Dodaj do ulubionych

Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinowi

17.06.08, 10:59
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • jk2007 "sierpom po jajcam" szakalopolaczkow 17.06.08, 12:37
      polski bozek odchodzi a wojnie w Iraku i Afganistanie nie widac
      konca
      • mirmat1 Swiat w Monachium 1938 wierzyl Hitlerowi 17.06.08, 15:15
        jk2007 napisał:

        > "sierpom po jajcam" szakalopolaczkow. polski bozek odchodzi a
        wojnie w Iraku i Afganistanie nie widac konca
        M: Bush zrobil wiele bledow pozbywac sie Rumsfelda a wierzac
        jajoglowym z Deparatamentu Stanu. Ale by porownac, moze niedorajde
        Busha do bandyty Putina ????????
        Jak widac, zapominajac o przeszlosci musimy ja powtorzyc. Oby cena
        nastepnych Monachium i Jalt nie byla zbyt wysoka dla Polski.
        • wi42 Nie swiat tylko Anglia, Wlochy, Francja i 17.06.08, 19:55
          Re: Swiat w Monachium 1938 wierzyl Hitlerowi


          oczywiscie Polska - aktywny partycypant Monachium.
          Tam nie chodzilo o wiare drogi czatowiczu - chodzilo o to jak
          kosztem Czech zadowolic Hitlera i skierowac go przeciw Rosji.
          • brumowski Polska sprzeciwiała się Monachium!!! 17.06.08, 23:00
            Polska sprzeciwiała się Monachium, jako jedyny kraj na świecie, bo nawet Czesi
            je uznali.
            Poczytaj przedwojenne gazety, a nie propagandę PRLu.
            • wi42 Moze sprzeciwiala sie w prasie, ale zwawo z niego 18.06.08, 06:12
              skorzystala.
              A co miala robic Czechoslowacja - wypowiedziec wojne Niemcom i
              sygnatariuszom ukladu? Kto ja pytal o zgode:

              The Czechoslovaks were also very angry with the Munich settlement.
              With Sudetenland gone to Germany and later southern Slovakia (one
              third of Slovak territory) occupied by Hungary and the area of
              Zaolzie by Poland (the disputed area west of the Olza River - 801.5
              km² with a population of 227,399), Czecho-Slovakia (as the state
              was now renamed) lost its defensible border with Germany and its
              fortifications. Without them its independence became more nominal
              than real. In fact, Edvard Beneš, the then-President of
              Czechoslovakia, had the military print the march orders for his
              army and put the press on standby for a declaration of war.
              Czechoslovakia also lost 70% of its iron/steel, 70% of its
              electrical power, 3.5 million citizens and the famous Škoda Works
              to Germany as a result of the settlement.[6]

              en.wikipedia.org/wiki/Munich_Agreement
              pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_monachijski

              Poczytaj szanowny pani(e) - to nie jest gazeta PRL.
        • 1europejczyk Na mieszaniu wiary z polityka wyszlismy w naszej 17.06.08, 21:19
          przegranej pokretnej histori jak "Zablocki na mydle" co nie przeszkadza jeszcze
          dzisiaj w kultywowaniu tej przegranej przez naszych przodkow przeszlosci.
          Polityka nie jest kwestia wiary tylko kwestia wyboru mniejszego zla: tym
          mniejszym (w odniesieniu do Stalina) przed IIWS wydawal sie byc Hitler.

          "Ale by porownac, moze niedorajde Busha do bandyty Putina ????????"

          To nie Putin ponosi odpowiedzialnosc za przeszlo pol miliona Irakczykow ktorzy
          stracili zycie od czasu bushowskiego bandyckiego bezprawnego napadu na Irak.
          To nie Putin oklamywal caly swiat zagrozeniem irackim, irackimi BMR,
          terrorystami ktorych w Iraku za Hussaina w ogole nie bylo.
          To nie Putin ponosi odpowiedzialnosc za emigracje przeszlo 2 mln Irakczykow w
          czasie blisko szescioletniej okupacji.

          Putin wyciagnal swoj kraj z glebokiego kryzysu, obronil przed konglomeratem
          finansowym chcacym za darmo miec dostep do rosyjskich surowcow, rosyjskiego
          rynku, spacyfikowal sprzedajnych poslow Dumy i rosyjskich wyksztalciuchow dla
          ktorych podobnie jak dla polskich ich wlasne interesy byly i sa wazniejsze od
          interesow i przyszlosci kraju.

          Re: Swiat w Monachium 1938 wierzyl Hitlerowi
          • mis22 Rezultaty ponad 7 lat oszukańczej propagandy 17.06.08, 22:30
            W końcu nie wszyscy ludzie są głupi. Bush jr zasłużył na ten
            rezultat wskutek ciągłej propagandy prowadzonej nieustannie przez
            jego podwładnych przez 7 lat jego prezydentury. Nie wszyscy jego
            podwaładni chcą zawsze oszukiwać. Niektórzą chcą też zarobić
            publikując ksiązki odsłaniające kulisy Białego Domu. Mam na myśli
            książkę napisaną przez Scott McClellan.
      • snow21 Wpuścić kufajkowego kacapa do Polski, to atrament 17.06.08, 18:01
        wypije :)

        Nie ma co się dziwić że ich nigdzie nie lubią.
        • 1europejczyk "że ich nigdzie nie lubią" 17.06.08, 20:09
          Nie ma to jak pretensjonalnosc rusofoba.
          Z tego, ze sam nie lubi wyciaga "wniosek", ze tak jest wszedzie.
          Ten "kufajkowaty kacap" kupi Cie niedlugo tak samo jak kupowal naszych
          sprzedajnych przodkow.
          I zamiast miec pretensje do naszych przodkow i do tego calego PRL-owskiego
          sprzedajnego scierwa, ktorego bylo w PRL-u w gierkowskich czasach wiecej niz 3
          mln (podpisujacego PZPR-owski statut w ktorym wieczna przyjazn polsko radziecka
          byla na pierwszej stronie) nie mowiac juz o tym potajemnym donosicielskim i
          sprzedajnym wobec ktorego "nasza" poblazliwosc dlugo jeszcze bedzie ciazyc na
          naszej przyszlosci dzisial uwolnione od strachu rusofoby (niejednokrotnie te
          same, ktore byly w pierwszych szeregach PZPR-u i SB w latach radzieckiego
          namiestnictwa w Polsce) dumnie obnosza sie ze swoja glupia i kosztowna wrogoscia
          wobec Rosji, liczac podobne wygody jakie w czasach PRL dawala przynaleznosc do
          PZPR-u.
          Zalosne i glupie sarmackie pyskujace nasze nieodlaczne pajace, ktore przegrywaly
          i nadal chca przegrywac nasza przyszlosc!

          Re: Wpuścić kufajkowego kacapa do Polski, to atra
      • szechteroff Jozef? To ty zza grobu? 17.06.08, 19:18
    • ukos Jeszcze jak się może mylić!!! 17.06.08, 13:01
      hohlik3 napisał:

      > (...)Czy swiat sie moze mylic?(...)

      Świat uwielbiał nawet takiego massmurdera jak niejaki Józef Stalin,
      znany także jako Soso, w swoim czasie właściciel twoich przodków
      rabów (jak by kto nie wiedział: po rusku niewolników) i w ogóle
      wszystkich Rosjan i pozostałych "obywateli" CCCP, tego odrażająco
      ohydnego niewolniczego imperium.
      • anka1 Re: Jeszcze jak się może mylić!!! 17.06.08, 13:10
        jak powiedzial wasz idol Stalin wielu "uzytecznych idiotow" jest na
        swiecie.
    • rabasandramaran Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinow 17.06.08, 13:15
      Po co te jalowe dyskusje, skoro ludzkosc juz jest na wymarciu? Z artykulu
      wynika, ze na swiecie zostalo niecale 33 000 ludzi:

      "W badaniu WorldPublicOpinion.org wzięło udział 19 751 osób z 20 krajów, co
      odpowiada 60 proc. światowej populacji."
    • chemist2 Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinow 17.06.08, 13:20
      Bush rozumiem , ale Putin ? To tylko potwierdza moja teorię , że
      ponad 80 % społeczeństwa na świecie to debile i ignoranci .
    • brumowski a to paradne! 17.06.08, 13:21
      Przede wszystkim z sondażu wynika że prezydent komunistycznych Chin wzbudza
      większe zaufanie niż demokratyczni przywódcy Francji czy Niemiec.
      Świadczy to dobitnie o wartości sondażu.
      • 3krotek Re: a to paradne! 17.06.08, 13:39
        > Przede wszystkim z sondażu wynika że prezydent komunistycznych Chin wzbudza
        > większe zaufanie niż demokratyczni przywódcy Francji czy Niemiec.
        > Świadczy to dobitnie o wartości sondażu.

        No jasne, ponieważ wyniki nie potwierdzają Twojego zdania na ten temat, to cały
        sondaż jest do dupy. Ty nie nazywasz się czasem Kaczyński?
        • charlie11 Re: a to paradne! 17.06.08, 21:03
          Brakuje tylko Fidela i Kim Dzong Ila. Wygraliby w cuglach
      • gekon1979 ja tam glosowalem na Perweza 17.06.08, 13:40

      • doncorleoneonly Demokratyczni przywodcy - a to ci heca! 17.06.08, 13:52
        Jacy oni demokratyczni skoro prowadza polityke wlasnego widzenia
        swiata!Maja zdanie o 26 narodach,ze jestesmy niedouczone przyglupy i
        nie jestesmy w stanie zadecydowac o wlasnej przyszlosci!
        Te "demokratyczne" søurwysyny o ktorych piszesz kaza nam tanczyc,jak
        oni zagraja - typowe dla tychze nacji.Tylko irlandzcy przywodcy
        mieli na tyle jaj w gaciach,ze potraktowali swoich wlasnych wyborcow
        jak partnerow i umozliwili glosowanie dotyczace traktatu ze wsi
        Lizbona!!!!Merkelowa jako jedyna suka w meskim swiecie polityki UE
        wie doskonale jak zawrocic facetom we lbie - pokaze sie tu i owdzie
        z wycieta kieca,cyce na widoku i natura dziala.A to tajne spotkanie
        z Sarkozim zaraz jak sie okazalo czym irlandzkie glosowanie bedzie
        pachnialo to co?Pojechala øurwa pojezdzic na Sarko w zamian za
        dyrektywy jak ma dalej postepowac.O dziwo dwa dni pozniej cala UE
        olala zdanie Irlandii i zamierza dalej ten ruski kolchoz wprowadzac
        w zycie! Gdzie tu demokracja?
      • ja_zdrada jesli fakty sa przeciwko nam tym gorzej dla faktow 17.06.08, 21:11
        tiaa - to komunistyczne motto siedzi w tobie gleboko

        demokracja to tez dyktatura - tylko ze dyktatura mediow i populistow
    • losiu4 Re: Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Put 17.06.08, 13:39
      hohlik3 napisał:

      > Co wy na to szakalopolaczki??

      nic, nie do końca wierzymy Bushowi, calkiem nie ufamy Putinowi

      > Czy swiat sie moze mylic?a moze jasnie nam "panujaca i
      > wszechwiedzaca" Pomroczna ma racje??

      wiesz co, jak to mówią: jedz g..., miliardy much nie mogą się
      przecież mylić... My się po prostu nie dajemy nabierać na tanie
      sztuczki speców od politpoprawności. I powinniśmy się z tego
      cieszyć, a nie pomstować.

      Pozdrawiam

      Losiu
    • www.nasznocnik.pl Re: "Głos Rosji po polsku" 17.06.08, 13:48
      Nawet fajna stronka; szkoda tylko, że nie ma forum ;->
      • chemist2 Re: "Głos Rosji po polsku" 17.06.08, 13:56
        A po co forum ? Wszystko , co masz myśleć na dany temat , jest
        zawarte w artykule ;D O czym tam dyskutować ?
        • www.nasznocnik.pl Zabawne - mają wersje językowe nawet w dari i urdu 17.06.08, 14:01
          ...ale po ukraińsku ani białorusku to już nie łaska ;-)
          • chemist2 Re: Zabawne - mają wersje językowe nawet w dari i 17.06.08, 14:09
            Bo Ukraińcy i Białorusini tylko na chwile , w wyniku perturbacji
            sprowokowanych przez "polactwo" , oderwali się od swojej Matuszki
            Rassiji ;D
        • 1europejczyk "o czym tam dyskutować ?" od kiedy "dyskutowac" 17.06.08, 20:42
          jest w kraju synonimem "opluwac" ?
          Od kiedy nieokiełznane pretensjonalne pyskowanie, wyrazajace glownie interesy
          albo motywacje pyskujacego,nazywa sie w kraju "mysleniem" ?
          Nasz kraj jest "skrojony" dokladnie na obraz i podobienstwo takiego wlasnie
          "dyskutowania" i "myslenia" z jakim mamy do czynienia czytajac wiekszosc postow
          tylko na portalu GW.

          Re: "Głos Rosji po polsku"
    • grisza14 Polacy tez zaufali Tuskowi i co z tego? 17.06.08, 13:48
      Czy zmieni to fakt, ze to kompletny nieudacznik?
      • isa.stern Re: Polacy tez zaufali Tuskowi i co z tego? 17.06.08, 13:51
        jak na nieudacznika sporo osiagnał w życiu, a Ty, czym mozesz się
        pochwalić...?!...;)
        :P
        • grisza14 Re: Polacy tez zaufali Tuskowi i co z tego? 17.06.08, 13:54
          Trzydziesci lat pracy, ogromne doswiadczenie zawodowe.A pan Premier?
          Gdzies pracowal?
          • isa.stern Re: Polacy tez zaufali Tuskowi i co z tego? 17.06.08, 13:58
            nie jestem rzecznikiem prasowym premiera...:P
            ...;)
            • grisza14 Re: Polacy tez zaufali Tuskowi i co z tego? 17.06.08, 13:59
              Przez chwile myslalem, ze jednak jestes.
              • isa.stern Re: Polacy tez zaufali Tuskowi i co z tego? 17.06.08, 14:03
                stwierdziłam fakt i zadałam pytanie... Tobie...:P
    • isa.stern Putin 17.06.08, 13:49
      w Polsce nie moze sie cieszyć zaufanie i sympatią....
      • gekon1979 ale Perwez moze, no powiedz ze niefajne 17.06.08, 14:06
        imie...perwez :P
        • isa.stern Re: ale Perwez moze, no powiedz ze niefajne 17.06.08, 14:09
          :)))))
          w pewnych kręgach nawet popularne...;)
          :P

          cze, Gekon..:)
          trudno uwierzyć, że są gdzieś ludziki, które wierzą Putinowi, pewnie myślą, że
          to rodzaj budyniu...;)
          • gekon1979 Re: ale Perwez moze, no powiedz ze niefajne 17.06.08, 14:12
            budyniu, albo buddy
            to taki moze byc rodzaj buddy :P
            no ale zeby zaufac czekiscie to trzeba miec ostro zlasowany
            garnek :D hehe
        • hohlik3 Re: ale Perwez moze, no powiedz ze niefajne 17.06.08, 14:52
          Ten Perwer to kawal sukinkota, taki amerykanski wdupowlaz bez wazeliny, pchajacy kraj w fundamentalizm
      • eva15 Polska to ty? 17.06.08, 15:12
        isa.stern napisała:

        > w Polsce nie moze sie cieszyć zaufanie i sympatią....
        >
        Kolejny Ludwik XIV
    • jk2007 Polska tez ufa Putinowi? 17.06.08, 13:59
      po tych smiesznych kaczynskich i tuskach
      • wi42 Re: Polska tez ufa Putinowi? 17.06.08, 19:58
        Tak to przenajmniej wyglada w gazecie (patrz wyniki badania opinii
        w tym artykule)
    • kijwoko Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinowi 17.06.08, 14:06
      "You forgot kaczynski, you forgot kaczynski!"
      (trzeba bylo wspomniec, ze ufa mu 0,0002%, tak to sie pewnie bedzie czul
      pominiety...)

      No i gw, reklamujecie na pierwszej stroni Firefoxa, a potem z tego Firefoxa
      nie mozna u was glosowac!!!
    • jk2007 Slask ufa Putinowi 17.06.08, 14:56
      • snow21 Najbardziej ufa Putinowi ruska agentura, a Eva Klo 17.06.08, 18:07
        Eva Klose-Podolska to nawet jest w nim zakochana :)
        • wi42 Re: Najbardziej ufa Putinowi ruska agentura, a Ev 17.06.08, 20:01
          Za duzo jest tej wyimaginowanej przez ciebie agentury (patrz wyniki
          badania w artykule). Coz ta agentura ma robic na czatach?
    • eva15 Czas na artykuł Michnika o ciemnocie ludu 17.06.08, 15:11

      Putin na 2. miejscu? No to czas najwyższy na artykuł Michnika o
      ciemnocie ludu, taki jaki spłodził o Irlandii pokazując niechęć do
      plebiscytów, bo jak zauważył, społeczeństwa mogą decydować
      nieprawidłowo. Od tego mają elyty, żeby za nie myślały. A co elyty
      myślą o Putinie już wiemy.
      • gekon1979 Re: Czas na artykuł Michnika o ciemnocie ludu 17.06.08, 15:17
        to jest sondaz na GW, na putke glosuja tu tacy jak ty
        a na Perweza glosowalem np ja :D
        wiec tej sondy nie ma co komentowac ;) no chyba, ze ma sie taki
        mikry umysl jak twoj ;)
        • szechteroff Iwan Iwanowicz Gekon, no czto ty ... 17.06.08, 19:22
      • jk2007 eva - polecam ciekawy artykul "operacja Sarkozy" 17.06.08, 15:19
        na www.compromat.ru 16.06.2008
        CIA tworca zaufania do Sarkozy
        • eva15 Re: eva - polecam ciekawy artykul "operacja Sark 17.06.08, 15:29

          To daj porządnego linka, proszę
          • jk2007 Re: eva - polecam ciekawy artykul "operacja Sark 17.06.08, 15:38
            www.compromat.ru 16.06.08 Как был сфабрикован Саркози. Операция
            ЦРУ по смене власти во Франции. (Тьерри Мейссан)
            • eva15 Re: eva - polecam ciekawy artykul "operacja Sark 17.06.08, 15:51

              spasibo
      • polar_bear Re: Czas na artykuł Michnika o ciemnocie ludu 17.06.08, 21:30
        eva15 napisała:


        > społeczeństwa mogą decydować
        > nieprawidłowo. Od tego mają elyty, żeby za nie myślały.

        Lub wybitnych przywódców jak np. Putin. Jak na zwolenniczkę silnej władzy
        prezydenckiej i ogólnego fana kraju o mikrych tradycjach takich tam plebiscytów,
        badania opini publicznej itp demokratycznego badziewia uzyskałaś niezły wynik w
        hipokryzji! Ale co tam, tow. Putina chwalą więc jest git.
      • slowianska_dusza Prawdziwa elita jest tylko w Rosji i na Białorusi? 18.06.08, 00:30
        eva15 napisała:

        > A co elyty
        > myślą o Putinie już wiemy.

        Z tego wynika, że elita, a nie elyta pieje z zachwytu nad Putinem.
        Udaje, że to jest normalne, że nie ma wolnych mediów, wybory są
        farsą, a opozycji nie pozwala się działać. Dziwna jakaś jest ta
        elita. Taka bardziej w stylu homo sovieticusa.
    • czyngis_chan Re: Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Put 17.06.08, 15:51
      I słusznie. Putin to najlepszy światowy przywódca ostatnich lat.
    • sweetnsour Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinowi 17.06.08, 15:56
      niespełna 20 000 osób to 60% ludności?
      • mis22 Badano 20 krajów z 60% ludności świata 17.06.08, 22:21
        sweetnsour napisała:
        > niespełna 20 000 osób to 60% ludności?

        Badania prowadzono w Chinach, Indiach, USA, Indonezja ... gdzie w
        sumie mieszka 60% ludności świata. Szczegóły możesz przeczytać na
        www.worldpublicopinion.org/pipa/articles/home_page/488.php?
        nid=&id=&pnt=488&lb= Ta strona World Public Opinion.org jest w
        języku angielskim ale nazwy krajów i liczby powinny być zrozumiałe
        dla każdego.
    • abhaod świat to lewacy ? 17.06.08, 16:23
      www.youtube.com/watch?v=3bt065ov-hk&feature=related
      • snow21 A tu jest link do wypowiedzi Putina w formacie mp3 17.06.08, 18:35

        www.chomikuj.pl/Sarmatian/Political+Satire/Putin+(42s).mp3

        Prawdziwy Putin jest bardzo zabawny.
        • abhaod Re: A tu jest link do wypowiedzi Putina w formaci 17.06.08, 21:37
          pocieszność ojca chrzestnego z atomową walizką
          "o bogowie, jak straszno, jak straszno" Mistrz i Małgorzata
    • agnieszka-kolek Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinowi 17.06.08, 19:08
      Taki sądaż jest przecież zupełnie niemierodajny. W krajach demokratycznych
      takich jak Francja, czy Niemcy można wygłaszać różne opinie o ich przywódcach
      i krytyka jest jak najbardziej pożądana. W przeciwiwństwie do Rosji, czy Chin
      gdzie wiadomo kogo naród kocha. Szkoda, że nie podano, których krajów
      obywateli pytano o opinię.
      • wi42 Miarodajne sa te sondaze z ktorych wynika, ze 17.06.08, 20:05
        swiat kocha JPII, Busha, Reagana i nawet Kaczynskiego.
        Sa bez zastrzezen i podejrzen
    • szechteroff "Szakalopolaczki"??? .... Icek Rappaport? To ty? 17.06.08, 19:16
    • zg13 dzialalnosc gadzinowek jak ta michnikowa przynosi 17.06.08, 19:35
      efekty
    • blazej33-on-line Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinowi 17.06.08, 19:37
      George W. Bush nie jest swiety ale wole dziesiec Irakow w jego wydaniu
      jak jedna Czeczenie w wykonaniu zbrodniarza wojennego i NKWDzisty PUTINA
    • weteran56 Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinow 17.06.08, 20:48
      Zachodni świat tzw. intelektualnych elit lub "pożytecznych idiotów" - jak mawiał
      o nich Lenin - był zakochany przez długi czas w Stalinie. Niestety - dziś jest
      ciąg dalszy. Lewackie media mają niestety przewagę i manipulują stadami lemingów
      - wyraźnie widać to w Polsce też.
      Nocnik już czeka na rękę - wystarczy się obudzić.
    • charlie11 Komedia 17.06.08, 20:58
      W latach 80-tych przeprowadzono podobny sondaz na wydziale
      dziennikarskich uniwersytetu Columbia. Wygral Fidel Castro a Reagan
      byl pod koniec drugiej dziesiatki.
    • adam81w To jest właśnie chore, że Putinowi kagiebiście for 17.06.08, 21:33
      life ufa się bardziej od Busza. Busz jest jaki jest ale mimo
      wszystko.
    • anna9977 wysoki intelekt 17.06.08, 22:35
      Nie ma takiego dowodzcy na swiecie( obecnie) ktory moze dorownac
      Putinowi intelektualnie.To nawet widac na zdjeciach.

      Bush to przeciez straszny niski intelekt
      smutne czasy przed nami tymbardziej ze rosja ma surowce nie tylko
      energie.
      Wcale sie nie dziwie ze ludzie szczegolnie w Rosji go popieraja
      Sam fakt ze nie pozwolil oligarhom roztrwonic , zagrabic majatkow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka