Dodaj do ulubionych

Morderca odkryty po 16 latach - sukces policjan...

07.07.08, 15:34
"...oskarżony nie działał w obronie koniecznej, ponieważ nie udzielił pomocy
ofierze..."
czyli jeśli zaatakuje mnie bandzior i uda mi się go uszkodzić to mam obowiązek
udzielić mu pomocy, chociaż on by mnie zabił. W POlsce bardziej liczy się
przestępca niż ofiara
Obserwuj wątek
    • naprawdetrzezwy Morderca odkryty po 16 latach - sukces policjan... 07.07.08, 15:36
      Sąd to mądry (życiowo) jest.

      "Stwierdził także, iż doświadczenie życiowe wskazuje, że oskarżony nie działał
      w obronie koniecznej, ponieważ nie udzielił pomocy ofierze."

      Jak wiadomo powszechnie, ofiary napadów, natychmiast po odparciu ataku,
      zajmują się z niesłychaną troską stanem zdrowia bandyty, który je napadł.
      Robią to z kc, kk i kkw w ręku, by nie uchybić prawu...
      • spokojny.zenek Re: Morderca odkryty po 16 latach - sukces policj 07.07.08, 15:38
        Przede wszystkim mądrością popisał sie dziennikarz, który włożył takie
        stwierdzenie w usta sędziego.
        Nie przyszło Ci to jakoś do głowy?
    • spokojny.zenek Re: Morderca odkryty po 16 latach - sukces policj 07.07.08, 15:37
      p3nisista napisała:

      > "...oskarżony nie działał w obronie koniecznej, ponieważ nie udzielił pomocy
      ofierze..."

      Co ma jedno z drugim wspólnego?
    • zbigniew1000 Morderca odkryty po 16 latach - sukces policjan... 07.07.08, 15:39
      A nie prościej oko za oko...?
    • tirinti Pomyliliście seriale 07.07.08, 16:16
      X Files to by było jakby tego gościa UFO porwało. A tak to jest Cold
      Case.
    • eugeniuszmg Re: Morderca odkryty po 16 latach - sukces policj 07.07.08, 16:17
      Amigo, daruj sobie to "PO", masz jakieś problemy? jak już chcesz coś
      skomentować, to trzymaj sie tematu.
    • shawel74 Morderca odkryty po 16 latach - sukces policjan.. 07.07.08, 16:56
      Brawo Policja!
    • hugow Morderca odkryty po 16 latach - sukces policjan... 07.07.08, 22:15
      lepiej pozno niz wcale

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka