dyletant5 19.05.08, 20:13 .. a czym rozni sie tusk od prezia wenezueli? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miliarder Chavez ma racje! dośc dominacji bandyckich stanów 19.05.08, 20:14 Chavez ma racje! dośc dominacji bandyckich stanów zjednoczonych Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 Re: Chavez ma racje! dośc dominacji bandyckich st 19.05.08, 20:19 miliarder napisał: > Chavez ma racje! dośc dominacji bandyckich stanów zjednoczonych ... dlatego wrocilo KGB...pozdrawiam ormowcow i zomowcow Odpowiedz Link Zgłoś
jupiss Pewnie Wielki Ćpun myślał że to Che Guevara ;) 19.05.08, 20:28 Wpadka Tuska ? Niemożliwe! Odpowiedz Link Zgłoś
trefar Tusk i Chavez - serdeczności 19.05.08, 21:00 No i co się stało? Miał sie odwrócić "czterema literami" i nie rozmawiać? Byłaby to dyplomacja w stylu cioci Józi z Kołaczkowa. Już podobną dyplomację przerabialiśmy nie tak dawno, kiedy reprezentowała nas mis Fotygowiczowa. To na długo nam wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
bea-chiara Re: Tusk i Chavez - serdeczności 19.05.08, 21:42 Dokladnie,a moge potwierdzic,ze bylo to po prostu kulturalne przywitanie sie z sasiadem,jako,ze rzeczywiscie zostali posadzeni obok siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
mnbvcx Re: Tusk i Chavez - serdeczności 19.05.08, 21:45 nie powiedzial ze mu moze jedynie noge podac? dziwne i warte odnotowanie przez wszystkie dzienniki. Odpowiedz Link Zgłoś
co.ty.powiesz Przypadki chodzą PO Tusku? 19.05.08, 23:38 "Według nieoficjalnych informacji obaj politycy po prostu siedzieli obok siebie na szczycie w Limie" GW próbuje ratować Wielkiego Nieudacznika, ale wątpię, żeby nawet POkemony w to uwierzyły. W dyplomacji przypadków nie ma i stół, a nawet sala posiedzeń, to nie metro czy autobus do Kłaja, gdzie każdy siada gdzie się da i jak się da. Od tego są służby dyplomatyczne, żeby takich dziwnych "przypadków" nie było. Albo więc Wielki Nieudacznik otacza się małymi nieudacznikami, albo - w co bardziej wierzę - spotkanie wcale nie było przypadkowe: Tusk od dawna ma ciągoty kapralskie, czyli chęć przebicia różnych słońc, w tym Słońca Karpat i dlatego tytuł Słońca And bardzo mu odpowiada. Dlatego prędzej będzie się przyjaźnił z różnymi Chavezami, bo może od nich wiele się nauczyć... Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 Baroso poznal sie na tusku cha,cha,ca ...*) 20.05.08, 00:10 ... wiedzial dokladnie gdzie usadzic cudaka, tamten tez obiecywal gruszki na wierzbie, pasuja jak ulal do siebie , cha,cha,cha,cha *} Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Baroso poznal sie na tusku cha,cha,ca ...*) 20.05.08, 11:08 poza ppsychiatrą polecam obojgu przedmówcom także słownik ortograficzny. "Andów" nie "And" analfabeto Odpowiedz Link Zgłoś
tierralatina Re: Przypadki chodzą PO Tusku? 20.05.08, 12:16 Mozna Cháveza nie lubic, ale nie zmienia to faktu, ze jest on _demokratycznie_ wybranym prezydentem panstwa odgywajacego dosc znaczaca role w Ameryce Lacinskiej. Mozna sie z nim zgadzac lub nie, ale przywitac chyba wypada. O co wiec ten szum? Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Tusk i Chavez - serdeczności 20.05.08, 13:41 Jak to co? Jak Chavez mógł się zadawać z takim potworem jak Tusk. Wszystko zalezy opd stosowanej optyki. Odpowiedz Link Zgłoś
nfao5 Re: Tusk i Chavez - serdeczności 20.05.08, 14:13 No to masz racje i duza wodke u mnie! :) Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Gdzie tu sensacja? 20.05.08, 15:04 "Sensacyjne zdjęcie, czy zwykła wymiana uprzejmości?" ********************************** Zwykła wymiana uprzejmości. Gest poklepywania po łopatce jest w Ameryce Płd. traktowany podobnie do europejskiego cmokania w policzek. Odpowiedz Link Zgłoś
picioo11 Tusk i Chavez - serdeczności 21.05.08, 16:50 Niech żyje Chavez ! Niech żyje rewolucja boliwariańska! Precz z Bushem-terrorystą! Odpowiedz Link Zgłoś
czyngis_chan Re: Tusk i Chavez - serdeczności 21.05.08, 18:02 Co za ludzie. Wpędza mnie to w depresję. I co z tego że Tusk jest serdeczny wobec Chaveza. To chyba lepiej niż gdyby miał zachowywać się jak obrażony trzylatek w piaskownicy, czyż nie? Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Nawet socjalista Chavez dał się nabrać 21.05.08, 18:25 na uśmieszki Donka, a my się dziwimy czemu w kraju biedaków antyspołeczna partia Tuska ma 50% poparcia... Odpowiedz Link Zgłoś
billy.the.kid Re: Kogo ty próbujesz obrazić Donka czy Chaveza? 21.05.08, 18:36 poziom opieki medycznej w wenezueli-ociupinkę wyższy niz w polsce. trochę wzoruja się na kubie. gdzie jest on najwyzszy na swiecie. dostępnośc do nauki-o niebo przerasta polske. jest to kraj DLA ZWYKŁYCH LUDZI. Odpowiedz Link Zgłoś