anti.war
16.03.08, 20:49
Dlaczego GW nawet nie skomentuje wczorajszych masowych globalnych
demonstracji antywojennych w 5 rocznice tej zbrodni, a koncentruje
sie na zamieszkach w Tybecie? Przeciez w Iraku zgineły miliony
cywilów, a w Tybecie tylko kilkadzisiat osób. Gdzie ludzkie
proporcje? Nie oczekiwac tego od GW.
lewica.pl/?id=16053