Dodaj do ulubionych

liberalne (pół) główki

29.05.08, 19:13
Czy coś się komuś nie pomieszało w (pół)główkach liberalnych?
Oskarża się CBA, że złapała skorumpowaną posłankę chcącą "kręcić
lody" z prywatyzacji służby zdrowia. Ale teraz właśnie zaczyna się
ta prywatyzacja i lody będą kręcone, chyba, że społeczeństwo się
ocknie.
Więc może lepiej zająć się Beatą Sawicką, która jest podejrzana o
korupcję (i dowody są), niż tymi co tę korupcję zdemaskowali.
Ale to chyba jest znak czasów, karze się ofiary, a nie przestępców.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka