xelef 21.05.08, 12:55 Jakich eurosierot- co to za nowomowa?? To że rodzice wyjechali za chlebem nie znaczy że od razu są "eurosierotami". Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
debil13 urzędsy? 21.05.08, 13:20 www.twojprezydent.pl/kampania/index.php?action=show_whole_article&id=53 wszyscy wiemy ale co można zrobić jak się na nas uwłaszczyli i wypięli Odpowiedz Link Zgłoś
nieukonczony Re: urzędsy? 21.05.08, 13:37 A zapłacą za te działania Ci, którzy nie wyjechali i nie pozostawili swoich dzieci. Jak zwykle problemy stwarzają ci, dla których szykują się miejsca pracy "na państwowym". Jeszcze raz zapytam kto za to zapłaci? Odpowiedz Link Zgłoś
iggu2 Re: urzędsy? 22.05.08, 13:30 Jak to kto. Ty i ja, bo jesteś odpowiedzialny za siebie i swoją rodzinę. A to największy błąd, bo trzeba być nieodpowiedzialnym, niefrasobliwym, żyć jak niebieski ptak i jeszcze żądać opieki, wsparcia i współczucia. Odpowiedz Link Zgłoś
tatala EUrosieroty 22.05.08, 13:33 WYBIÓRCZA oczywiście jak zada pytanie to tylko płakać. Ja zadam pytanie co Spółka Agora zrobiła dla "eurosierot" (co to za słowa) rzez ostatnie 2 tygodnie? Ten jad socjalistyczny jaki wypuszcza "gazetka" jest już śmieszny, a najgorsze jest to, że lud wierzy w te brednie. Redaktorkom "gazetki" nie przyjdzie na myśl, że rodzice wyjechali żeby poprawić status materialny swojej rodziny, że jak są zyski to muszą być jakieś straty. Zadam ostatnie pytanie co redaktorki "gazetki" zrobili dla moich 2 "pracosierot", które nie widzą ojca przez cały dzień, bo pracuje, żeby miały lepiej niż ja sam miałem kiedyś. Wogóle szkoda klepania w klawiature. Komuna zepsuła tak ten kraj że upłynie dużo wody w Wiśle zanim socjaliści wyginą. Odpowiedz Link Zgłoś
turpin Re: EUrosieroty 22.05.08, 14:19 Dokładnie. Ojciec mojego serdecznego kolegi wyjechał za chlebem do Południowej Afryki z małej miejscowości pod Warszawą. Pracował tam ciężko przez klika lat, nie odwiedzając rodziny, pisał tylko listy. Gdy stanął na nogi, ściągnął ich do siebie. Kolega, który kilka lat przeżył bez ojca, jako pierwszy w swojej rodzinie skończył później dzięki temu studia, zostawszy lekarzem. Było to w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
iza232 Re: EUrosieroty 22.05.08, 14:13 Śmiech mnie ogarnął jak czytałam odpowiedzi tych urzędników. Tylko wypowiedź wiceprezydentowej Gdańska mi się podobała: to jest rola rodziców. Te dzieci mają swoich rodziców i niech oni się martwią ich problemami. Odpowiedz Link Zgłoś
kemer2 EUrosieroty 22.05.08, 16:58 "Szkoła za nim nie pojedzie..." Rany boskie, jeszcze by co! Nie po to wyjechałem z kraju, by oddać dziecko na pastwę głupich polskich belfrów. Niech uprawiają swoją "oświatę" w polskim szambie. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejzaremba Re: EUrosieroty 22.05.08, 17:53 zal mi ciebie. no chyba, ze twoje dzieci ucza sie np. w cambridge. poziom nauczania np. w uk jest katastrofalny, szkoly szkola analfabetow. dobra edukacje zapewniaja jedynie prywatne szkoly, na ktore niewielu rodzicow stac. jak mozesz wyslij dzici z powrotem do polski, przynajmniej sie czegos naucza. inaczej podziela los straconej generacji brytyjskiej mlodziezy... Odpowiedz Link Zgłoś
romek219 EUrosieroty 22.05.08, 17:25 Nie trzeba wyjeżdżać za granicę aby w domu zostały eurosieroty (swoją drogą straszne słowo). Może powinniśmy w końcu zrozumieć że dzieci to obowiązki. Rozmawiajmy z dziećmi one rozumieją więcej niż czasami nam sie wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: EUrosieroty 22.05.08, 19:53 Za komuny takiego "gowna" nie bylo. Narod zszedl do rangi "poslugaczy". Odpowiedz Link Zgłoś
mithatir EUrosieroty- praca dyplomowa 14.12.08, 13:37 Witam! Pisze pracę dypomową i szukam do badań osób, które doświadczyły emigracji rodzica gdy były dzieckiem a dzisiaj są już dorosłe. Najlepiej z województwa śląskiego. Proszę o kontakt: j_asiek7@wp.pl pozdrawiam mithatir Odpowiedz Link Zgłoś