gamon0 Ziobro pownien wrócić i dalej prządkować... 19.01.09, 12:27 dosyć cudów Tuska, czas wziąć sprawy w swoję ręce razem z PiS Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewiznie gamon0,co Ziobro robił,oprócz konferencji? 19.01.09, 12:44 rzuć kilka przykładów "osiagnieć"Ziobry ! Chyba ze afery PIS-u,Blidy,które skrzętnie tuszował.... Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 A dlaczego jest polowanie z nagonką na Ziobrę?... 19.01.09, 13:25 Najwyraźniej wykazał nadmierne zainteresowanie światem przestępczym... i pewnie niejednej osobie "nadepnął na odcisk"... Odpowiedz Link Zgłoś
piemont12 gamon0 , jaki polowani,podaj przykład? 19.01.09, 13:51 na razie to Ziobro urzadza"polowania" na Ćwiąkalskiego ! Ziobro potrafi tylko kłamać i pomawiac... Achaq, miałeś pokazac liste "dokonan" ziobry..dawaj! Odpowiedz Link Zgłoś
roman337 Ocho,Ziobro zwołał kolejną konferencje prasową.. 19.01.09, 12:28 676 z kolei... Odpowiedz Link Zgłoś
osiedlowyglupek Re: Ocho,Ziobro zwołał kolejną konferencje prasow 19.01.09, 12:41 Dla ludzi rozgarniętych troszkę więcej niż kupka siana sama nazwa Prawo i Sprawiedliwość jest smieszna. Ten w ząbek czesany osioł przez 10 min powtarza :"Ćwiąkalski musi odejść" Odpowiedz Link Zgłoś
r1111111 Robert Pazik, kolejny skazany ws. Olewnika, nie... 19.01.09, 12:29 Panie Ministrze Ćwiąkalski, czy i teraz nikt temu przestępcy nie POmógł? Dziwne, nieprawdaż? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewiznie Ziobro i inni z PIS-u,odkryli okrutną prawde !!! 19.01.09, 12:36 Okazuje sie,że za zbrodnie na Olewniku, odpowiedzialny jest Ćwiąkalski a co za tym idzie i Tusk !!! To oni nagrali całą sprawe,a teraz likwidują świadków..ot co !!! Odpowiedz Link Zgłoś
amdrzej.11 Ziobro i inni z PIS-u,odkryli okrutną prawde !!! 19.01.09, 12:46 pies_na_lewiznie napisał: > Okazuje sie,że za zbrodnie na Olewniku, odpowiedzialny jest Ćwiąkalski > a co za tym idzie i Tusk !!! > To oni nagrali całą sprawe,a teraz likwidują świadków..ot co !!! oczywista oczywistośc ! Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman rżniesz głupa czy o drogę pytasz 19.01.09, 18:14 2004 rok – 170 prób samobójczych, 30 skutecznych /16%/ 2007 rok – 219 prób samobójczych, 36 skutecznych /17%/ zabójcy Olewnika – 3 próby, wszystkie skuteczne /100%/ zajrzyj do korespondencji RPO może Cię oświeci www.rpo.gov.pl/pliki/12323817430.pdf www.rpo.gov.pl/pliki/12323817060.pdf Odpowiedz Link Zgłoś
piemont12 Re: Ziobro i inni z PIS-u,odkryli okrutną prawde 19.01.09, 13:18 pies_na_lewiznie napisał: > Okazuje sie,że za zbrodnie na Olewniku, odpowiedzialny jest Ćwiąkalski > a co za tym idzie i Tusk !!! > To oni nagrali całą sprawe,a teraz likwidują świadków..ot co !!! To wszystko odkrył śledczy Ziobro i ujawnił !!! Chwała Ziobrowszczyzno!! Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd W "Symetria" jest pokazana jak sie wieszaja w pace 19.01.09, 12:50 polecam film. Odpowiedz Link Zgłoś
tabatt Kolejny skazany ws. Olewnika nie żyje 19.01.09, 12:53 Sprawa porawania i śmierci Krzysztofa Olewnika bez watpienia winna zostać wyjaśniona do końca! Ale pragnę zauważyć, że takich spraw w polskim sądownictwie było, jest i będzie więcej. I mimo, że w wielu z nich wszystko wydaje się yć oczywite to bandyci i tak chodzą wolno! Niestety niewiele takich spraw jak ta Olewnika zostało rozwiązanych... Tajemnicze znikanie dowodów, świadków, zacieranie śladów, albo specjalne ich omijanie nie jest tylko i wyłącznie przypisane tej sprawie. Niestety polskie organy scigania, organy skazujące i każde inne organy, które winny stać na straży prawa są zainfekowane. Najpierw należy oczyścić to wszytsko, by potem móc spokojnie pracować nad rozwiązanie sprawy. Na koniec chcę tylko zauważyć, że winą za wszystko nie należy obarczać konkretnej władzy. Winni są wszystcy, którzy dotąd na to pozwalali. Zarówno premierzy z nadania "Solidarności", SLD, PiS i PO... Nikt nie ponosi mniejszej ub większej odpowiedzialności za to, że nasze Pańtwo jest chore. Winni są wszystcy, bo nikt nie wykazał się odwgą, by spróbowac to zmienić! Odpowiedz Link Zgłoś
jarsza Nie ma najmniejszego znaczenia dla sprawy 19.01.09, 13:28 zywy czy martwy i tak nic by nie powiedzial, gdyby chcial juz by mowil - przeciez wiedzial ze zgineli jego kompani wiec "w obronie wlasnej" mowil by wszystko co mogloby go uratowac. Oczywiscie czy cos wiedzial czy nic nie wiedzial o ewentualnych mocodawcach to ja tego nie wiem. Odzielna i bardzo intrygujaca kwestią jest to czy wszyscy trzej zgineli bo tak chcieli czy ktos im w tym pomagal. I rozwazalbym tu kazdy aspekt; ten oczywisty - ale i ten moze z pozoru absurdalny, ktory nazwe roboczo "zemsta i sprawiedliwość". Odpowiedz Link Zgłoś
piemont12 jarsza, łamiesz koncepcje śledczego Ziobro ! 19.01.09, 13:48 Ziobro już ustalił, to wszystko zmontował ćwiąkalski i on jest głównym winowajca, i basta.... Odpowiedz Link Zgłoś
jarsza ja nawet nie potrafie sobie wyobrazic 19.01.09, 15:29 jak ktos tak cienki moze zostac ministrem, prokuratorem czy adwokatem. Ja bym goscia nie zatrudnil nawet na portierni. Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 Kolejny skazany ws. Olewnika nie żyje 19.01.09, 14:00 Sluchajac wywiadu Cwiakalskiego to mozna powiedzie,ze wszystko jest dobrze.Prokuratura wykonala gigantyczna prace,jedynie osadzeni nie przystosowani sa do wieloletnich wyroków i chyba dobrze by bylo aby zatrudnic im psychologów.Czlowiek nie odnosi sie do tego, dlaczego osadzony przestepca ma dostep do alkoholu i narkotyków,jak to mozliwe,zeby akta sprawy przewozone do ministra sprawiedliwosci bezpowrotnie zginely,po prostu nie raczy zauwazac smrodu jaki jest wokól tej sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Ziobro wróóóóóóóć do MSZ, zostań w PL 19.01.09, 14:04 Niedorajdy polityczne i płatne pismaki plują na Ciebie Zioberko. Musisz zostać..... Odpowiedz Link Zgłoś
champagne_fr_2 we francji robia tak............. 19.01.09, 14:44 dlaczego blokujecie prawde...tu moze w kazdej chwili dojsc do tragedi............ przez to ze niektore administracje francuskie i wspolpracujacy z nia przestepcy bawia sie naszym ZDROWIEM ZYCIEM................ czy popieracie RASIZM DYSKRYMINACJE TORRTURY WYKANCZANIE ZABIJANIE I TO Z PREMEDYTACJA I STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM INWALIDOW KOBIETY DZIECI..... TO JEST UKRYWANIE BLOKOWANIE PRAWDE RASIZM TORRTURY DYSKRYMINACJE WYKANCZANIE LUDZI.... ZYJE-MY W CIAGLYM LEKU O SIEBIE I RODZINE.... BYLEM I JESTEM ZASTRASZANY I POWIEDZIELI ZE JAK SIE NIE ZAMKNE TO MNIE I MOJA RODZINE WYKONCZA.... TO TYLKO MALY PROMIL WYCINEK PRZESTEPSTW RASISTOW KRYMINALISTOW KTORZY TO ZE STRASZNYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA ZADAJAC STRASZNE CIERPIENIE DYSKRYMINUJA WYKANCZAJA ZABIJAJA I.T.P. ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM KATOLIKIEM INWALIDA KOBIETA DZIECIA... JEST ICH CALY LANCUCH I JEDEN Z POSLOW DO SEJMU FRANCUSKIEGO KTORY JUZ PONAD 3 LATA UKRYWA PRZESTEPSTWA PRZEKRETY I ZABIJAJA NAS I NIE TYLKO W BIALYCH REKAWICZKACH PONIEWAZ NIE UDALO IM SIE NAS NASTRASZYC TO SA TERAZ W STANIE ZABIC I ZABIJAJA MYSLAC ZE MAJA DO TEGO PRAWO.. TO JEST GORSZE OD EUTANAZJI..... JESTESMY NA SKRAJU WYTRZYMAKOSCI ZE WZGLEDUNA CHOROBE I CIERPIENIE KTORE MUSIMY JUZ OD WIELU LAT ZNOSIC PONIEWAZ CALY LANCUCH CHCE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE.... POSEL DO SEJMU FRANCUSKIEGO I MAIRE W MIEJSCOWOSCI W KTOREJ MIESZKAM I KAZDY INNY MA OBOWIAZEK SCIGANIA RASIZM DYSKRYMINACJE KRYMINALISTOW I OTRZYMAL TAKI LIST Z ZAWIADOMIENIEM I BYL TOLIST POLECONY Z POTWIERDZENIEM ODBIORU KTORY OTRZYMAL...... MOZNA DLUGO PISAC ALE STRASZNE CIERPIENIE NIE POZWALA JUZ MI PISAC I PISZE NIESKLADNIE PONIEWAZ JEST TAKI OGROMNY BOL I NAWET MORFINA NIE STEPIA GO NIERAZ NIE LAGODZI A JAK TAK TO NIEDLUGO DZIALA..... OTO MALY PROMIL WYCINEK ZA CO NAS WYKANCZAJA ZADAJA CIERPIENIE I W KAZDEJ CHWILI MOZE NASTAPIC ZGON.....ZA CO SA TE ADMINISTRACJE I WSPOLPRACUJACY PRZESTEPCY ODPOWIEDZIALINII........ RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE .... BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI...... RATUNKU RATUNKU RATUNKU .... TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ OKOLO 25 LAT JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA NOSIC PACJENTOW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC NICZEGO I DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA STANOWISKU PRACY WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO GROZNE DLA NICH POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >> CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUZ PRAWIE TRZY LATA KASA >> CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF - PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >> DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >> ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >> SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI >> FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO ZROBIC UKRYWAJA WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA TO ZEBY ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >> BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA... TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA KOBIETY DZIECI I.T.PO. ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA WYROKI BEZ PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA 1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ... TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE PRAWO DO OBRONY... NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA ZASIADA W DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY PRZESTEMPCA WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBRONCAMI POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO WIELE RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU..... DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU.... WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W IMIENIU REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA I.T.P........... MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO SPRAW KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU .... W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA WYSOKIM STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA..... OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH PRACOWNIKOW..... SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZY Odpowiedz Link Zgłoś
champagne_fr_2 we francji robia tak............. 19.01.09, 14:45 CD......... BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA... TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA KOBIETY DZIECI I.T.PO. ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA WYROKI BEZ PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA 1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ... TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE PRAWO DO OBRONY... NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA ZASIADA W DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY PRZESTEMPCA WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBRONCAMI POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO WIELE RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU..... DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU.... WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W