Dodaj do ulubionych

Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed j...

08.05.08, 16:39
Nie rozumiem... miała 18 lat... i wysyłała listy do przyjaciela? z tej piwnicy?
Obserwuj wątek
    • makrama1 Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 16:43
      kruk0 napisała:

      > Nie rozumiem... miała 18 lat... i wysyłała listy do przyjaciela? z tej piwnicy?

      _Przed uwięzieniem_
    • paskudek1 Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 16:48
      rzeczywiście nie rozumiesz, zwłąszcza tego co czytasz.... ciekawe
      przed czy po maturze???
      • ned_pap Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 17:01
        Pewnie pisał w tym roku, i płakał, że trudna :-)
        • vanilliene Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 17:09
          to chyba wy nie czytacie ze zrozumieniem. o.O "18-letnia wówczas Elisabeth, od
          siedmiu lat gwałcona już wtedy przez ojca".
          Może wiecie jak lepiej zinterpretować ten tekst?
          • paskudek1 Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 17:19
            a tytuł przeczytałeś???? "ostatnie PRZED uwięzieniem". Zresztą w
            którychś doniesieniach o tej paskudnej sprawie było podane, że ten
            bydlak molestował ją juź od jedensatego roku jej życia, więc.... a
            potm ją uwięził.
          • hot_chip Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 17:19
            ale jeszcze nie więziona.
            • jerry21 Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 20:20
              a mamusia nic nie wiedziala ze coreczka jest gwalcona od
              11 roku zycia ... zagadaka
              • asnieg Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 21:28
                >a rodzeństwo też się nie interesowało siostrą, co za ludzie!
                • noise213 Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 22:54
                  > >a rodzeństwo też się nie interesowało siostrą, co za ludzie!

                  typowi Austriacy, pewnie krewni Hitlera
    • pomysl.po.wypiciu przeczytaj jeszcze raz 08.05.08, 16:49
      moze to pomoze :)
    • agatsu Przyjaciel?!@ 08.05.08, 16:57
      Co za przyjaciel sprzedaje listy do gazety.. I do tego w takiej sytuacji.
      • kamil40armia Kolejny głupek p giertychowskiej maturze??? 08.05.08, 17:02
        Czytać umiesz???

        "przekazał je dziennikowi "Oesterreich" do publikacji."

        To gdzie masz że sprzedał???
        • agatsu Re: Kolejny głupek p giertychowskiej maturze??? 08.05.08, 17:31
          ?? Anonimowosc w Internecie pozwala Ci wyzywac przy kazdej okazji?
          to moze male spotkanie tet a tet, fajnie czasem porozmawiac na żywo
          :))))))))))))))))

          Podejrzewam, ze sprzedał. Jakby przekazał za darmo, razem ze zdjęciem, to by
          było jeszcze gorzej. Uważasz, że ma znaczenie jak "przekazał"? Nie chciałabym
          być Twoim przyjacielem...


          kamil40armia napisał:

          > Czytać umiesz???
          >
          > "przekazał je dziennikowi "Oesterreich" do publikacji."
          >
          > To gdzie masz że sprzedał???
          • stara_twojej_starej Re: Kolejny głupek p giertychowskiej maturze??? 08.05.08, 17:40
            agatsu napisała:

            > ?? Anonimowosc w Internecie pozwala Ci wyzywac przy kazdej okazji?
            > to moze male spotkanie tet a tet, fajnie czasem porozmawiac na żywo
            > :))))))))))))))))
            >
            > Podejrzewam, ze sprzedał. Jakby przekazał za darmo, razem ze zdjęciem, to by
            > było jeszcze gorzej. Uważasz, że ma znaczenie jak "przekazał"? Nie chciałabym
            > być Twoim przyjacielem...
            >

            ani ja twoim, boś tępe jak ślepe szczenię.
            • agatsu o 08.05.08, 17:45
              Widzę, że hieny już są...
              • stara_twojej_starej Re: o 08.05.08, 17:47
                agatsu napisała:

                > Widzę, że hieny już są...

                O. A nawet oo.
                Powiem więcej : O.
                • agatsu Może coś na temat? 08.05.08, 17:55
                  Co sądzisz o "przekazaniu" listów do przyjaciela do prasy?
                  • poszeklu PO prostu uznal ze przyjazn juz wygasla i czas na 08.05.08, 19:29
                    PO prostu uznal ze przyjazn juz wygasla i czas na
                    robienie kasy. Okreslil, ze ten moment da mu najwieksze
                    zyski z publikacji listow od dziewczyny. Taki nowoczesny
                    przyjaciel, ktory zawsze wie za ile moze Cie sprzedac.

                    agatsu napisała:

                    > Co sądzisz o "przekazaniu" listów do przyjaciela do prasy?
      • nett1980 Re: Przyjaciel?!@ 08.05.08, 17:04
        Teraz kazdy "przyjaciel" bedzie jeszcze chcial zarobic na
        nieszczesciu.
        Ciekawe co przezyl w czasie wojny ten zbok, to wtedy wchodzil w wiek
        dojrzewania, cos musialo mu psychike zryc.
    • stara_twojej_starej Re: Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed 08.05.08, 17:38
      kruk0 napisała:

      > Nie rozumiem... miała 18 lat... i wysyłała listy do przyjaciela? z tej piwnicy?

      czy w szkole przestali uczyć czytania ze zrozumieniem...? Na to wygląda...
    • piotr7777 to Elisabeth ma rodzeństwo? 08.05.08, 19:06
      Dlaczego nikt się tym wczesniej nie zainteresował?

      Czy to znaczy, że dewiant Fritzl i jego zahukana żona mieli co
      najmniej dwoje innych, prawdopodobnie starszych dzieci, które w
      momencie uwięzenia Elisabeth mieszkały oddzielnie? I co - Fritzl
      powiedział im "wasza siostra uciekła do sekty" a oni to łyknęli.
      Brat, który tak świetnie miał rozumieć Elisabeth nie wiedział, że
      jest gwałcona przez ojca? W moim odczuciu ta sprawa jest dużo
      bardziej koszmarna niż w sytuacji gdyby Elisabeth była (jak do tej
      pory sądziłem) jedynaczką.
      • poszeklu Re: to Elisabeth ma rodzeństwo? 08.05.08, 19:32
        Niestety tak to wyglada. Brud niedowyobrazenia.

        piotr7777 napisał:

        > Dlaczego nikt się tym wczesniej nie zainteresował?
        >
        > Czy to znaczy, że dewiant Fritzl i jego zahukana żona mieli co
        > najmniej dwoje innych, prawdopodobnie starszych dzieci, które w
        > momencie uwięzenia Elisabeth mieszkały oddzielnie? I co - Fritzl
        > powiedział im "wasza siostra uciekła do sekty" a oni to łyknęli.
        > Brat, który tak świetnie miał rozumieć Elisabeth nie wiedział, że
        > jest gwałcona przez ojca? W moim odczuciu ta sprawa jest dużo
        > bardziej koszmarna niż w sytuacji gdyby Elisabeth była (jak do tej
        > pory sądziłem) jedynaczką.
        • a-m75 Re: to Elisabeth ma rodzeństwo? 08.05.08, 19:39
          Podawano już informację, że chciał odtworzyć model pierwszej rodziny z zoną i 7
          dzieci.
          Dla półgłówków:
          Pierwsza rodzina-ta, z której zrodziła się Ela
          Druga - ta, w której Ela jest matką jego kolejnych dzieci.
      • jacek226315 Re: to Elisabeth ma rodzeństwo? 09.05.08, 12:30
        piotr7777napisal:
        >Dlaczego nikt sie tym nie zainteresowal...
        Nie wierz ,ze najciemniej pod latarnia
    • asaofetida Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed j.. 09.05.08, 11:54
      w kazdym razie takiego typa nalezalo by umiescic w jednym pokoju z
      glodna anakonda...
    • piotr7777 Re: no dobrze w takim razie pytanie zasadnicze 09.05.08, 17:07
      Kto z Was dowiedziawszy się, że siostra uciekła z domu do sekty
      uznałby, że nie ma sprawy i przez 24 lata się nie interesował tą
      kwestią?
      • asaofetida Re: no dobrze w takim razie pytanie zasadnicze 09.05.08, 22:35
        sprawa jest grubymi nicmi szyta...nikt nic nie wiedzial ani matka
        ani rodzenstwo ani sasiedzi...no cyrk!
        • bohumi Re: no dobrze w takim razie pytanie zasadnicze 17.05.08, 00:55
          moze od pewnego momentu juz wiedzieli, przeroslo ich, byli dziecmi psychopaty, miejsce troche litosci dla nich, nie sadzicie chyba ze byli zdrowi i zaradni.
          Co jest skandalem, to fakt ze czlowiek odnotowany jako seksualny przestepca (ah to przeciez epizod) mogl adoptowac te dzieci, ze w procesie tej adopcji nikt nie zdobyl sie na sledztwo co sie dzieje z ich matka, to jest niepojete.
    • cocacolalight.0 Ujawniono ostatnie listy ofiary Fritzla przed j.. 11.05.08, 22:53
      Mam wrazenie ze jedyna rzecz ktora tym pedofilem poruszyla jest to ze ta sprawa
      ujzala swiatlo dzienne.W jego wypowiedziach nie ma zadnej skruchy.Jak wyznal
      "Nie jestem POTWOREM moglem ich wszystkich zabic i nikt by sie nie
      dowiedzial"Kazda kara bedzie zbyt mala.Nic nie zwroci jego dzieciom tych lat i
      cierpienia.Powinno sie go utopic w ich lzach ale najpierw powinien spedzic 24
      lata w tejsamej piwnicy a wyglodniali "chlopcy"zabawiac sie z nim 3 razy
      dziennie.Jedyne co go rusza jest to ze maska opadla i caly swiat sie
      dowiedzial.Wiec piszmy i mowmy o tym

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka