01.10.08, 09:57
Jak zwykle w wybiorczej pryncypialnosc siegnela poziomu glupoty. Moze
wybiorcza sobie sledzic roznych ludzi, jednak trzeba pamietac, ze to sa
dorosli, oni wiedza co robia i jak glosuja. Trzeba uwazac tych ludzi za
kompletnie bezwolnych glupcow gdy sie przyjmuje, ze takie sugestie moga miec
na nich wplyw. Przypomina to obwinianie ABW przez Sawicka, biedaczka dala sie
uwiesc i wziela lapowke, taka mala, biedna, niczego nieswiadoma...
Obserwuj wątek
    • urtasa a 01.10.08, 13:49
      Po kiego czorta ta publiczna telewizja? Sprzedać i kropka, dość tego
      komunizmu. Niech każda partia ma sobie swoją telewizję, niech ma ją każdy,
      kogo stać na zakup, założenie własnej, przecież może być tak samo jak z
      gazetami: ile możliwości finansowych, tyle pism.

      Ps. Co do "GW" - ten nieustanny atak na telewizję. Gdy tv dostanie się w ręce
      PO-SLD, wówczas, jak przypuszczam, "GW" przestanie sobie zawracać głowę
      telewizją. Może nie, hipokryci...
    • wybiorczy-3 Kublikowe manipulacje... 01.10.08, 14:38
      Jest Pani straszną babą... wyslana chyba przez jakiegos
      Dzierzynskiego (Michnik) do zniszczenie PiS-TV. Ilez artykulow Pani
      popelnila na ten temat... ile żółci wylala... No i ten Targalski.
      Nie moze Pani spac przez Targalskiego ? Przeszkadza Pani, ze on
      wlasnie wzial sie ostro za odubeczenie mediow publicznych. Pani i
      Olejnik to przyklad najgorszego, zaangazowanego dziennikarskiego
      bezguscia. Wstyd.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka