Dodaj do ulubionych

Demonstracja przeciw wojnie z Irakiem

16.03.08, 20:49
Dlaczego GW nawet nie skomentuje wczorajszych masowych globalnych
demonstracji antywojennych w 5 rocznice tej zbrodni, a koncentruje
sie na zamieszkach w Tybecie? Przeciez w Iraku zgineły miliony
cywilów, a w Tybecie tylko kilkadzisiat osób. Gdzie ludzkie
proporcje? Nie oczekiwac tego od GW.

lewica.pl/?id=16053
Obserwuj wątek
    • maaac Re: Demonstracja przeciw wojnie z Irakiem 16.03.08, 21:16
      Zawsze protestujesz w obronie morderców przeciwko tym którzy z nimi
      walczą? A może udowodnisz mi że Irak Saddama to był kraj mlekiem i
      miodem płynący, a teraz Irakijczycy giną od bomb podkładanych na
      bazarach przez Amerykanów?
      Czy zawsze "lewica" (ta lewicowa i prawicowa) musi się zachowywać
      jakby była sterowana przez Kreml?
      A tak przy okazji "pacyfizmu" to "anti.war" uważasz że Francuzi
      dobrze zrobili że nie chcieli "umierać za Gdańsk"?
      • anti.war Re: Demonstracja przeciw wojnie z Irakiem 16.03.08, 21:33
        Twierdze, ze Irak niczego zlego Ameryce nie zrobil i to samo
        twierdza wszyscy politycy USA i swiata, wlacznie z Bushem. buszmeni
        sa w Iraku zbrodniarzami wojennymi. Bronie niewinnych ofiar Iraku!
        news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/7293689.stm
        • anti.war amerykanski holokaust Irakijczykow 16.03.08, 21:36
          www.countercurrents.org/iraq-polya070207.htm
          www.alternet.org/waroniraq/68568/
        • maaac Re: Demonstracja przeciw wojnie z Irakiem 16.03.08, 22:01
          Ok rozumiem. Amerykanie są winni i już. Bez względu na to kto
          zabija, kogo zabija i dlaczego zabija. Oni są winni. A ci co
          podkładają bomby to "niewinne ofiary".
        • uniaeuropejska1 Re: Demonstracja przeciw wojnie z Irakiem 17.03.08, 14:50
          A to dobre tłumaczenie-nic złego nie zrobił USA.A więc Hitler wraz
          ze Stalinem to wspaniali ludzie w Brazylii,Argentynie,Peru itp.Nic
          przecież złego nie zrobili tym państwom.
      • uniaeuropejska1 Re: Demonstracja przeciw wojnie z Irakiem 17.03.08, 14:47
        U lewaków to normalka.Przez lewacką "antywojeność" nie należy
        rozumieć rzeczywistej niechęci do wojen i przemocy u wyznawców tego
        politycznego nurtu lecz propagandówkę robioną na użytek zewnętrzny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka