Dodaj do ulubionych

EUrosieroty

21.05.08, 12:55
Jakich eurosierot- co to za nowomowa?? To że rodzice wyjechali za
chlebem nie znaczy że od razu są "eurosierotami".
Obserwuj wątek
    • debil13 urzędsy? 21.05.08, 13:20
      www.twojprezydent.pl/kampania/index.php?action=show_whole_article&id=53
      wszyscy wiemy ale co można zrobić jak się na nas uwłaszczyli i
      wypięli
      • nieukonczony Re: urzędsy? 21.05.08, 13:37
        A zapłacą za te działania Ci, którzy nie wyjechali i nie pozostawili swoich
        dzieci. Jak zwykle problemy stwarzają ci, dla których szykują się miejsca pracy
        "na państwowym". Jeszcze raz zapytam kto za to zapłaci?
        • iggu2 Re: urzędsy? 22.05.08, 13:30
          Jak to kto. Ty i ja, bo jesteś odpowiedzialny za siebie i swoją rodzinę. A to
          największy błąd, bo trzeba być nieodpowiedzialnym, niefrasobliwym, żyć jak
          niebieski ptak i jeszcze żądać opieki, wsparcia i współczucia.
    • tatala EUrosieroty 22.05.08, 13:33
      WYBIÓRCZA oczywiście jak zada pytanie to tylko płakać. Ja zadam
      pytanie co Spółka Agora zrobiła dla "eurosierot" (co to za słowa)
      rzez ostatnie 2 tygodnie? Ten jad socjalistyczny jaki
      wypuszcza "gazetka" jest już śmieszny, a najgorsze jest to, że lud
      wierzy w te brednie. Redaktorkom "gazetki" nie przyjdzie na myśl, że
      rodzice wyjechali żeby poprawić status materialny swojej rodziny, że
      jak są zyski to muszą być jakieś straty. Zadam ostatnie pytanie co
      redaktorki "gazetki" zrobili dla moich 2 "pracosierot", które nie
      widzą ojca przez cały dzień, bo pracuje, żeby miały lepiej niż ja
      sam miałem kiedyś. Wogóle szkoda klepania w klawiature. Komuna
      zepsuła tak ten kraj że upłynie dużo wody w Wiśle zanim socjaliści
      wyginą.
      • turpin Re: EUrosieroty 22.05.08, 14:19
        Dokładnie.

        Ojciec mojego serdecznego kolegi wyjechał za chlebem do Południowej
        Afryki z małej miejscowości pod Warszawą. Pracował tam ciężko przez
        klika lat, nie odwiedzając rodziny, pisał tylko listy. Gdy stanął
        na nogi, ściągnął ich do siebie. Kolega, który kilka lat przeżył
        bez ojca, jako pierwszy w swojej rodzinie skończył później dzięki
        temu studia, zostawszy lekarzem.

        Było to w latach trzydziestych ubiegłego wieku.
    • iza232 Re: EUrosieroty 22.05.08, 14:13
      Śmiech mnie ogarnął jak czytałam odpowiedzi tych urzędników. Tylko
      wypowiedź wiceprezydentowej Gdańska mi się podobała: to jest rola
      rodziców. Te dzieci mają swoich rodziców i niech oni się martwią ich
      problemami.
    • kemer2 EUrosieroty 22.05.08, 16:58
      "Szkoła za nim nie pojedzie..." Rany boskie, jeszcze by co! Nie po
      to wyjechałem z kraju, by oddać dziecko na pastwę głupich polskich
      belfrów. Niech uprawiają swoją "oświatę" w polskim szambie.
      • andrzejzaremba Re: EUrosieroty 22.05.08, 17:53
        zal mi ciebie. no chyba, ze twoje dzieci ucza sie np. w cambridge. poziom nauczania np. w uk jest katastrofalny, szkoly szkola analfabetow. dobra edukacje zapewniaja jedynie prywatne szkoly, na ktore niewielu rodzicow stac. jak mozesz wyslij dzici z powrotem do polski, przynajmniej sie czegos naucza. inaczej podziela los straconej generacji brytyjskiej mlodziezy...
    • romek219 EUrosieroty 22.05.08, 17:25
      Nie trzeba wyjeżdżać za granicę aby w domu zostały eurosieroty (swoją drogą straszne słowo). Może powinniśmy w końcu zrozumieć że dzieci to obowiązki. Rozmawiajmy z dziećmi one rozumieją więcej niż czasami nam sie wydaje.
      • hubert100 Re: EUrosieroty 22.05.08, 19:53
        Za komuny takiego "gowna" nie bylo. Narod zszedl do
        rangi "poslugaczy".
    • mithatir EUrosieroty- praca dyplomowa 14.12.08, 13:37
      Witam! Pisze pracę dypomową i szukam do badań osób, które
      doświadczyły emigracji rodzica gdy były dzieckiem a dzisiaj są już
      dorosłe. Najlepiej z województwa śląskiego. Proszę o kontakt:
      j_asiek7@wp.pl

      pozdrawiam mithatir

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka