yanuss
20.11.08, 14:06
Pokazano wczoraj w TVN jak omija sie prawo otwierajac sklepy z "dopalaczami".
sprzedaje sie tam srodki odurzajace w celach "kolekcjonerskich". Dawno takiej
kpiny z prawa nie widzialem. Glosny smiech klientow dopytujacych sie o sposob
"kolekcjonowania", czy po jednej czy po kilka tabletek dziennie.. to smiech z
polskiego prawa, ktore tak latwo ominac.