Dodaj do ulubionych

Kalisz: Rostowski przed Trybunał Stanu

29.01.09, 09:44

"Formalnie daje to podstawę do postawienia przed Trybunałem Stanu. Nie wiadomo
tylko, którego ministra - finansów czy obrony."

*******************************

No cóż, Rostowski się zarzekał, że wszystko idzie dobrze i nie ma powodów do
obaw. Problemem, i to poważnym, jest polityka informacyjna rządu.


Obserwuj wątek
    • tuskomatolek [...] 29.01.09, 09:48
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • zosia2811 Re: Wyborcza czysci rzad Tuska.... 29.01.09, 09:51
        prawdziwy z Ciebie matołek, a właściwie- M A T O Ł!
      • maruda.r Re: Wyborcza czysci rzad Tuska.... 29.01.09, 09:59

        uskomatolek napisał:

        > Tego nie spodziewal sie nikt.Gdyby to Rzepa.Nie.Wlasnie Wyborcza rozwala rzad
        > Tuska.O co sie sklocili?.Powiem po cichu.Ostrzezenie dla Tuska.Do wiosny ma byc
        > ustawa o zwrocie majatkow Zydom.

        **********************************

        I jak będzie ustawa o zwrocie majątku Żydom, to GW zafunduje MON Rosomaki, a
        policji wypłaci na czas pensje?

        Zmień sobie nick na: "kaczygłąb".

      • dkrytyk55 Re: Wyborcza czysci rzad Tuska.... 29.01.09, 10:16
        Nie będzie w kryzysie zwrotu majątku Żydom.
      • j00rek Ulżyło trochę? 29.01.09, 10:26
        ..jeśli tak, to idź już odrobić lekcje.
    • leew1 po co im radiowozy 29.01.09, 09:58
      jak nie ma na paliwo? nie lepiej było jeździć Polonezami i patrolować ulice,
      niż przyglądać się nowym autom stojącym przed komendami bez paliwa?
    • europacierz Dzięki Rostowskiemu Polska jest Wyspą na oceanie 29.01.09, 09:59
      kryzysu. jak mozna go krytykować? Panie Kalisz wstyd!
      • tentutaj Re: Dzięki Rostowskiemu Polska jest Wyspą na ocea 29.01.09, 10:31
        europacierz, poproś pracodawcę aby przestał wypłacać ci wynagrodzenie. Może w
        ten sposób zachowasz pracę.
    • yot23 Bzdury 29.01.09, 10:01
      Minister finansow powinien przede wszystkim bronic budzetu. Jak
      trzeba ciac wydatki to trudno, Rostowski ma racje, nie mozna ciagnac
      deficytu tylko dlatego, ze ktos sobie ustawil wydatki na poziomie
      prosperity.
      • bmc3i Ty piszesz bzdury 29.01.09, 15:03
        yot23 napisał:

        > Minister finansow powinien przede wszystkim bronic budzetu. Jak
        > trzeba ciac wydatki to trudno, Rostowski ma racje, nie mozna ciagnac
        > deficytu tylko dlatego, ze ktos sobie ustawil wydatki na poziomie
        > prosperity.

        Nic nie uzasadania łamania prawa. Jak chcial bronic budzetu, to powinien zmienic
        ustawe. Polska to nie bananowa republika, w ktorej z prawem moze sobie minister
        robic co mu sie podoba.
    • ontos2 Jeśli PiS się zgodzi to dlaczego by nie? 29.01.09, 10:07
      pewnikiem już tłuszcz mu się na mózg rzucił
      • paczka111 Re: Jeśli PiS się zgodzi to dlaczego by nie? 29.01.09, 10:14
        Rychu zwariował?
    • dkrytyk55 Kalisz super ekonomista ,super błazen,omc.prawnik. 29.01.09, 10:14
      Pleść koszałki opałki tu nie wystarczy,potrzeba odrobiny wiedzy w temacie.
      • tentutaj Re: Kalisz super ekonomista ,super błazen,omc.pra 29.01.09, 10:39
        dkrytyk55, niezależnie od tego jak się tu będziesz wywądrzał, to Ty zapłacisz za
        Rostowskiego, karne odsetki.
      • bmc3i Ignorant 29.01.09, 15:04
        dkrytyk55 napisał:

        > Pleść koszałki opałki tu nie wystarczy,potrzeba odrobiny wiedzy w temacie.

        Ustawa zostala zlmana?
    • tuskomatolek ..Czy Tusk jest Premierem?...... 29.01.09, 10:15
      A wiec to On ponosi polityczna odpowiedzialnosc za kazdego Ministra w rzadzie.Tusk do dymisji.Proste rozwiazanie.
    • cdxv A za to co się dzieje teraz? Te "korekcje" o 29.01.09, 10:15
      17 miliardów? W konstytucji chyba wyraźnie stoi, kto uchwala budżet? Donald T. i
      Jean-Vincent nie czytali, że ot tak sobie chcą teraz owe miliardy przesuwać?
    • brzezozka A żądania socjalne PiS-bolszewików 29.01.09, 10:29
      czerwonych związków i SLD-komunistów ciągle rosną
    • tadek-1 Kalisz: Rostowski przed Trybunał Stanu 29.01.09, 10:30
      Panie Posle Kalisz. Znowu chce Pan stawiac nastepne osoby przed trybunal
      stanu. Ma Pan cicha umowe z prezesem? Jest Pan przewodniczacym bardzo waznej
      komisji wyjasniajacej tragiczna smierc Pani Blidy. Co Pan tam ostatnio
      zrobil,nic. Niech Pan osoby odpowiedzialne za ta smierc postawi przed
      Trybunalem Stanu. A nie jak obecnie, wzorem poprzednikow z PiS kreowac siebie
      na gwiazde medialna.
    • ambl Kalisz: Rostowski przed Trybunał Stanu 29.01.09, 10:39
      Mimo że ma rację co do Rostowskiego jak sobie pomyśle że ta świnia wylansowana
      przez kwacha na zasadzie wspólnej przynależności do "ordynackiej" będzie przez
      długie lata jako polityk pokazywał swoją mordę,to mi się na wymioty zbiera
      • tentutaj Re: Kalisz: Rostowski przed Trybunał Stanu 29.01.09, 10:42
        Twój jest już tak zapluty, że go nawet nie widać
    • yanuss Kalisz za sprawe Olewnika 29.01.09, 10:58
      Wszyscy musza oszczedzac tylko nie MON i MSWiA, za komuny tez tak bylo wiec
      Kalisz inaczej pomyslec nie umie. Wladza PZPR-u sie na tych resortach
      opierala. Z drugiej strony wolty jakie robi rzad Tuska, co chwila zmieniajac
      prognozy i budzet nie daje gwarancji przemyslanych ruchow w przyszlosci.
      Rostowski jest beznadziejny, to fakt. Jednak Kalisz tez moglby odpowiedziec za
      swoja bezczynnosc w sprawie np. Olewnika. Rodzina blagala go by sie tym zajal,
      on ich zbyl bez zadnej pomocy.
      • czyzyk331 Re: Kalisz za sprawe Olewnika 29.01.09, 17:13
        Co ma piernik do wiatraka! Niech minister finansów zajmie się
        wreszcie finansami państwa!!! Zaprzestanie finansowania katechetów w
        państwowej kasy przyniosłoby oszczędności dziesięciokrotnie większe!
        Jakby do tego dołożyć „Fundusz Kościelny” i miliardowy strumień
        płynący z państwowego budżetu do Krk, to spełniłby się „cud
        Tuska” !!!
    • aa_6 Kalisz: Rostowski przed Trybunał Stanu 29.01.09, 11:52
      Widzę, że na czas kryzysu i kampanii wyborczej do PE odradza się
      PiSoLew. Żegnaj, m.in. z tego powodu, ustawo medialna! R. Kalisz
      sojusznikiem PiSu w sprawie stawiania J. Rostowskiego przed
      Trybunałem Stanu! A może zwyczajnie się boi, że wyniki komisji
      śledczej w sprawie zabójstwa K. Olewnika mogą doprowadzić do
      postawienia jego (R. Kalisza) przed Trybunałem Stanu i się broni,
      zapobiegawczo atakując i bratając się jeszcze bardziej z PiSem?
      Spadajcie postkomuchy poniżej pięciu procent we wszystkich
      sondażach! Przez jakiś czas myślałam, że coś z was może jeszcze
      będzie w związku z osobą W. Olejniczaka, ale straciłam już resztki
      nadziei. Z okazji kongresu pisiorom życzę tego samego! Jeśli już
      miałabym wybierać między J. Kaczyńskim i np. M. Jurkiem, to
      wybrałabym tego drugiego, bo, jak mi się wydaje, to uczciwy dogmatyk
      i lepiej niech on ma pod swoimi skrzydłami skrajną endecką prawicę.
    • grek.grek Kalisz: Rostowski przed Trybunał Stanu 29.01.09, 13:46
      Ulubieniec Platfusów, Rubaszny Rycho się zbuntował.
      Ożesz w cara, ale chryja :))
      • czyzyk331 Re: Kalisz: Rostowski przed Trybunał Stanu 29.01.09, 17:10
        Zadłużenie zagraniczne Polski - czyli łączny dług firm, instytucji
        publicznych i osób prywatnych - osiągnęło już astronomiczny poziom
        170 mld euro (ok. 600 mld zł), tj. 52 proc. naszego PKB. Żyjemy
        coraz bardziej na kredyt, chociaż najczęściej wcale nie zdajemy
        sobie z tego sprawy. Obsługa tego zadłużenia pochłania prawie 35
        proc. naszych dochodów z eksportu. Nasz bilans płatniczy musi
        sfinansować dywidendy, odsetki i zyski inwestorów zagranicznych w
        Polsce w wysokości ok. 60 mld zł rocznie, co stanowi 5 proc. naszego
        PKB.!!!! A minister finasów milczy. Czyżby rodzina zatrudniona u
        angielskich bankierów dała mu złe wskazówki?
    • jkredman podobno mniejsze wpływy z VAT 29.01.09, 13:58
      czy to nie tam manipulował w ubiegłym roku Palikot ze swoją spec-komisją
      • czyzyk331 Przyszła emerytura pod lupą CBA? 29.01.09, 17:08
        Chciałbym podziękować za podjęcie tematu tzw. kryzysu a przyszłość
        naszych emerytur. Od początku zastanawiałem się dlaczego obce banki
        i towarzystwa ubezpieczeniowe dostały, ot tak za darmo (???) do
        dysponowania ogromne pieniądze przyszłych polskich emerytów. Nie
        musiały nic inwestować, bowiem na starcie zapewniono im 7-11% z
        tychże pieniędzy na bieżącą działalność, a wykup polskich obligacji
        zapewnił zyski. Jest to ekonomiczny rekord świata – pobieranie
        odsetek od nie swoich pieniędzy. Takich interesów to Nasi Najwięksi
        Przyjaciele nie robili nawet w koloniach. Nie jest do pomyślenia, by
        Niemcy, Anglicy, czy Francuzi swoje fundusze emerytalne powierzyli
        polskim (gdyby takie były) bankom lub ubezpieczycielom. A nasi
        genetyczni patrioci na to przystali. Niech ten problem wytłumaczy
        CBA!
    • wet3 Re: maruda.r 29.01.09, 14:49
      maruda.r napisał:
      > "Formalnie daje to podstawę do postawienia przed Trybunałem Stanu.
      Nie wiadomo
      > tylko, którego ministra - finansów czy obrony."
      > *******************************
      > No cóż, Rostowski się zarzekał, że wszystko idzie dobrze i nie ma
      powodów do
      > obaw. Problemem, i to poważnym, jest polityka informacyjna rządu.

      Jesli myslisz, watpliwosci nie powinienes miec! Obu nalezy postawic
      przed TS!
      • czyzyk331 Fundacja Balcerowicza o bankach... 29.01.09, 17:11
        "Należy stwierdzić, że obecna struktura sektora bankowego w Polsce
        nie jest korzystna wobec rozprzestrzeniającego się kryzysu
        finansowego. O ile dotychczas duże grupy europejskie były
        postrzegane jako ostoja stabilizacji i wyraźne wzmocnienie
        fundamentów polskiego sektora bankowego, to obecnie mogą mieć
        destabilizacyjny wpływ na nasz rynek. Istnieje ryzyko przenoszenia
        za pośrednictwem banków zagranicznych negatywnych zjawisk
        niepewności i destabilizacji na polski rynek finansowy, bowiem to
        decyzje strategiczne podejmowane przez spółki-matki będą wpływać na
        zmiany instytucjonalne na polskim rynku". Zdania te pochodzą z
        podsumowania seminarium zorganizowanego w grudniu przez fundację
        Balcerowiczów: Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych,
        opublikowanego w połowie stycznia na stronie internetowej CASE.
    • strass1 Kalisz: Rostowski przed Trybunał Stanu 29.01.09, 20:48
      Panie KALISZ !!!

      Słusznie Pan broni budżetu MON,wojsko jest naszą chlubą,niezmienie od wieków!!!
      Lepiej obciąć -i to znacznie - budżet min.zdrowia,wkrótce będzie nas mniej,a Pan
      ze swoim zespołem metabolicznym da sobie radę dietą i ziółkami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka