Dodaj do ulubionych

TVP "zażenowana" Owsiakiem

05.01.09, 13:03
A widzowie zazenowani Wojciechem Pawlakiem
Obserwuj wątek
    • 13xm oraz poziomem programowym TVP2 05.01.09, 13:06
      ..zresztą już od bardzo dawna.
      • krasnov [...] 05.01.09, 13:22
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • poszeklu Re: takich rzeczy nie załatwia się na konferencja 05.01.09, 13:29
          Co z tego, kiedy Owsiakowi skonczyly sie pieniadze!
          A jak kasy nie ma, to i nie ma wersalu!
          A bawic sie trzeba!
          Nastepny Jarocin tez trzeba za cos zaplacic!
          Zbierajcie szybko bo Owsiakowi pieniadze sa potrzebne
          w tym kryzysie.
          • 13xm jaki Jarocin?? 05.01.09, 13:31
            o czym ty....?
            • poszeklu Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodstock 05.01.09, 14:33
              POza tym moje-Owsiakowe 10% z kazdej darowizny bedzie
              na moja- Owsiakowa prywatna telewizje.
              A Wy Polacy to przeciez sluzby zdrowia nie bedzie mieli
              bo wasz Tusek ja sprzedaje, wiec, i tak zostaje Wam
              tylko to co uzbieracie do puszki.
              Grunt to sprzedac wszystko i zebrac!
              • kralik111 Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 14:41
                poszeklu napisał:

                > POza tym moje-Owsiakowe 10% z kazdej darowizny bedzie
                > na moja- Owsiakowa prywatna telewizje.
                > A Wy Polacy to przeciez sluzby zdrowia nie bedzie mieli
                > bo wasz Tusek ja sprzedaje, wiec, i tak zostaje Wam
                > tylko to co uzbieracie do puszki.
                > Grunt to sprzedac wszystko i zebrac!

                Jeszcze raz ci przypomne poszeklu, ze jaroslaw kaczynski sprzedal 64 szpitala, a
                Tusk ani jednego.
                • poszeklu Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 14:49
                  kralik111 napisał:

                  > poszeklu napisał:
                  >
                  > > POza tym moje-Owsiakowe 10% z kazdej darowizny bedzie
                  > > na moja- Owsiakowa prywatna telewizje.
                  > > A Wy Polacy to przeciez sluzby zdrowia nie bedzie mieli
                  > > bo wasz Tusek ja sprzedaje, wiec, i tak zostaje Wam
                  > > tylko to co uzbieracie do puszki.
                  > > Grunt to sprzedac wszystko i zebrac!
                  >
                  > Jeszcze raz ci przypomne poszeklu, ze jaroslaw kaczynski sprzedal
                  > 64 szpitala, a Tusk ani jednego.

                  Fantazje nie maja granic, moze 6400? Tusek nie chce sprzedac
                  ani jednego szpitala, tylko cala SLUZBE ZDROWIA! To bedzie
                  przekret stulecia!
                  Polakom zostaje opieka zdrowotna z puszka w rece obok Wielkiej
                  Swiatecznej Orkiestry, z ktorej statutowa 10% idzie do kasy
                  Owsiaka!!!!
                  • kralik111 Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 14:52
                    poszeklu napisał:

                    > kralik111 napisał:
                    >
                    > > poszeklu napisał:

                    > POza tym moje-Owsiakowe 10% z kazdej darowizny bedzie
                    > na moja- Owsiakowa prywatna telewizje.
                    > A Wy Polacy to przeciez sluzby zdrowia nie bedzie mieli
                    > bo wasz Tusek ja sprzedaje, wiec, i tak zostaje Wam
                    > tylko to co uzbieracie do puszki.
                    > Grunt to sprzedac wszystko i zebrac!

                    > > Jeszcze raz ci przypomne poszeklu, ze jaroslaw kaczynski sprzedal
                    > > 64 szpitala, a Tusk ani jednego.
                    >
                    > Fantazje nie maja granic, moze 6400? Tusek nie chce sprzedac
                    > ani jednego szpitala, tylko cala SLUZBE ZDROWIA! To bedzie
                    > przekret stulecia!
                    > Polakom zostaje opieka zdrowotna z puszka w rece obok Wielkiej
                    > Swiatecznej Orkiestry, z ktorej statutowa 10% idzie do kasy
                    > Owsiaka!!!!

                    Nie poszeklu i ty o tym doskonale wiesz, jaroslaw kaczynski sprzedal 64 szpitale
                    podczas gdy Tusk planowal je oddac w rece spoleczenstwa, czyli
                    samorzadow...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                    • poszeklu Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 15:06
                      kralik111 napisał:

                      > poszeklu napisał:
                      >
                      > > kralik111 napisał:
                      > >
                      > > > poszeklu napisał:
                      >
                      > > POza tym moje-Owsiakowe 10% z kazdej darowizny bedzie
                      > > na moja- Owsiakowa prywatna telewizje.
                      > > A Wy Polacy to przeciez sluzby zdrowia nie bedzie mieli
                      > > bo wasz Tusek ja sprzedaje, wiec, i tak zostaje Wam
                      > > tylko to co uzbieracie do puszki.
                      > > Grunt to sprzedac wszystko i zebrac!
                      >
                      > > > Jeszcze raz ci przypomne poszeklu, ze jaroslaw kaczynski
                      sprzedal
                      > > > 64 szpitala, a Tusk ani jednego.
                      > >
                      > > Fantazje nie maja granic, moze 6400? Tusek nie chce sprzedac
                      > > ani jednego szpitala, tylko cala SLUZBE ZDROWIA! To bedzie
                      > > przekret stulecia!
                      > > Polakom zostaje opieka zdrowotna z puszka w rece obok Wielkiej
                      > > Swiatecznej Orkiestry, z ktorej statutowa 10% idzie do kasy
                      > > Owsiaka!!!!
                      >
                      > Nie poszeklu i ty o tym doskonale wiesz, jaroslaw kaczynski
                      > sprzedal 64 szpitale podczas gdy Tusk planowal je oddac w
                      > rece spoleczenstwa, czyli samorzadow...:

                      Co Tusek planowal, to nawet najglupsi wiedza. Szpitale sa
                      w rekach spoleczenstwa, tak jak Konstytucja Polski to
                      okresla i Tuskowych przekretow nikt nie potrzebuje
                      z wyjatkiem kilku cwanych aferzystow.
                      NIECH TUSEK NIE DAJE TEGO CO NIE JEGO!!!
                      Co jeszcze Tusek zamierza POdarowac spoleczenstwu?
                      Szkoly! Sprzedac i zwinac kase!
                      Sluzbe Zdrowia!
                      Energetyke!
                      Gornictwo!
                      Stocznie! Te juz wystawil na sprzedaz!!!
                      itd.
                      • kralik111 Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 17:29
                        poszeklu napisał:


                        >
                        > Co Tusek planowal, to nawet najglupsi wiedza. Szpitale sa
                        > w rekach spoleczenstwa, tak jak Konstytucja Polski to
                        > okresla i Tuskowych przekretow nikt nie potrzebuje
                        > z wyjatkiem kilku cwanych aferzystow.
                        > NIECH TUSEK NIE DAJE TEGO CO NIE JEGO!!!
                        > Co jeszcze Tusek zamierza POdarowac spoleczenstwu?
                        > Szkoly! Sprzedac i zwinac kase!
                        > Sluzbe Zdrowia!
                        > Energetyke!
                        > Gornictwo!
                        > Stocznie! Te juz wystawil na sprzedaz!!!
                        > itd.

                        Powolujesz sie poszczalklu na konstytucja, podczas gdy JAROSLAW KACZYNSKI
                        SPRZEDAL 64 SZPITALE !!! UKRADL JE SPOLECZENSTWU !!!

                        Konstytucja rowniez mowi poszczalklu o tym, ze samorzady nie sa podmiotem
                        gospodarczym, jak je okreslasz...;DDD
                        • poszeklu Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 17:38
                          poszeklu napisał:


                          >
                          > Co Tusek planowal, to nawet najglupsi wiedza. Szpitale sa
                          > w rekach spoleczenstwa, tak jak Konstytucja Polski to
                          > okresla i Tuskowych przekretow nikt nie potrzebuje
                          > z wyjatkiem kilku cwanych aferzystow.
                          > NIECH TUSEK NIE DAJE TEGO CO NIE JEGO!!!
                          > Co jeszcze Tusek zamierza POdarowac spoleczenstwu?
                          > Szkoly! Sprzedac i zwinac kase!
                          > Sluzbe Zdrowia!
                          > Energetyke!
                          > Gornictwo!
                          > Stocznie! Te juz wystawil na sprzedaz!!!
                          > itd.

                          Brakuje kralikowi srodkow i po chamsku zaczyna z wyzwiskami.
                          Ktoz moze bronic przekretnych oszustow wobec argumentow,
                          ktore pokazuje zycie. PO roku rzadow PO mamy coraz gorzej!
                          Czy jest jakas dziedzina gdzie sie POprawilo????
                          Pewnie na zagranicznych kontach kolesiow z Platformy!!!!!
                          Polacy tak biednieja, ze nawet taki Owsiak to odczul i
                          jego 10% z kazdej puski bedzie duzo mniejsze.
                          • kralik111 Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 17:41
                            poszeklu napisał:

                            > poszeklu napisał:
                            >
                            >
                            > >
                            > > Co Tusek planowal, to nawet najglupsi wiedza. Szpitale sa
                            > > w rekach spoleczenstwa, tak jak Konstytucja Polski to
                            > > okresla i Tuskowych przekretow nikt nie potrzebuje
                            > > z wyjatkiem kilku cwanych aferzystow.
                            > > NIECH TUSEK NIE DAJE TEGO CO NIE JEGO!!!
                            > > Co jeszcze Tusek zamierza POdarowac spoleczenstwu?
                            > > Szkoly! Sprzedac i zwinac kase!
                            > > Sluzbe Zdrowia!
                            > > Energetyke!
                            > > Gornictwo!
                            > > Stocznie! Te juz wystawil na sprzedaz!!!
                            > > itd.
                            >
                            > Brakuje kralikowi srodkow i po chamsku zaczyna z wyzwiskami.
                            > Ktoz moze bronic przekretnych oszustow wobec argumentow,
                            > ktore pokazuje zycie. PO roku rzadow PO mamy coraz gorzej!
                            > Czy jest jakas dziedzina gdzie sie POprawilo????
                            > Pewnie na zagranicznych kontach kolesiow z Platformy!!!!!
                            > Polacy tak biednieja, ze nawet taki Owsiak to odczul i
                            > jego 10% z kazdej puski bedzie duzo mniejsze.


                            Przytaczasz swoj tekst i oskarzasz mnie o brak zdania i wyzywanie cie, no jak
                            mam to okreslic? ;DDD

                            Odnies sie lepiej do 64 szpitali ukradzionych przez kaczynskiego
                            spoleczenstwu...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                            • poszeklu Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 17:58
                              kralik111 napisał:

                              > poszeklu napisał:
                              > > Co Tusek planowal, to nawet najglupsi wiedza. Szpitale sa
                              > > w rekach spoleczenstwa, tak jak Konstytucja Polski to
                              > > okresla i Tuskowych przekretow nikt nie potrzebuje
                              > > z wyjatkiem kilku cwanych aferzystow.
                              > > NIECH TUSEK NIE DAJE TEGO CO NIE JEGO!!!
                              > > Co jeszcze Tusek zamierza POdarowac spoleczenstwu?
                              > > Szkoly! Sprzedac i zwinac kase!
                              > > Sluzbe Zdrowia!
                              > > Energetyke!
                              > > Gornictwo!
                              > > Stocznie! Te juz wystawil na sprzedaz!!!
                              > > itd.
                              > > Brakuje kralikowi srodkow i po chamsku zaczyna z wyzwiskami.
                              > > Ktoz moze bronic przekretnych oszustow wobec argumentow,
                              > > ktore pokazuje zycie. PO roku rzadow PO mamy coraz gorzej!
                              > > Czy jest jakas dziedzina gdzie sie POprawilo????
                              > > Pewnie na zagranicznych kontach kolesiow z Platformy!!!!!
                              > > Polacy tak biednieja, ze nawet taki Owsiak to odczul i
                              > > jego 10% z kazdej puski bedzie duzo mniejsze.
                              >
                              >
                              > Odnies sie lepiej do 64 szpitali ukradzionych przez kaczynskiego
                              > spoleczenstwu...

                              Pitolisz farmazony! Moze 6640! POdaj jeden do Prokuratury,
                              jesli to prawda!
                              CHYBA ZE PISZESZ Z JEDNEGO Z NICH, Z PSYCHIATRII!!!!!!

                              Posel PO, BEATA SAWICKA mowila o prywatyzacji szpitali jako
                              o kreceniu lodow.
                              • kralik111 Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 18:08
                                poszeklu napisał:


                                >
                                > Pitolisz farmazony! Moze 6640! POdaj jeden do Prokuratury,
                                > jesli to prawda!
                                > CHYBA ZE PISZESZ Z JEDNEGO Z NICH, Z PSYCHIATRII!!!!!!
                                >
                                > Posel PO, BEATA SAWICKA mowila o prywatyzacji szpitali jako
                                > o kreceniu lodow.

                                wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,6006399,Sprywatyzowane_szpitale_radza_sobie_calkiem_niezle.html
                                • raczkowski Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 18:27
                                  poszeklu Ty się módl (do rydzyka najlepiej), żeby jakiś szpital Cię przyjął, psychiatryczny oczywiście, bo z Tobą nie jest najlepiej. Rzeczywiście, sprywatyzowany to nie wiem, czy Cię przyjmie...Nie starczy kasy na leczenie...
                                  • poszeklu Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 19:36
                                    Owsiak gdyby mial twarz, to poszedlby do TVN.
                                    TVN by go przyjal bo popiera "Robta co chceta"
                                    i pomaga chorym dzieciom nie tylko swoich towarzyszy.
                                    NO TO CZEMU OWSIAK NIE CHCE DO TVN???
                                    WSTYDZI SIE???
                                    Cholera, niesmialy!
                                    No idzze, Owsiaku!
                                    Tam w TVN tylko czekaja i pieniadze nawet Ci sypna!!
                                    • kralik111 Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 19:38
                                      poszeklu napisał:

                                      > Owsiak gdyby mial twarz, to poszedlby do TVN.
                                      > TVN by go przyjal bo popiera "Robta co chceta"
                                      > i pomaga chorym dzieciom nie tylko swoich towarzyszy.
                                      > NO TO CZEMU OWSIAK NIE CHCE DO TVN???
                                      > WSTYDZI SIE???
                                      > Cholera, niesmialy!
                                      > No idzze, Owsiaku!
                                      > Tam w TVN tylko czekaja i pieniadze nawet Ci sypna!!


                                      TVN jest telewizja komercyjna, a WOSP jest fundacja charytatywna, to wielka
                                      roznica, nie sadzisz? ;DDD
                                      • poszeklu Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 19:58
                                        kralik111 napisał:

                                        > poszeklu napisał:
                                        >
                                        > > Owsiak gdyby mial twarz, to poszedlby do TVN.
                                        > > TVN by go przyjal bo popiera "Robta co chceta"
                                        > > i pomaga chorym dzieciom nie tylko swoich towarzyszy.
                                        > > NO TO CZEMU OWSIAK NIE CHCE DO TVN???
                                        > > WSTYDZI SIE???
                                        > > Cholera, niesmialy!
                                        > > No idzze, Owsiaku!
                                        > > Tam w TVN tylko czekaja i pieniadze nawet Ci sypna!!
                                        >
                                        >
                                        > TVN jest telewizja komercyjna, a WOSP jest fundacja charytatywna,
                                        to wielka
                                        > roznica, nie sadzisz? ;DDD

                                        A rzad Tuska jest komercyjny, czy charytatywny?
                                        Chorym zabiera, sobie nagrody przyznaje, widac ze jest
                                        charytatywny.
                                        Donaldu-Janosik, Biednym zabiera Bogatym daje!!!!!
                                        My obywatele tez jestesmy komercyjni, ale dac mozemy, to TVN
                                        nie daje bo jest bardzo, bardzo, bardzo biedna.
                                        • kralik111 Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 20:05
                                          poszeklu napisał:

                                          > kralik111 napisał:
                                          >
                                          > > poszeklu napisał:

                                          > Owsiak gdyby mial twarz, to poszedlby do TVN.
                                          > TVN by go przyjal bo popiera "Robta co chceta"
                                          > i pomaga chorym dzieciom nie tylko swoich towarzyszy.
                                          > NO TO CZEMU OWSIAK NIE CHCE DO TVN???
                                          > WSTYDZI SIE???
                                          > Cholera, niesmialy!
                                          > No idzze, Owsiaku!
                                          > Tam w TVN tylko czekaja i pieniadze nawet Ci sypna!!
                                          > >
                                          > >
                                          > > TVN jest telewizja komercyjna, a WOSP jest fundacja charytatywna,
                                          > to wielka
                                          > > roznica, nie sadzisz? ;DDD
                                          >
                                          > A rzad Tuska jest komercyjny, czy charytatywny?
                                          > Chorym zabiera, sobie nagrody przyznaje, widac ze jest
                                          > charytatywny.
                                          > Donaldu-Janosik, Biednym zabiera Bogatym daje!!!!!
                                          > My obywatele tez jestesmy komercyjni, ale dac mozemy, to TVN
                                          > nie daje bo jest bardzo, bardzo, bardzo biedna.


                                          A teraz powiedz poszczalklu co takiego rzad Tuska zabral chorym i przrywlaszczyl
                                          sobie, no powiedz szerze poszczalklu, zebys z geby dupy daremnie nie
                                          robil...;DDDDDDDDDDDDd
                                          • poszeklu Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 20:14
                                            kralik111 napisał:

                                            > poszeklu napisał:
                                            >
                                            > > kralik111 napisał:
                                            > >
                                            > > > poszeklu napisał:
                                            >
                                            > > Owsiak gdyby mial twarz, to poszedlby do TVN.
                                            > > TVN by go przyjal bo popiera "Robta co chceta"
                                            > > i pomaga chorym dzieciom nie tylko swoich towarzyszy.
                                            > > NO TO CZEMU OWSIAK NIE CHCE DO TVN???
                                            > > WSTYDZI SIE???
                                            > > Cholera, niesmialy!
                                            > > No idzze, Owsiaku!
                                            > > Tam w TVN tylko czekaja i pieniadze nawet Ci sypna!!
                                            > > >
                                            > > >
                                            > > > TVN jest telewizja komercyjna, a WOSP jest fundacja
                                            charytatywna,
                                            > > to wielka
                                            > > > roznica, nie sadzisz? ;DDD
                                            > >
                                            > > A rzad Tuska jest komercyjny, czy charytatywny?
                                            > > Chorym zabiera, sobie nagrody przyznaje, widac ze jest
                                            > > charytatywny.
                                            > > Donaldu-Janosik, Biednym zabiera Bogatym daje!!!!!
                                            > > My obywatele tez jestesmy komercyjni, ale dac mozemy, to TVN
                                            > > nie daje bo jest bardzo, bardzo, bardzo biedna.
                                            >
                                            >
                                            > co takiego rzad Tuska zabral chorym i przrywlaszczyl
                                            > sobie, no powiedz szerze poszczalklu, zebys z geby dupy
                                            > daremnie nierobil...;

                                            Ty juz zrobiles z geby dupe. powyzej jest napisane i jak
                                            umiesz czytac to przeczytaj. Jesli w ciagu przeszlo roku
                                            nie ma pieniedzy na reforme Sluzby Zdrowia i jest ich coraz
                                            mniej na koncie, to gdzie ta kasa poszla? Minister
                                            KOPACZ przedstawila??? plany reformy??? Tylko gdzies one
                                            POszly sie ..., niestety, razem z kasa!!!!!!!!!!!

                                            Na zagranicznych kontach kolesiow Donaldu Tusku szukaj!!!!

                                            • kontonaspam Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 20:20
                                              Ale ty głupi jesteś...
                                            • kralik111 Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 20:24
                                              poszeklu napisał:

                                              >
                                              > Ty juz zrobiles z geby dupe. powyzej jest napisane i jak
                                              > umiesz czytac to przeczytaj. Jesli w ciagu przeszlo roku
                                              > nie ma pieniedzy na reforme Sluzby Zdrowia i jest ich coraz
                                              > mniej na koncie, to gdzie ta kasa poszla? Minister
                                              > KOPACZ przedstawila??? plany reformy??? Tylko gdzies one
                                              > POszly sie ..., niestety, razem z kasa!!!!!!!!!!!
                                              >
                                              > Na zagranicznych kontach kolesiow Donaldu Tusku szukaj!!!!
                                              >

                                              No nie wiem kto tu z czego dupe robi, bo reforma zluzby zdrowia wyladowala w
                                              koszu na smieci za sprawa prezydenta lecha kaczynskiego i jego partnerow SLD,
                                              wiec dalsze pompowanie pieniedzy w niezreformowane szpitale jest marnotrastwem
                                              publicznych pieniedzy...:DDDDDDDDDDD

                                              A teraz napisz co takiego rzad Tuska ukradl pacjentom, bo chyba nie te 64
                                              szpitale sprywatyzowane przez PiS ?

                                              :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
                                              • noducks zamiast WOSP bedzie transmisja 05.01.09, 20:39
                                                z nastepnej wielkiej zbiorki papy inkasenta

                                                po co komu WOSP??? przeciez marnuja jakies 3% zebranych pieniedzy na
                                                administracje i impreze na woodstocku. nie ma to jak system Caritasu.
                                                1/3 dla zbierajacego, 1/3 dla biskupa i 1/3 dla potrzebujacych, wg
                                                starej sredniowiecznej tradycji. po katastrofie hali w katowicach
                                                Caritas zebral KILKANASCIE mln zlotych. zapytajcie sie
                                                poszkodowanych, ile dostali od sutannowych...
                                              • poszeklu Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 20:54
                                                kralik111 napisał:

                                                > poszeklu napisał:
                                                >
                                                > >
                                                > > Ty juz zrobiles z geby dupe. powyzej jest napisane i jak
                                                > > umiesz czytac to przeczytaj. Jesli w ciagu przeszlo roku
                                                > > nie ma pieniedzy na reforme Sluzby Zdrowia i jest ich coraz
                                                > > mniej na koncie, to gdzie ta kasa poszla? Minister
                                                > > KOPACZ przedstawila??? plany reformy??? Tylko gdzies one
                                                > > POszly sie ..., niestety, razem z kasa!!!!!!!!!!!
                                                > >
                                                > > Na zagranicznych kontach kolesiow Donaldu Tusku szukaj!!!!
                                                > >
                                                >
                                                > ... reforma zluzby zdrowia wyladowala w koszu na smieci
                                                > za sprawa prezydenta

                                                Bo taka to byla reforma, ze nadawala sie do smietnika!!!
                                                A pieniadze z budzetu mimo to gdzies sobie PO-poszly!!!!
                                                He, he, he, he, he!!!
                                                Nie ma ich w Ministerstwie Zdrowia, nie ma ich w Sluzbie
                                                Zdrowia!!! NO I JESZCZE JEDEN CUD DONALDU TUSKU!!!!


                                                > A teraz napisz co takiego rzad Tuska ukradl pacjentom, ...

                                                No wlasnie, CO TAKIEGO UKRADL RZAD DONALDU TUSKU PACJENTOM???
                                                He, he, he, he, he!
                                                P.S. Dla ulatwienia podaje, ze moga byc w roznych walutach
                                                i na zagranicznych kontach.
                                                He, he, he, he, he!
                                                • noducks Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 21:00
                                                  ty naprawde jestes takim ograniczonym debilem czy zarobkujesz w ten
                                                  sposob???
                                                  • dzikowy Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 06.01.09, 03:54
                                                    Z plebsem nie rozmawia się nie dlatego, że jest gorzej sytuowany czy kształcony.
                                                    Po prostu nie warto.
                                                    Poszeklu wart jest milczenia. Bredzi.
                                    • jkredman w TVN i Polsacie za czas się płaci 05.01.09, 22:47
                                      chociaż jakieś drobne transmisje będą - na pewno nie tyle ile w publicznej /np
                                      minut parę po kawie na ławie lub przy porannym szczebiotaniu/
                        • langston nie osmieszaj sie koles 05.01.09, 17:39
                          czym mialo byc "oddanie sluzby zdrowia w rece spoleczenstwa" pokazala
                          poslanka Sawicka.
                          • kralik111 Re: nie osmieszaj sie koles 05.01.09, 17:43
                            langston napisał:

                            > czym mialo byc "oddanie sluzby zdrowia w rece spoleczenstwa" pokazala
                            > poslanka Sawicka.

                            Czym mialy byc uczciwe rzady Prawa I Sprawiedliwosci pokazal jaroslaw kaczynski
                            kradnac spoleczenstwu 64 szpitale, oraz minister lipiec, oraz wielu innych
                            ministrow i wiceministrow PiS oczekujacych na wyroki sadowe za kradzieze i
                            korupckje...:DDDDDDDDDDd
                            • poszeklu Re: nie osmieszaj sie koles 05.01.09, 19:28
                              langston napisał:

                              > czym mialo byc "oddanie sluzby zdrowia w rece spoleczenstwa"
                              > pokazala poslanka Sawicka.
                              >
                              Na szczescie poslanka PO Beata Sawicka nie zostala skazana
                              i sledztwo umorzono, a za to minister sprawiedliwosci z PiS
                              jest oskarzany o szykanowanie kryminalistow.
                              W tym interesie chodzi o to, zeby nikt nie przeszkadzal
                              "krecic lody".
                              P.S. w 2007 przeksztalcono w spolki NFZ 14 szpitali,
                              w 2008, 15 szpitali. Donaldu Tusku zbadal, ze tak PO
                              jednym, to sie nie oplaca, bo wszyscy patrza na rece,
                              trzeba wszystko na raz i wtedy mozna bedzie ukrasc.
                              • kralik111 Re: nie osmieszaj sie koles 05.01.09, 19:37
                                poszeklu napisał:

                                > langston napisał:
                                >
                                > > czym mialo byc "oddanie sluzby zdrowia w rece spoleczenstwa"
                                > > pokazala poslanka Sawicka.
                                > >
                                > Na szczescie poslanka PO Beata Sawicka nie zostala skazana
                                > i sledztwo umorzono, a za to minister sprawiedliwosci z PiS
                                > jest oskarzany o szykanowanie kryminalistow.
                                > W tym interesie chodzi o to, zeby nikt nie przeszkadzal
                                > "krecic lody".
                                > P.S. w 2007 przeksztalcono w spolki NFZ 14 szpitali,
                                > w 2008, 15 szpitali. Donaldu Tusku zbadal, ze tak PO
                                > jednym, to sie nie oplaca, bo wszyscy patrza na rece,
                                > trzeba wszystko na raz i wtedy mozna bedzie ukrasc.


                                Klamiesz nawet w tym przypadku, bo Sawicka nie nalezy do PO i nie jest
                                poslanka...;DD

                                25 października 2007 Tomasz Lipiec został zatrzymany przez Centralne Biuro
                                Antykorupcyjne na polecenie prokuratora apelacyjnego z Warszawy pod zarzutem
                                m.in. przyjęcia korzyści majątkowej (100 tysięcy zł) oraz uzależnienia wykonania
                                czynności służbowych od otrzymania korzyści majątkowej. Sprawa dotyczy śledztwa
                                w sprawie korupcji w Centralnym Ośrodku Sportu. Sąd aresztował go początkowo na
                                3 miesiące, później areszt był wielokrotnie przedłużany. Dozorem policyjnym
                                objęta została jego żona Maryna - oskarżona o nakłanianie świadków w tej sprawie
                                do składania fałszywych zeznań.

                                Zatrzymanie Tomasza Lipca wzbudziło liczne kontrowersje. Niektóre media, jak np.
                                tygodnik Wprost twierdziły, że do zatrzymania ministra dojść miało wkrótce po
                                jego dymisji, lecz decyzję zablokowała ówczesna prokurator okręgowa w Warszawie
                                Elżbieta Janicka. Postępowanie prokurator dziennikarze wiązali ze zbliżającymi
                                się wyborami parlamentarnymi. Sprawę tę wyjaśnia m.in. sejmowa komisja śledcza
                                ds. nacisków na służby specjalne[1].

                                W wyniku postanowienia sądu[2] tymczasowy areszt stosowany wobec Tomasza Lipca
                                został zamieniony na poręczenie majątkowe w wysokości 80 tysięcy złotych. Po
                                jego opłaceniu 18 lipca 2008 Tomasz Lipiec odzyskał wolność.
                                • poszeklu Re: nie osmieszaj sie koles 05.01.09, 20:07
                                  kralik111 napisał:

                                  > poszeklu napisał:
                                  >
                                  > > langston napisał:
                                  > >
                                  > > > czym mialo byc "oddanie sluzby zdrowia w rece spoleczenstwa"
                                  > > > pokazala poslanka Sawicka.
                                  > > >
                                  > > Na szczescie poslanka PO Beata Sawicka nie zostala skazana
                                  > > i sledztwo umorzono, a za to minister sprawiedliwosci z PiS
                                  > > jest oskarzany o szykanowanie kryminalistow.
                                  > > W tym interesie chodzi o to, zeby nikt nie przeszkadzal
                                  > > "krecic lody".
                                  > > P.S. w 2007 przeksztalcono w spolki NFZ 14 szpitali,
                                  > > w 2008, 15 szpitali. Donaldu Tusku zbadal, ze tak PO
                                  > > jednym, to sie nie oplaca, bo wszyscy patrza na rece,
                                  > > trzeba wszystko na raz i wtedy mozna bedzie ukrasc.
                                  >
                                  >
                                  > Klamiesz nawet w tym przypadku, bo Sawicka nie nalezy
                                  > do PO i nie jest poslanka ... .

                                  Tobie sie cos zdaje, ze jak teraz nie jest to nigdy nie byla.
                                  To w czyim imieniu i za co brala 200 000 zlp lapowy?
                                  Pewnie za spotkanie w parku. PO to partia Oszustow i Aferzystow.
                                  Rozkradaja budzet bo na reforme Sluzby Zdrowia pieniadze
                                  przepadly. Zostalo zebranie z puszka w rece na ulicy.
                                  POlityczni Oszusci!

                                  • kralik111 Re: nie osmieszaj sie koles 05.01.09, 20:27
                                    poszeklu napisał:

                                    > kralik111 napisał:
                                    >
                                    > > poszeklu napisał:
                                    > langston napisał:
                                    >
                                    > czym mialo byc "oddanie sluzby zdrowia w rece spoleczenstwa"
                                    > pokazala poslanka Sawicka.

                                    > Na szczescie poslanka PO Beata Sawicka nie zostala skazana
                                    > i sledztwo umorzono, a za to minister sprawiedliwosci z PiS
                                    > jest oskarzany o szykanowanie kryminalistow.
                                    > W tym interesie chodzi o to, zeby nikt nie przeszkadzal
                                    > "krecic lody".
                                    > > > P.S. w 2007 przeksztalcono w spolki NFZ 14 szpitali,
                                    > > > w 2008, 15 szpitali. Donaldu Tusku zbadal, ze tak PO
                                    > > > jednym, to sie nie oplaca, bo wszyscy patrza na rece,
                                    > > > trzeba wszystko na raz i wtedy mozna bedzie ukrasc.
                                    > >
                                    > >
                                    > > Klamiesz nawet w tym przypadku, bo Sawicka nie nalezy
                                    > > do PO i nie jest poslanka ... .
                                    >
                                    > Tobie sie cos zdaje, ze jak teraz nie jest to nigdy nie byla.
                                    > To w czyim imieniu i za co brala 200 000 zlp lapowy?
                                    > Pewnie za spotkanie w parku. PO to partia Oszustow i Aferzystow.
                                    > Rozkradaja budzet bo na reforme Sluzby Zdrowia pieniadze
                                    > przepadly. Zostalo zebranie z puszka w rece na ulicy.
                                    > POlityczni Oszusci!
                                    >

                                    Wczesniej pisales o 50 000 lapowki poszczalklu, nie mow, ze jak przekupka chcesz
                                    przebic lipca...?

                                    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
                                    • poszeklu Re: nie osmieszaj sie koles 05.01.09, 20:58
                                      juz nie pij dzisiaj.
                    • adamo64 Panie owsiak, zabiera pan dzieciakom 10% 05.01.09, 15:08
                      Czy to prawda, ze na WOŚP dorobila sie pan majatku? Ile pieniedzy ze
                      zbiorki zatryzmuje pan dla siebie? 10% to wielki majatek, ktory
                      ludzie daja na dzieci !!!! Ile milionow dolarow zabral pan do
                      wlasnej kieszeni? I nie mow pan, ze masz takie prawo, bo wiemy ze
                      prawo na to pozwala, ale czy sumienie?
                      • pissglowki Re: nadużywasz wykrzykników. 05.01.09, 16:34
                        ps.
                        swoje obsesje możesz rozwiać wchodząc na stronę orkiestry, gdzie zamieszczone są
                        szczegółowe zeznania finansowe. pierwotniaku.
                        • lecoqsportif Re: nadużywasz wykrzykników. 05.01.09, 17:17
                          Kto jeszcze ogląda TVP? wroclaw.fotolog.pl
                          • eti.gda Re: nadużywasz wykrzykników. 05.01.09, 19:28
                            lecoqsportif napisał:

                            > Kto jeszcze ogląda TVP? wroclaw.fotolog.pl

                            Ja. Ale tylko programy przyrodnicze i edukacyjne. Za dużo ich nie
                            ma, dlatego wolę NG, Planete i Discovery.
                        • poszeklu Re: Panie owsiak, zabiera pan dzieciakom 10% 05.01.09, 17:20
                          adamo64 napisał:

                          > Czy to prawda, ze na WOŚP dorobila sie pan majatku?
                          > Ile pieniedzy ze zbiorki zatryzmuje pan dla siebie?
                          > 10% to wielki majatek, ktory ludzie daja na dzieci !!!!
                          > Ile milionow dolarow zabral pan do wlasnej kieszeni?
                          > I nie mow pan, ze masz takie prawo, bo wiemy ze prawo
                          > na to pozwala, ale czy sumienie?

                          Ciekawe jak sie tam ma prywatna telewizja Owsiaka, skoro
                          tylko do TVP sie wybiera. A agenturalna TVN nie chce sie
                          dolozyc? Pewnie "kryzys" ich dotknal.
                          Panie Owsiak, szukaj jelenia, szukaj, bo coraz trudniej
                          o glupich!!!
                          • hrabia-monter-christo --- zglos sie sam glupku ----- 05.01.09, 18:04
                            poszeklu napisał:

                            > Panie Owsiak, szukaj jelenia, szukaj, bo coraz trudniej
                            > o glupich!!!

                            racja, ty jestes nalepszym przykladem - jednym z niewielu na tym forum
                            • poszeklu Owsiak, szukaj jelenia, szukaj, bo coraz trudniej 05.01.09, 19:30
                              poszeklu napisał:

                              > Panie Owsiak, szukaj jelenia, szukaj, bo coraz trudniej
                              > o glupich!!!
                              • kralik111 Re: Owsiak, szukaj jelenia, szukaj, bo coraz trud 05.01.09, 19:43
                                poszeklu napisał:

                                > poszeklu napisał:
                                >
                                > > Panie Owsiak, szukaj jelenia, szukaj, bo coraz trudniej
                                > > o glupich!!!

                                Sam do siebie odpisujesz ? :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

                                Jelenia szuka rydzyk, Owsiak szuka ludzi dobrego serca pragnacych pomoc w
                                zakupie sprzetu ratujacego zycia smiertelnie chorych dzieci...:DDDDDD
                                • hrabia-monter-christo Re: Owsiak, szukaj jelenia, szukaj, bo coraz trud 05.01.09, 23:59
                                  kralik111 napisał:

                                  > Sam do siebie odpisujesz ?

                                  on sika po nogach (ze szczescia) jak slyszy nazwisko Kaczynski, to i nie dziwota
                                  ze zapomina co pisal i stad te powtorki
                      • kralik111 Re: Panie owsiak, zabiera pan dzieciakom 10% 05.01.09, 17:40
                        adamo64 napisał:

                        > Czy to prawda, ze na WOŚP dorobila sie pan majatku? Ile pieniedzy ze
                        > zbiorki zatryzmuje pan dla siebie? 10% to wielki majatek, ktory
                        > ludzie daja na dzieci !!!! Ile milionow dolarow zabral pan do
                        > wlasnej kieszeni? I nie mow pan, ze masz takie prawo, bo wiemy ze
                        > prawo na to pozwala, ale czy sumienie?

                        Nie jestes Fiskusem to po pierwsze, ty zadnych pieniedzy Owsiakowi nie dales, a
                        tym bardziej na ratowanie zycia dzieciom, wiec w czym masz problem satanisto ?
                  • yola13 Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 15:58
                    poszeklu napisał:

                    > kralik111 napisał:
                    >
                    > > poszeklu napisał:
                    > >
                    > > > POza tym moje-Owsiakowe 10% z kazdej darowizny bedzie
                    > > > na moja- Owsiakowa prywatna telewizje.
                    > > > A Wy Polacy to przeciez sluzby zdrowia nie bedzie mieli
                    > > > bo wasz Tusek ja sprzedaje, wiec, i tak zostaje Wam
                    > > > tylko to co uzbieracie do puszki.
                    > > > Grunt to sprzedac wszystko i zebrac!
                    > >
                    > > Jeszcze raz ci przypomne poszeklu, ze jaroslaw kaczynski
                    sprzedal
                    > > 64 szpitala, a Tusk ani jednego.
                    >
                    > Fantazje nie maja granic, moze 6400? Tusek nie chce sprzedac
                    > ani jednego szpitala, tylko cala SLUZBE ZDROWIA! To bedzie
                    > przekret stulecia!
                    > Polakom zostaje opieka zdrowotna z puszka w rece obok Wielkiej
                    > Swiatecznej Orkiestry, z ktorej statutowa 10% idzie do kasy
                    > Owsiaka!!!!

                    rozumiem że ty popierasz to co teraz nazywa sie panstwowa służba
                    zdrowia, stanie w kilometrowych kolejkach do specjalistów,
                    oczekiwanie po kilka miesiecy na wazne badania i przykładowo
                    diagnostyke chorób nowotworowych na poziomie afrykanskim(bo to co
                    mamy teraz jest niewiele lepsze od tego w afryce- sprzet dobry,
                    mozliwosci super, ale ludzi do dupy łacznie z chorym systemem),
                    zycze ci poszeklu abys musiał zdychac w panstwowym szpitalu zebrzac
                    o wszystko, a od Owsiaka wara, tacy jak Ty do piet mu nie dorastają,
                    w ogóle kretynizmem jest obarczanie wina Owsiaka za stan panstwowej
                    słuzby zdrowia, tu juz nawet psychiatra Ci nie pomoze
                  • enkkidu Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 20:03
                    założę się, że mniej więcej przy pisaniu tego fragmentu twego postu: "..tylko
                    cala SLUZBE ZDROWIA! To bedzie przekret stulecia! " szczytowałeś... ;]
              • makmag [...] 05.01.09, 14:41
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • gajerek3 Re: Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodsto 05.01.09, 16:01
                poszeklu napisał:

                > POza tym moje-Owsiakowe 10% z kazdej darowizny bedzie
                > na moja- Owsiakowa prywatna telewizje.
                > A Wy Polacy to przeciez sluzby zdrowia nie bedzie mieli
                > bo wasz Tusek ja sprzedaje, wiec, i tak zostaje Wam
                > tylko to co uzbieracie do puszki.
                > Grunt to sprzedac wszystko i zebrac!
                Re: Gó... ci do tego co ja ze swoją kasą zrobię! Wolę dać na WOŚP, niż na źródła
                geotermalne w Toruniu
              • hrabia-monter-christo --- poszeklu - d.u.p.t.a co chceta, ale nie tu --- 05.01.09, 18:01
                poszeklu napisał:

                > POza tym moje-Owsiakowe 10% z kazdej darowizny bedzie
                > na moja- Owsiakowa prywatna telewizje.
                > A Wy Polacy to przeciez sluzby zdrowia nie bedzie mieli
                > bo wasz Tusek ja sprzedaje, wiec, i tak zostaje Wam
                > tylko to co uzbieracie do puszki.
                > Grunt to sprzedac wszystko i zebrac!

                gdyby dyr. pewnego Rydzyjka potrafil chociaz w polowie wyliczyc sie - jak Owsiak
                - z tego co "nazbieral" ?

                a twoja glupota poszeklu, musi miec podloze genetyczne, bo nabyc takiego feleru
                sie nie da
                • poszeklu Re:Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodstock 05.01.09, 19:44
                  poszeklu napisał:

                  > POza tym moje-Owsiakowe 10% z kazdej darowizny bedzie
                  > na moja- Owsiakowa prywatna telewizje.
                  > A Wy Polacy to przeciez sluzby zdrowia nie bedzie mieli
                  > bo wasz Tusek ja sprzedaje, wiec, i tak zostaje Wam
                  > tylko to co uzbieracie do puszki.
                  > Grunt to sprzedac wszystko i zebrac!

                  hrabia-monter-christo napisała:
                  > ... nabyc takiego feleru sie nie da

                  W Twoim przypadku, ukryc go trudno
                  • noducks Re:Robta co chceta, ale kasa musi byc na Woodstoc 05.01.09, 20:51
                    ej poszeklu strasznie cie dzisiaj pelno. dzis nie sluzysz
                    proboszczowi po mszy???
                  • hrabia-monter-christo --- co ty niedorozwoj ? ------ 06.01.09, 00:05
                    poszeklu napisał:

                    > > hrabia-monter-christo napisała:
                    > > ... nabyc takiego feleru sie nie da

                    > W Twoim przypadku, ukryc go trudno

                    niedorozwoju - napisalem tak :
                    "a twoja glupota poszeklu, musi miec podloze genetyczne, bo nabyc takiego feleru
                    sie nie da"

          • unhappy Re: takich rzeczy nie załatwia się na konferencja 05.01.09, 13:33
            poszeklu napisał:

            > Co z tego, kiedy Owsiakowi skonczyly sie pieniadze!

            A skończyły się czy tylko sobie to wymyśliłeś?

            > A jak kasy nie ma, to i nie ma wersalu!
            > A bawic sie trzeba!
            > Nastepny Jarocin tez trzeba za cos zaplacic!

            ???

            > Zbierajcie szybko bo Owsiakowi pieniadze sa potrzebne
            > w tym kryzysie.

            Owsiakowi? Sugerujesz że Owsiak dla siebie zbiera? Chyba jesteś oderwany od
            rzeczywistości. Tak troszeczkę.
          • pestycyd ŻENUŁA 05.01.09, 13:45
            Ja jestem tak rozczarowany TVP że nigdy nie zapłaciłem złamanego grosza na
            abonament i nigdy tego nie zrobię. W prawdzie przyszło do mnie pismo z US że mam
            nieuregulowane wpłaty za 5 lat wstecz. Tylko pytam się na jakiej podstawie dają
            mi nakaz zapłaty jak te barany nie mają pojęcia, o tym czy ja mam tv czy nie.
            Papierek szybko wylądował w kiblu a na nim mój strawiony wczorajszy obiad i
            godzine wcześniej wypite piwo. Sądzę, że to wystarczy.
            • jkredman a to palant nie płaci a krytukuje 05.01.09, 17:23
              WOŚP na swoich stronach pisała w maju 2007 roku
              To przekonanie jest chyba jednak złudne, od września Owsiak będzie przecież
              twarzą konkurencji i trudno oczekiwać, że TVN wypuści ze swoich rąk tak
              smakowity kąsek, jakim jest wielki finał Orkiestry.

              i gdzie ten TVN - olał ten smakowity kąsek, nie chciał go na wyłączność

              co się stanie z darami WOŚP kiedy szpitale zostaną sprywatyzowane /czy
              ktokolwiek próbował się przyglądnąć i ocenić zakres i wartość sprywatyzowanych
              darów, ile majątku zafundowaliśmy już prywatnym spółkom z oo. /kapitał już od 5
              tys zł/a ile zafundujemy w najbliższej przyszłości
          • kralik111 [...] 05.01.09, 14:18
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • frankyy Bravo Owsiak!! żenująca TVP- kołchoz polityczny 05.01.09, 13:28
        • poszeklu Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 14:44
          Nawet takich jak Owsiak.
          • kralik111 Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 14:49
            poszeklu napisał:

            > Nawet takich jak Owsiak.

            Czyli nikt nie lubi zebraka rydzyka wyludzajacego datki na ratowanie stoczni,
            odwierty termiczne, nikt nie lubi kosciola katolickiego, tak poszeklu ?

            :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
            • poszeklu Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 15:13
              kralik111 napisał:

              > poszeklu napisał:
              >
              > > Nawet takich jak Owsiak.
              >
              > Czyli nikt nie lubi zebraka rydzyka wyludzajacego datki na
              ratowanie stoczni,

              Zdaje sie ze to Owsiak zebrze i wygraza TVP ze za malo daje!!
              Ojciec Rydzyk prowadzi Radio Maryja za pieniadze tych co
              chca sluchac i prowadzi demoralizacji mlodziezy w tzw woodstock!
              Geotermia to kolejna rzecz do sprzedania przez ekipe Tuska
              Niemcom! Tylko ojciec Rydzyk przeszkadza ze swoim odwiertem
              bo pokazuje ze Polska moze miec cieplo za darmo!!!!!
              TUSEK JEST WSCIEKLY, ZE WYCHODZI NA JAW, ZE POLSKA MOZE
              MIEC CIEPLO ZA DARMO!!!
              Bedzie trudno sprzeac geotrmie NIEMCOM bo moherowe berety
              juz wiedza o geotermii!!!!
              • poszeklu Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 15:20
                kralik111 napisał:

                > poszeklu napisał:
                >
                > > Nawet takich jak Owsiak.
                >
                > Czyli nikt nie lubi zebraka rydzyka wyludzajacego datki na
                ratowanie stoczni,

                Zdaje sie ze to Owsiak zebrze i wygraza TVP ze za malo daje!!
                Ojciec Rydzyk prowadzi Radio Maryja za pieniadze tych co
                chca sluchac i NIE prowadzi demoralizacji mlodziezy w tzw.
                woodstock!
                Geotermia to kolejna rzecz do sprzedania przez ekipe Tuska
                Niemcom! Tylko ojciec Rydzyk przeszkadza ze swoim odwiertem
                bo pokazuje ze Polska moze miec cieplo za darmo!!!!!
                TUSEK JEST WSCIEKLY, ZE WYCHODZI NA JAW, ZE POLSKA MOZE
                MIEC CIEPLO ZA DARMO!!!
                Bedzie trudno sprzeac geotrmie NIEMCOM bo moherowe berety
                juz wiedza o geotermii!!!!
                Coraz trudniej rzadowi Tuska okradac Polakow! A wszystko
                przez Radio Maryja, ktore informuje o tych przekretach!
                • kralik111 Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 17:33
                  poszeklu napisał:

                  > kralik111 napisał:
                  >
                  > > poszeklu napisał:
                  > >
                  > > > Nawet takich jak Owsiak.
                  > >
                  > > Czyli nikt nie lubi zebraka rydzyka wyludzajacego datki na
                  > ratowanie stoczni,
                  >
                  > Zdaje sie ze to Owsiak zebrze i wygraza TVP ze za malo daje!!
                  > Ojciec Rydzyk prowadzi Radio Maryja za pieniadze tych co
                  > chca sluchac i NIE prowadzi demoralizacji mlodziezy w tzw.
                  > woodstock!
                  > Geotermia to kolejna rzecz do sprzedania przez ekipe Tuska
                  > Niemcom! Tylko ojciec Rydzyk przeszkadza ze swoim odwiertem
                  > bo pokazuje ze Polska moze miec cieplo za darmo!!!!!
                  > TUSEK JEST WSCIEKLY, ZE WYCHODZI NA JAW, ZE POLSKA MOZE
                  > MIEC CIEPLO ZA DARMO!!!
                  > Bedzie trudno sprzeac geotrmie NIEMCOM bo moherowe berety
                  > juz wiedza o geotermii!!!!
                  > Coraz trudniej rzadowi Tuska okradac Polakow! A wszystko
                  > przez Radio Maryja, ktore informuje o tych przekretach!

                  Za "wyzebrane" pieniadze Owsiak, a raczyj my, Polacy z pomoca Owsiaka
                  uratowalismy wiele zyc malych dzieci, ile zyc uratowal rydzyk kradnac pieniadzy
                  wyludzone na ratowanie stoczni gdanskiej, lub na prywatne odwierty termiczne?

                  Poza tym poszczalklu napisales wyraznie, ze "Nikt nie lubi żebrakow
                  wymuszajacych datki"...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

                  Datki zbiera kosciol i rydzyk, Owsiak prowadzi zbiorke pieniedzy na zakup
                  sprzetu ratujacego zycie dzieci, zasadnicza roznica, prawda katolu???
                  • poszeklu Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 19:54
                    kralik111 napisał:
                    > Za "wyzebrane" pieniadze Owsiak, a raczyj my, Polacy z pomoca
                    > Owsiaka uratowalismy wiele zyc malych dzieci,

                    Sluzba Zdrowia Tusko-Owsiaka tak oto wyglada:
                    Jedna reka kradnie miliardy, a druga kladzie na Sluzbe Zdrowia
                    pare milionow!!!!!!!!!!!!!
                    Nie trzeba byloby skarbonek gdyby rzad Tuska wprowadzil reforme
                    Sluzby Zdrowia. Ale to kosztowaloby i trzeba by bylo wylozyc z
                    RZADOWEJ KASY. A PO CO, KIEDY MOZNA PRZELAC NA INNE KONTO!!!!

                    REFORMA SLUZBY ZDROWIA W WYKONANIU TUSKA!

                    Rosna konta zagraniczne kolesi z Platformy!!!

                    Niech sie Polacy skladaja na nowe lozka dla szpitali, a nam
                    przybywa.
                    • kralik111 Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 20:02
                      poszeklu napisał:

                      > kralik111 napisał:
                      > > Za "wyzebrane" pieniadze Owsiak, a raczyj my, Polacy z pomoca
                      > > Owsiaka uratowalismy wiele zyc malych dzieci,
                      >
                      > Sluzba Zdrowia Tusko-Owsiaka tak oto wyglada:
                      > Jedna reka kradnie miliardy, a druga kladzie na Sluzbe Zdrowia
                      > pare milionow!!!!!!!!!!!!!
                      > Nie trzeba byloby skarbonek gdyby rzad Tuska wprowadzil reforme
                      > Sluzby Zdrowia. Ale to kosztowaloby i trzeba by bylo wylozyc z
                      > RZADOWEJ KASY. A PO CO, KIEDY MOZNA PRZELAC NA INNE KONTO!!!!
                      >
                      > REFORMA SLUZBY ZDROWIA W WYKONANIU TUSKA!
                      >
                      > Rosna konta zagraniczne kolesi z Platformy!!!
                      >
                      > Niech sie Polacy skladaja na nowe lozka dla szpitali, a nam
                      > przybywa.

                      Akcja Owsiaka istnieje od 17 lat co obejmuje a lata rzadow PiS poszeklu,
                      Kaczynski sprywatyzowal 64 szpitale, za co ja i pacjeci tych szpitali jestesmy
                      kaczynskiemu wdzieczni...:DDDD

                      Nie masz argumentu poszeklu, nie masz go tym bardziej, bo w zamian posiadasz
                      tylko autorytet zlodzieja...:DDDDDDDDDDDDDDD
              • adamo64 Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 15:22
                poszeklu napisał:

                > TUSEK JEST WSCIEKLY, ZE WYCHODZI NA JAW, ZE POLSKA MOZE
                > MIEC CIEPLO ZA DARMO!!!
                > Bedzie trudno sprzeac geotrmie NIEMCOM bo moherowe berety
                > juz wiedza o geotermii!!!!

                Dzieki za ten glos, cieszy mnie, ze sa w tym kraju ludzie ktorzy
                widza co sie dzieje. Ze nagonka zydowskich mediow nie wszystkim
                zrobila papke z mozgu i widza o co tak naprawde jest gra.
                • unhappy Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 15:25
                  adamo64 napisał:

                  > Dzieki za ten glos, cieszy mnie, ze sa w tym kraju ludzie ktorzy
                  > widza co sie dzieje. Ze nagonka zydowskich mediow nie wszystkim
                  > zrobila papke z mozgu i widza o co tak naprawde jest gra.

                  O, oszołom Adamo znalazł kumpla! Cieszmy się !
                • kralik111 Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 17:35
                  adamo64 napisał:

                  > poszeklu napisał:
                  >
                  > > TUSEK JEST WSCIEKLY, ZE WYCHODZI NA JAW, ZE POLSKA MOZE
                  > > MIEC CIEPLO ZA DARMO!!!
                  > > Bedzie trudno sprzeac geotrmie NIEMCOM bo moherowe berety
                  > > juz wiedza o geotermii!!!!
                  >
                  > Dzieki za ten glos, cieszy mnie, ze sa w tym kraju ludzie ktorzy
                  > widza co sie dzieje. Ze nagonka zydowskich mediow nie wszystkim
                  > zrobila papke z mozgu i widza o co tak naprawde jest gra.

                  To cieplo nie szlo by do polskich domow, tylko do prywatnej uczelni rydzyka,
                  owszem rydzyk tez ma plany ogrzania kilku osiedli w Toruniu, ale w cenie
                  komercyjnej...:DDDDDDDDDDDDDDDDD


                  BUA HA HA H A H A A H H AH H AH HA HA
          • thebigzumzum Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 15:19
            Moje pieniadze i moge dawac je komu chce. A Ty oddajesz swoje
            rydzykowi?
            • adamo64 Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 15:25
              thebigzumzum napisał:

              > Moje pieniadze i moge dawac je komu chce. A Ty oddajesz swoje
              > rydzykowi?

              Masz racje oddawaj komu chcesz. Powstaje tylko pytanie czy wiesz
              komu oddajesz? hehe
              Owsiak oczywiscie dorobil sie majatku na organizowaniu woodstockow?
              10% brachu, 10% z tych 16 finalow zgodnie z prawem moze zatrzymac
              dla siebie, wiesz ile to jest milionow dolarow? Dlaczego owsiak nie
              chce powiedziec ile do tej pory zgarnal do siebie. A Ty myslisz, ze
              dales na aparature do szpitali.
              • unhappy Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 15:46
                adamo64 napisał:

                > Masz racje oddawaj komu chcesz. Powstaje tylko pytanie czy wiesz
                > komu oddajesz? hehe
                > Owsiak oczywiscie dorobil sie majatku na organizowaniu woodstockow?
                > 10% brachu, 10% z tych 16 finalow zgodnie z prawem moze zatrzymac
                > dla siebie, wiesz ile to jest milionow dolarow?

                A teraz oszołomku napisz skąd masz takie dane - że 10% Owsiak wziął do ręki. Na
                cele prywatne.

                > Dlaczego owsiak nie
                > chce powiedziec ile do tej pory zgarnal do siebie.

                Dokładne rozliczenie masz na stronach WOŚP. Wymagane prawem. Dla twojej
                przyjemności ma się rozliczyć z prywatnej kasy? Przecież ciebie to i tak nie
                przekona bo twoja racja jest i tak najtwojsza.

                > A Ty myslisz, ze
                > dales na aparature do szpitali.

                Tak. Dał na aparaturę do szpitali. Co do ciebie nie ma wątpliwości co zrobiłeś z
                kasą :D
                • poszeklu Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 06.01.09, 19:08
                  unhappy napisał:

                  > adamo64 napisał:
                  >
                  > > Masz racje oddawaj komu chcesz. Powstaje tylko pytanie czy wiesz
                  > > komu oddajesz? hehe
                  > > Owsiak oczywiscie dorobil sie majatku na organizowaniu
                  woodstockow?
                  > > 10% brachu, 10% z tych 16 finalow zgodnie z prawem moze
                  zatrzymac
                  > > dla siebie, wiesz ile to jest milionow dolarow?
                  >
                  > A teraz oszołomku napisz skąd masz takie dane - że 10% Owsiak
                  wziął do ręki. Na
                  > cele prywatne.
                  >
                  > > Dlaczego owsiak nie
                  > > chce powiedziec ile do tej pory zgarnal do siebie.
                  >
                  > Dokładne rozliczenie masz na stronach WOŚP. Wymagane prawem. Dla
                  twojej
                  > przyjemności ma się rozliczyć z prywatnej kasy?

                  JEST ZAPISANE W STATUSIE Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy,
                  ze 10% nalezy do zalozyciela, czyli do Owsiaka i z tego juz
                  nie musi sie rozliczac bo juz to ODLICZYL OD PRZYCHODU!!!!

                  Na kazde 10 sezonow Wielkiej Orkiestry, JEDEN sezon to czysty
                  zysk Owsiaka!!!!
              • kralik111 Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 17:38
                adamo64 napisał:

                > thebigzumzum napisał:
                >
                > > Moje pieniadze i moge dawac je komu chce. A Ty oddajesz swoje
                > > rydzykowi?
                >
                > Masz racje oddawaj komu chcesz. Powstaje tylko pytanie czy wiesz
                > komu oddajesz? hehe
                > Owsiak oczywiscie dorobil sie majatku na organizowaniu woodstockow?
                > 10% brachu, 10% z tych 16 finalow zgodnie z prawem moze zatrzymac
                > dla siebie, wiesz ile to jest milionow dolarow? Dlaczego owsiak nie
                > chce powiedziec ile do tej pory zgarnal do siebie. A Ty myslisz, ze
                > dales na aparature do szpitali.


                Nic na swiecie nie jest za darmo, tego naucza przeciez rydzyk zbiorkami
                pieniedzy na stocznie gdanska, odwierty i swoje radio...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                • raczkowski powiedz mi 05.01.09, 18:37
                  a teraz przyjacielu Adamo zacytuj mi przepisy mówiące o tym, że fundacja ma prawo do wydatkowania 10% środków na cele "prywatne". I co to są cele prywatne?
                  Jak nie zacytujesz - szukam Twego IP, pozywam Cię do sądu o zniesławienie fundacji, którą wspomagam własnymi pieniędzmi co roku.
                  Mam do tego prawo.
                  • kralik111 Re: powiedz mi 05.01.09, 18:45
                    raczkowski napisał:

                    > a teraz przyjacielu Adamo zacytuj mi przepisy mówiące o tym, że fundacja ma pra
                    > wo do wydatkowania 10% środków na cele "prywatne". I co to są cele prywatne?
                    > Jak nie zacytujesz - szukam Twego IP, pozywam Cię do sądu o zniesławienie funda
                    > cji, którą wspomagam własnymi pieniędzmi co roku.
                    > Mam do tego prawo.
                    >


                    Nie potrzebnie sie wysilasz, twoj post zostanie skasowany za obraze
                    uzytkownikow...;DDD
                • eti.gda Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 19:35
                  kralik111 napisał:

                  > adamo64 napisał:
                  >
                  > ...Nic na swiecie nie jest za darmo, tego naucza przeciez rydzyk
                  zbiorkami
                  > pieniedzy na stocznie gdanska, odwierty i swoje
                  radio...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                  > D

                  Chyba, że stanie się cud... No przecież,Tusk tylko mówi o cudach,
                  ale to Ojdyr umie je czynić!
                  "Cuda nie są świadectwem w sądzie" (Talmud)
                  • kralik111 Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 19:45
                    eti.gda napisał:

                    > kralik111 napisał:
                    >
                    > > adamo64 napisał:
                    > >
                    > > ...Nic na swiecie nie jest za darmo, tego naucza przeciez rydzyk
                    > zbiorkami
                    > > pieniedzy na stocznie gdanska, odwierty i swoje
                    > radio...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                    > > D
                    >
                    > Chyba, że stanie się cud... No przecież,Tusk tylko mówi o cudach,
                    > ale to Ojdyr umie je czynić!
                    > "Cuda nie są świadectwem w sądzie" (Talmud)


                    W cuda wierza ludzie glupi, ludzie madrzy uzywaja tego slowa w przypadku gdy
                    chca pokazac, ze rzeczy niewykonalne z zalozenia moga byc wykonane...;DDD
                    • eti.gda Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 20:00
                      kralik111 napisał:

                      > W cuda wierza ludzie glupi, ludzie madrzy uzywaja tego slowa w
                      przypadku gdy
                      > chca pokazac, ze rzeczy niewykonalne z zalozenia moga byc
                      wykonane...;DDD

                      W kontekście cudów cudów jeszcze jeden cytat z Talmudu i spadam
                      "Nie należy wierzyć w nic, co byłoby sprzeczne z rozumem" (Talmud,
                      gaon Szemuel ben Chofni)

                      (Nie jestem Żydem. Mówię to, żeby antysemitom na tym forum
                      oszczędzić nerwów):
                      • kralik111 Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 20:08
                        eti.gda napisał:

                        > kralik111 napisał:
                        >
                        > > W cuda wierza ludzie glupi, ludzie madrzy uzywaja tego slowa w
                        > przypadku gdy
                        > > chca pokazac, ze rzeczy niewykonalne z zalozenia moga byc
                        > wykonane...;DDD
                        >
                        > W kontekście cudów cudów jeszcze jeden cytat z Talmudu i spadam
                        > "Nie należy wierzyć w nic, co byłoby sprzeczne z rozumem" (Talmud,
                        > gaon Szemuel ben Chofni)
                        >
                        > (Nie jestem Żydem. Mówię to, żeby antysemitom na tym forum
                        > oszczędzić nerwów):

                        Nie jesstem antysemita i podzielam to zdanie z Talmudu, ale umieszczenie panstwa
                        zydowskiego wsrod arabow raczej rozumem nie jest...;DDD
                        • carpaccio4 Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 21:20
                          kralik111 napisał:


                          > Nie jesstem antysemita(...)

                          taaaaa

              • miken1200 Re: Nikt nie lubi żebrakow wymuszajacych datki 05.01.09, 21:21
                Każda organizacja pozarządowa prowadzącą działalność charytatywną ma prawo
                przeznaczyć na koszty obsługi prowadzenia tej działalności określony procent
                swoich przychodów. Fundacja WOŚP wszystkie środki zebrane w zbiórce publicznej w
                całości, co do jednej złotówki, wydaje na zakup sprzętu medycznego i
                finansowanie programów medycznych. Pomimo możliwości prawnych - nigdy nie
                wydaliśmy na bieżącą działalność administracyjną czy też na organizację Finału
                lub koncertu "Przystanek Woodstock" - żadnych pieniędzy ze zbiórki publicznej.

                Koszty działalności administracyjnej pokrywany z części odsetek bankowych oraz
                innych wpłat, które darczyńcy przekazują na nasze konto w ciągu roku. Dlatego na
                bilboardach reklamujących XIII Finał ukazała się niezwykle istotna informacja,
                iż Fundacja więcej wydała na sprzęt medyczny (55 100 497 USD) niż zebrała (53
                616 501 USD) w ciągu 12 lat swojej działalności. Koszty organizacji Przystanku
                Woodstock i Finału pokrywane są z darów sponsorów, o których Fundacja
                każdorazowo zabiega.

                Źródło: www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2
          • yola13 Sęk w tym że Owsiak niczego nie wymusza 05.01.09, 16:05
            poszeklu napisał:

            > Nawet takich jak Owsiak.

            on juz ma za soba miliony ludzi i charyzmę która powoduje coroczne
            pospolite ruszenie i tu Was boli, chcielibyscie tymi pieniedzmi
            rydzykowe sługusy napełnic portfele waszego idola, wiec najlepiej
            wylac błoto na kogoś, ziejesz człowieku jadem na kilometr, żal mi
            Ciebie ale niestety mylisz się w swoim mysleniu
          • zetorg Nikt nie lubi idiotow wypisujacych brednie 05.01.09, 19:04
            Nawet takich jak poszeklu
      • daflippi [...] 05.01.09, 13:37
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • 13xm ojjj.... raz na rok wytrzymasz! 05.01.09, 13:38
          dasz sobie z tym radę, uwierz w siebie!
        • kralik111 [...] 05.01.09, 14:22
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • daflippi Re: Owsiak nie potrafi zrozumieć... 05.01.09, 14:28
            No właśnie ja niezbyt widzę różnicę pomiędzy "bandą matołów" a "bandą ojca
            Tadeusza". Tutaj jakakolwiek wątpliwość to "odbieranie życia niewinnym
            dzieciom", a tam "bluźnierstwo przeciwko Bogu". Obie reakcje sprowadzają się do
            wspólnego mianownika - oszołomstwo.
        • alatien Re: Owsiak nie potrafi zrozumieć... 05.01.09, 14:27
          Masz absolutna racje!

          Idac dalej tokiem Twojego myslenia trzeba by oprotestowac wszelkie transmisje
          papieskie. Jestem w szoku ze nie oprotestowales transmisji papieskich
          pielgrzymek czy pogrzebu. W koncu parafrazujac Twoja wypowiedz:

          "Niech sobie papiez mowi, kto chce niech go slucha, ale niech nie wymaga sie od
          publicznej telewizji transmitowania tego czegoś. A Ci wszyscy krzykacze "nie
          masz serca, on kocha ludzi" niech też zrozumieją, że o ile cel jest szczytny, o
          tyle nie każdy musi akceptować formę i gwiazdę, jaką z siebie robi papiez."

          ...
          • gajerek3 Re: Owsiak nie potrafi zrozumieć... 05.01.09, 16:36
            alatien napisał:

            > Masz absolutna racje!
            >
            > Idac dalej tokiem Twojego myslenia trzeba by oprotestowac wszelkie transmisje
            > papieskie. Jestem w szoku ze nie oprotestowales transmisji papieskich
            > pielgrzymek czy pogrzebu. W koncu parafrazujac Twoja wypowiedz:
            >
            > "Niech sobie papiez mowi, kto chce niech go slucha, ale niech nie wymaga sie od
            > publicznej telewizji transmitowania tego czegoś. A Ci wszyscy krzykacze "nie
            > masz serca, on kocha ludzi" niech też zrozumieją, że o ile cel jest szczytny, o
            > tyle nie każdy musi akceptować formę i gwiazdę, jaką z siebie robi papiez."
            >
            > ...
            Re: Amen
        • marcyw27 wytrzymasz 05.01.09, 15:22
          Pewnie, że nie każdy musi oglądać Owsiaka, ale ja raz w roku bym chciała
          obejrzeć nie tylko Owsiaka ale i miliony otwartych ludzi grających w WOŚP skoro
          płacę abonament. Tym bardziej, że w niedzielę w TVP2 przez cały rok nie ma nic
          do oglądania. Ty sobie przełącz na jedynkę, chyba że mądrzejsza część Twojej
          rodziny Ci nie pozwoli.
      • tewie60 Trochę za a trochę nie ... 05.01.09, 19:01
        ... bo niby te 38 minut, o które Owsiak walczy, to jeden obcinek łepkofszczyzny
        i dobrze by było, gdyby wypociny tej kochanki prezesów tefałpe zniknęły z ekranu
        raz na wsiegda.
        Ale z drugiej strony - prawie 4h czasu antenowego za friko, darmowa reklama firm
        własnych i sponsorów, z niekiepskim zarobkiem w tle. Trochę sie Owsiaku we łbie
        przewraca od nadmiaru szczęścia. Wystarczyłyby zapowiedzi koncertów (gdzie,
        kiedy i kto - żeby zachęcić do wyjścia z chałupy) oraz 5-minutowe relacje w
        TVP-Info co godzinę z innego ośrodka.
        Może by tak dla odmiany trochę więcej sportu w otwartej abonamentówce, a
        dotychczasową ramufkę w całości zakodować i porównać sprzedaż dekoderów z obecną.
    • fajny-skarabeusz TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:08
      Ci ludzie z telewizji się ośmieszaja .
      Sami zakazują emisje,przesuwają na puźniejsze pory emisji programów
      nie wygodnych,przerywają a potem narzekają i udają głupie miny.
      Owsiak ma rację że rozgłosił ten fakt ale panom z tv się to może nie
      podobac bo może to wpłynąć na mniejsze wpływy z abonamentu - za
      nasze pieniądze robią prywatę -HAŃBA
      • joymachine Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:12
        późniejszy pisze inaczej...
      • jesiennywiatr1 Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:12
        NIECH ZLIKWIDUJA ABONAMENT A NAJLEPIEJ CALA TVP ,JA NIE PŁACE
        ABONAMENTU BO NIE BEDE FINANSOWAŁ NOWEGO SAMOCHODU DLA KAMMELA,
    • pawlowski.tomasz Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:10
      ja jestem zażenowany telewizją publiczną, która powołując się na misję woli
      produkować tańce na lodzie.
      owsiak ma rację z przeniesieniem transmisji do prywatnych telewizji. w tym
      czasie tvp będzie mogła puścić swoje dziadowskie programy.
      • dobiczek zbierac kase na szpitale bytusk je sprzedal? 05.01.09, 13:14
        • gamon.0 [...] 05.01.09, 13:17
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • poszeklu Re: zbierac kase na szpitale by tusk je sprzedal! 05.01.09, 13:32
            Zostaje opieka zdrowotna z funduszy Jurka Owsiaka!!!
            Brawo!
            Teraz juz pelna prywatyzacja i calkowite zebractwo!!!
            • kralik111 Re: zbierac kase na szpitale by tusk je sprzedal! 05.01.09, 14:15
              poszeklu napisał:

              > Zostaje opieka zdrowotna z funduszy Jurka Owsiaka!!!
              > Brawo!
              > Teraz juz pelna prywatyzacja i calkowite zebractwo!!!

              64 szpitale sprzedal jaroslaw kaczynski, donald Tusk nie sprzedal i nie sprzeda
              ani jednego...:DDDDDDDDDDDDDDD
        • kralik111 [...] 05.01.09, 14:14
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • fotofirma Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:15
        a jaj ka chce te programy dziadowskie a nie facjatę owsiaka widzieć
        • 13xm jest demokracja - przełącz program 05.01.09, 13:16
          ot co
          • frankyy Re: jest demokracja - przełącz program 05.01.09, 13:32
            bo jest demokracja, to mamy tolerować decyzje idiotów z TVP, którzy panoszą się
            tam za nasze (demokratyczne!) pieniądze???
            • gajerek3 Re: jest demokracja - przełącz program 05.01.09, 16:42
              frankyy napisał:

              > bo jest demokracja, to mamy tolerować decyzje idiotów z TVP, którzy panoszą się
              > tam za nasze (demokratyczne!) pieniądze???
              Re: Ot co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • jkredman będzie prawie 4 godziny 05.01.09, 22:42
              demokracja nie oznacza konieczności akceptacji każdej propagandowej hucpy w
              wykonaniu Gazety Wyborczej

              w 2007 roku obrażalski Owsiak wypiął się na TVP /bo mu zabrali programik w
              telewizji/ i zaczął się rozglądać za innymi mediami
              jest do wzięcia tylko dlaczego TVN i Polsat nie są zainteresowane
              wielogodzinnymi transmisjami
          • spiaca.z.otwartymi.oczami Re: jest demokracja - przełącz program 05.01.09, 16:24
            na co na TV Owsiak?

            dziękuję jest demokracja i dlatego nie popieram jedynie słusznej linii orzynania
            ala Owsiak
    • burek_polny Przeniesc final do TVN i po sprawie ! 05.01.09, 13:12
      TVP to dno, juz dawno to pokazali.
      • europacierz Myślisz ze Tv komercyjne zabijaja się o finał? 05.01.09, 14:10
        mają go głęboko w nosie bo badaniach z zeszłego roku ze coraz mniej osób je
        ogląda w telewizorni. a zwłaszcza twój TVN, Walter umie liczyć kase
    • malepiffko [...] 05.01.09, 13:13
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • fotofirma Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 13:18
        facet ma bzika na punkcie sławy - jakby wszyscy proOwsiakowcy zobaczyli koszt
        imprez na cześć Owsiaka tak zwane granie -to by im kopara opadła.
        Zbierać ok ! bawić się ok. Ale ten przepych? nie zdecydowanie nie !
        • unhappy Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 13:22
          fotofirma napisała:

          > facet ma bzika na punkcie sławy - jakby wszyscy proOwsiakowcy zobaczyli koszt
          > imprez na cześć Owsiaka tak zwane granie -to by im kopara opadła.

          Podasz wysokość tych kosztów?

          > Zbierać ok ! bawić się ok. Ale ten przepych? nie zdecydowanie nie !

          Czekam na dane.
          • malepiffko Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 13:45
            > Podasz wysokość tych kosztów?
            koszt realizacji koncertu (bez gaz i honorariow dla zespolow-nie
            oszukujmy sie charytatywnie tego nikt nie robi) wospowego w srednim
            miescie w polsce=50 tys zl. to se policz. plus przeloty samolotem
            pana o. koniecznie. i wynagrodzenie zony. z cudzej kasy trudno sie
            tnie koszty, oj trudno...
          • fotofirma Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 13:49
            przykład:

            miasto XXX - ja członek sztabu zebrano:
            ok 300.000 zł na licytacje 120.000 koszty organizatorów:
            - scena
            - artyści grający za "darmo" płaciło im się tylko "za przejazd" kosmiczne ceny
            - fajerwerki
            - bajerki itp

            - w kosztorysie nie ma transmisji TVP2 z naszego miasta nie udało mi się ustalić
            dokładnie ale ocenia m na 30.000-50.000 Zł na podstawie podobnych imprez

            Problem był zasadniczo jeden że sponsorzy upierali się ze dali pieniądze "na
            dzieci" w mediach itp a poszyły one np na sprzątanie placu i naprawę zniszczeń

            ludzie zejdźcie na ziemię nic nie jest czarne albo białe
            • 13xm Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 13:52
              jakieś dowody? papiery? może jakiś punkcik w rozliczeniu rocznym
              WOŚPu? No nie bądź świnia! Zdradź nam źródła swoich rewelacji!
              • daflippi Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 13:54
                A ja jestem skłonny w to uwierzyć. Nie dalej jak kilka tygodni temu był w GW
                artykulik o toruńskim sztabie - bez owijania jeden z organizatorów potwierdził,
                że koszt koncertu na ulicy to około 50000 zł. Nawet jeśli rzeczone "gwiazdy"
                wystąpiłyby rzeczywiście za darmo, to przecież jest całe mnóstwo kosztów
                dodatkowych.
                • 13xm <a href="http://www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2" target="_ 05.01.09, 13:57
                  no pokaż gdzie..
                  A mówić i pisać to można wiele. A akurat Toruń nie ma do
                  dobroczyńców (szczególnie duchownych) szczęścia..może to jakiś
                  rydzykowy szpieg? ;p
                  • daflippi Re: <a href="<a href="http://www.wosp.org.pl/fundacja/" target 05.01.09, 14:01
                    Dziękuję za link. Zauważ, że nie ma na podanej stronie informacji o kosztach
                    własnych. Każda fundacja takowe ma. Ponadto całe mnóstwo instytucji/firm ponosi
                    swoje koszty, których to w tym "wyciągu bankowym podawanym do publicznej
                    wiadomości z ostatnim dniem lutego każdego roku" nie ma, bo być nie może.
                    Przykład - TVP. Pomyśl tylko, ile ludzi musi pracować przez cały dzień w całej
                    Polsce, żeby zapewnić Jurkowi dobrą zabawę.
                    • fotofirma Re: <a href="<a href="<a href="http://www.wosp.org" target 05.01.09, 14:34
                      proponuje ćwiczenie na zrozumienie
                      popatrz sobie na jakieś miasto obok:
                      1. zanotuj co będziesz widział:
                      - scena
                      - gwiazdy
                      -fajerwerki

                      i potem poszukaj tych kosztów w sprawozdaniach "fundacji"

                      nie znajdziesz bo te koszty ponosi kto inny przez "sztab" np. sponsorzy którzy
                      sa święcie przekonani że dają na "dzieci" a dają na organizacje


                      Jak by ktoś policzył koszty w całej Polsce tego 1 dnia to by był rekord...
                      gwarantuje

                      Nie mówię że wszystko jest be ..... ale nie róbmy z Owsiaka Boga,
                      On i fundacja dobrze sobie żyją ze zbieranych pieniędzy przez lata
                      Nie zastanawiało was dlaczego te zebranie pieniądze leżakują (a co potrzeb nie
                      ma) bo fundacja ma cześć odsetek z tego żyje.
                      Na dziś już powinne byc ogłoszone i rozstrzygnięte przetargi na sprzęt i w luty
                      powinne być w szpitalach , a będzie tak że w lutym bedzie ogłoszenie a sprzęt za
                      rok - a rok kasa leżakuje

                      • daflippi Re: koszty 05.01.09, 16:00
                        Masz rację, ale nie siej przy okazji zamętu - nie można ogłaszać przetargów na
                        zakup sprzętu o nieznanej wartości (zostanie poznana dopiero po uzbieraniu
                        pieniędzy). To nie ziemniaki, żeby kupować na hura.
                        • spiaca.z.otwartymi.oczami Re: koszty 05.01.09, 16:15
                          Oj popatrz ile kasy leżakuje sobie cały czas - by odsetki były

                          Poprostu jak 3 mln zł rocznie to koszt admisistracji z odestek to te odsetki
                          muszą być od jakiejś kwoty a kwota musi byc na koncie


                          Każdy głupi może zrobić przetarg na 80% przewidywanych wpływów z zastrzeżeniem
                          że będzie jak się nazbiera kasę - czyli można jak się chce. Nigdy nie było tak
                          że wszystko szło od razu na jedno działanie
                    • fidelxxx Re: <a href="<a href="<a href="http://www.wosp.org" target 05.01.09, 14:39
                      Na działalność bieżącą WOŚP pieniądze dostaje od sponsorów.
                      Wpływy z corocznej zbiórki orkiestry jest nie do ruszenia i wszelkie obroty tymi
                      pieniędzmi są zaksięgowane i do wglądu w każdym momencie dnia i nocy - patrz
                      strona www orkiestry.
                  • eskimojoe Re: <a href="<a href="http://www.wosp.org.pl/fundacja/" target 05.01.09, 16:28
                    Sprawozdanie Finansowe 2007 – Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
                    SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI
                    8
                    c)
                    wynagrodzenia dla członków zarządu ( 1 etat)
                    -z tytułu umowy o pracę 119.935,65
                    -premie 6.850,00

                    1 etat czyli dla jednej osoby w zarządzie są 3 osoby p O jego żona i 1 lekarz
                    • spiaca.z.otwartymi.oczami Re: <a href="<a href="<a href="http://www.wosp.org" target 05.01.09, 16:41
                      przeczytaj dokładnie resztę :)



                      • eskimojoe Re: <a href="<a href="<a href="http:/ 05.01.09, 17:28
                        oops mój błąd wynagrodzenie członków zarządu to połowa całości przeznaczonej na
                        wynagrodzenia, tak czytać to trzeba "umić" ;)
                    • spiaca.z.otwartymi.oczami Re: <a href="<a href="<a href="http://www.wosp.org" target 05.01.09, 16:42
                      a dlaczego nie może być Jurek, żona, Ciocia, Wujek , Pociotki

                      lepiej się rozmydli i w fundacji nikt nie fiknie
                      • eskimojoe Re: <a href="<a href="<a href="http:/ 05.01.09, 16:54
                        przeczytałem, średnia zarobków pracowników to ok 2500 brutto licząc ze pracuje
                        22 osoby, średnia członków zarządu to prawie 10000 brutto, raczej nie mało.
                        skoro się ma własna telewizje, produkuje witraze. może być Jurek, żona,córka i
                        lekarz
                • unhappy Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 13:57
                  daflippi napisał:

                  > A ja jestem skłonny w to uwierzyć. Nie dalej jak kilka tygodni temu był w GW
                  > artykulik o toruńskim sztabie - bez owijania jeden z organizatorów potwierdził,
                  > że koszt koncertu na ulicy to około 50000 zł. Nawet jeśli rzeczone "gwiazdy"

                  Ale to jest suma od której "kopara opada"?
                  • daflippi Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 14:02
                    A czy ja mówię, że opada? Mówię tylko, że to wszystko kosztuje i potórzę, że nie
                    każdy musi się na to zgadzać.
                • malepiffko Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 14:01
                  >Nawet jeśli rzeczone "gwiazdy"
                  > wystąpiłyby rzeczywiście za darmo,

                  od rzeczonych gwiazd (info od: jednego z zespolow grajacych niegdys
                  na finale w wawie) wiem ze bez zenady proponuje im sie normalne
                  koncertowe stawki wciskajac je w koszty. nie bylo podobno nawet
                  gadki ze to na dzieci, ze moze charytatywnie... malo znany lokalny
                  zespol na lokalnym rynku kasuje za to okolo 3-4 tysiecy, mroz
                  przeciez i w dodatku plener. ile kasuja ci w wiekszych miastach?
                  • makmag Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 14:38
                    To jest oczywiście prawda, że w naszym szołbiznesie nie ma wielu altruistów - a
                    nic by się nie stało gdyby raz do roku się trochę wykazali. Tylko, że to nie
                    jest wina Owsiaka - facet ma intencje czyste i co najważniejsze dużą
                    skuteczność. A z realiami musi się pogodzić i mimo wszystko robić swoje.
                    Trzeba sobie zadać pytanie o priorytety. Na coś trzeba się zgodzić jeśli się
                    chce leczyć dzieci. NFZ jest mocno niewydolny i nie ma co ukrywać, że większość
                    szpitali ma jakiś sprzęt fundowany przez WOŚP. Jeśli ktoś ma dzieci, które
                    musiały korzystać z publicznych szpitali to wie, o czym mówię.
                    Jeśli nasz prezydent jest tak mocno przeciwny reformie służby zdrowia, to nie
                    oszukujmy się, ten stan się nie zmieni i póki co trzeba liczyć na Owsiaka.
                    Coś za coś. Nie da się niczego zrobić za darmo - z resztą nic nie stoi na
                    przeszkodzie, żeby samemu spróbować i się o tym przekonać. Najłatwiej jest
                    jęczeć na wszystko siedząc sobie wygodnie w fotelu przed komputerem.
                    Niech więc zamilkną wiecznie niezadowoleni ze wszystkiego ofiary propagandy
                    radiomaryjnopisowskiej bo nie jedno życie a przynajmniej zdrowie dziecka zostało
                    przez fundację WOŚP uratowane.
                    A tak na marginesie administracja państwowa też nie działa za darmo i swój
                    haracz z naszych podatków odciąga a skutecznością Owsiaka na głowę nie bije.
                    A imprezy organizowane choćby przez kancelarię prezydenta kosztują podatników
                    (których nikt nie pyta o zdanie, czy sobie tego życzą) o niebo więcej.
                    Tu wybór masz - chcesz to dajesz - nie chcesz, nie dawaj. Tyle na ten temat.
                  • fotofirma Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 14:39
                    nie ma za "darmo" - jest "za darmo + koszty" i wychodzi na to somo czyli zwykłe
                    stawki w sezonie

                    ja 3 lata robiłem w sztabie i duuużo wiem nikt mi nie wciśnie kitu
                    Rozumiem zapał młodych bo też 2 lata wierzyłem, a teraz, daję grosik do puszki
                    "na dzieci" każdemu mówię nie sponsoruj imprez tylko dawaj "dla dzieci" nie
                    podniecam sie jak widze podstarzałego Owsiaka zrobionego na młodzika
                    (przypomina mi to telewizyjnych kaznodziejów z USA - tam też każdy boi sie złego
                    słowa na nich powiedzieć - a jak jest tak jest:)"

                    Życze udanych zbiórek, ale ze zrozumieniem proszę :)
                • fotofirma Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 14:23
                  bo myślisz:)
                  .......jest scena, gwiazdy, fajerwerki, sprzatanie, pllakaty, itp itp itp i inne
                  koszty duuuże

                  zapytajcie ile kosztuje transmisja satelitarna z 15 oddziałow + obsługa to TV
                  powinna ujawnić...
              • fotofirma Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 14:22
                nie umiesz czytać ? maż problemy ze zrozumieniem?
                idź pogadaj z najbliższym sztabem w Twoim mieście !

                1. Koszty imprez w miastach nie figurują w sprawozdaniach fundacji bo ponoszą je
                komitety organizacyjne !!
                Patrz przypadek bodaj z Białegostoku z zeszłego roku komitet zebrał kase od
                sponsorów, zrobił imprezę ludzie dali kasę do puszek, kasa pojechała do owsiaka,
                ale.... podczas imprezy zniszczył się plac na 6000 zł i dziewczyna organizatorka
                spłaca jeszcze ten dług bo Owsiak odpowiedział: "nie moja sprawa" (powinno
                wisieć jeszcze w necie)

                Kasa z puszek to jedna KASA, forsa na imprezy i koszty to druga KASA
                • fotofirma Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 14:25
                  tu link:

                  miasta.gazeta.pl/bialystok/1,35241,2515984.html
                  • spiaca.z.otwartymi.oczami Re: to taki troche terroryzm owsiaka 05.01.09, 15:40
                    Pamiętam jak Owsiak powiedział temu dziecku: "nie moja sprawa, dawaj kasę z
                    puszek , a długi spłacaj"

                    • pissglowki Re: weź ty się lepiej naucz spać z zamkniętymi, 05.01.09, 17:12
                      albo zalepiaj plastrami. będziesz lepiej widzieć.
        • mr_reaper [...] 05.01.09, 13:37
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • 13xm a ja jestem głupim człowiekiem..i uwierzyłem! 05.01.09, 13:39
            ..a że głupców jest więcej - zaraz ktoś będzie miał zrypane życie.
            • mr_reaper Re: a ja jestem głupim człowiekiem..i uwierzyłem! 05.01.09, 13:53
              może tak, może nie, ale na pewno kilka dzieciaków będzie miało radośniejsze
              życie lub chociaż w ogóle będzie je miało. Dzięki wielu bezimiennym dającym
              wiele. Tych bez imiennych skrzyknął właśnie Owsiak. Nie jestem bezkrytycznym
              wobec niego , za to co robi to czapkę z głowy zdejmuję.
              • birdy-niam-niam Re: a ja jestem głupim człowiekiem..i uwierzyłem! 05.01.09, 14:13
                mr_reaper napisał:

                > może tak, może nie, ale na pewno kilka dzieciaków będzie miało radośniejsze
                > życie lub chociaż w ogóle będzie je miało. Dzięki wielu bezimiennym dającym
                > wiele. Tych bez imiennych skrzyknął właśnie Owsiak. Nie jestem bezkrytycznym
                > wobec niego , za to co robi to czapkę z głowy zdejmuję.


                no i okej, ale gdzie w tym wszystkim jest rola telewizji publicznej ?
                tez jej nie lubię, programy typu gwiazdy skaczą z małyszem to żenada absolutna,
                ale nie rozumiem skąd oburzenie pana owsiaka, że telewizja zamierza obcinać czas
                transmisji finału wośp.
                pan owsiak powoli staje się ( o ile nie stał sie juz dawno temu) ikoną. jemu
                wolno więcej, on ma prawo DOMAGAĆ się od wszystkich, tego co mu się zamajaczy,
                no bo przecież ZBIERA NA DZIECIAKI !!!.
                a kto to kwestionuje jest oszołomem.
                no trudno, jakoś będę żył z tym piętnem.
                • unhappy Re: a ja jestem głupim człowiekiem..i uwierzyłem! 05.01.09, 14:22
                  birdy-niam-niam napisał:

                  > no bo przecież ZBIERA NA DZIECIAKI !!!.
                  > a kto to kwestionuje jest oszołomem.

                  Nie oszołomami są zzawęgłowe pluje rzucające oskarżenia bez pokrycia.
                  • starod Re: a ja jestem głupim człowiekiem..i uwierzyłem! 05.01.09, 15:25
                    unhappy napisał:

                    > birdy-niam-niam napisał:
                    >
                    > > no bo przecież ZBIERA NA DZIECIAKI !!!.
                    > > a kto to kwestionuje jest oszołomem.
                    >
                    > Nie oszołomami są zzawęgłowe pluje rzucające oskarżenia bez
                    pokrycia.
                    A co ci zawinił po_szeklu, że tak go krytykujesz????
                • fidelxxx Re: a ja jestem głupim człowiekiem..i uwierzyłem! 05.01.09, 14:45
                  TVP ma wypełniać misję telewizji publicznej - to jest jej podstawowe zadanie!
                  Ale TVP woli w tym czasie pokazać Na złe i na gorsze, Gwiazdy srają na lodzie,
                  Szansa na eksces itp.

                  Problem z oporem TVP jest taki, że od 3 lat TVP rządzi prorydzykowe,
                  antyowsiakowe najpierw PiS teraz LPR i SO. Jakoś 4 lata wstecz problemów żadnych
                  nie było.
          • malepiffko Re: fotofirma jesteś znanym pedofilem !!! 05.01.09, 13:46
            rzucanie gownem w ten sposob jest karalne.
            • mr_reaper Re: fotofirma jesteś znanym pedofilem !!! 05.01.09, 13:55
              to mnie ukarz. wolny kraj i jest swoboda wypowiedzi. Każdy rzuca takim gównem
              jakie ma właśnie pod ręką ...
            • eti.gda Re: fotofirma jesteś znanym pedofilem !!! 05.01.09, 14:06
              malepiffko napisał:

              > rzucanie gownem w ten sposob jest karalne.

              A rzucanie w jaki sposób nie jest karalne?
              • dziubdzinek Re: fotofirma jesteś znanym pedofilem !!! 05.01.09, 14:27
                Nie wiesz?
                Kiedy rzuca ojciec z Torunia, kiedy rzuca pan prezydent PIS,
                kiedy rzuca przewodniczący PIS, tudzież robi to pan Karski
                względnie pan Kur.ski. Ewentualnie ich piewcy. Inni rzucający robią to
                bezprawnie i z pewnością z ubeckiego nadania. To proste jak drut
                - łajnem rzucać może tylko samo dobro.
                Dziub.
    • najlepszy.parasol TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:13
      no tak
      telewizja woli w tym czasie pokazać 4 durne seriale i 3 kretynskie teleturnieje.
      ot telewizja 'publiczna'...
      • malepiffko Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:30
        masy wola jednak kretynskie seriale i durne teleturnieje niz faceta
        ktory udaje ze sie jaka, od 17 lat jest ubrany tak samo i ciagle
        krzyczy. przewaznie krzyczy "o i juz zlotoooowka wieeeecej!!!!
        jeestesssmy wwwwwpsaniali!!!! taaaak!!!" (co on orgazm ma za kazda
        zlotowka?). gdyby sie tak nie darl i zamiast pokazywania jego twarzy
        pokazywaliby z tego finalu cos ciekawego to moze i masy wolalayby
        owsiaka.
        • unhappy Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:32
          malepiffko napisał:

          Malepiffko - ty bardzo dużo wiesz o masach. O tym czego one chcą na przykład.
          Skąd ta zdumiewająca wiedza?
          • fidelxxx Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 14:46
            Bo TV(jużnie)PiS tak mówi, więc tak musi być. :P
            • malepiffko Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 14:50
              spytaj znajomych: ilu z nich obejrzy wosp a ilu z nich za tydzien
              jakies gwiazdy na lodzie i na dobre i na zle.
          • starod Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 15:30
            unhappy napisał:

            > malepiffko napisał:
            >
            > Malepiffko - ty bardzo dużo wiesz o masach. O tym czego one chcą
            na przykład.
            > Skąd ta zdumiewająca wiedza?
            Prosto od proroka jarkacza i złotoustej tuby PiSuaru - Kur.skiego.
            • malepiffko o prosze 05.01.09, 16:07
              wlasnie postawiles siebie w rzedzie obok kurskiego i rydzyka. "jak ktos tyka naszych to nikt inny jak zyd i mason. chocby i mial racje do argumentow sie nie odniesiemy tylko przypier%%limy odpowiednim epitetem."
              jak ktos krytykuje jjjjjurka to nikt inny jak wyborca pisu i moher. gratuluje podejscia. po co sami wokol wlasnej sprawy rozkrecacie nienawisc?
        • najlepszy.parasol Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 16:49
          malepiwffko
          telewizja publiczna nie jest od wchodzenia w tylek 'masom'
    • fotofirma jestem zażenowany Owsiakiem 05.01.09, 13:14
      to że daję pieniądze na dzieci to nie znaczy że popieram Owsiaka w szale na
      punkcie swojej osoby, po co finał w TVP? jak ktoś chce to sobie zagra u siebie i
      o to chodzi - a kto ma płacić za realizację finału i transmisje z 15 ośrodków -
      proszę podać koszt panie Owsiak!!!
      i jeszcze podkreślam to nie są pieniądze na dzieci ! to są pieniądze na promocje
      owsiaka ! U mnie w mieście władza daje 10.000 zł na "dzieci" a kasa idzie na
      fajerwerki - więc mówię " wrzućcie je do puszki na dzieci" przeżujemy bez
      fajerwerków !!! a oni " Owsiak kazał że ma być wystrzałowo"

      Koszt paliwa do samolotu Jureczka też niech idzie do puszki - może Owsiakowi nie
      mieści się w igłowe ale nie musi byc wszędzie za taką kasę ludzie aż tak go nie
      pragnął !!!
      • gamon.0 Pawlak, ty dęty chamie... 05.01.09, 13:16
        Polacy sa zażenowani tym co wyrabia TVP-PIS !
        • gamon0 Klonie z kropką, sam jesteś chamem... 05.01.09, 15:38
          j.w.
      • jesiennywiatr1 Re: jestem zażenowany Owsiakiem 05.01.09, 13:16
        WŁAŚCIWIE TO CIEKAWE ILE PROCENT ZEBRANYCH PIENIEDZY WYDALI NA TE
        SZCZYTNE CELE?
        • gamon.0 [...] 05.01.09, 13:19
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • jesiennywiatr1 Re: jesiennywiatr1,są rozliczenia w internecie... 05.01.09, 13:21
            GAMON,JA SIE GRZECZNIE PYTAM BO NIE WIEM A TY MNIE WYZYWASZ,WEZ SE
            NA WSTRZYMANIE
            • 13xm google inteligencie, google! 05.01.09, 13:23
              i wyłącz capsa bo razi po oczach..sprawdź także słowo "netykieta".
            • unhappy Re: jesiennywiatr1,są rozliczenia w internecie... 05.01.09, 13:23
              jesiennywiatr1 napisał:

              > GAMON,JA SIE GRZECZNIE PYTAM BO NIE WIEM A TY MNIE WYZYWASZ,WEZ SE
              > NA WSTRZYMANIE

              Ale możesz SAM sprawdzić.
        • 13xm tu masz rozliczenia (link) 05.01.09, 13:19
          www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2
          poczytaj sobie a dopiero potem się wypowiedz.
          • fotofirma Re: tu masz rozliczenia (link) 05.01.09, 15:11
            Naucz się czytać i pisać pełnymi zdaniami, czyli czego to są rozliczenia i z czego

            tam nie ma ani słowa o kasztach imprez :)
            kto jeszcze tego nie rozumie że robiąc imprezę ponosi się koszty?
        • fotofirma Re: jestem zażenowany Owsiakiem 05.01.09, 13:21
          nie to nie jest tak wszystkie zabrane pieniądze idą na szczytne cele - tu się
          nie przyczepisz ale zebranie np. Miliona złotych kosztuje pół miliona (na
          imprezy, gwiazdy itp) firmy maista dają "na dzieci" a idzie to na organizację
          TVP2 co roku wydawała majątek na transmisje, łącza ludzi, honoraria itp.

          Nigdzie na świecie tego nie ma? bo umiej a liczyć, zbierają dłużej (nie 1 dzień)
          wiecej - Caritas zbiera więcej rocznie (co kopara opadła?) i bez kosztów show
          Owsiaka
          • unhappy Re: jestem zażenowany Owsiakiem 05.01.09, 13:25
            fotofirma napisała:

            > nie to nie jest tak wszystkie zabrane pieniądze idą na szczytne cele - tu się
            > nie przyczepisz ale zebranie np. Miliona złotych kosztuje pół miliona (na
            > imprezy, gwiazdy itp) firmy maista dają "na dzieci" a idzie to na organizację
            > TVP2 co roku wydawała majątek na transmisje, łącza ludzi, honoraria itp.

            Napisałeś, że zebranie miliona kosztuje pół miliona. Jesteś w stanie potwierdzić
            tą rewelację?


            > Nigdzie na świecie tego nie ma? bo umiej a liczyć, zbierają dłużej (nie 1 dzień
            > )

            > wiecej - Caritas zbiera więcej rocznie (co kopara opadła?) i bez kosztów show

            Co ma CARITAS do WOŚP? Działają na innych zasadach i w zupełnie innej skali.
            • fotofirma Re: jestem zażenowany Owsiakiem 05.01.09, 14:42
              Dyskusja w stylu "pokaż dowód" jest bez sensu

              chcesz wiedzieć jak to jest zorganizuj coś - poczujesz na własnej skórze to może
              uwierzysz!.......... też byłem idealistą
            • starod Re: jestem zażenowany Owsiakiem 05.01.09, 15:42
              unhappy napisał:


              > Co ma CARITAS do WOŚP? Działają na innych zasadach i w zupełnie
              innej skali.
              Natomiast wielokrotnie mozna bylo usłyszeć o przekrętach Caritasu.
              Wiem to z autopsji bo w Osrodku Rehabilitacyjnym Caritasu wykończyli
              mi teścia (wcześniej go okradli).
              • unhappy Re: jestem zażenowany Owsiakiem 05.01.09, 15:43
                starod napisał:

                > Natomiast wielokrotnie mozna bylo usłyszeć o przekrętach Caritasu.
                > Wiem to z autopsji bo w Osrodku Rehabilitacyjnym Caritasu wykończyli
                > mi teścia (wcześniej go okradli).

                Oj, z grubej rury. Widzisz - im większa skala tym większe prawdopodobieństwo
                pomyłki, błędu czy zwykłego, ludzkiego zła. Ani CARITAS nie jest tutaj
                wyjątkiem, ani WOŚP.
              • darek4444444 Re: jestem zażenowany Owsiakiem 05.01.09, 18:01
                Owsiak stoi ością w gardle kościołowi kat. bo robi konkurencję dla
                monopolu "dobroczynności" tegoż. Dlatego robi mu taki PR, którego
                owoce już widać. Z drugiej strony taka długa akcja (17 lat) zaczyna
                nużyć i zwyczajnie wku..wia Polaków. Ale tak jest na całym świecie.
          • maro29 Re: jestem zażenowany Owsiakiem 05.01.09, 15:31
            Niech no mi choć jeden cwaniaczek poda ile to on jest w stanie zebrać
            kaski bez zainwestowania ani grosza w promocje imprezy? Może poszeklu
            by sie wykazał i coś za darmo zebrał. Świat niestety jest taki ze aby
            coś zebrać trzeba najpierw zasiac. A stosunek kosztów do przychodów to
            już zupełnie inny temat i nie znam nikogo kto byłby w stanie wykazać iż
            mniejszym kosztem zebralby więcej. Zamiast wiedzie
            • spiaca.z.otwartymi.oczami Re: jestem zażenowany Owsiakiem 05.01.09, 15:44
              no jest taki Cwaniaczek - Owsiak: popatrz jak ładnie to robi - a nic nie robi -
              sztaby robią a on "kosztów" nie ma tylko wpływy
        • dobiczek dzialalnoscia dobroczynna a swiecie zajmuja 05.01.09, 13:23
          sie bogaci ludzie i instytucje u nas golodupcy z zebraniny uczynili
          sobie sposob na zycie
          • unhappy Re: dzialalnoscia dobroczynna a swiecie zajmuja 05.01.09, 13:25
            dobiczek napisał:

            > sie bogaci ludzie i instytucje u nas golodupcy z zebraniny uczynili
            > sobie sposob na zycie

            Bzdura. Działalnością dobroczynną zajmują się i bogaci, i biedni i przeciętni
            oszołomie.

            • dobiczek a powinni ci co ich na to stac 05.01.09, 14:16
          • eti.gda Re: dzialalnoscia dobroczynna a swiecie zajmuja 05.01.09, 13:48
            dobiczek napisał:

            > sie bogaci ludzie i instytucje u nas golodupcy z zebraniny
            uczynili
            > sobie sposob na zycie

            Bogaty człowiek nie da grosza, jeżeli mu to nie przyniesie innych
            korzyści (reklama, odpisy podatkowe), a te "instytucje" jakie maja
            koszty? Ilu tam siedzi biurokratów i darmozjadów?
            • dobiczek i w tym rzecz ze fundacje i dobroczyncy 05.01.09, 14:15
              uczynili z tej dzialanosci zawod - przy tak wielkiej ilosci fundacji
              powinien to byc raj-niestety amatorzy zajmuja sie tym do czego sa
              powalane minsterstwa i instytycje panstwowe - ktore i tak zebraly z
              obywateli kase na szpitale - ale skoro dzciaki zbiora na aparatura
              pare dodatkowych milinow to mozna ministerialne pare milionow wydac
              na urzedasow NFZ i bilans na zero i prywatyzacje szpitali. po
              kopaczowych reformach na co edzie owsiak zberal? na prywatny geszeft
              pana X?
              • unhappy Re: i w tym rzecz ze fundacje i dobroczyncy 05.01.09, 14:19
                dobiczek napisał:

                > uczynili z tej dzialanosci zawod

                To źle czy dobrze?

                >- przy tak wielkiej ilosci fundacji
                > powinien to byc raj-

                Dziwna teoria. To znaczy, że fundacji jest za dużo? Skąd ten wniosek?

                > niestety amatorzy zajmuja sie tym do czego sa
                > powalane minsterstwa i instytycje panstwowe

                Chciałbyś im zabronić? Ministerstwa i instytucje państwowe są bardzo kosztowne :D

                > - ktore i tak zebraly z
                > obywateli kase na szpitale - ale skoro dzciaki zbiora na aparatura
                > pare dodatkowych milinow to mozna ministerialne pare milionow wydac
                > na urzedasow NFZ i bilans na zero i prywatyzacje szpitali. po
                > kopaczowych reformach na co edzie owsiak zberal? na prywatny geszeft
                > pana X?

                Ale nie musisz dawać to o co ci chodzi? Chciałbyś zakazać żeby inni nie mogli dać?
                • dobiczek codzi mi o to ze wrzystko pwinno miec sens, 05.01.09, 14:27
                  ale widze ze jestem osamotiony,wiec niech wami manipuluja dalej
                  • y.y Re: codzi mi o to ze wrzystko pwinno miec sens, 05.01.09, 14:38
                    Jesteś osamotniony, a innymi manipulują?:) A może to jednak Ty powinieneś o tym
                    z kimś porozmawiać z fachowcem?:)
                  • starod Re: codzi mi o to ze wrzystko pwinno miec sens, 05.01.09, 15:49
                    dobiczek napisał:

                    > ale widze ze jestem osamotiony,wiec niech wami manipuluja dalej
                    Co za wredni ludzie, chca dawać na WOŚP, a nie na przekrety, eeee
                    przepraszam odwierty guru muchomora z sekty Radyjo z Ryjem.
              • eti.gda Re: i w tym rzecz ze fundacje i dobroczyncy 05.01.09, 14:38
                dobiczek napisał:

                > uczynili z tej dzialanosci zawod - przy tak wielkiej ilosci
                fundacji
                > powinien to byc raj-niestety amatorzy zajmuja sie tym do czego sa
                > powalane minsterstwa i instytycje panstwowe - ktore i tak zebraly
                z
                > obywateli kase na szpitale - ale skoro dzciaki zbiora na aparatura
                > pare dodatkowych milinow to mozna ministerialne pare milionow
                wydac
                > na urzedasow NFZ i bilans na zero i prywatyzacje szpitali. po
                > kopaczowych reformach na co edzie owsiak zberal? na prywatny
                geszeft
                > pana X?

                Wreszcie napisałeś coś mądrego. Ale co to zmieni, gdy np. Owsiakowi
                zabroni się (kto to zrobi i na jakiej podstawie, to inna sprawa)
                organizowania swojej imprezy. Przybędzie środków na sprzęt dla
                szpitali? Nie, gdyż tak, jak piszesz, urzędasy wydadzą to na
                wypasiony sprzęt biurowy, samochody, itd. Zresztą i tak to robią,
                niezależnie od tego, jaka opcja rządzi.
                "Państwo skuteczne nie może być tanie" (chyba Gosiewski)
                • dobiczek Re: i w tym rzecz ze fundacje i dobroczyncy 05.01.09, 15:06
                  nikt nie musi owsiakowi nic zakazywac , wystarczy ze ludzie
                  przestana dawac sie oglupiac - i beda wymagac pieki zdrowotnej dla
                  siebie i dzieci za ktorajuz zaplacili. czy 7 miesieczny termin
                  oczekiwania na spejaliste upowaznia upowaznia obywatela do wykonania
                  zabiegu w Republice Czeskiej na koszt NFZ?
                  • eti.gda Re: i w tym rzecz ze fundacje i dobroczyncy 05.01.09, 15:21
                    dobiczek napisał:

                    > nikt nie musi owsiakowi nic zakazywac , wystarczy ze ludzie
                    > przestana dawac sie oglupiac - i beda wymagac pieki zdrowotnej dla
                    > siebie i dzieci za ktorajuz zaplacili. czy 7 miesieczny termin
                    > oczekiwania na spejaliste upowaznia upowaznia obywatela do
                    wykonania
                    > zabiegu w Republice Czeskiej na koszt NFZ?

                    A w jaki sposób maja obywatele "wymagać" od państwa opieki, za którą
                    zapłacili? Zorganizować powstanie?Czy coś da w następnych wyborach
                    posłanie do diabła rządzącej opcji i wybranie nowej, która i tak
                    będzie robić to samo? Przecież nikomu nie zależy na refomie służby
                    zdrowia, a juz najmniej tej "służbie". Oni chcą, żeby wszystko
                    zostało po staremu, tylko żeby więcej kasy wpompować w ten
                    nieudolny system!
                    • starod Re: i w tym rzecz ze fundacje i dobroczyncy 05.01.09, 15:55
                      eti.gda napisał:

                      > dobiczek napisał:
                      >
                      , wystarczy ze ludzie
                      beda wymagac pieki zdrowotnej dla
                      > > siebie i dzieci za ktorajuz zaplacili. Zorganizować powstanie?
                      Czy coś da w następnych wyborach
                      > posłanie do diabła rządzącej opcji i wybranie nowej, która i tak
                      > będzie robić to samo? Przecież nikomu nie zależy na refomie służby
                      > zdrowia, a juz najmniej tej "służbie".

                      Tu bym sie z tobą nie do końca zgodzil. Probę ostrożnej rewformy SZ
                      skutecznie zawetował PiSdęt. Nie wziął nawet pod uwagę tego, że rząd
                      chciał tylko przekazać szpitale samorządom, a wcześniej rząd jego
                      brata SPRZEDAŁ 64 szpitale.
        • pierot6 Rozliczenia Owsiaka są dostepne, a Rydzyka ????? 05.01.09, 13:23
          Ani sladu rozliczeń Rydzyka...

          www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2
      • mc.kaczor Braw WośP 05.01.09, 13:26
        bniestety ale jestem pełen smutku czytajac tego posta. duzo firm
        rezygnuje z wynagrodzen za "fajerwerki" "oprawe muzyczna" itp. to
        swietna okazja do wyporomowania sie wielu młodych utalentowanych
        zespołów ktore moga grac w swoich rodzinnych miastach przed
        prawidzwa publicznoscia. poza tym reklama napedza ludzi aby wrzucać
        wiecej aby licytowac przedmioty. moze wy wiecie ze aukcja jest na
        allegro ale sporo osob nie i nie wiedziała by jak znalezc te aukcje.
        tak samo wszyscy chcieli by zobaczyc jak wyglada to swieto bo te dni
        juz mozna nazwac swietem. a takie podejscie tylko pokazuje jak
        zawistni sa polacy :/
        ja tez nie przepadam za owiaskiem i za woodstockiem... ale za wosp
        trzeba go naprawde chwalic bo to wielki człowiek.
        gdyby nie telewizja to były by to małe akcje charytatywne gdzie
        zebrano by znacznie mniej. moze by duzo tego zebrano ale na koncerty
        nie przychodziły by tysiace setki tysiecy ludzi zeby wrzucic te
        marna złotówke. kiedys było by tego nawet 1 mln. i gdyby nie
        telewizja nadal byłby jeden no moze 2 mln (to i tak była by zawrotna
        kwota) a tak jest ponad 15 mln złoty wiec parokrotnie wiecej niz
        nawet na to wydadza. :/ jest mi przykro ze tak jednostornny i pełen
        obłudy był ten post.
        poza tym skoro pan/pani/panstwo nie lubia owiasiaka jest wiele
        innych fundacji tvn polsatu pani kwaśniewiskiej itp idt
    • lexus24 żenujący to jest Pawlak!!! 05.01.09, 13:19
      Stawia się w pozycji "pana i władcy", z którym Owsiak jest niegodny
      rozmawiać. A kim on jest ten Pawlak jeśli nie urzędnikiem państwowym i ma psi
      obowiązek rozmawiać z każdym.

      Wysokie mniemanie o sobie to za mało aby dorównać Owsiakowi. Trzeba zrobić i
      umieć robić to co on aby móc z nim rozmawiać.
      • frankyy kto to jest Pawlak? i dlaczego mąci wodę? 05.01.09, 13:22
    • darioo_b [...] 05.01.09, 13:21
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • mela_1 Moloch 05.01.09, 13:21
      A czemu się dziwić? Tak zbiurokratyzowanej organizacji jak tvpis nie
      ma nigdzie na świecie. Na jednego pracownika twórczego przypada 7
      (słownie - siedmiu) urzędasów, każdy z pensją kilka tysięcy zeta.
      Kto będzie podejmował decyzję, kurczowo trzymając się za stołek? Kto
      będzie miał odwagę, żeby nie podpaść szefowi? Owsiak zrobił
      słusznie, nagłaśniając ten skandal. Bo to skandal. Tzw. publiczna
      telewizja wszędzie, gdzie się da, wypina pierś do orderów za WOSP a
      tymczasem ryje pod nią i dokopuje Owsiakowi. Kiedy ten chocholi
      taniec się skończy?
      • malepiffko Re: Moloch 05.01.09, 13:37
        >Tzw. publiczna
        > telewizja wszędzie, gdzie się da, wypina pierś do orderów za WOSP

        i slusznie (jezeli w ogole wypina-moglbys jakies konkrety dac?). w
        koncu oddaje wospowi sporo czasu w najlepszej ogladalnosci za free.
        i nie tylko czasu tez pracy swoich pracownikow-realizatorow,
        kamerzystow, etc.

        >Owsiak zrobił
        > słusznie, nagłaśniając ten skandal.

        ale mi skandal. nie podoba sie to niech do tvn albo polsatu uderza
        skoro sie czuje takim cennym towarem.
        • nutka57 Re: Moloch 05.01.09, 20:04
          Przepraszam, że się wtrącam, ale wymienieni przez ciebie kamerzyści
          etc. dostają honoraria, bo za darmo nawet palcem nie kiwną. We
          wszystkich materiałach propagandowych tvpis jest na pierwszym
          miejscu WOSP i to jest to wypinanie piersi do orderów.
    • morfeusz66 [...] 05.01.09, 13:23
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • krakus24a Owsiak myśli że jest Bogiem, niestety byłem w 05.01.09, 13:24
      kilku szpitalach i nigdy nie widziałem sprzętu 'z serduszkiem'.
      • unhappy Re: Owsiak myśli że jest Bogiem, niestety byłem w 05.01.09, 13:26
        krakus24a napisał:

        > kilku szpitalach i nigdy nie widziałem sprzętu 'z serduszkiem'.

        A ja byłem w jednym i widziałem. I co z tego?
        • b52h Re: Owsiak myśli że jest Bogiem, niestety byłem w 05.01.09, 13:28
          > A ja byłem w jednym i widziałem. I co z tego?

          poprzednik bywał ale wyłącznie w klinikach okulistycznych?

          przykładowo, oczywiście
          • unhappy Re: Owsiak myśli że jest Bogiem, niestety byłem w 05.01.09, 13:30
            b52h napisała:

            > > A ja byłem w jednym i widziałem. I co z tego?
            >
            > poprzednik bywał ale wyłącznie w klinikach okulistycznych?
            >
            > przykładowo, oczywiście

            Strzelałbym, że raczej w ortopedycznych :D
            • eti.gda Re: Owsiak myśli że jest Bogiem, niestety byłem w 05.01.09, 14:00
              unhappy napisał:

              > >
              > > poprzednik bywał ale wyłącznie w klinikach okulistycznych?
              > >
              > > przykładowo, oczywiście
              >
              > Strzelałbym, że raczej w ortopedycznych :D

              A może w psychiatrycznych? Na sprzęt do klinik psychiatrycznych
              Owsiak jeszcze nie zbierał.
              • 13xm Re: Owsiak myśli że jest Bogiem, niestety byłem w 05.01.09, 14:07
                ..chyba na rachunki za prąd ;p
      • pierot6 krakus24a..no i co? 05.01.09, 13:28
        o co oskarżasz Owsiaka?
        Po prostu żle patrzyłes...
        • 13xm ja widziałem nie jedno. 05.01.09, 13:31
          A wogóle co to za porównanie? Że sprzęt musi mieć serduszko? Po
          miesiącu, dwóch taka naklejka robi się już niemiła w widoku i
          brudna...kurcze, trzeba było salowym powiedzieć, że to od WOŚPu i
          aby tego nie czyścili..no kurcze..teraz Krakus nie wie, które to z
          darów!
      • darioo_b Re: Owsiak myśli że jest Bogiem, niestety byłem w 05.01.09, 13:38
        to sie ciesz, że tak rzadko byłeś i tak mało widziałeś.
        Gdyby nie serduszka, moja córeczka już by nie zyła.
        • basia328 Re: Owsiak myśli że jest Bogiem, niestety byłem w 05.01.09, 15:06
          darioo_b napisał:

          > to sie ciesz, że tak rzadko byłeś i tak mało widziałeś.
          > Gdyby nie serduszka, moja córeczka już by nie zyła.
      • eti.gda Re: Owsiak myśli że jest Bogiem, niestety byłem w 05.01.09, 13:49
        krakus24a napisał:

        > kilku szpitalach i nigdy nie widziałem sprzętu 'z serduszkiem'.

        A ja byłem i widziałem, także w kilku przychodniach. Widocznie byłeś
        w jakims innym szpitalu.
      • tw_wielgus Nie, to ty myślisz, że Owsiak tak myśli.... 05.01.09, 16:30
        To, że nie znalazłeś w szpialu sprzętu "z serduszkiem" ma świadczyć
        niby o czym?
      • darek4444444 Re: Owsiak myśli że jest Bogiem, niestety byłem w 05.01.09, 17:38
        Tak się składa, że sprzęt medyczny czasami trzeba odkazić. A
        wszelkie naklejki, kalkomanie i tym podobne ozdoby temu nie pomagają.
    • slavko.matejovic TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:27
      Przecież Owsiak ma własną stację telewizyjną Owsiak.TV, dlaczego nie
      zrobi tam transmisji?
      • darioo_b Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:35
        A Ty się palancie wylecz np. pijawką.
        Gdybyś widział głąbie, ile dzięki Owsiakowi jest sprzetu w
        szpitalach nie otwierałbyś durnego ryja.
        • slavko.matejovic Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:43
          O jaka kultura przez pana przemawia. Jerzy Owsiak Santo Subito, nic
          nie wolno na niego powiedzieć, bo tylko palant i głąb otwiera durny
          ryj przeciwko Świętemu Jerzemu. Sie ma i troche więcej optymizmu w
          nowym roku życzę, bo kojfniesz na wrzody z tej zapiekłości.
          • darioo_b Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:46
            Wal się debilu i bodajbyś trafił do szpitala bez sprzętów od
            Orkiestry.
            Jednego smroda mniej na świecie.
            • 13xm Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:50
              na razie ty smrodzisz na forum.. Wali mnie to, że popierasz Owsiaka
              czy nie, ale piszesz to w sposób wyjątkowo prostacki..bez epitetów
              się nie da?
            • slavko.matejovic Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:50
              Aha to tak wygląda ta tolerancja, której ma pełne usta Owsiak i jego
              kompanierzy. Kochamy wszystkich, ale tylko tych, którzy nam kadzą. A
              reszta - wypie...ć! Pięknie, pięknie. W najbliższą niedzielę, będę
              pytał żebrających wolontariuszy, dlaczego mam im płacić za to, że
              zwolennicy Owsiaka na moje proste pytanie odpowiedzieli obelgami i
              wyzwiskami pod moim adresem.
              • 13xm Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:54
                po obu stronach "barykady" są jednostki które wszystko
                spartolą..więc proszę, nie generalizuj przez jednego oszołoma.
                Pozdrawiam.
                • slavko.matejovic Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:57
                  Ja widzę obie strony barykady. Tylko właśnie jedna rzecz mnie dziwi,
                  że gdy osoba anty-owsiakowa zadaje grzeczne pytanie, w którym wyraża
                  swoje wątpliwości, natychmiast jest mieszana z błotem przez
                  agresywnych pro-owsiakowców. I to mi się właśnie nie podoba, ta
                  presja KOCHAJ JURKA bo jak nie dajesz mu pieniędzy na "chore dzieci"
                  to jesteś nieczułym troglodytą.
                  • unhappy Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 14:00
                    slavko.matejovic napisał:

                    > Ja widzę obie strony barykady. Tylko właśnie jedna rzecz mnie dziwi,
                    > że gdy osoba anty-owsiakowa zadaje grzeczne pytanie, w którym wyraża
                    > swoje wątpliwości, natychmiast jest mieszana z błotem przez
                    > agresywnych pro-owsiakowców.

                    Każdy spór ma swoje strony i swoich oszołomów.

                    > I to mi się właśnie nie podoba, ta
                    > presja KOCHAJ JURKA bo jak nie dajesz mu pieniędzy na "chore dzieci"
                    > to jesteś nieczułym troglodytą.

                    Nikt tak nie twierdzi poza właśnie troglodytami.
                    • slavko.matejovic Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 14:09
                      Nie ma presji na kochanie Owsiaka? To zobacz jak tutaj są traktowani
                      ludzie mający wątpliwości.
                      • unhappy Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 14:11
                        slavko.matejovic napisał:

                        > Nie ma presji na kochanie Owsiaka? To zobacz jak tutaj są traktowani
                        > ludzie mający wątpliwości.

                        Po pierwsze TUTAJ to żaden wyznacznik. Po drugie osią dyskusji są bezpodstawne
                        pomówienia. Wątpliwości to jedno: pisanie "owsik", "palant" etc... to drugie. Są
                        normalne posty, są posty oszołomów. Jak w życiu.
                      • 13xm i vice-versa.. 05.01.09, 14:12
                        ..nie zauważyłeś?
                      • kralik111 Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 14:35
                        slavko.matejovic napisał:

                        > Nie ma presji na kochanie Owsiaka? To zobacz jak tutaj są traktowani
                        > ludzie mający wątpliwości.

                        Zobacz lepiej jak traktuje ci ludzie tych, ktorzy kochaja swoje dzieci, bo nie o
                        Owsiaka tutaj chodzi.
              • unhappy Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:55
                slavko.matejovic napisał:

                > Aha to tak wygląda ta tolerancja, której ma pełne usta Owsiak i jego
                > kompanierzy.

                Prawda, że wygodnie wziąć wypowiedź jakiegoś oszołoma i uznać ją za poglądy
                Owsiaka? Że też nie widzisz jakie to bzdurne.

                > Kochamy wszystkich, ale tylko tych, którzy nam kadzą. A
                > reszta - wypie...ć!

                Nic z tych rzeczy. To tylko twoja wizja do której wyszukałeś sobie wypowiedź
                oszołoma.

                > Pięknie, pięknie. W najbliższą niedzielę, będę
                > pytał żebrających wolontariuszy, dlaczego mam im płacić za to, że
                > zwolennicy Owsiaka na moje proste pytanie odpowiedzieli obelgami i
                > wyzwiskami pod moim adresem.

                Gdybym chciał sobie wyrobić opinię o LPR na podstawie "super partia k u r w o" -
                to bym się zachował tak jak ty :)
                • slavko.matejovic Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 14:02
                  A czy napisałem nieprawdę? JA tylko zadałem grzecznie pytanie. Jest
                  telewizja Owsiaka, więc może pokryć w swoim kanale ten czas, co go
                  nie będzie na antenie ogólnopolskiej. Czy to może zwolennik Rydzyka
                  na mnie naskoczył wyzywając mnie od palantów i debili? Skoro
                  zwolennicy WOŚP wypisują takie wulgarne wypowiedzi popierające
                  działalność Owsiaka i dezawuujące wszelką krytykę pod jego adresem
                  jasnym jest, że panu Owsiakowi obrzucanie wyzwiskami przeciwników
                  jego akcji wcale nie przeszkadza i utożsamia się z tymi poglądami.
                  • pissglowki Re: grzeczne, ale głupie. niestety, 05.01.09, 17:36
                    tak już jest że głupota czasem wzbudza agresję w świadkach. zacznij mądrze
                    pytać, a prawie nikt nie będzie tracił cierpliwości.
    • majster_g Do Wolski... 05.01.09, 13:27
      Kto to jest Wojciech Pawlak?

      Dlaczego o swojej pracy, za ktora jest odpowiedzialny, dowiaduje sie
      z prasy?

      Dlaczego Owsiak musi prosic telewizje publiczna o program, na ktory
      jest glosne publiczne zapotrzebowanie?

      Mamy teraz wolska telewizje, tak wymodlona przez Kaczynskiego...
    • archicon TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:28
      Najważniejsza jest reklama! Jak by się nic nie działo to by nikt się
      nie interesował a tak to prezes zaistniał, Owsiak zamieszał no i
      jest OK. Ludzie mają się interesowac bo wtedy jest oglądalność! Na
      tydzień przed terminem już się mówi! Teraz dogadają co jest do
      dogadania bo ludzie się zainteresują no i będzie SUKCES!!
      Wszystkiego najlepszego Panu Owsiakowi!!! A prezesi to się zmieniają.
      • darioo_b Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:32
        Debil.
        • 13xm Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:34
          miło nam, a ja jestem 13xm ;p
          • darioo_b Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:35
            a kogo to obchodzi?
            • 13xm Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:37
              a kogo obchodzi, że Ty Debil? Przedstawiłeś się, to odpowiedziałem ;p
              ..ironia kolego, wiesz co to?
              • darioo_b Re: TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:39
                Nie.
                I nie jestem żadnym Twoim kolegą.
      • amdrzej.11 Owsiak doprowadza do szału łajdaków, złodziei.... 05.01.09, 13:39
        Robi coś, co w ich łajdackim życiu nigdy nie miało miejsca...
        Rydzyk,Kaczynski,Nowak i wielu im podobnym,żyją bogato na koszt
        społeczenstwa,uwłaszczyli sie na majątku Polski, do tego jeszcze
        okradają naiwnych, wyłudzajac od nich kase na różne "cele'z których nigdy sie
        nie rozliczyli..Więc trzeba Owsiaka opluć,pomówic, zohydzić
        to potrafią najlepiej!
    • olewus1 DLatego nie place abomamentu tym smieciom. 05.01.09, 13:39
      Publiczna tv to banda rozkradajaca majatek wspolny jakby nie bylo. Ramowka
      denna. Kase przeznaczaja na pensje dla tych kretynow prezenterow. Byle cwok od
      pogody kariere robi i zarabia krotnosc sredniej krajowej.
    • absbls TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:42
      Panie Pawlak,jest pan zalosnym facetem, i gdybym byl na panskim
      miejscu, jeszcze dzis zlozylbym dymisje! Ale pan na pewno nie wie,
      co to takiego Kinderschtube, to jest cos w rodzaju przedszkola, w
      ktorym ucza dobrych manier i podstawowych zasad przyzwoitosci. BLS
      • antypisiorek z czego żyje Pan Owsiak? no z czego? 05.01.09, 13:45
        ano z fundacji i wszystko jasne, nie daję nawet złotówki i tak już
        od 17 lat :)
        • pustynny-piorun Re: z czego żyje Pan Owsiak? no z czego? 05.01.09, 13:46
          i dobrze robisz tak trzymaj ,placimy podatki zeby był sprzet w
          szpitalach i to powinno wystarczyc
        • amdrzej.11 antypisiorek..skąd masz taką wiedze,rzuc link ! 05.01.09, 13:55
          Fundacja Owsiaka, pomogła uratować życie tysiącom dzieciaków...
          Nie zyczę ci choroby twoich dzieci,czy wnuków, Ale tak juz jest na
          całym świecie,że to fundacje mobilizują LUDZI do działan na rzecz
          innych...Nie jestes człowiekiem!?
          • eti.gda Re: antypisiorek..skąd masz taką wiedze,rzuc link 05.01.09, 14:20
            amdrzej.11 napisał:

            > Fundacja Owsiaka, pomogła uratować życie tysiącom dzieciaków...
            > Nie zyczę ci choroby twoich dzieci,czy wnuków, Ale tak juz jest na
            > całym świecie,że to fundacje mobilizują LUDZI do działan na rzecz
            > innych...Nie jestes człowiekiem!?

            Niekiedy taka masowa akcja mobilizuje ludzi, którzy zwykle z daleka
            omijają różne zbiórki publiczne na szczytne cele. Przecież TVPis, a
            także stacje komercyjne pokazują niekiedy relacje z tzw. "bali
            dobroczynnych", gdzie toalety i biżuteria dam są więcej warte, niż
            datki, jakie tam się zbiera. Ale gdyby nie takie imprezy, to nikt z
            obecnych "celebryt" nie dałby złamanego grosza!
    • tomekn66 Czy instytucje państwowe muszą wspierać Owsiaka? 05.01.09, 13:45
      Czy instytucje państwowe muszą być na usługach Owsiaka? Jeśli chce
      organizować akcję charytatywną to niech organizuje, ale swoimi
      środkami. Czy jeśli ja czy kto inny chciałby organizować akcję na
      szczytny nawet cel, to dostaniemy wsparcie państwowych mediów,
      władz lokalnych i.t.d. Lansowanie Owsiaka było w dużej mierze akcją
      ideologiczną władz i podległych im mediów. Proponuję, aby 17. finał
      sfinansowały i przeprowadziły "Gazeta Wyborcza" do spółki z "TVN"
      i "Polsatem". Przecież mają na to środki i mogą to zrobić bez
      angażowania pieniędzy podatnika. Tylko anagażując pieniądze swoich
      czytelników i słuchaczy, którzy tu demonstrują swoje oburzenie. Do
      dzieła! Sie ma!
      • antypisiorek Re: Czy instytucje państwowe muszą wspierać Owsia 05.01.09, 13:47
        ano własnie, nigdzie na świecie tak nie ma, a dlaczego? a dlatego że
        jak ktoś jest taki filantrop to robi to za swoje albo za datki
        chętnych, nie sądzę aby wszyscy co płacą abonament chcieli to
        oglądać w publicznej...
        • amdrzej.11 antypisiorek ..monolog komuszego idioty... 05.01.09, 14:06
          bękart Kiszczaka i Rydzyka...
        • agaw Re: Czy instytucje państwowe muszą wspierać Owsia 05.01.09, 14:13
          Zgadzam sie , to nie Owsiak to ludzie, ale gdyby ktoś inny tzn szary
          czlowiek chcial czas na akcje charytatywną to
          dostałby ....oczywiście że nie.
          • unhappy Re: Czy instytucje państwowe muszą wspierać Owsia 05.01.09, 14:21
            agaw napisała:

            > Zgadzam sie , to nie Owsiak to ludzie, ale gdyby ktoś inny tzn szary
            > czlowiek chcial czas na akcje charytatywną to
            > dostałby ....oczywiście że nie.

            A powinien dostać?
      • darioo_b Re: Czy instytucje państwowe muszą wspierać Owsia 05.01.09, 13:47
        to jeszcze może naczelny mamrot 3 i 1/2 RP otworzy dziób w słusznej
        sprawie?
      • amdrzej.11 tomekn66..Napisz o Rydzyku... 05.01.09, 13:55
      • wlserwis Świetna propozycja! 05.01.09, 14:18
        Podpisuję się obiema rękami :)
        • tomekn66 Rydzyk wszystko robi za swoje... 05.01.09, 15:20
          Rydzyk wszystko robi za pieniądze tych co chcą go słuchać czy
          ogladać. Po nasze nie sięga...
      • flins1 Re: Czy instytucje państwowe muszą wspierać Owsia 05.01.09, 18:49
        Muszą mu pomóc (i bez retoryki, proszę), bo WOŚP działa dla dobra nas
        wszystkich. Np. badania słuchu noworodków, które finansuje, obejmują wszystkie
        dzieci - te, których rodzice czytają "Gazetę Wyborczą", i te, których rodzice
        sięgają po "Nasz Dziennik". Jeśli chcesz zepchnąć WOŚP do mediów prywatnych o
        mniejszej oglądalności, to znaczy, że nie chcesz, aby Twoje dzieci leczone były
        z wykorzystaniem sprzętu medycznego i w ramach programów sfinansowanych przez
        WOŚP. Dlaczego? Bo to ograniczy oglądalność, a zatem skuteczność zbiórki.
    • jozub zażenoiwana Pawlakiem 05.01.09, 13:48
      Niech sprawdzi najpierw, co robią jego pracownicy. To dopiero żenada.
    • rojblik Tfu! 05.01.09, 13:48
      Olać "dubiczka" i resztę tej poj.banej ferajny. Podejmuję czyn
      społeczny i przekażę o 100% więcej kasy dla Owsiaka. Część
      zaoszczędziłem nie kupując świeczek z Caritasu. Babci powiedziałem,
      że 11 stycznia będzie zbiórka na geotermię o.Gdrzybka i dorzuciła
      100 pln.
    • adrianwww1 TVP "zażenowana" Owsiakiem 05.01.09, 13:49
      Wszystkie osoby wylewające swoje frustracje związane z brakiem
      poczucia własnej wartości, zawiścią i nie tylko, proszę o
      przeczytanie informacji pod poniższym linkiem i małe przebudzenie.
      Raporty finansowe WOSP - nie Owsiaka

      www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2
      • jkredman WOŚP nie publikuje protokołu, zasłania się Urzędem 05.01.09, 16:44
        adrianwww1 napisał:

        > proszę o przeczytanie informacji pod poniższym linkiem i małe przebudzenie.
        > Raporty finansowe WOSP - nie Owsiaka
        > www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2


        na podanej stronie zamieszczono następująca informację:
        W lipcu 2000r. URZĄD KONTROLI SKARBOWEJ przeprowadził w Fundacji kontrolę
        skarbową /za 1998/. Urząd Kontroli Skarbowej nie stwierdził żadnych
        nieprawidłowości.
        protokół z przeprowadzonej kontroli otrzymał nr:
        RPH 3-K-0055/4360/00 - i stanowi on własność Urzędu, który go sporządził,
        dlatego jeżeli chcecie zapoznać się z jego szczegółową treścią powinniście
        skontaktować się z Urzędem Kontroli Skarbowej w Radomiu.

        dlaczego Fundacja nie opublikuje swoje egzemplarza protokołu tylko odsyła do UKS
        Radom, protokół z kontroli nie jest wyłączną własnością kontrolującego /wyjątek
        gdy zawiera informacje stanowiące tajemnicę państwową/
        WOŚP ma swój egzemplarz protokołu, jest jego pełnoprawnym dysponentem i powinna
        go opublikować a nie odsyłać do UKS Radom /nie udostępi bo jest zobowiązany
        chronić tajemnice służbową - skarbową osób kontrolowanych - te informacje może
        upublicznić tylko kontrolowany/
    • the_rapist Mniej czasu na misje 05.01.09, 13:50
      Widocznie nowy zarzad tak sie przejal ''misyjnoscia'' TVP, ze
      Owsiakowi obetnie czas antenowy. I zamiast kolejnego finalu bedziemy
      sobie mogli obejrzec programy misyjne czyli transmisja z watykanu,
      seriale do wyboru kilka, jakies teleturnieje, moze prezes dorzuci
      jakis program autorski np. jak rozpoznac zyda i pedala i jak
      ostatecznie rozwiazac te kwestie.
      • darioo_b Re: Mniej czasu na misje 05.01.09, 13:52
        albo jeszcze lepiej - reklama "piosenkarza" FEEL-a i smsy :-
        ))))))))))
      • jakw Re: Mniej czasu na misje 05.01.09, 19:38
        No co ty, "misje" w TV to są w okolicach 23-4 rano, tylko nie wiem
        czy pan Owsiak reflektuje ;-)
    • tomekn66 Proponuję" 17 finał w TVN! Sie ma! 05.01.09, 13:51
      Proponuję" 17 finał w TVN! Co Wy na to? Sie ma!
      • darioo_b Re: Proponuję" 17 finał w TVN! Sie ma! 05.01.09, 13:53
        Raczej w TV Trwam.
        Prtzecież do chrześcijanie, gotowi do pomocy....
        :-DDDDDDD
      • wlserwis Albo w Polscie. Może też być TVN24 :D 05.01.09, 14:19
    • uwagiluzne Psy szczekają, karawana jedzie dalej 05.01.09, 13:59
      i będzie jechała do końca świata :)
      • wlserwis eheee :D 05.01.09, 14:17
      • eti.gda Re: Psy szczekają, karawana jedzie dalej 05.01.09, 14:21
        uwagiluzne napisała:

        > i będzie jechała do końca świata :)

        Albo: "Psie głosy nie idą w niebiosy".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka