man345 15.07.08, 22:03 Uczciwy konkurs, oglądałem, rzeczywiście była najładniejsza Miss Wenezueli a Miss USA nawet bez upadku nie miała szans. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bleee85 hmmm? 17.07.08, 11:18 wszyskie finalistki są ze strefy południowoamerykańskiej i bermudów! tylko jedna rusiajka! dowodzi to chyba jednego? mulatki i latynoski najłdniejsze? no ja sie osobiście nie zgodzę bo Polki... ach te Polki... ale przyznaję, że nowa miska jest faktycznie śliczna! a co do amerykanki, która się przewróciła... nie przepadam za czekoladowymi paniami, ale muszę przyznać, że reprezentntka USA mogła by być moją niewolnicą... albo ja jej Odpowiedz Link Zgłoś
elena4 Re: hmmm? 17.07.08, 11:50 Najładniejsze bo udoskonalone w gabinetach chirurgii plastycznej, hehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
2560a Re: Miss Universe 2008: Najpiękniejsza Miss Wenez 17.07.08, 21:53 man345 napisał: > Uczciwy konkurs, oglądałem, rzeczywiście była najładniejsza Miss > Wenezueli a Miss USA nawet bez upadku nie miała szans Amerykankom zwyczajnie brak umiejetnosci chodzenia na obcasie i wieczorowej sukni. Tego sie trudno nauczyc. Nie mozna to soebie zdjac trampki i wlozyc szpilki a Ti-szirta zamienic na wieczorowa kiecke.. W ubieglym roku reprezentantka USA zaprezentowala upadek w podobnym stylu. Moze by tak wrowadzic dodatkowa konkurencje w wyborach miss . Upadek i podnoszenie sie z gracja! Odpowiedz Link Zgłoś
ostatni_kaczysta Miss Universe 2008: Najpiękniejsza Miss Wenezueli 28.07.08, 20:53 chuda, żebra na wierzchu, brrrr ... Odpowiedz Link Zgłoś