hohlik3 17.06.08, 10:59 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jk2007 "sierpom po jajcam" szakalopolaczkow 17.06.08, 12:37 polski bozek odchodzi a wojnie w Iraku i Afganistanie nie widac konca Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Swiat w Monachium 1938 wierzyl Hitlerowi 17.06.08, 15:15 jk2007 napisał: > "sierpom po jajcam" szakalopolaczkow. polski bozek odchodzi a wojnie w Iraku i Afganistanie nie widac konca M: Bush zrobil wiele bledow pozbywac sie Rumsfelda a wierzac jajoglowym z Deparatamentu Stanu. Ale by porownac, moze niedorajde Busha do bandyty Putina ???????? Jak widac, zapominajac o przeszlosci musimy ja powtorzyc. Oby cena nastepnych Monachium i Jalt nie byla zbyt wysoka dla Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Nie swiat tylko Anglia, Wlochy, Francja i 17.06.08, 19:55 Re: Swiat w Monachium 1938 wierzyl Hitlerowi oczywiscie Polska - aktywny partycypant Monachium. Tam nie chodzilo o wiare drogi czatowiczu - chodzilo o to jak kosztem Czech zadowolic Hitlera i skierowac go przeciw Rosji. Odpowiedz Link Zgłoś
brumowski Polska sprzeciwiała się Monachium!!! 17.06.08, 23:00 Polska sprzeciwiała się Monachium, jako jedyny kraj na świecie, bo nawet Czesi je uznali. Poczytaj przedwojenne gazety, a nie propagandę PRLu. Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Moze sprzeciwiala sie w prasie, ale zwawo z niego 18.06.08, 06:12 skorzystala. A co miala robic Czechoslowacja - wypowiedziec wojne Niemcom i sygnatariuszom ukladu? Kto ja pytal o zgode: The Czechoslovaks were also very angry with the Munich settlement. With Sudetenland gone to Germany and later southern Slovakia (one third of Slovak territory) occupied by Hungary and the area of Zaolzie by Poland (the disputed area west of the Olza River - 801.5 km² with a population of 227,399), Czecho-Slovakia (as the state was now renamed) lost its defensible border with Germany and its fortifications. Without them its independence became more nominal than real. In fact, Edvard Beneš, the then-President of Czechoslovakia, had the military print the march orders for his army and put the press on standby for a declaration of war. Czechoslovakia also lost 70% of its iron/steel, 70% of its electrical power, 3.5 million citizens and the famous Škoda Works to Germany as a result of the settlement.[6] en.wikipedia.org/wiki/Munich_Agreement pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_monachijski Poczytaj szanowny pani(e) - to nie jest gazeta PRL. Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk Na mieszaniu wiary z polityka wyszlismy w naszej 17.06.08, 21:19 przegranej pokretnej histori jak "Zablocki na mydle" co nie przeszkadza jeszcze dzisiaj w kultywowaniu tej przegranej przez naszych przodkow przeszlosci. Polityka nie jest kwestia wiary tylko kwestia wyboru mniejszego zla: tym mniejszym (w odniesieniu do Stalina) przed IIWS wydawal sie byc Hitler. "Ale by porownac, moze niedorajde Busha do bandyty Putina ????????" To nie Putin ponosi odpowiedzialnosc za przeszlo pol miliona Irakczykow ktorzy stracili zycie od czasu bushowskiego bandyckiego bezprawnego napadu na Irak. To nie Putin oklamywal caly swiat zagrozeniem irackim, irackimi BMR, terrorystami ktorych w Iraku za Hussaina w ogole nie bylo. To nie Putin ponosi odpowiedzialnosc za emigracje przeszlo 2 mln Irakczykow w czasie blisko szescioletniej okupacji. Putin wyciagnal swoj kraj z glebokiego kryzysu, obronil przed konglomeratem finansowym chcacym za darmo miec dostep do rosyjskich surowcow, rosyjskiego rynku, spacyfikowal sprzedajnych poslow Dumy i rosyjskich wyksztalciuchow dla ktorych podobnie jak dla polskich ich wlasne interesy byly i sa wazniejsze od interesow i przyszlosci kraju. Re: Swiat w Monachium 1938 wierzyl Hitlerowi Odpowiedz Link Zgłoś
mis22 Rezultaty ponad 7 lat oszukańczej propagandy 17.06.08, 22:30 W końcu nie wszyscy ludzie są głupi. Bush jr zasłużył na ten rezultat wskutek ciągłej propagandy prowadzonej nieustannie przez jego podwładnych przez 7 lat jego prezydentury. Nie wszyscy jego podwaładni chcą zawsze oszukiwać. Niektórzą chcą też zarobić publikując ksiązki odsłaniające kulisy Białego Domu. Mam na myśli książkę napisaną przez Scott McClellan. Odpowiedz Link Zgłoś
snow21 Wpuścić kufajkowego kacapa do Polski, to atrament 17.06.08, 18:01 wypije :) Nie ma co się dziwić że ich nigdzie nie lubią. Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk "że ich nigdzie nie lubią" 17.06.08, 20:09 Nie ma to jak pretensjonalnosc rusofoba. Z tego, ze sam nie lubi wyciaga "wniosek", ze tak jest wszedzie. Ten "kufajkowaty kacap" kupi Cie niedlugo tak samo jak kupowal naszych sprzedajnych przodkow. I zamiast miec pretensje do naszych przodkow i do tego calego PRL-owskiego sprzedajnego scierwa, ktorego bylo w PRL-u w gierkowskich czasach wiecej niz 3 mln (podpisujacego PZPR-owski statut w ktorym wieczna przyjazn polsko radziecka byla na pierwszej stronie) nie mowiac juz o tym potajemnym donosicielskim i sprzedajnym wobec ktorego "nasza" poblazliwosc dlugo jeszcze bedzie ciazyc na naszej przyszlosci dzisial uwolnione od strachu rusofoby (niejednokrotnie te same, ktore byly w pierwszych szeregach PZPR-u i SB w latach radzieckiego namiestnictwa w Polsce) dumnie obnosza sie ze swoja glupia i kosztowna wrogoscia wobec Rosji, liczac podobne wygody jakie w czasach PRL dawala przynaleznosc do PZPR-u. Zalosne i glupie sarmackie pyskujace nasze nieodlaczne pajace, ktore przegrywaly i nadal chca przegrywac nasza przyszlosc! Re: Wpuścić kufajkowego kacapa do Polski, to atra Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Jeszcze jak się może mylić!!! 17.06.08, 13:01 hohlik3 napisał: > (...)Czy swiat sie moze mylic?(...) Świat uwielbiał nawet takiego massmurdera jak niejaki Józef Stalin, znany także jako Soso, w swoim czasie właściciel twoich przodków rabów (jak by kto nie wiedział: po rusku niewolników) i w ogóle wszystkich Rosjan i pozostałych "obywateli" CCCP, tego odrażająco ohydnego niewolniczego imperium. Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Jeszcze jak się może mylić!!! 17.06.08, 13:10 jak powiedzial wasz idol Stalin wielu "uzytecznych idiotow" jest na swiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
rabasandramaran Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinow 17.06.08, 13:15 Po co te jalowe dyskusje, skoro ludzkosc juz jest na wymarciu? Z artykulu wynika, ze na swiecie zostalo niecale 33 000 ludzi: "W badaniu WorldPublicOpinion.org wzięło udział 19 751 osób z 20 krajów, co odpowiada 60 proc. światowej populacji." Odpowiedz Link Zgłoś
chemist2 Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinow 17.06.08, 13:20 Bush rozumiem , ale Putin ? To tylko potwierdza moja teorię , że ponad 80 % społeczeństwa na świecie to debile i ignoranci . Odpowiedz Link Zgłoś
brumowski a to paradne! 17.06.08, 13:21 Przede wszystkim z sondażu wynika że prezydent komunistycznych Chin wzbudza większe zaufanie niż demokratyczni przywódcy Francji czy Niemiec. Świadczy to dobitnie o wartości sondażu. Odpowiedz Link Zgłoś
3krotek Re: a to paradne! 17.06.08, 13:39 > Przede wszystkim z sondażu wynika że prezydent komunistycznych Chin wzbudza > większe zaufanie niż demokratyczni przywódcy Francji czy Niemiec. > Świadczy to dobitnie o wartości sondażu. No jasne, ponieważ wyniki nie potwierdzają Twojego zdania na ten temat, to cały sondaż jest do dupy. Ty nie nazywasz się czasem Kaczyński? Odpowiedz Link Zgłoś
charlie11 Re: a to paradne! 17.06.08, 21:03 Brakuje tylko Fidela i Kim Dzong Ila. Wygraliby w cuglach Odpowiedz Link Zgłoś
doncorleoneonly Demokratyczni przywodcy - a to ci heca! 17.06.08, 13:52 Jacy oni demokratyczni skoro prowadza polityke wlasnego widzenia swiata!Maja zdanie o 26 narodach,ze jestesmy niedouczone przyglupy i nie jestesmy w stanie zadecydowac o wlasnej przyszlosci! Te "demokratyczne" søurwysyny o ktorych piszesz kaza nam tanczyc,jak oni zagraja - typowe dla tychze nacji.Tylko irlandzcy przywodcy mieli na tyle jaj w gaciach,ze potraktowali swoich wlasnych wyborcow jak partnerow i umozliwili glosowanie dotyczace traktatu ze wsi Lizbona!!!!Merkelowa jako jedyna suka w meskim swiecie polityki UE wie doskonale jak zawrocic facetom we lbie - pokaze sie tu i owdzie z wycieta kieca,cyce na widoku i natura dziala.A to tajne spotkanie z Sarkozim zaraz jak sie okazalo czym irlandzkie glosowanie bedzie pachnialo to co?Pojechala øurwa pojezdzic na Sarko w zamian za dyrektywy jak ma dalej postepowac.O dziwo dwa dni pozniej cala UE olala zdanie Irlandii i zamierza dalej ten ruski kolchoz wprowadzac w zycie! Gdzie tu demokracja? Odpowiedz Link Zgłoś
ja_zdrada jesli fakty sa przeciwko nam tym gorzej dla faktow 17.06.08, 21:11 tiaa - to komunistyczne motto siedzi w tobie gleboko demokracja to tez dyktatura - tylko ze dyktatura mediow i populistow Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Put 17.06.08, 13:39 hohlik3 napisał: > Co wy na to szakalopolaczki?? nic, nie do końca wierzymy Bushowi, calkiem nie ufamy Putinowi > Czy swiat sie moze mylic?a moze jasnie nam "panujaca i > wszechwiedzaca" Pomroczna ma racje?? wiesz co, jak to mówią: jedz g..., miliardy much nie mogą się przecież mylić... My się po prostu nie dajemy nabierać na tanie sztuczki speców od politpoprawności. I powinniśmy się z tego cieszyć, a nie pomstować. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
www.nasznocnik.pl Re: "Głos Rosji po polsku" 17.06.08, 13:48 Nawet fajna stronka; szkoda tylko, że nie ma forum ;-> Odpowiedz Link Zgłoś
chemist2 Re: "Głos Rosji po polsku" 17.06.08, 13:56 A po co forum ? Wszystko , co masz myśleć na dany temat , jest zawarte w artykule ;D O czym tam dyskutować ? Odpowiedz Link Zgłoś
www.nasznocnik.pl Zabawne - mają wersje językowe nawet w dari i urdu 17.06.08, 14:01 ...ale po ukraińsku ani białorusku to już nie łaska ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
chemist2 Re: Zabawne - mają wersje językowe nawet w dari i 17.06.08, 14:09 Bo Ukraińcy i Białorusini tylko na chwile , w wyniku perturbacji sprowokowanych przez "polactwo" , oderwali się od swojej Matuszki Rassiji ;D Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk "o czym tam dyskutować ?" od kiedy "dyskutowac" 17.06.08, 20:42 jest w kraju synonimem "opluwac" ? Od kiedy nieokiełznane pretensjonalne pyskowanie, wyrazajace glownie interesy albo motywacje pyskujacego,nazywa sie w kraju "mysleniem" ? Nasz kraj jest "skrojony" dokladnie na obraz i podobienstwo takiego wlasnie "dyskutowania" i "myslenia" z jakim mamy do czynienia czytajac wiekszosc postow tylko na portalu GW. Re: "Głos Rosji po polsku" Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Polacy tez zaufali Tuskowi i co z tego? 17.06.08, 13:48 Czy zmieni to fakt, ze to kompletny nieudacznik? Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: Polacy tez zaufali Tuskowi i co z tego? 17.06.08, 13:51 jak na nieudacznika sporo osiagnał w życiu, a Ty, czym mozesz się pochwalić...?!...;) :P Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Re: Polacy tez zaufali Tuskowi i co z tego? 17.06.08, 13:54 Trzydziesci lat pracy, ogromne doswiadczenie zawodowe.A pan Premier? Gdzies pracowal? Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: Polacy tez zaufali Tuskowi i co z tego? 17.06.08, 13:58 nie jestem rzecznikiem prasowym premiera...:P ...;) Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Re: Polacy tez zaufali Tuskowi i co z tego? 17.06.08, 13:59 Przez chwile myslalem, ze jednak jestes. Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: Polacy tez zaufali Tuskowi i co z tego? 17.06.08, 14:03 stwierdziłam fakt i zadałam pytanie... Tobie...:P Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Putin 17.06.08, 13:49 w Polsce nie moze sie cieszyć zaufanie i sympatią.... Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 ale Perwez moze, no powiedz ze niefajne 17.06.08, 14:06 imie...perwez :P Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: ale Perwez moze, no powiedz ze niefajne 17.06.08, 14:09 :))))) w pewnych kręgach nawet popularne...;) :P cze, Gekon..:) trudno uwierzyć, że są gdzieś ludziki, które wierzą Putinowi, pewnie myślą, że to rodzaj budyniu...;) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: ale Perwez moze, no powiedz ze niefajne 17.06.08, 14:12 budyniu, albo buddy to taki moze byc rodzaj buddy :P no ale zeby zaufac czekiscie to trzeba miec ostro zlasowany garnek :D hehe Odpowiedz Link Zgłoś
hohlik3 Re: ale Perwez moze, no powiedz ze niefajne 17.06.08, 14:52 Ten Perwer to kawal sukinkota, taki amerykanski wdupowlaz bez wazeliny, pchajacy kraj w fundamentalizm Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Polska to ty? 17.06.08, 15:12 isa.stern napisała: > w Polsce nie moze sie cieszyć zaufanie i sympatią.... > Kolejny Ludwik XIV Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 Polska tez ufa Putinowi? 17.06.08, 13:59 po tych smiesznych kaczynskich i tuskach Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Re: Polska tez ufa Putinowi? 17.06.08, 19:58 Tak to przenajmniej wyglada w gazecie (patrz wyniki badania opinii w tym artykule) Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinowi 17.06.08, 14:06 "You forgot kaczynski, you forgot kaczynski!" (trzeba bylo wspomniec, ze ufa mu 0,0002%, tak to sie pewnie bedzie czul pominiety...) No i gw, reklamujecie na pierwszej stroni Firefoxa, a potem z tego Firefoxa nie mozna u was glosowac!!! Odpowiedz Link Zgłoś
snow21 Najbardziej ufa Putinowi ruska agentura, a Eva Klo 17.06.08, 18:07 Eva Klose-Podolska to nawet jest w nim zakochana :) Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Re: Najbardziej ufa Putinowi ruska agentura, a Ev 17.06.08, 20:01 Za duzo jest tej wyimaginowanej przez ciebie agentury (patrz wyniki badania w artykule). Coz ta agentura ma robic na czatach? Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Czas na artykuł Michnika o ciemnocie ludu 17.06.08, 15:11 Putin na 2. miejscu? No to czas najwyższy na artykuł Michnika o ciemnocie ludu, taki jaki spłodził o Irlandii pokazując niechęć do plebiscytów, bo jak zauważył, społeczeństwa mogą decydować nieprawidłowo. Od tego mają elyty, żeby za nie myślały. A co elyty myślą o Putinie już wiemy. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Czas na artykuł Michnika o ciemnocie ludu 17.06.08, 15:17 to jest sondaz na GW, na putke glosuja tu tacy jak ty a na Perweza glosowalem np ja :D wiec tej sondy nie ma co komentowac ;) no chyba, ze ma sie taki mikry umysl jak twoj ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 eva - polecam ciekawy artykul "operacja Sarkozy" 17.06.08, 15:19 na www.compromat.ru 16.06.2008 CIA tworca zaufania do Sarkozy Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: eva - polecam ciekawy artykul "operacja Sark 17.06.08, 15:29 To daj porządnego linka, proszę Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 Re: eva - polecam ciekawy artykul "operacja Sark 17.06.08, 15:38 www.compromat.ru 16.06.08 Как был сфабрикован Саркози. Операция ЦРУ по смене власти во Франции. (Тьерри Мейссан) Odpowiedz Link Zgłoś
polar_bear Re: Czas na artykuł Michnika o ciemnocie ludu 17.06.08, 21:30 eva15 napisała: > społeczeństwa mogą decydować > nieprawidłowo. Od tego mają elyty, żeby za nie myślały. Lub wybitnych przywódców jak np. Putin. Jak na zwolenniczkę silnej władzy prezydenckiej i ogólnego fana kraju o mikrych tradycjach takich tam plebiscytów, badania opini publicznej itp demokratycznego badziewia uzyskałaś niezły wynik w hipokryzji! Ale co tam, tow. Putina chwalą więc jest git. Odpowiedz Link Zgłoś
slowianska_dusza Prawdziwa elita jest tylko w Rosji i na Białorusi? 18.06.08, 00:30 eva15 napisała: > A co elyty > myślą o Putinie już wiemy. Z tego wynika, że elita, a nie elyta pieje z zachwytu nad Putinem. Udaje, że to jest normalne, że nie ma wolnych mediów, wybory są farsą, a opozycji nie pozwala się działać. Dziwna jakaś jest ta elita. Taka bardziej w stylu homo sovieticusa. Odpowiedz Link Zgłoś
czyngis_chan Re: Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Put 17.06.08, 15:51 I słusznie. Putin to najlepszy światowy przywódca ostatnich lat. Odpowiedz Link Zgłoś
sweetnsour Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinowi 17.06.08, 15:56 niespełna 20 000 osób to 60% ludności? Odpowiedz Link Zgłoś
mis22 Badano 20 krajów z 60% ludności świata 17.06.08, 22:21 sweetnsour napisała: > niespełna 20 000 osób to 60% ludności? Badania prowadzono w Chinach, Indiach, USA, Indonezja ... gdzie w sumie mieszka 60% ludności świata. Szczegóły możesz przeczytać na www.worldpublicopinion.org/pipa/articles/home_page/488.php? nid=&id=&pnt=488&lb= Ta strona World Public Opinion.org jest w języku angielskim ale nazwy krajów i liczby powinny być zrozumiałe dla każdego. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod świat to lewacy ? 17.06.08, 16:23 www.youtube.com/watch?v=3bt065ov-hk&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
snow21 A tu jest link do wypowiedzi Putina w formacie mp3 17.06.08, 18:35 www.chomikuj.pl/Sarmatian/Political+Satire/Putin+(42s).mp3 Prawdziwy Putin jest bardzo zabawny. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: A tu jest link do wypowiedzi Putina w formaci 17.06.08, 21:37 pocieszność ojca chrzestnego z atomową walizką "o bogowie, jak straszno, jak straszno" Mistrz i Małgorzata Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka-kolek Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinowi 17.06.08, 19:08 Taki sądaż jest przecież zupełnie niemierodajny. W krajach demokratycznych takich jak Francja, czy Niemcy można wygłaszać różne opinie o ich przywódcach i krytyka jest jak najbardziej pożądana. W przeciwiwństwie do Rosji, czy Chin gdzie wiadomo kogo naród kocha. Szkoda, że nie podano, których krajów obywateli pytano o opinię. Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Miarodajne sa te sondaze z ktorych wynika, ze 17.06.08, 20:05 swiat kocha JPII, Busha, Reagana i nawet Kaczynskiego. Sa bez zastrzezen i podejrzen Odpowiedz Link Zgłoś
blazej33-on-line Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinowi 17.06.08, 19:37 George W. Bush nie jest swiety ale wole dziesiec Irakow w jego wydaniu jak jedna Czeczenie w wykonaniu zbrodniarza wojennego i NKWDzisty PUTINA Odpowiedz Link Zgłoś
weteran56 Sondaż: Świat nie wierzy Bushowi, ale ufa Putinow 17.06.08, 20:48 Zachodni świat tzw. intelektualnych elit lub "pożytecznych idiotów" - jak mawiał o nich Lenin - był zakochany przez długi czas w Stalinie. Niestety - dziś jest ciąg dalszy. Lewackie media mają niestety przewagę i manipulują stadami lemingów - wyraźnie widać to w Polsce też. Nocnik już czeka na rękę - wystarczy się obudzić. Odpowiedz Link Zgłoś
charlie11 Komedia 17.06.08, 20:58 W latach 80-tych przeprowadzono podobny sondaz na wydziale dziennikarskich uniwersytetu Columbia. Wygral Fidel Castro a Reagan byl pod koniec drugiej dziesiatki. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w To jest właśnie chore, że Putinowi kagiebiście for 17.06.08, 21:33 life ufa się bardziej od Busza. Busz jest jaki jest ale mimo wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
anna9977 wysoki intelekt 17.06.08, 22:35 Nie ma takiego dowodzcy na swiecie( obecnie) ktory moze dorownac Putinowi intelektualnie.To nawet widac na zdjeciach. Bush to przeciez straszny niski intelekt smutne czasy przed nami tymbardziej ze rosja ma surowce nie tylko energie. Wcale sie nie dziwie ze ludzie szczegolnie w Rosji go popieraja Sam fakt ze nie pozwolil oligarhom roztrwonic , zagrabic majatkow. Odpowiedz Link Zgłoś