gmc350 11.08.08, 16:10 dac im wszystkim rok ekstra, za to ze tak malo darmozjadow zastrzelili! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jola_z_dywit_2006a Kiedy pojdzie siedziec KZ Solidarnosci i ksiadz co 12.08.08, 05:39 podpuscili i uzbroili gowniarzy z "Wujka" do mordowania ? Walki sie odbyly bo dostali polecenie wylaczyc Cieplownie dla Katowic. Byl grudzien i -25C. Jak dzis czuja sie gornicy cholubieni przez Buzka, Poncyliusza i im podobnych. Warto przypomniec ze Buzek kazal strzelac do gornikow z broni gladkolufowej. Odpowiedz Link Zgłoś
jezoslaw kacapy won 18.08.08, 18:00 gmc350 napisał: > dac im wszystkim rok ekstra, za to ze tak malo darmozjadow > zastrzelili! aleś ty głupi rusku, wyp... na wschód Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Zomowcy beda wezwani. 19.08.08, 00:33 I coz z tego! Kiszczak - ich glowny herszt chodzi na wolnosci. A co z reszta nomenklatury - czerwonymi bandytami, zlodziejami i donosicielami? Gdzie jest sprawiedliwosc???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
primum_non Nie wiadomo,czy zrobili coś złego 02.09.08, 23:20 Czy reprezentują moce ciemności czy jasności.Rozmawiałem z mocno zaangażowanymi aktywistami ludźmi ze Śląska,z ówczesnymi studentami i strajkującymi z pacyfikowanych zakładów.I moje wrażenia były jednoznaczne,ale wrażenia zmieniają się z czasem.Jest zasada,że kto guza nie szuka,to go na ogół nie znajdzie.Po wsi mogły się w stanie wojennym najwyżej nyski milicyjne na sygnale przejechać.Nie wiadomo,czy to była zwykła praca i uzasadniona akcja.Bądź co bądź był stan wojenny,a większość pracowników została zmilitaryzowana.Odmowę wykonania pracy traktowano jak odmowę wykonania rozkazu w stanie wojennym. Odpowiedz Link Zgłoś
primum_non Re: Solidarność też popełniła błędy 02.09.08, 23:24 Miała ponad pół roku na przygotowanie się do stanu wojennego.Pierwsza próba była mocno nagłaśniana na wiosnę 1981 roku,a ostatecznie wprowadzono go 13 grudnia 1981 roku.Zgodzę się ,że były trudności z obroną,bo w tym systemie posiadanie i użycie *broni* to było coś.Ale taktycznie,organizacyjnie nie było prawie żadnych przygotowań widocznych,pomimo przesilenia i napięcia strajkowego. Odpowiedz Link Zgłoś
ichmordy Re: Nie wiadomo,czy zrobili coś złego 02.09.08, 23:27 Do dziś trzeba odsłużyć wojsko wg komunistycznej ustawy z lat 50 Bo jak nie to przestępcą staniesz się. Musisz wykonywać rozkazy bo zrobią z ciebie bandytę. Odpowiedz Link Zgłoś