isa.stern 30.11.08, 15:08 Tusk zawsze zachowuje klasę, nie to co prezydent Kaczyński, który na swoim koncie ma takie odzywki, że wstyd powtarzać; choćby "Won, gnoju"... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gamon0 Do bólu wstrząsające... Jestem wstrząśnięty! 30.11.08, 15:11 -- "Donald Tusk Show" trwa... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 Trzymaj sie Tusk.Ktos musi rzadzic tym krajem ! 30.11.08, 15:19 Zeby tylko jeszcze opozycja wnosila cos konstruktywnego dla dobra Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 Trzymaj sie! Łysina jest ok... Tylko te złe oczy 30.11.08, 15:28 -- "Donald Tusk Show" trwa... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo wszysctko, na co pisowską swołocz stać... 30.11.08, 15:47 ...to knajackie odzywki i płaskie dowcipy Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 Tusk: Wódka musi zdrożeć. To pomoże biednym... 30.11.08, 16:06 Jestem jeszcze bardziej wstrzasniety. Wrecz oburzony! Zarty sie skonczyly! www.dziennik.pl/gospodarka/article273676/Tusk_Wodka_musi_zdrozec_To_pomoze_biednym.html Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Wódka musi zdrożeć -to zaszkodzi Kruk i pisdentowi 30.11.08, 16:14 czolowym pijaczkom PRL-bis. Pewno zaraz obora pisdencka zacznie histeryzowac, ze obciecie wydatkow pisdenckich jest szykana wobec podwyzszenia cen alkoholu, ktprego spozycie z roku na rok rosnie o minimum 50%. Juz nie tylko pisdent, ale i cala kancelaryja (konkurenci Kaminski i Kownacki) musi swe nerwy i wewnetrzne wojny zalewaniem robaka leczyc. A Kruk - juz na pewno nie bedzie mogla "pracowac" - bo o suchym ryju zadne "cos tam, cos tam" nie wyrobi. Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 rybka9915, to jeszcze jedno pifko... poki cie stac 30.11.08, 16:17 :))) -- Cuda odwołane. Biuro Poselskie Tuska utajniono. Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 No to zdrowie na budowie :) 30.11.08, 16:28 Lykniem bo odwykniem :))) Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: No to zdrowie na budowie :) 30.11.08, 18:35 katolik_polski1 napisał: > Lykniem bo odwykniem :))) Chluśniem bo uśniem. Pijmy, bo się ściemnia. Dokoła chatki rosna pierdatki a dupa goła gorzałki woła. Więcej okrzyków pijackich jest w "Polskim Słowniku Pijackim", opracowanym nie przez kogo innego, jak Juliana Tuwima. Obecnie to rarytas. Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 Re: No to zdrowie na budowie :) 30.11.08, 18:50 Chcialbym tutaj zaznaczyc ,ze "pijmy bo sie sciemnia", pochodzi od czcicieli metanolu . Ewentualnie plynu borygo . Gwoli scislosci ! Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Ciemnota bez formaldehydu Belzebuba bez wstydu 30.11.08, 19:32 Po wpłatach po 5 000 000 zł na fundację luksus i wredota nazbierali ok. 7,5 miliarda złotych. Wróg nieprzejednany. Pistolecik z Tirany. Partia Komunistów. Narodowych Socjalistów. Ojca Dżugaszwili. W Solidarności też byli. Agent eSBe kościoła. „Z matkiem boskiem” woła. Wykierował z pluralizmu. Do fundamentalizmu. Etos, styropian, płot. Przeskoczył alik, kot. To jest zasadniczy spór. Czy Stalin za szafą, czy „nieszpór”? Zamiast kleryka i ruska . Ja wolę … Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Re: rybka9915, to jeszcze jedno pifko... poki cie 30.11.08, 19:15 gamon0 napisał: rybka9915, to jeszcze jedno pifko... poki cie > :))) > > -- > Cuda odwołane. Biuro Poselskie Tuska utajniono. Czy ty gamoniu kiedykolwiek wygenerujesz coś mądrzejszego? Chociaż troszeczkę. Zmobilizuj się! Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Re: Wódka musi zdrożeć -to zaszkodzi Kruk i pisde 30.11.08, 16:29 rybka9915 napisała: > czolowym pijaczkom PRL-bis. Pewno zaraz obora pisdencka zacznie histeryzowac, z > e > obciecie wydatkow pisdenckich jest szykana wobec podwyzszenia cen alkoholu, > ktprego spozycie z roku na rok rosnie o minimum 50%. Juz nie tylko pisdent, ale > i cala kancelaryja (konkurenci Kaminski i Kownacki) musi swe nerwy i wewnetrzne > wojny zalewaniem robaka leczyc. > A Kruk - juz na pewno nie bedzie mogla "pracowac" - bo o suchym ryju zadne "cos > tam, cos tam" nie wyrobi.<Grzegorek,"POseł" zresztą, sie kłania.Wszystkie rybki mają pipki a karasie PO ....... . Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 a pis-nedze zawsze narypane jak kruki, kaczki, 30.11.08, 16:32 wrony, karskie i sepy... Odpowiedz Link Zgłoś
karol_7 Re: Wódka musi zdrożeć -to zaszkodzi Kruk i pisde 30.11.08, 22:00 rybka9915 napisała: > czolowym pijaczkom PRL-bis. Pewno zaraz obora pisdencka zacznie histeryzowac, z > e > obciecie wydatkow pisdenckich Rybka, Ty sama jesteś nawalona pewnie takie głupoty wypisując rośnie akcyza a cena niewiele więc spoko, kto miał ryja moczyć będzie moczył dalej A swoją drogą trudno to po.je.ba.ne życie przejść na trzeźwo Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Wódka musi zdrożeć -to zaszkodzi Kruk i pisde 30.11.08, 23:15 ...i nie tylko.Mnie jest obojetne,czy zdrozeje,czy potanieje.- Poslowie jak pili,tak beda pic...jak ten POsel spiacy na korytarzu w sejmie,jak mu tam ...mozesz mi przypomniec jego nazwisko? Pewnie pil pod rybke? Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Tusk: Wódka musi zdrożeć. To pomoże biednym.. 30.11.08, 18:29 gamon0 napisał: > Jestem jeszcze bardziej wstrzasniety. Wrecz oburzony! > > Zarty sie skonczyly! > Ja tam mogę tyle nie pić, więc czy wódka zdrożeje, czy nie, to mi to lata. Ale w większości przypadków będzie tak; "- Tatusiu, wódka zdrożała, będziesz mniej pić! - Nie, synku, to ty będziesz mniej jeść". Odpowiedz Link Zgłoś
herbatkaherbatnik Re: Tusk: Wódka musi zdrożeć. To pomoże biednym.. 01.12.08, 00:02 Proszę nie obrażać Gomona0 wyzywając go od pisiorków - on jak wszyscy zresztą nie znosi PISdecji. To jest Zwykły człowiek Leppera, skryty kochanek Begger i tragach kondomów Łyżwińskiego. W sumie nieszkodliwy dureń. Odpowiedz Link Zgłoś
herbatkaherbatnik Re: Trzymaj sie! Łysina jest ok... Tylko te złe o 30.11.08, 23:14 To nie gamono tylko Gamoń O błuhahaha Gamoń również wychowany w rodzinie szlacheckiej jak nasi "wielcy" bracia! Kłapać potrafi nić więcej i pewnie dwie ręce ma do roboty. I ten oklepany slogan, że koklusz, gradobicie świtowy kryzys to wina PO. PO to to także niedojdy, ale o trzy klasy wyższe niż zakompleksione, hipokrytyczne dwie niedojdy. Odpowiedz Link Zgłoś
realista.1000 [...] 30.11.08, 15:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
adelix82 Powodzenia! 30.11.08, 15:19 W sprawie emerytur pomostowych w stopniu umiarkowanym popieram rząd. Życzę odwagi i determinacji. Na konferencji prasowej Tusk przedstawił także plan na kryzys. Dlaczego nic o tym nie piszecie droga redakcja? Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 Tusk ma klasę zawodowca w kłamstwach!!!! 30.11.08, 15:19 To KONdonek zawodowiec w okłamywaniu ludzi, Jak obietnica z jego programu jest spełniona!!! KONdonku po ile jest marchewka w warzywniaku???? Odpowiedz Link Zgłoś
jasmin.11 [...] 30.11.08, 15:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Tusk ma klasę zawodowca w kłamstwach!!!! 30.11.08, 23:24 goj68 napisała: > To KONdonek zawodowiec w okłamywaniu ludzi, Jak obietnica z jego programu jest > spełniona!!! > > KONdonku po ile jest marchewka w warzywniaku???? Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 szkoda że nie był taki szczery wobec całego narodu 30.11.08, 15:22 narodowi mówił, że jest OK i kryzysu nie ma, a tu proszę - naiwni to chwycą, ale trzeźwo myślący - nie Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 Re: szkoda że nie był taki szczery wobec całego n 30.11.08, 15:40 realista1000 napisała: > narodowi mówił, że jest OK i kryzysu nie ma, a tu proszę - naiwni to chwycą, al > e > trzeźwo myślący - nie ---------------------------------------------- Kryzys jest ogolnoswiatowy i polski rzad moze robic tylko jedno . Mianowicie zmniejszyc do minimum wplyw recesji na nasza gospodarke . Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 pis-realysta i tak tego nie pojmie.... 30.11.08, 16:24 te pis-kaczany maja rozum tam, gdzie normalnym kupka wychodzi. O gospodarce wiedza tyle, co tow. gejowy Jarucha. Daje kase mamusce, ona mu kieszonkowe 100 PLN na tydzien, a reszte wyzebrze od nas, od podatnikow. Za to, ze ta oferna boi sie wyjsc na ulice - my podatnicy placimy tej ofermie za obstawe BOR inklusiv bezplatne taksowki. Jezeli ktos chce miec te smetniezalosna i niedorozwinieta oferme za "premiera" to swietnie pieknie, byle na rachunek rownie niedorozwinietych; nie mam nic przeciwko temu, by kaczy duren byl placony przez Rydzyka i jemu podobnych. Odpowiedz Link Zgłoś
karol_7 Re: pis-realysta i tak tego nie pojmie.... 30.11.08, 22:45 rybka9915 napisała: > te pis-kaczany maja rozum tam, gdzie normalnym kupka wychodzi. O gospodarce > wiedza tyle, co tow. gejowy Jarucha. Daje kase mamusce, ona mu kieszonkowe 100 > PLN na tydzien, a reszte wyzebrze od nas, od podatnikow. Za to, ze ta oferna bo > i > sie wyjsc na ulice - my podatnicy placimy tej ofermie za obstawe BOR inklusiv > bezplatne taksowki. > Jezeli ktos chce miec te smetniezalosna i niedorozwinieta oferme za "premiera" > to swietnie pieknie, byle na rachunek rownie niedorozwinietych; nie mam nic > przeciwko temu, by kaczy duren byl placony przez Rydzyka i jemu podobnych. Rybka, wytrzeźwiej: nie było żadnego "tow. gejowego Jaruchy" tylko "Gajowy Marucha" (który lubił przesiadywać na lampce nocnej) - chyba Cię skleroza albo inny alzheimer dopadł, że nie pamiętasz kluczowych postaci ITR i IMA Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Re: pis-realysta i tak tego nie pojmie.... 30.11.08, 23:07 karolku karski - wasza czerwona kichawa sczerwieniala nie tylko od niuchania w aktach ub/sb, ale glownie od gorzolki, ktora zasluzony dla budowy PRL tow. posel chetnie spozywa z Krukowa, w ramach leczenia kompleksow seksualnych i im pochodnych. Gejowy Jarucha, zbawca "pis-swiata" - to wasz wodzus oblubiony, bohater pis-teatrzyku w rezyserii Kaminskiego (tego chudszego), ale rownie niedorozwinietego, jak ten gruby. Wasz pech Karolku Karski, ze wasz rozwoj umyslowy zatrzymal sie w poczatku lat 80-tych, a gorzala zrobila reszte. Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal I jeszcze jedno 30.11.08, 17:21 odpowiedzialny rząd nie dopuszcza do paniki na rynku pieniężnym nieodpowiedzialnym wystąpieniami. W przeciwieństwie do prezia, który zawczasu panikował! Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 Tusk zeby ludziom żyło się lepiej --150%podrożało 30.11.08, 15:23 Wiwat ekonomia!!! Żeby ludziom żyło się lepiej!!! Tuskomatołki wszystkich stanów łączcie się by płacić coraz większe rachunki zabawy POwskiego Folwarku Zwierzęcego w POlskiej piaskownicy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Tusk przeciwwaga dla Kaczaszwili. 30.11.08, 16:46 Kaczynscy musza odejsc.! Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Re: Tusk zeby ludziom żyło się lepiej --150%podro 30.11.08, 17:22 A kaześ ty to chopie widzioł? W Bangladesz? Odpowiedz Link Zgłoś
kap0 Tusk: Chciałem wstrząsnąć związkowcami, byłem d... 30.11.08, 15:27 nie glupi ten tusk, chociaz wydaje mi sie ,ze to ktos mu podpowiedzial zeby to nagrac Odpowiedz Link Zgłoś
bolszewicy_won Związki maja głęboko w d...e Polske 30.11.08, 15:30 tych pasożytów interesuje tylko jak najdłuższe przetrwanie na własnych stołkach Odpowiedz Link Zgłoś
koballt [...] 30.11.08, 15:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
realista.1000 Wilcze oczy Tuska,a barani wzrok Kaczynskich.... 30.11.08, 15:32 jak to wa bajkach i na żywo..Wilk zagryzł barany... Odpowiedz Link Zgłoś
jacek230 Brawo Tusku! Tak trzymac! Jestesmy z toba. 30.11.08, 15:37 Bardzo dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: jacek230 30.11.08, 16:01 jacek230 napisał: > Brawo Tusku! Tak trzymac! Jestesmy z toba. > Bardzo dobrze. Twoja pamiec nie jest dluzsza nawet od pamieci i ryby. Poza klamaniem, pustymi obietnicami i seplenieniem Tusk nie potrafi nic wiecej. A co sie stalo z 10 przewslawnymi obietnicami wyborczymi rudego? To, co robi Tusk to jest czysta antypolska robota. To jest obcinanie ludziom podstawowych praw do ich benefitow. Brawo zwiazkowcy! Powalcie rzad rudego na kolana poki ten notoryczny klamca Polakow nie wykonczy! PS - Tusk: Polskosc to nienormalnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
rccc czas aby związkowcy wstrząsnęli Tuskiem 30.11.08, 15:44 Ale beznadziejnego premiera ma Polska. Oprocz obiecywania nic nie potrafi zrobic. Odpowiedz Link Zgłoś
rccc czas, zeby Polacy zaczeli sie budzic! 30.11.08, 16:54 "nasi" rzadzacy sa czescia systemu wprowadzajacego New World Order. Ci ktorzy wierza w zmiany Obamy zobacza druga Irlandie Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
herbatkaherbatnik Re: czas aby związkowcy wstrząsnęli Tuskiem 30.11.08, 23:27 A co, może lepszy premier, który dla przykucia się do koryta władzy układał się z kryminałem, wznosząc przy tym szlachetne slogany odnowy moralnej? To była komedia zamierzona czy żart ponury, bo się już pogubiłem w tej całej sytuacji? Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 cokolwiek 30.11.08, 15:46 się powie i postulije .Nie da się utrzymac systemu emerytalnego jaki był Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: isa.stern 30.11.08, 15:52 isa.stern napisała: > Tusk zawsze zachowuje klasę, nie to co prezydent Kaczyński, który na swoim > koncie ma takie odzywki, że wstyd powtarzać; choćby "Won, gnoju"... Cos takiego moze napisac tylko ktos, kto nie ma pojecia co to jest klasa i prawdomownosc! Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern wet3, ignorantio elenchi... 30.11.08, 15:58 wystarczy wrzucić Twój nick w wyszukiwarkę, aby się przekonać, że chcesz uchodzić za wyrocznię w kwestiach, o których nie masz bladego pojęcia...:) Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 [...] 30.11.08, 16:06 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: wet3, ignorantio elenchi... 30.11.08, 16:25 isa, on ma pojecie mkoze jak sie ogorki kisi. Pod zagryche.... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: isa.stern 01.12.08, 04:27 isa.stern napisała: > wystarczy wrzucić Twój nick w wyszukiwarkę, aby się przekonać, że chcesz > uchodzić za wyrocznię w kwestiach, o których nie masz bladego pojęcia...:) Tusk nie ma zadnej klasy. Potrafi jedynie lgac jak najety i obiecywac gruszki na wierzbie z druga Irlandia wlacznie. Czy zrealizowal jakas ze swych slawnych 10 obietnic? - Zadnej!!! Poza tym potrafi sie zachowywac w sosunku do prezydenta jeszcze bardziej chamsko niz Bolek. Biedaczyna, kiedy prezydent mu powiedzial cos o kryzysie, to stwierdzil, ze takowego nie ma. A co widzimy dzis? - Panstwa UE oglosily oficjalnie recesje. Ale czy tobie to wystarczy? Ty wolisz z uporem maniaka czarne nazywac bialym. PS - Tusk: Polskosc to nienormalnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
janbacz Zabrać związkom zawodowym wszystkie przywileje! 30.11.08, 15:53 Trzeba zabrać związkom zawodowym wszystkie przywileje. Powinny działać na prawie stowarzyszeń poza zakladami pracy i poza czasem pracy. Dodatkowo policja powinna mieć na związkowców oko aby na zebraniach nie zawiązywali karteli mających na celu zawyżenie płac ponad rynkowe. Strajki powinny być zakazane. Komu się praca nie podoba - niech się zwolni i przejdzie do lepszej pracy. Co, nie ma lepszej pracy? To rozbój mieć najlepszą pracę i wymuszać na pracodawcy i konsumentach jeszcze lepszą. Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 Re: Zabrać związkom zawodowym wszystkie przywilej 30.11.08, 16:03 Nie masz najmniejszego pojecia o nowoczesnej gospodarce rynkowej . Konsumenci musza miec pieniadze ,zeby zwiekszac koniunkture. Rownowage gospodarcza mozna smialo porownac do biologicznej. Wszystko musi byc w symbiozie . Odpowiedz Link Zgłoś
n.wataha katoliku_polski znasz się na ekonomii jak wół na g 30.11.08, 16:50 katolik_polski1 napisał: > Nie masz najmniejszego pojecia o nowoczesnej > gospodarce rynkowej . > Konsumenci musza miec pieniadze ,zeby zwiekszac > koniunkture. > Rownowage gospodarcza mozna smialo porownac > do biologicznej. > Wszystko musi byc w symbiozie . katoliku_polski1 - znasz się na ekonomii jak wół na gwiazdach. Uważasz, że dając Polakom podwyżki, zrównoważysz sprzedaż, którą Polska do tej pory eksportowała. Innymi słowy - jesli Fprd czy Opel produkowały 100 tys samochodów na eksport, to teraz te 100 tys. powinni kupować Polacy. Może jeszcze statki, silniki okrętowe z Cegielskiego, jachty dla milionerów z krajów arabskich? Ot to się właśnie nazywa debilizm w wykonaniu elektoratu PiSu. Oni nawet nie zauważyli co się wokół Polski dzieje. Oni uważają, że to nie tylko wina Tuska, ze gospodarka USA upada, że cały świat zaciska pasa. Oni uważają, że jak się rozda pieniądze Polakom bez opamiętania, to staniemy się oazą dobrobytu na świecie. Takimi Zjednoczonymi Emiratami RP. Katoliku_polski1 - aby ratować przemysł okrętowy kiedy masz zamiar kupić perwszy masowiec? Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 Re: katoliku_polski znasz się na ekonomii jak wół 30.11.08, 17:08 Byc moze studiowales ekonomie na jakims eksluzywnym, tajnym uniwersytecie . Faktem jest,ze Obama przygotowuje program gospodarczy, dajacy konsumentom wiecej pieniedzy. Rzad brytyjski obnizyl podatek VAT,zeby ludzie wiecej kupowali. W Niemczech trwa zaciekla debata na temat obnizenia podatkow i zwiekszenia konsumpcji . Sprobuj obalic te fakty . Odpowiedz Link Zgłoś
n.wataha Re: katoliku_polski znasz się na ekonomii jak wół 30.11.08, 17:27 No to przeczysz sam, że Tusk nic nie robi w tym kierunku o jaki apelujesz. W drugiej połowie 2008 roku przeciętne zarobki w Polsce podskoczyły sporo. W 2009 roku przedstawiono w projekcie budżetowym obniżki podatku. Problem w tym, że to nie z zarobków społeczeństwa kupują dobra ekskluzywne, których sprzedaż sie załamała, lecz z kredytów. I tutaj musiałbyś odpowiedzieć na pytanie co ten Obama ożywia? Pensje, czy banki i możliwości kredytowe? Więc co Tusk ma ratować, biorąc przykład z Obamy? Bankrutujące polskie banki? Przecież takowych nie ma. I mówię to z ręką na sercu, choćby z powodu tego, że żona pracuje w jednym z największych polskich banków (i to wcale nie jako kasjerka) i wszystkie polskie banki posiadają płynność. Nie odpowiedziałeś zaś jak Polacy mają zniwelować upadek eksportu spowodowany recesją w innych krajach? W Polsce firmy produkujące laptopy 65% produkcji robiły na eksport. Uważasz, że polski rynek jest na tyle chłonny, by te 65% laptopów łyknąć tylko po to by uratować polskie oddziały Della czy HP? Pomyśl - to nie boli. Sama Polska nie jest w stanie uratować się przed recesją, ponieważ aby kraj mógł funkcjonować i nie zadłużać się lawinowo, musi być choćby minimalnie zbilansowany eksport z importem. Im więcej Polacy dostaną pieniędzy, tym więcej będą kupować towarów z importu, a nie dla samej idei, wyprodukowanych w Polsce. Czasy komuny się skończyły, że zamias jeansó Wranglera czy Levi'sa Polacy kupowali "Szariki" Odpowiedz Link Zgłoś
janbacz Re: Zabrać związkom zawodowym wszystkie przywilej 30.11.08, 20:48 Związki zawodowe nie są w gospodarce rynkowej do niczego potrzebne, to są pasożyci, którzy zakłócają prawidłowe działanie gospodarki organizując kartele zawyżające płace pracownikom. Przez to, że pracownicy przemocą wyrwą dla siebie trochę pieniędzy nie zwiększa się popyt bo to co wyrwą odbywa się kosztem zmniejszenia dochodów pracodawcy, a częściej jest doliczane do cen i inni ludzie niż pracownicy kupią odpowiednio mniej towarów. Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 Czy Tusk ma szanse na szefa NATO ? 30.11.08, 16:01 Bo tej strony internetowej nie mozna znalezć ? Te dwa przebierańce Sikorski i Kwasniewski kandydują na tą pozycję. Łączy ich jedno - wasalność wobec oligarchii . Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Kaczynski ma szanse do piekla! 30.11.08, 16:50 To jedyne dla niego miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
elzbietawypych Chętnie pana zastąpię... 30.11.08, 16:03 Mam znacznie wyższe kwalifikacje. Mój angielski jest na poziomie B.2 I mam problem ze znalezieniem etatowej pracy. Jeśli panu się robota nie podoba, chętnie pana zastąpię i myślę, że będę o wiele lepszym premierem. Odpowiedz Link Zgłoś
lava3110 Re: Chętnie pana zastąpię... 30.11.08, 16:49 I po co piszesz takie glupoty,przeciez z takim ¨znacznie wyzszym wyksztalceniem i z angielskim na poziomie B.2¨ nie umiesz sobie poradzic ze znalezieniem ¨normalnej¨ pracy,to jak mozesz byc lepszym premierem.Czesto(mysle ze dotyczy to twego przypadku)wazniejsze jest to co w glowie i umiejtnosc wykorzystania tego,niz ilosc ukonczonych fakultetow,tobie pod rozwage!!! Odpowiedz Link Zgłoś
herbatkaherbatnik Re: Chętnie pana zastąpię... 30.11.08, 23:58 Ale dowaliłeś, brawo na stojąco. Może jeszcze jacyś mądrale się znajdą z pomysłem zastąpienia Tuska, bo są ultrawykształceni i chwilowo bez pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Tusk: Niema Ryby bez Kosci i człowieka bez zlosci 30.11.08, 16:05 Jest rzeczą oczywistą, ze wybór slow w kolach prezydenckich jest czasem nieszczesliwy, no coz jeżeli chodzi o wybór slow to jest jedno, nerwy moga każdego raz poniesc, nie jesteśmy maszynami, tylko ludźmi. Tu chodzi o dalsza gospodarczo logiczna dyplomacje, która Tusk posiada. Związki zawodowe sa co prawda potrzebne, ale Związki Zawodowe które psuja gospodarkę, i próbują sabotować prace Rzadu, tych w kraju nikt nie potrzebuje. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: art.usa 30.11.08, 16:15 Nie masz racji. Bolek dal nam w prezencie wilcza odmiane kapitalizmu, ktora wyciska ludzi tak jak wyciska sie sok z cytryny. Dla tej formy kapitalizmu poza kasa nie liczy sie nic. W tej sytuacji zawiazki zawodowe sa jedyna froma obrony jaka biednym ludziom pozostala. Oczywiscie obecny antypoolski oraz antyludzki rzad rudego robi wszystko aby zwiazki jak najszybciej wykonczyc. Mam nadzieje, ze zwiazki wykoncza Tuska zanim on zdazy wykonczyc Polakow. Tusk: Polskosc to nienormalnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: art.usa 30.11.08, 16:27 hm.... jak zwiazki wykoncza Tuska to masz gwarantowane, ze kartki na cukier i mieso dostaniesz w pierwszej kolejnosci.... Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: na szose !!!!!! 30.11.08, 16:28 bo zycie to kasa, bez kasy nie ma zycia, twoja robota to najlepszy przyklad, bo nie mow mi ze z litosci dla Bialorusinow czy Ukraincow pod Dobrohuskiem krzakoterapie uprawiasz??? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: na szose !!!!!!to do wet33333 30.11.08, 16:29 pies_na_prawizne napisał: > bo zycie to kasa, bez kasy nie ma zycia, twoja robota to najlepszy > przyklad, bo nie mow mi ze z litosci dla Bialorusinow czy Ukraincow > pod Dobrohuskiem krzakoterapie uprawiasz??? Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Jest po prostu czyms dramtycznym, ze w ocenie 30.11.08, 16:08 sytuacji ekonomicznej w Europie i na swiecie nasz Premier powoluje sie na zewnetrzne opinie, tak jakby nie bylo wiarygodnych naszych. Co robia cale rzesze doradcow Premiera i Prezydenta ? Za co biora swoje uposazenie ? Chyba tylko za kolejne szczeble wlasnych kretynskich karier !!! Dlaczego Premier musi opierac sie w swoich ocenach na kontaktach dyplomatycznych a nie na wlasnej kadrze doradcow ? Jak w takim razie wygladaja nasze mozliwosci wygrywania konkurencji w ramach UE skoro ci, ktorzy o tym decyduja opieraja sie nie na nszych analizach sytuacji ale na tych "otrzymywanych" grzecznosciowo w ramach kontaktow dyplomatycznych ? Tusk: Chciałem wstrząsnąć związkowcami, byłem d... Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 Re: Jest po prostu czyms dramtycznym, ze w ocenie 30.11.08, 16:36 Widzisz stanczyk taka juz jest nasza polska natura . Jestesmy narodem indywidualistow i trudno nam stworzyc dobrze dzialajacy team . Odpowiedz Link Zgłoś
pis_be_with_you Re: Jest po prostu czyms dramtycznym, ze w ocenie 30.11.08, 19:49 1stanczyk napisał: > sytuacji ekonomicznej w Europie i na swiecie nasz Premier powoluje sie na > zewnetrzne opinie, tak jakby nie bylo wiarygodnych naszych. > Co robia cale rzesze doradcow Premiera i Prezydenta ? > Za co biora swoje uposazenie ? > Chyba tylko za kolejne szczeble wlasnych kretynskich karier !!! > > Dlaczego Premier musi opierac sie w swoich ocenach na kontaktach > dyplomatycznych a nie na wlasnej kadrze doradcow ? > Jak w takim razie wygladaja nasze mozliwosci wygrywania konkurencji w ramach > UE skoro ci, ktorzy o tym decyduja opieraja sie nie na nszych analizach > sytuacji ale na tych "otrzymywanych" grzecznosciowo w ramach kontaktow > dyplomatycznych ? Uważasz oczywiście, że sytuację ekonomiczną Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch GB i czego tam jeszcze dużo lepiej znają polscy ekonomiści niż ekonomiści tamtych krajów? Tak się składa, że mądre rządzenie nakazuje mieć przejrzysty obraz kiedy i w jakim stopniu zaraza zwana recesją w innych krajach, przeleje się na Polske w postaci załamania eksportu polskich produktów do tych krajów. To, że Tusk korzysta z informacji specjalistów z tamtych krajów, by mieć obraz sytuacji jaka u nich panuje, jest całkiem normalne. Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 Tusk zatrząsł własnymi kalesonami.Do roboty leniu! 30.11.08, 16:17 Niestey ekonomia to nie POlityczna piaskownica tu się nie da!!! Już zapowiedział podniesienie akcyzy na samochody papierosy paliwo to najlepszy sposób dla ekonomicznych nieudaczników by szukać kasy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pis_be_with_you Re: Tusk zatrząsł własnymi kalesonami.Do roboty l 30.11.08, 19:54 goj68 napisała: > Niestey ekonomia to nie POlityczna piaskownica tu się nie da!!! Już zapowiedzia > ł > podniesienie akcyzy na samochody papierosy paliwo to najlepszy sposób dla > ekonomicznych nieudaczników by szukać kasy!!!! Hm, a uważasz, ze podniesienie VAT na polskie produkty byłoby rozsądniejsze? W sytuacji zbliżającej się recesji skądś trzeba tą kasę wziąć. A sądzę, że jak ktoś jest biedny, to nie kupuje samochodu lub przepuszcza z dymem (papierosy) ostatnią rentę. Więc i podwyżka alkoholu również należy do tzw. podwyżek dóbr luksusowych. Zaś co do paliwa - ze względu na drastyczny spadek ceny tego produktu na świecie można sobie pozwolić na podwyżkę akcyzy. A, że w Polsce paliwo nie staniało aż tyle co gdzie indziej można jedynie zrzucić na karb spekulacyjnych cen ich producentów. Przecież baryłka ropy bent spadła o 60%! Odpowiedz Link Zgłoś
lanai To jaś paranoja.... 30.11.08, 16:35 To jakas paranoiczna moda - krytykowanie zwiazków zawodowych i obarczanie ich winą za kiepski stan gospodarki i naszych portfeli. owszem, zwiazki maja wiele grzechów na sumieniu, fatalnie rozczarowaly ludzi - i to niejeden raz, bo za komuny i potem za rzadów zakładowych komisji "S"- ale są one ostatnia forteca, która pozostała pracobiorcom dla przynajmniej jakiej takiej obrony przed XIX wiecznym modelem kapitalizmu, jaki usiluje sie nam narzucic. Niestety, zwiazki zaw są słabe, bo ludzie nie rozumieja, ze powinni do nich należec i je popierać. Jesli ten, ustawowo umocowany bastion obrony przed pazernoscia i zachłannoscia kapitału runie, to cofniemy sie do ubiegłego stulecia albo i bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: To jaś paranoja.... 30.11.08, 16:39 lanai napisał: > To jakas paranoiczna moda - krytykowanie zwiazków zawodowych i > obarczanie ich winą za kiepski stan gospodarki i naszych portfeli. > owszem, zwiazki maja wiele grzechów na sumieniu, fatalnie > rozczarowaly ludzi - i to niejeden raz, bo za komuny i potem za > rzadów zakładowych komisji "S"- ale są one ostatnia forteca, która > pozostała pracobiorcom dla przynajmniej jakiej takiej obrony przed > XIX wiecznym modelem kapitalizmu, jaki usiluje sie nam narzucic. > Niestety, zwiazki zaw są słabe, bo ludzie nie rozumieja, ze powinni > do nich należec i je popierać. Jesli ten, ustawowo umocowany > bastion obrony przed pazernoscia i zachłannoscia kapitału runie, to > cofniemy sie do ubiegłego stulecia albo i bardziej. ----------------- albo nigdy nie byles w zwiazkach zaw. albo ich polityki nie rozumiesz, dzisiejsze zwiazki nie maja nic, ale to nic wspolnego ze zwiazkami z lat 70 czy 80-tych. Dzisiejsi zwiazkowcy maja cieple posadki, robotnikow tak naprawde w dupie, i maja polityke "czy sie lezy czy sie siedzi...." w dzisiejszej koniunkturze to juz nieaktualne Odpowiedz Link Zgłoś
pis_be_with_you Re: To jaś paranoja.... 30.11.08, 19:58 lanai napisał: > To jakas paranoiczna moda - krytykowanie zwiazków zawodowych i > obarczanie ich winą za kiepski stan gospodarki i naszych portfeli. > owszem, zwiazki maja wiele grzechów na sumieniu, fatalnie > rozczarowaly ludzi - i to niejeden raz, bo za komuny i potem za > rzadów zakładowych komisji "S"- ale są one ostatnia forteca, która > pozostała pracobiorcom dla przynajmniej jakiej takiej obrony przed > XIX wiecznym modelem kapitalizmu, jaki usiluje sie nam narzucic. > Niestety, zwiazki zaw są słabe, bo ludzie nie rozumieja, ze powinni > do nich należec i je popierać. Jesli ten, ustawowo umocowany > bastion obrony przed pazernoscia i zachłannoscia kapitału runie, to > cofniemy sie do ubiegłego stulecia albo i bardziej. Paranoiczna moda, że związki zawodowe chciałyby aby prawie całe społeczeństwo przechodziło na emeryturę w wieku 45 lat? O ile rozumiem, że górnik ma do tego słuszne prawo, to związki zawodowe rządają by wszyscy zatrudnieni w górnictwie mieli do tego prawo - czyli jakby nie patrzeć, kucharka na stołówce pracowniczej kopalni, czy sprzątaczka w biurach kopalni również! I Ty w takiej sytuacji mówisz o odpowiedzialności związków zawodowych? Przecież im się we łbach poprzewarcało! Odpowiedz Link Zgłoś
rokets_w Re: To jaś paranoja.... 30.11.08, 20:49 pis_be_with_you napisał: lanai napisał: To jakas paranoiczna moda - krytykowanie zwiazków zawodowych i obarczanie ich winą za kiepski stan gospodarki i naszych portfeli. owszem, zwiazki maja wiele grzechów na sumieniu, fatalnie rozczarowaly ludzi - i to niejeden raz, bo za komuny i potem za rzadów zakładowych komisji "S"- ale są one ostatnia forteca, która pozostała pracobiorcom dla przynajmniej jakiej takiej obrony przed XIX wiecznym modelem kapitalizmu, jaki usiluje sie nam narzucic. Niestety, zwiazki zaw są słabe, bo ludzie nie rozumieja, ze powinni do nich należec i je popierać. Jesli ten, ustawowo umocowany bastion obrony przed pazernoscia i zachłannoscia kapitału runie, to cofniemy sie do ubiegłego stulecia albo i bardziej. Paranoiczna moda, że związki zawodowe chciałyby aby prawie całe społeczeństwo przechodziło na emeryturę w wieku 45 lat? O ile rozumiem, że górnik ma do tego słuszne prawo, to związki zawodowe rządają by wszyscy zatrudnieni w górnictwie mieli do tego prawo - czyli jakby nie patrzeć, kucharka na stołówce pracowniczej kopalni, czy sprzątaczka w biurach kopalni również! I Ty w takiej sytuacji mówisz o odpowiedzialności związków zawodowych? Przecież im się we łbach poprzewarcało! --------------------------------------------------------------------- Do cholery jasnej poczytajcie przepisy kto ma prawo do wcześniejszej emerytury za pracę w warunkach szkodliwych, a nie słuchajcie idioty tuska i jego kolesi co robią wam wodę z mózgów. Nigdzie nie jest powiedziane, że kucharka czy sprzątaczka biura ma takie uprawnienia. Żaden pracownik administracji w szkole tez nie ma uprawnień do wcześniejszej emerytury tylko nauczyciel ze stazem 30 sto letnim tzw pracy przy tablicy. Zacznijcie ludzie czytać przepisy a nie słuchac idioty premiera i jego bandy, że związkowcy żądają dla wszystkich, oni bronią tych tylko konkretnych ludzi którzy mają prawo do wcześniejszych emerytur a rząd chce to odebrać. przeciętnie nauczyciel po przepracowaniu 30 lat ma 55 lat więc kto wam naopowiadał takie bzdury że ma wtedy 45 lat? czy wy juz samodzielnie nie potraficie myśleć? Czy z was już tusk zrobił aż takich idiotów nie potrafiących samemu pomyśleć i policzyć? Owszem odebrał bym wcześniejsze emerytury mundurowym bo w wieku 33 lat odchodzą na emerytury. Mam prawie 60 lat i przepracowałem w budownictwie prawie 40 lat. jak sami wiecie pracuje sie na budowie w każdych warunkach pogodowych przez okrągły rok w warunkach szkodliwych wapno cement wcześniej był i eternit, kleje śmierdzące rozcieńczalniki lepiki i wiele innych szkodliwych materiałów. Czy ktoś z was się zastanowił ile ton w ciągu dnia pracownik na budowie musi wziąść w swe ręce? Pytam jaki budowlaniec ma prawo do wcześniejszej emerytury? prawie wszyscy budowlańcu odchodząc na emeryturę w wieku 65 lat są już kalekami i trupami chodzącymi. Więc zanim coś zaczniecie pisać, komentowć czy wyrażać opinię zastanówcie się dziesięć razy zanim napiszecie bzdurę na jaką oczekuje premier ze swymi kolesiami Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne szczekaczkom trudno zrozumiec 30.11.08, 16:36 ze TEN RZAD ma wielkie szanse zeby cos konkretnego zrobic, SLD dobrze wie, dzieki eurodeputowanemu Siwcowi, ze ten plan podany dzis na konf.Tuska ma szanse sie udac!!!!, bo we wtorek "Banque européenne d'investissement" zwieksza pomoc z 40mld€ na 60 mld€ dla malych i srednich przedsiebiorstw + dodatkowe 15 mld€ dla poczatkujacych kariere malych PME, oficjalnie we wtorek, dzis na specjalnej konferencji podal Philippe Maystadt a byl tam czlowiek z sekretariatu Siwca, wiec bum szybciutko konferencja, narobic szumu zeby zepsuc pierwszy efekt, wredne szuje Odpowiedz Link Zgłoś
elka1021 Re: szczekaczkom trudno zrozumiec 30.11.08, 16:56 pies_na_prawizne napisał: > ze TEN RZAD ma wielkie szanse zeby cos konkretnego zrobic, SLD > dobrze wie, dzieki eurodeputowanemu Siwcowi, ze ten plan podany dzis > na konf.Tuska ma szanse sie udac!!!!, bo we wtorek "Banque > européenne d'investissement" zwieksza pomoc z 40mld€ na 60 mld€ dla > > malych i srednich przedsiebiorstw + dodatkowe 15 mld€ dla > poczatkujacych kariere malych PME, oficjalnie we wtorek, dzis na > specjalnej konferencji podal Philippe Maystadt a byl tam czlowiek z > sekretariatu Siwca, wiec bum szybciutko konferencja, narobic szumu > zeby zepsuc pierwszy efekt, wredne szuje > ----------------------- Siwiec i ten Wenderlich to na cztery kopyta kute, maja tylko jeden plus ze sa kulturalniejsi od PiSowcow, ale to za malo zeby zaistniec, mialo sld swoja szanse to o stolki sie wykanczaja, ich biznes Odpowiedz Link Zgłoś
cham_z_warszawy Re: szczekaczkom trudno zrozumiec 30.11.08, 17:01 pies trzymam cie za slowo, mysle ze to nie "kaczka" z ta pomoca EBI?? bo inaczej od stycznia nie wyrobie, no i szkoda mi moich ludzi, z 5 pracownikow, musialbym zwolnic 2, zobaczymy we wtorek Odpowiedz Link Zgłoś
prezentation1 Re: szczekaczkom trudno zrozumiec 30.11.08, 17:21 dobra wiadomosc dla mlodych przedsiebiorcow Odpowiedz Link Zgłoś
karol_7 Re: szczekaczkom trudno zrozumiec 30.11.08, 23:33 prezentation1 napisał: > dobra wiadomosc dla mlodych przedsiebiorcow cześć zasrańcu. pamiętasz jak rozmawialiśmy że premier nie przechodzi procedury weryfikacyjnej a i tak ma dostęp do info niejawnych? Mówiłeś że zainteresowałęś sprawą tego i owego w sprawie kłąmsttwa/zatajenie informacji przez rudego nieudacznika. No i co rybeńko? Gów.ien.ko wyszło z Twoich proroctw - więc waż słowa zanim znowy bzdety na forum wypisywać zaczniesz Odpowiedz Link Zgłoś
koballt i taka właśnie jest "wypowiedź" isa stern 30.11.08, 16:43 Agnieszka Holland: "Nie wiem czy pan czytuje zachodnie fora internetowe, ale polskie listy dyskusyjne na tym tle to coś niebywałego, różnica jest niezwykła...to jest jak wchodzenie codziennie zamiast do kapieli do wanny pełnej gówna..." Jerzy Pilch: "Nic dodać, nic ująć" 28.11.2008 Odpowiedz Link Zgłoś
cham_z_warszawy Re:a swoje widzial???? 30.11.08, 16:46 jak pisalem ze polactwo to wredny narod dlatego nie szanowany przez innych bo sam sie nie szanuje to co mi napisales???^prawda w oczy kole??? Odpowiedz Link Zgłoś
elka1021 nasza mowa OJ(nie)CZYSTA !!! 30.11.08, 16:51 koballt napisał: > Agnieszka Holland: "Nie wiem czy pan czytuje zachodnie fora > internetowe, ale polskie listy dyskusyjne na tym tle to coś > niebywałego, różnica jest niezwykła...to jest jak wchodzenie > codziennie zamiast do kapieli do wanny pełnej gówna..." Jerzy > Pilch: "Nic dodać, nic ująć" 28.11.2008 ------------------------- Polacy nie gęsi, wżdy swój język mają Słownik słów niecenzuralnych na wyrywki znają. Po to byśmy byli mili, grzeczni, kulturalni Warto oddać ten nasz język do chemicznej pralni Odpowiedz Link Zgłoś
koballt Re: nasza mowa OJ(nie)CZYSTA !!! 30.11.08, 16:57 moim zdaniem należy zamykać wzystkie tematygdzie więcej niż 1/3 wypowiedzi ma charakter niekulturalny (a tylko 10% jest wysoce kulturalna) Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern koballt 30.11.08, 18:49 to czemu wykasowano Twój poprzedni post skierowany do mnie, nie wiedziałeś, jak mnie ponownie opluć, zrobiłeś to przy pomocy cytatu... a teraz, kłamco! użyj wyszukiwarki i wklej wszystkie moje posty, w których użyłam słów niecenzuralnych... Odpowiedz Link Zgłoś
koballt Re: koballt 30.11.08, 21:22 jaka wyszukiwarka? w jakim celu mam używać wyszukiwarki gdy niekulturalna wypowiedź otwiera ten tu temat? Odpowiedz Link Zgłoś
janek_48 Chciałem mieszać nie wstrząsajac. 30.11.08, 16:45 pl.youtube.com/watch?v=CzqA6FEl0sE Odpowiedz Link Zgłoś
lanai Nie mylmy byka.... 30.11.08, 16:50 ...z parawozem. Niechec czy nienawiśc do PIS nie powinna zaslepiać i skłaniac do popierania wszystkiego, co antypisowskie. Np. do popierania polityki PO, która jest antyspołeczna, wymaga naprawiania finansów państwa kosztem najbiedniejszych, którzy i tak ledwie zipią. I jesli Polska, wzorem USA, miałaby teraz z naszych kieszeni pompować miliardy w banki komercyjne, nad którymi państwo nie ma zadnej kontroli, a NIE MA, BO WMAWIANO NAM, ze IM MNIEJ PANSTWA, tym lepiej, to bedzie to czysty skandal. Pora, zeby pan premier wreszcie powiedział coś konkretnego i wyjasnił Polakom, czy rzeczywiscie im mniej panstwa tym lepiej? Na razie widac jak na dłoni, ze tam gdzie państwa było najmniej, tzn. w bankowosci i operacjach finansowych, jest najwieksza klapa. Przxyjmijmy w3reszcie prosta prawdę - nie zawsze to, co prywatne jest lepsze od państwowego - pod warunkiem, że w imieniu panstwa nie bedzie sie powierzać naszego wspólnego mienia KOLESIOM, dobieranym na podstawie partyjnych kluczy i znajmosci. Odpowiedz Link Zgłoś
elka1021 Re: Nie mylmy byka.... 30.11.08, 16:54 ma pan racje panie Kaczynski:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
pis_be_with_you Jedno poważne pytanie do elektoratu PiS 30.11.08, 17:04 Bądź co bądź (niestety) głosowalem na PiS i Lecha Kaczyńskiego w wyborach, więc chyba mam prawo zadać pytanie do moich BYŁYCH kolegów?! Mamy w Polsce 45 letnich emerytów, mamy circa kilka milionów osób uprawnionych do przechodzenia na te wcześniejsze emerytury. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat i jak Wy byście rozwiązali ten problem? Mamy na świecie szalejącą recesję. Fakt w Polsce jej jeszcze nie ma, ale nie łudźmy się, że do nas nie dotrze. Głównym powodem, dla którego nasz kraj ta recesja dotknie jest raptownie malejący zbyt na polskie produkty za granicę. Innymi słowy, obecnie przygotowywane są grupowe zwolnienia z pracy w firmach, ktróe utrzymywały się z produkcji eksportowej. Jedne z najbliższych nam rynków czyli Niemcy i Rosja jest przez Waszych przedstawicieli najbardziej znienawidzony. Śmiem twierdzić, że Rosja z przyjemnością wprowadzi obostrzenia na eksport polskich produktow na ten rynek, co ponownie odbije się na bezrobociu/zwolnieniach pracowników z firm tam eksportujących. Jaki pomysł na problemy recesji widzą zwolennicy jedynej słusznej partii, poza pomysłami wziętymi żywcem z Janosika? I trzecie ostatnie. Jak Wy widzicie reanimację polskiej służby zdrowia. Bo obecny, to już nie stan przedzawałowy, lecz agonia państwowej służby zdrowia, a stan ten pogarszał się co najmniej od 10 lat. Nad szpitalami wisi widmo likwidacji i wyprzedaż ich majątku przez komorników. Na operacje nie zagrażające natychmiastową utratą życia, przeciętnie czeka się rok/dwa. Jesli komuś grozi ślepota, to już jest operacja nie zagrażająca życiu lecz jedynie zagrażająca wzrokowi (diagnoza - proszę przyjść w 2010 roku na operację). Rak? Rak to nie choroba, więc można z chemioterapią poczekać rok - bo nie ma środków. Więc pytanie - jaki Wy elektorat PiS widzicie sposób na ratunek dla szpitali? Bo za Waszych rządów jakoś nic nie robiliście w tym kierunku. Więc niestety rząd Jarosława Kaczyńskiego jedynie pogłębiał zapaść szpitali. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_be_with_you Re: Jedno poważne pytanie do elektoratu PiS 30.11.08, 17:05 Oczywiście chodzi mi o dyskusję na argumenty, nie zaś na inwektywy. O co grzecznie proszę obie strony. Odpowiedz Link Zgłoś
elka1021 Re: Jedno poważne pytanie do elektoratu PiS 30.11.08, 17:16 odpowiem krotko i bez zgryzliwosci, jestem bezpartyjna, spojrzenie staram sie miec neutralne, ale nie zawsze wychodzi: Mówiąc ludziom prawdę w oczy to po dynamicie kroczyć, każdy ci do oczu skacze, swoje kłamstwa woląc raczej Człowiek wilkiem dla czlowieka rzekł ktoś, a wilk się odszczekał: Ludzie, ja się boję żeby wilk dla wilka człekiem nie był co do sluzby zdrowia, mysle ze konkretow ze strony PiS nie dostaniesz przed wyborami, czyli za 3 lata "bo oni maja plan Religi i jak tylko wroca do wladzy to go wdroza", a ze sluzba zdrowia padnie no to co, wg ich zasady, "jeden przychodzi na swiat, inny umiera zeby mu zrobic miejsce ", a ja zamartwiam sie codziennie o moja siostre, ktora czeka na wymiane rozrusznika od marca Odpowiedz Link Zgłoś
pis_be_with_you Re: Jedno poważne pytanie do elektoratu PiS 30.11.08, 17:40 Z jednym nie mogę się z Tobą zgodzić. PO wygrała ostatnie wybory, nie dla tego, ze to cudowna partia z cudownym programem, lecz dla tego, że ludzie mieli dosyć rządów przypominających polowania na czarownice. Zamiast troszczyć się o gospodarkę Jarosław Kaczyński obiecywal, ze zabierze bogatym i odda biednym. Czyli drugi Janosik Polskiej sceny politycznej. Jak sie to skończyło każdy widział. Bo Bogaci potrafią szybko wynieść się z pieniędzmi gdzie indziej na takie straszenie, a na biednych wtedy nie ma od kogo zabrać. Więc jesli mamy wyrokować kto będzie rządził za 3 lata, to mylisz się, że będzie to PiS. On już miał swoje zmarnowane 5 minut. Nie mówię tutaj, że będzie to PO. Ale szybciej skłąniałbym się, że to SLD przejmie schedę roczarowanych, niż do PiSu wrócą rozczarowani ich rządami. A moze to będzie Polska 21 lub inna dopiero co formująca się partia? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Jedno poważne pytanie do elektoratu PiS 30.11.08, 17:44 Ludzie zawierzyli w media POstkomuny.Kaczynski musial przegrac.Tak jak po wojnie chociazby opozycja.Zawladneli mediami.I truja.I to wszystko.Gdy Trybuna Ludu (dzisiaj to Wyborcza) rozpoczela walke ze stonkami z USA czy kulakami , wiekszosc idiotow ze zniewolonymi umyslami., walczyla nie tylko ze stonka , czy kulakami.Gotowi byli zarznac kazdego Polaka.Dla ideii.I dzis podobnie. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Jedno poważne pytanie do elektoratu PiS 30.11.08, 17:45 Dzis bronia wiec swojej matki-PRL. Odpowiedz Link Zgłoś
elka1021 Re: Jedno poważne pytanie do elektoratu PiS 30.11.08, 17:53 pis_be_with_you napisał: > Z jednym nie mogę się z Tobą zgodzić. > PO wygrała ostatnie wybory, nie dla tego, ze to cudowna partia z > cudownym programem, lecz dla tego, że ludzie mieli dosyć rządów > przypominających polowania na czarownice. > > Zamiast troszczyć się o gospodarkę Jarosław Kaczyński obiecywal, ze > zabierze bogatym i odda biednym. Czyli drugi Janosik Polskiej sceny > politycznej. Jak sie to skończyło każdy widział. Bo Bogaci potrafią > szybko wynieść się z pieniędzmi gdzie indziej na takie straszenie, a > na biednych wtedy nie ma od kogo zabrać. > > Więc jesli mamy wyrokować kto będzie rządził za 3 lata, to mylisz > się, że będzie to PiS. On już miał swoje zmarnowane 5 minut. > Nie mówię tutaj, że będzie to PO. Ale szybciej skłąniałbym się, że > to SLD przejmie schedę roczarowanych, niż do PiSu wrócą rozczarowani > ich rządami. A moze to będzie Polska 21 lub inna dopiero co > formująca się partia? ------------------------ alez ja nigdzie nie twierdzilam, ze PiS wroci do wladzy, ja CYTOWALAM cytowalam ich wypowiedzi(dlatego ich wzielam w cudzyslow), co do elektoratu i co nim kierowalo zeby glosowac na PO, to z jednej strony sie z toba zgodze, ale dodam ze ludzie chcieli zmian, i mysle ze wielu chcialo glosowac nawet na sld ale bariera na to byla bariera psychologiczna, nawet posune sie dalej, mysle, ze z Sld Platforma zrobilaby wiecej, nawet z jednego powodu, a mianowicie ta partia jest bogata, dobrze zorganizowana, ma ludzi z doswiadczeniem i wyksztalconych, PSL jest hamulcowym rozwoju Polski, ale w narodzie polskim jest przekonanie ze to "czerwoni i postkomunisci" ale tacy nie mysla ze to tez Polacy, i ze tam tez sa ludzie dobrzy i myslacy, z Olejniczakiem na czele, bo Napieralski sie cofa w wielu aspektach, nie mowiac o Kaczynskich. Wielu mowi np ze komisja ds naciskow czy "Blidy" nic nie wnosi nowego, ja twierdze odwrotnie, sledzac uwaznie codziennie wychodzi jak szydlo z worka perfidia PiSu, Kaczynskich i Ziobry, oni do wladzy nie moga wrocic, bo to dla Polski zabojstwo, a raczej samoboj Odpowiedz Link Zgłoś
freeelance Re: Jedno poważne pytanie do elektoratu PiS 30.11.08, 22:11 Właśnie. Dodajmy jeszcze, że rolę Janosika pełni partia, która stara się o wizerunek partii prawicowej, a o gospodarkę rynkową i ukrócenie rozpanoszonych przywilejów stara się partia oskarżana o post-komunizm. To trochę inaczej, niż w reszcie świata. Odpowiedz Link Zgłoś
prezentation1 Re: Jedno poważne pytanie do elektoratu PiS 30.11.08, 17:42 jak widzisz niewielu dyskutantow podjelo z toba konwersacje, oni tu szczekaja, dyskusja???nie maja pojecia co to jest Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Jedno poważne pytanie do elektoratu PiS 30.11.08, 17:50 Nawet moja strone reklamujesz?.Powiem ci cos .Masz racje bo tak to dziala w Wyborczej czyli Trybunie Ludu-jednej z niewielu desk ratunku dla postkomuchow.I Walesy. Odpowiedz Link Zgłoś
elka1021 Re: panie prezentation1 30.11.08, 17:57 presentation1 napisał: > Nawet moja strone reklamujesz?.Powiem ci cos .Masz racje bo tak to dziala w Wyb > orczej czyli Trybunie Ludu-jednej z niewielu desk ratunku dla postkomuchow.I Wa > lesy. ---------------------------- pan powtarza banaly od 3 lat wszystko na to samo kopyto, my tu dyskutujemy a nie robimy propagande, dlaczego nie pojdzie pan na forum PiS.pl tam pana z otwartymi rekami przyjma??pozatym tacy jak pan zrobili duzo krzywdy w mojej rodzinie wiec bede niegrzeczna i powiem krotko- niech sie pan nie wciska miedzy drzwi, ok? Odpowiedz Link Zgłoś
pis_be_with_you Re: Nie mylmy byka.... 30.11.08, 20:02 lanai napisał: > ...z parawozem. Niechec czy nienawiśc do PIS nie powinna zaslepiać i > skłaniac do popierania wszystkiego, co antypisowskie. Np. do > popierania polityki PO, która jest antyspołeczna, wymaga > naprawiania finansów państwa kosztem najbiedniejszych, którzy i tak > ledwie zipią. I jesli Polska, wzorem USA, miałaby teraz z naszych > kieszeni pompować miliardy w banki komercyjne, nad którymi państwo > nie ma zadnej kontroli, a NIE MA, BO WMAWIANO NAM, ze IM MNIEJ > PANSTWA, tym lepiej, to bedzie to czysty skandal. Pora, zeby pan > premier wreszcie powiedział coś konkretnego i wyjasnił Polakom, czy > rzeczywiscie im mniej panstwa tym lepiej? Na razie widac jak na > dłoni, ze tam gdzie państwa było najmniej, tzn. w bankowosci i > operacjach finansowych, jest najwieksza klapa. Przxyjmijmy > w3reszcie prosta prawdę - nie zawsze to, co prywatne jest lepsze od > państwowego - pod warunkiem, że w imieniu panstwa nie bedzie sie > powierzać naszego wspólnego mienia KOLESIOM, dobieranym na podstawie > partyjnych kluczy i znajmosci. Zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%. Tylko wyjaśnij mi gdzie zauważasz antyspołeczne zagrożenia w obecnej polityce rządu? Odpowiedz Link Zgłoś
vaterunser Polska nie jest Twardowskim na Ksiezycu! 30.11.08, 16:57 Wiekszosc tu piszacych jak widac nie ma zielonego pojecia, co sie tak wlasciwie dzieje na swiecie. Finanse, gospodarka... Poczytajcie, pomyslcie. Odpowiedz Link Zgłoś