p3nisista
07.07.08, 15:34
"...oskarżony nie działał w obronie koniecznej, ponieważ nie udzielił pomocy
ofierze..."
czyli jeśli zaatakuje mnie bandzior i uda mi się go uszkodzić to mam obowiązek
udzielić mu pomocy, chociaż on by mnie zabił. W POlsce bardziej liczy się
przestępca niż ofiara