IMIENIU REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA I.T.P........... MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO SPRAW KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU .... W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA WYSOKIM STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA..... OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH PRACOWNIKOW..... SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD FRANCJI ............. ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK... JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA POLICJE KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO 2 BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO SKRZYNKI NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI NASLANI ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM.... JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I W KAZDEJ CHWILI ZGONU.... Odpowiedz Link Zgłoś
alebaba17 zamkną do więzienia starego Olewnika 19.01.09, 17:29 mafia z PRL-u i Platforma górą Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman pisma RPO do ministra sprawiedliwości z 19.01.09 19.01.09, 18:10 www.rpo.gov.pl/pliki/12323817430.pdf www.rpo.gov.pl/pliki/12323817060.pdf w jednym z tych pism Rzecznik twierdzi że Centralny Zarząd Służby Więziennej, jak i Ministerstwo Sprawiedliwości wprowadziło w błąd opinię publiczną sugerując, że Rzecznik Praw Obywatelskich domagał się rezygnacji ze stosowania monitoringu w kącikach sanitarnych Rzecznik twierdzi że jest zdania, że wszystkie pomieszczenia, w których przebywają osadzeni tzw. niebezpieczni powinny być monitorowane w pełnym zakresie 2004 rok – 170 prób samobójczych, 30 skutecznych /17%/ 2007 rok – 219 prób samobójczych, 36 skutecznych /16%/ zabójcy Olewnika – 3 próby, wszystkie skuteczne /100%/ Odpowiedz Link Zgłoś
edosungaros eehbaney kraj, eehbaney system, eeehbane sady 19.01.09, 18:55 wspolczuje rodacy Odpowiedz Link Zgłoś
enedue3 Dziwnie się składa , że powiesił się na psiej wach 19.01.09, 19:34 - cie kiedy wszyscy najgłębiej śpią. Ponadto wszyscy skazani z jednej sprawy postanowili się powiesić :). Czy był taki przypadek w świecie ? oczywiście oprócz Rosji sowieckiej. Odpowiedz Link Zgłoś
loban1980 Zabójców Papały też nie znaleźli,pewnie to ci sami 19.01.09, 20:04 Paru kretynów szuka innego kretyna w USA i po całym świecie. Znając naszą Polską rzeczywistość to prawdziwi zabójcy mają biuro w pokoju obok. Odpowiedz Link Zgłoś
olias wieszanie jako forma wybielania elit 19.01.09, 21:48 nooo, cd festiwalu wieszań. już trochę czasu minęło kiedy masowo wieszali się przywódcy mafii będący na usługach naszej klasy polityczno-byznesowej. wtedy elyty zerwały wszelkie powiązania jakie mogłyby ich połączyć z "niedobrym towarzystwem". i już było ślicznie, aż tu nagle odżyły stare sprawki ... i znów nadeszła era wieszań. jeszcze trochę i nasze elity będą białe niczym wyprane w najlepszym proszku do prania. Tym co z impetem w głąb. No i rzecz jasna będą też dziewicze. Odpowiedz Link Zgłoś
olias Kolejny skazany ws. Olewnika nie żyje 19.01.09, 22:07 hej! a przypomnijcie sobie taki numer. osobiście uważam go ze geszeft 1000-lecia. w Zakopanem ginie Pershing. cały czas był śledzony przez spec-służby a tu podchdzi dwóch gości spokojnie sobie strzela i spokojnie odchodzi. Ale to jeszcze pikuś, może nasi agenci specjalnej troski poszli na siku. najlepsze przed nami. Podjeżdża policja (tajniacy nadal na siku). Do tego czasu blondynka towarzysząca Pershingowi kasujedane z lapka. Kasuje!!!! poleceniem "delete". I co? Do tej pory nie odzyskano danych? przeca dzieci w przedszkolu to przywracają. Odpowiedz Link Zgłoś