furorę w przypadku jak będzie kopulował ( ale jak to ma zrobić
      jednojajowy impotent ) z salową .
    • groptyk Jarosław Kaczyński mentalnie drugim Gomułką jest 11.03.08, 14:32
      Kaczor masz kota?
    • piesek1985 Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 14:33
      niech ten idiota skupi sie wlasnie na jamrmarcznych przemowieniach.
      to jest idealne miejsce dla jego pato-retoryki.
      Najlepiej jakby stal na wozie drabiniastym , na sianie otoczony kurami i gęśmi.
      Mógłby wtedy powiedzieć " polacy nie gęsi i swoje kanały komunikacji mają"
    • ryskoc Jarek ty maminsynku 11.03.08, 14:34
      idź się wypłakać do mamusi że ciebie nie lubią w internecie.
    • cyklista Każdy sądzi według siebie 11.03.08, 14:39
      Czyżby to było to do czego stary kawaler i miłośnik kota używa internetu?
    • niknejm Niech J. Kaczyński rzeczywiście... 11.03.08, 14:39
      ...zajmie się przemawianiem na jarmarkach i da ludziom od siebie
      odpocząć. :-)

      Pzdr
      Niknejm
    • evident boisz się młodych ludzi człowieku jesteś żałosny 11.03.08, 14:45
      czy internet czy bez i tak jesteście skończeni
    • yola13 Re: Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, któr 11.03.08, 14:50
      czyli tak, zdaniem pana Kaczynskiego wszyscy internauci którzy nie
      głosuja na PiS sa manipulowani, a tylko głosowanie na PiS jest
      dobrem powszechnym , toz to dopiero jest manipulacja, ja jestem
      internauta i bynajmniej nikt mnie do niczego nie zmusza, a juz
      napewno nie w sprawie wyborów, a tak swoją droga panowie z PiSu wy
      ciągle tylko o wyborach, wybory dopiero co były, a wy dalej nie
      umiecie przebolec tego ze wygral kto inny, i podkladacie klody pod
      nogi gdzie tylko sie da, żenada
    • apache5 Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 14:56
      Już wiem kto porno ogląda i wie jak to sie robi.
    • klod1 przed wojna 11.03.08, 15:03
      - W moim prywatnym przekonaniu, przed wojną, w ramach tradycyjnej
      kultury istniało wiele kanałów komunikacyjnych, które nawet tym
      często bardzo prostym ludziom były w stanie coś przekazać. Na
      przykład przemówienia na jarmarku były takim kanałem informacyjnym -
      przypomina prezes PiS. - Teraz one już nie istnieją - dodaje.

      PRZED WOJNA TO SIE KROWAMI POLE ORALO A TERAZ SIE TEZ JUZ NIE
      ROBI!!!

      -------------------------
    • madissa Kolejna "grupa trzymająca władzę" odkryta. Hurra! 11.03.08, 15:11
      Niech ktoś, błagam, zapokoi moją ciekawośc - KTO trzyma w ręku cały
      internet i na kogo wywiara wpływ? I jak? I dlaczego? Kto za tym
      stoi?
    • aleksandra991 Jarosław Kaczyński: internauci to grupa, którą .. 11.03.08, 15:11
      Jaruś - ty jesteś po prostu głupi!
    • ksks3 Jarosław Kaczyński - strach przed komputerem 11.03.08, 15:12
      Myślenie z epoki lampy naftowej nic nie da Polsce. Strach przed
      koniecznością poznania nowego to następna fobia pana Jarosława.
      Ludzie z nosem w komputerze są naogół znacznie lepiej wykształceni
      i znacznie lepiej pasują do współczesności niż ci co się komputera
      boją.
      Epoka moherków kiedyś przeminie, ciekawe skąd wtedy PIS weźmie
      elektorat ?
    • sralimuchibedziewiosna trzeba być mułem zeby tak zinterpretowac te slowa 11.03.08, 15:12
      .
      • remeq Dokładnie słowa twego karłowatego wodzunia 11.03.08, 15:27
        sprawdź na stronie pisiorków
        www.pis.org.pl/komentarz.php?id=1&ida=11842
        Nie wina Wyborczej, co ten nieudacznik bełkocze. Oni tylko zacytowali, ku
        radości internautów, ten śmieszny bełkot Wodza Wolaków. I tu nawet nie ma czego
        wyrywać z kontekstu.

        =======================

        pis.org.pl: Czy ma Pan pomysł na polityczne zagospodarowanie tych, którzy nie
        głosowali?

        J.K.: Osobiście nie jestem zwolennikiem zmuszania ludzi do brania udziału w
        wyborach ani też znacznych ułatwień jeśli chodzi o oddawanie głosu. Akt
        głosowania powinien być według mnie czynnością poważną, świadomą, wymagającą
        pewnej fatygi. Nie jestem entuzjastą tego, żeby sobie młody człowiek siedział
        przed komputerem, oglądał filmiki, pornografię, pociągał z butelki z piwem i
        zagłosował, gdy mu przyjdzie na to ochota. Zwolennicy głosowania przez Internet
        chcą tę powagę odebrać. Dlaczego? Wiadomo, kto ma przewagę w Internecie i kto
        się nim posługuje. Tą grupą najłatwiej manipulować, sugerować na kogo ma zagłosować.

        Jak namówić do pójścia do wyborów, tych, zwłaszcza mieszkańców prowincji, którzy
        na nie regularnie nie chodzą, tego nie wiem. O ile mi wiadomo, żaden socjolog
        nie dał do tej pory odpowiedzi na pytanie, dlaczego w wolnej Polsce – w której
        mamy społeczeństwo nieporównanie lepiej wykształcone niż w II Rzeczpospolitej -
        frekwencja jest niższa niż przed wojną, w tych czasach, kiedy wybory były
        jeszcze mniej więcej demokratyczne. W moim prywatnym przekonaniu, przed wojną, w
        ramach tradycyjnej kultury istniało wiele kanałów komunikacyjnych, które nawet
        tym często bardzo prostym ludziom były w stanie coś przekazać. Na przykład
        przemówienia na jarmarku były takim kanałem informacyjnym. Teraz one już nie
        istnieją.
        • sralimuchibedziewiosna bzdura: początek akapitu zmienia kontekst 11.03.08, 15:38
          zwykła manipulacja i stado bezmyslnych ludków pokrzykujące z
          oburzenia
          • blinski Re: bzdura: początek akapitu zmienia kontekst 11.03.08, 23:54
            to napisz konkretnie, o co jarosławowi kaczyńskiemu chodziło, bo ja jakoś między wierszami ukrytego sensu nie wyłapałem:)
            no i konkretnie, które słowa z wywiadu na pis.org.pl a nie pojawiające się w gw zmieniają kontekst wszystkiego?
    • jabo23 A ja nie jestem za tym, żeby kartofle rządziły ... 11.03.08, 15:14
      .... dużym cywilizowanym karajem w środku Europy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka