Dodaj do ulubionych

Tusk i Chavez - serdeczności

19.05.08, 20:13
.. a czym rozni sie tusk od prezia wenezueli?
Obserwuj wątek
    • miliarder Chavez ma racje! dośc dominacji bandyckich stanów 19.05.08, 20:14
      Chavez ma racje! dośc dominacji bandyckich stanów zjednoczonych
      • dyletant5 Re: Chavez ma racje! dośc dominacji bandyckich st 19.05.08, 20:19
        miliarder napisał:

        > Chavez ma racje! dośc dominacji bandyckich stanów zjednoczonych

        ... dlatego wrocilo KGB...pozdrawiam ormowcow i zomowcow
    • jupiss Pewnie Wielki Ćpun myślał że to Che Guevara ;) 19.05.08, 20:28
      Wpadka Tuska ? Niemożliwe!
    • trefar Tusk i Chavez - serdeczności 19.05.08, 21:00
      No i co się stało? Miał sie odwrócić "czterema literami" i nie
      rozmawiać? Byłaby to dyplomacja w stylu cioci Józi z Kołaczkowa. Już
      podobną dyplomację przerabialiśmy nie tak dawno, kiedy
      reprezentowała nas mis Fotygowiczowa. To na długo nam wystarczy.
      • bea-chiara Re: Tusk i Chavez - serdeczności 19.05.08, 21:42
        Dokladnie,a moge potwierdzic,ze bylo to po prostu kulturalne
        przywitanie sie z sasiadem,jako,ze rzeczywiscie zostali posadzeni
        obok siebie.
        • mnbvcx Re: Tusk i Chavez - serdeczności 19.05.08, 21:45
          nie powiedzial ze mu moze jedynie noge podac? dziwne i warte
          odnotowanie przez wszystkie dzienniki.
    • co.ty.powiesz Przypadki chodzą PO Tusku? 19.05.08, 23:38
      "Według nieoficjalnych informacji obaj politycy po prostu siedzieli
      obok siebie na szczycie w Limie"

      GW próbuje ratować Wielkiego Nieudacznika, ale wątpię, żeby nawet
      POkemony w to uwierzyły. W dyplomacji przypadków nie ma i stół, a
      nawet sala posiedzeń, to nie metro czy autobus do Kłaja, gdzie każdy
      siada gdzie się da i jak się da. Od tego są służby dyplomatyczne,
      żeby takich dziwnych "przypadków" nie było. Albo więc Wielki
      Nieudacznik otacza się małymi nieudacznikami, albo - w co bardziej
      wierzę - spotkanie wcale nie było przypadkowe: Tusk od dawna ma
      ciągoty kapralskie, czyli chęć przebicia różnych słońc, w tym Słońca
      Karpat i dlatego tytuł Słońca And bardzo mu odpowiada. Dlatego
      prędzej będzie się przyjaźnił z różnymi Chavezami, bo może od nich
      wiele się nauczyć...
      • dyletant5 Baroso poznal sie na tusku cha,cha,ca ...*) 20.05.08, 00:10
        ... wiedzial dokladnie gdzie usadzic cudaka, tamten tez obiecywal
        gruszki na wierzbie, pasuja jak ulal do siebie , cha,cha,cha,cha *}
        • kzet69 Re: Baroso poznal sie na tusku cha,cha,ca ...*) 20.05.08, 11:08
          poza ppsychiatrą polecam obojgu przedmówcom także słownik
          ortograficzny. "Andów" nie "And" analfabeto
      • tierralatina Re: Przypadki chodzą PO Tusku? 20.05.08, 12:16
        Mozna Cháveza nie lubic, ale nie zmienia to faktu, ze jest on _demokratycznie_
        wybranym prezydentem panstwa odgywajacego dosc znaczaca role w Ameryce
        Lacinskiej. Mozna sie z nim zgadzac lub nie, ale przywitac chyba wypada. O co
        wiec ten szum?
    • nfao5 Re: Tusk i Chavez - serdeczności 20.05.08, 12:38
      I co w tym zlego?
      • maaac Re: Tusk i Chavez - serdeczności 20.05.08, 13:41
        Jak to co? Jak Chavez mógł się zadawać z takim potworem jak Tusk.

        Wszystko zalezy opd stosowanej optyki.
        • nfao5 Re: Tusk i Chavez - serdeczności 20.05.08, 14:13
          No to masz racje i duza wodke u mnie! :)
    • maruda.r Gdzie tu sensacja? 20.05.08, 15:04

      "Sensacyjne zdjęcie, czy zwykła wymiana uprzejmości?"

      **********************************

      Zwykła wymiana uprzejmości. Gest poklepywania po łopatce jest w Ameryce Płd.
      traktowany podobnie do europejskiego cmokania w policzek.

    • picioo11 Tusk i Chavez - serdeczności 21.05.08, 16:50
      Niech żyje Chavez ! Niech żyje rewolucja boliwariańska! Precz z
      Bushem-terrorystą!
    • czyngis_chan Re: Tusk i Chavez - serdeczności 21.05.08, 18:02
      Co za ludzie. Wpędza mnie to w depresję. I co z tego że Tusk jest
      serdeczny wobec Chaveza. To chyba lepiej niż gdyby miał zachowywać
      się jak obrażony trzylatek w piaskownicy, czyż nie?
    • tornson Nawet socjalista Chavez dał się nabrać 21.05.08, 18:25
      na uśmieszki Donka, a my się dziwimy czemu w kraju biedaków antyspołeczna partia
      Tuska ma 50% poparcia...
    • tornson Kogo ty próbujesz obrazić Donka czy Chaveza? 21.05.08, 18:26
      • billy.the.kid Re: Kogo ty próbujesz obrazić Donka czy Chaveza? 21.05.08, 18:36
        poziom opieki medycznej w wenezueli-ociupinkę wyższy niz w polsce.
        trochę wzoruja się na kubie. gdzie jest on najwyzszy na swiecie.
        dostępnośc do nauki-o niebo przerasta polske.
        jest to kraj DLA ZWYKŁYCH LUDZI.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka