Dodaj do ulubionych

Zomowcy spod ''Wujka'' będą wkrótce wezwani do ...

11.08.08, 16:10
dac im wszystkim rok ekstra, za to ze tak malo darmozjadow
zastrzelili!
Obserwuj wątek
    • jola_z_dywit_2006a Kiedy pojdzie siedziec KZ Solidarnosci i ksiadz co 12.08.08, 05:39
      podpuscili i uzbroili gowniarzy z "Wujka" do mordowania ?
      Walki sie odbyly bo dostali polecenie wylaczyc Cieplownie dla Katowic.
      Byl grudzien i -25C.
      Jak dzis czuja sie gornicy cholubieni przez Buzka, Poncyliusza i im podobnych.
      Warto przypomniec ze Buzek kazal strzelac do gornikow z broni gladkolufowej.
    • jezoslaw kacapy won 18.08.08, 18:00
      gmc350 napisał:

      > dac im wszystkim rok ekstra, za to ze tak malo darmozjadow
      > zastrzelili!

      aleś ty głupi rusku, wyp... na wschód
      • wet3 Zomowcy beda wezwani. 19.08.08, 00:33
        I coz z tego! Kiszczak - ich glowny herszt chodzi na wolnosci. A co
        z reszta nomenklatury - czerwonymi bandytami, zlodziejami i
        donosicielami? Gdzie jest sprawiedliwosc???!!!
    • primum_non Nie wiadomo,czy zrobili coś złego 02.09.08, 23:20
      Czy reprezentują moce ciemności czy jasności.Rozmawiałem z mocno
      zaangażowanymi aktywistami ludźmi ze Śląska,z ówczesnymi studentami i
      strajkującymi z pacyfikowanych zakładów.I moje wrażenia były jednoznaczne,ale
      wrażenia zmieniają się z czasem.Jest zasada,że kto guza nie szuka,to go na
      ogół nie znajdzie.Po wsi mogły się w stanie wojennym najwyżej nyski milicyjne
      na sygnale przejechać.Nie wiadomo,czy to była zwykła praca i uzasadniona
      akcja.Bądź co bądź był stan wojenny,a większość pracowników została
      zmilitaryzowana.Odmowę wykonania pracy traktowano jak odmowę wykonania rozkazu
      w stanie wojennym.
      • primum_non Re: Solidarność też popełniła błędy 02.09.08, 23:24
        Miała ponad pół roku na przygotowanie się do stanu wojennego.Pierwsza próba była
        mocno nagłaśniana na wiosnę 1981 roku,a ostatecznie wprowadzono go 13 grudnia
        1981 roku.Zgodzę się ,że były trudności z obroną,bo w tym systemie posiadanie i
        użycie *broni* to było coś.Ale taktycznie,organizacyjnie nie było prawie
        żadnych przygotowań widocznych,pomimo przesilenia i napięcia strajkowego.
      • ichmordy Re: Nie wiadomo,czy zrobili coś złego 02.09.08, 23:27
        Do dziś trzeba odsłużyć wojsko wg komunistycznej ustawy z lat 50
        Bo jak nie to przestępcą staniesz się. Musisz wykonywać rozkazy bo zrobią z ciebie bandytę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka