kruk0 08.05.08, 16:39 Nie rozumiem... miała 18 lat... i wysyłała listy do przyjaciela? z tej piwnicy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
makrama1 Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 16:43 kruk0 napisała: > Nie rozumiem... miała 18 lat... i wysyłała listy do przyjaciela? z tej piwnicy? _Przed uwięzieniem_ Odpowiedz Link Zgłoś
paskudek1 Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 16:48 rzeczywiście nie rozumiesz, zwłąszcza tego co czytasz.... ciekawe przed czy po maturze??? Odpowiedz Link Zgłoś
ned_pap Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 17:01 Pewnie pisał w tym roku, i płakał, że trudna :-) Odpowiedz Link Zgłoś
vanilliene Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 17:09 to chyba wy nie czytacie ze zrozumieniem. o.O "18-letnia wówczas Elisabeth, od siedmiu lat gwałcona już wtedy przez ojca". Może wiecie jak lepiej zinterpretować ten tekst? Odpowiedz Link Zgłoś
paskudek1 Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 17:19 a tytuł przeczytałeś???? "ostatnie PRZED uwięzieniem". Zresztą w którychś doniesieniach o tej paskudnej sprawie było podane, że ten bydlak molestował ją juź od jedensatego roku jej życia, więc.... a potm ją uwięził. Odpowiedz Link Zgłoś
hot_chip Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 17:19 ale jeszcze nie więziona. Odpowiedz Link Zgłoś
jerry21 Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 20:20 a mamusia nic nie wiedziala ze coreczka jest gwalcona od 11 roku zycia ... zagadaka Odpowiedz Link Zgłoś
asnieg Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 21:28 >a rodzeństwo też się nie interesowało siostrą, co za ludzie! Odpowiedz Link Zgłoś
noise213 Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 22:54 > >a rodzeństwo też się nie interesowało siostrą, co za ludzie! typowi Austriacy, pewnie krewni Hitlera Odpowiedz Link Zgłoś
agatsu Przyjaciel?!@ 08.05.08, 16:57 Co za przyjaciel sprzedaje listy do gazety.. I do tego w takiej sytuacji. Odpowiedz Link Zgłoś
kamil40armia Kolejny głupek p giertychowskiej maturze??? 08.05.08, 17:02 Czytać umiesz??? "przekazał je dziennikowi "Oesterreich" do publikacji." To gdzie masz że sprzedał??? Odpowiedz Link Zgłoś
agatsu Re: Kolejny głupek p giertychowskiej maturze??? 08.05.08, 17:31 ?? Anonimowosc w Internecie pozwala Ci wyzywac przy kazdej okazji? to moze male spotkanie tet a tet, fajnie czasem porozmawiac na żywo :)))))))))))))))) Podejrzewam, ze sprzedał. Jakby przekazał za darmo, razem ze zdjęciem, to by było jeszcze gorzej. Uważasz, że ma znaczenie jak "przekazał"? Nie chciałabym być Twoim przyjacielem... kamil40armia napisał: > Czytać umiesz??? > > "przekazał je dziennikowi "Oesterreich" do publikacji." > > To gdzie masz że sprzedał??? Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: Kolejny głupek p giertychowskiej maturze??? 08.05.08, 17:40 agatsu napisała: > ?? Anonimowosc w Internecie pozwala Ci wyzywac przy kazdej okazji? > to moze male spotkanie tet a tet, fajnie czasem porozmawiac na żywo > :)))))))))))))))) > > Podejrzewam, ze sprzedał. Jakby przekazał za darmo, razem ze zdjęciem, to by > było jeszcze gorzej. Uważasz, że ma znaczenie jak "przekazał"? Nie chciałabym > być Twoim przyjacielem... > ani ja twoim, boś tępe jak ślepe szczenię. Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: o 08.05.08, 17:47 agatsu napisała: > Widzę, że hieny już są... O. A nawet oo. Powiem więcej : O. Odpowiedz Link Zgłoś
agatsu Może coś na temat? 08.05.08, 17:55 Co sądzisz o "przekazaniu" listów do przyjaciela do prasy? Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu PO prostu uznal ze przyjazn juz wygasla i czas na 08.05.08, 19:29 PO prostu uznal ze przyjazn juz wygasla i czas na robienie kasy. Okreslil, ze ten moment da mu najwieksze zyski z publikacji listow od dziewczyny. Taki nowoczesny przyjaciel, ktory zawsze wie za ile moze Cie sprzedac. agatsu napisała: > Co sądzisz o "przekazaniu" listów do przyjaciela do prasy? Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Przyjaciel?!@ 08.05.08, 17:04 Teraz kazdy "przyjaciel" bedzie jeszcze chcial zarobic na nieszczesciu. Ciekawe co przezyl w czasie wojny ten zbok, to wtedy wchodzil w wiek dojrzewania, cos musialo mu psychike zryc. Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 17:38 kruk0 napisała: > Nie rozumiem... miała 18 lat... i wysyłała listy do przyjaciela? z tej piwnicy? czy w szkole przestali uczyć czytania ze zrozumieniem...? Na to wygląda... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 to Elisabeth ma rodzeństwo? 08.05.08, 19:06 Dlaczego nikt się tym wczesniej nie zainteresował? Czy to znaczy, że dewiant Fritzl i jego zahukana żona mieli co najmniej dwoje innych, prawdopodobnie starszych dzieci, które w momencie uwięzenia Elisabeth mieszkały oddzielnie? I co - Fritzl powiedział im "wasza siostra uciekła do sekty" a oni to łyknęli. Brat, który tak świetnie miał rozumieć Elisabeth nie wiedział, że jest gwałcona przez ojca? W moim odczuciu ta sprawa jest dużo bardziej koszmarna niż w sytuacji gdyby Elisabeth była (jak do tej pory sądziłem) jedynaczką. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: to Elisabeth ma rodzeństwo? 08.05.08, 19:32 Niestety tak to wyglada. Brud niedowyobrazenia. piotr7777 napisał: > Dlaczego nikt się tym wczesniej nie zainteresował? > > Czy to znaczy, że dewiant Fritzl i jego zahukana żona mieli co > najmniej dwoje innych, prawdopodobnie starszych dzieci, które w > momencie uwięzenia Elisabeth mieszkały oddzielnie? I co - Fritzl > powiedział im "wasza siostra uciekła do sekty" a oni to łyknęli. > Brat, który tak świetnie miał rozumieć Elisabeth nie wiedział, że > jest gwałcona przez ojca? W moim odczuciu ta sprawa jest dużo > bardziej koszmarna niż w sytuacji gdyby Elisabeth była (jak do tej > pory sądziłem) jedynaczką. Odpowiedz Link Zgłoś
a-m75 Re: to Elisabeth ma rodzeństwo? 08.05.08, 19:39 Podawano już informację, że chciał odtworzyć model pierwszej rodziny z zoną i 7 dzieci. Dla półgłówków: Pierwsza rodzina-ta, z której zrodziła się Ela Druga - ta, w której Ela jest matką jego kolejnych dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
jacek226315 Re: to Elisabeth ma rodzeństwo? 09.05.08, 12:30 piotr7777napisal: >Dlaczego nikt sie tym nie zainteresowal... Nie wierz ,ze najciemniej pod latarnia Odpowiedz Link Zgłoś
asaofetida Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed j.. 09.05.08, 11:54 w kazdym razie takiego typa nalezalo by umiescic w jednym pokoju z glodna anakonda... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: no dobrze w takim razie pytanie zasadnicze 09.05.08, 17:07 Kto z Was dowiedziawszy się, że siostra uciekła z domu do sekty uznałby, że nie ma sprawy i przez 24 lata się nie interesował tą kwestią? Odpowiedz Link Zgłoś
asaofetida Re: no dobrze w takim razie pytanie zasadnicze 09.05.08, 22:35 sprawa jest grubymi nicmi szyta...nikt nic nie wiedzial ani matka ani rodzenstwo ani sasiedzi...no cyrk! Odpowiedz Link Zgłoś
bohumi Re: no dobrze w takim razie pytanie zasadnicze 17.05.08, 00:55 moze od pewnego momentu juz wiedzieli, przeroslo ich, byli dziecmi psychopaty, miejsce troche litosci dla nich, nie sadzicie chyba ze byli zdrowi i zaradni. Co jest skandalem, to fakt ze czlowiek odnotowany jako seksualny przestepca (ah to przeciez epizod) mogl adoptowac te dzieci, ze w procesie tej adopcji nikt nie zdobyl sie na sledztwo co sie dzieje z ich matka, to jest niepojete. Odpowiedz Link Zgłoś
cocacolalight.0 Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed j.. 11.05.08, 22:53 Mam wrazenie ze jedyna rzecz ktora tym pedofilem poruszyla jest to ze ta sprawa ujzala swiatlo dzienne.W jego wypowiedziach nie ma zadnej skruchy.Jak wyznal "Nie jestem POTWOREM moglem ich wszystkich zabic i nikt by sie nie dowiedzial"Kazda kara bedzie zbyt mala.Nic nie zwroci jego dzieciom tych lat i cierpienia.Powinno sie go utopic w ich lzach ale najpierw powinien spedzic 24 lata w tejsamej piwnicy a wyglodniali "chlopcy"zabawiac sie z nim 3 razy dziennie.Jedyne co go rusza jest to ze maska opadla i caly swiat sie dowiedzial.Wiec piszmy i mowmy o tym Odpowiedz Link Zgłoś