Dodaj do ulubionych

Miss Universe 2008: Najpiękniejsza Miss Wenezueli!

15.07.08, 22:03
Uczciwy konkurs, oglądałem, rzeczywiście była najładniejsza Miss
Wenezueli a Miss USA nawet bez upadku nie miała szans.
Obserwuj wątek
    • bleee85 hmmm? 17.07.08, 11:18
      wszyskie finalistki są ze strefy południowoamerykańskiej i bermudów!
      tylko jedna rusiajka! dowodzi to chyba jednego? mulatki i latynoski
      najłdniejsze? no ja sie osobiście nie zgodzę bo Polki... ach te
      Polki... ale przyznaję, że nowa miska jest faktycznie śliczna!
      a co do amerykanki, która się przewróciła... nie przepadam za
      czekoladowymi paniami, ale muszę przyznać, że reprezentntka USA
      mogła by być moją niewolnicą... albo ja jej
      • elena4 Re: hmmm? 17.07.08, 11:50
        Najładniejsze bo udoskonalone w gabinetach chirurgii plastycznej,
        hehehe.
    • 2560a Re: Miss Universe 2008: Najpiękniejsza Miss Wenez 17.07.08, 21:53
      man345 napisał:

      > Uczciwy konkurs, oglądałem, rzeczywiście była najładniejsza Miss
      > Wenezueli a Miss USA nawet bez upadku nie miała szans
      Amerykankom zwyczajnie brak umiejetnosci chodzenia na obcasie i
      wieczorowej sukni. Tego sie trudno nauczyc. Nie mozna to soebie
      zdjac trampki i wlozyc szpilki a Ti-szirta zamienic na wieczorowa
      kiecke.. W ubieglym roku reprezentantka USA zaprezentowala upadek w
      podobnym stylu. Moze by tak wrowadzic dodatkowa konkurencje w
      wyborach miss . Upadek i podnoszenie sie z gracja!
    • ostatni_kaczysta Miss Universe 2008: Najpiękniejsza Miss Wenezueli 28.07.08, 20:53
      chuda, żebra na wierzchu, brrrr ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka