dzikowy 22.02.09, 17:17 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koloko2 Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:18 Wpierw flaga, później obowiązek zapisania się do partii. To już było, tym panom już dziękujemy. Co najwyżej pranie sobie wywieszę. Odpowiedz Link Zgłoś
sw.patryk Re: Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywie 22.02.09, 17:22 PIS-debile, szkoda gadac. Na pochody nie chodzilem i flagi tez nie wtykalem ,choc byl obowiazek. Nawet mialem zamontowany ( " fabrycznie" ) uchwyt na flage za oknem. A teraz mialbym " musiec " ? Nie w ten sposob buduje sie dume narodowa. Najpierw musialbym przestac ogladac te prostackie twarzyczki " intelektualistow " z PIS -u w telewizce. Odpowiedz Link Zgłoś
mamara PiS to recydywa PRL, tylko z inym znakiem ideolog 22.02.09, 17:29 Barbarzyńcy znajdą się w każdym ustroju. To kwestia wychowania, mentalności autorytarnej, nienawiści do innych, miłości do drylu wojskwego, przyjmowania i wykonywania rozkazów. Odpowiedz Link Zgłoś
jasio_siekierka No nareszcie, oby kary dla konfidentów którzy 22.02.09, 17:36 flagi nie mają w domu były dotkliwe! Czas zrobić porządek i odpowiedzieć na pytanie kto jest Polakiem a kto nie! Ja sam osobiście spisuję co roku tych którzy u mnie na ulicy nie wywieszają flagi. Można by im w przyszłości odebrać emeryturę albo innych świadczeń no bo niby czemu im coś dawać? Odpowiedz Link Zgłoś
jebniety_jarek A nazywają nas "yebaną PiSbolszewią"! A tu proszę! 22.02.09, 17:47 Jest poparcie szerokiego Frontu Jedności Narodu! I tak trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś
errata21 czy Michnik działa jak faszysta? czytać! 22.02.09, 18:02 www.dziennik.pl/opinie/article325548/Wywiad_ktory_wstrzasnal_Wyborcza.html Odpowiedz Link Zgłoś
loppe o fladze - 22.02.09, 18:26 Maszt przed każdym domem W Ameryce przed prawie każdym domem stoi maszt. - Pracowałem wiele lat w USA i widziałem, jak Amerykanie traktują swoją flagę - opowiada Grzegorz Walicki z Rzeszowa. - Wywieszają ją nie tylko z okazji świąt państwowych, ale też wtedy, kiedy mają ślub, urodziny czy inną uroczystość rodzinną. Widziałem na ulicy dziewczynę ubraną w krótkie spodenki zrobione na wzór amerykańskiej flagi. U nas coś takiego byłoby nie do pomyślenia. - W Szwecji flagę wywiesza się przed domem także z okazji urodzin króla czy członka rodziny królewskiej - dodaje Jarosław Reczek z Rzeszowa. Flaga na urodziny wnuczki W Polsce na razie takich tradycji nie ma. Od 4 lat nasze prawo pozwala na wywieszanie barw narodowych także z okazji uroczystości rodzinnych. - Kocham Polskę, kocham polską flagę, zawsze ja wywieszałem i nadal będę wywieszał - mówi Adam Szeliga z Rzeszowie. - Jak mi się wnuczka urodziła, to też powiesiłem. Flagę trzeba promować, bo to promuje Polskę. Dziś członkowie przemyskiej PO będą rozdawać polskie flagi i czapeczki w barwach narodowych. Od godz. 10.30 na obu przemyskich mostach, na ul. Kazimierza Wielkiego, na ul. 3 Maja, na os. Kazanów, Rycerskie, Rogozińskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
mlasskacz Ważniejsza jest ustawa o myciu nóg,pach i zębów!Ob 22.02.09, 18:32 owiązkowym! z przewidzianymi karami! Odpowiedz Link Zgłoś
noducks gdzie ustawa o obowiazku znajomosci hymnu??? 22.02.09, 18:39 niech kazdy "patryjota" zaspiewa gromkim chorem za towarzyszem prezesem: "...z ziemi wolskiej do polski..." Odpowiedz Link Zgłoś
mlasskacz Re: gdzie ustawa o obowiazku znajomosci hymnu??? 22.02.09, 18:43 Wooolska, Wolska ueber Alles, Ueber Alles in de-er Welt! Odpowiedz Link Zgłoś
tcl To jednak zwykłe ch...e są. 22.02.09, 18:47 A myślałem, że chociaż trochę intelektu tam się kołacze. Odpowiedz Link Zgłoś
noducks Re: To jednak zwykłe ch...e są. 22.02.09, 18:55 wyksztalciuchy w osobie dorna zostaly juz pogonione, teraz w PiSuarze jest otwarcie na kobiety-kury domowe Odpowiedz Link Zgłoś
husyta Jako protestant protestuję 22.02.09, 19:50 Nie mam zamiaru świętować Konstytucji, która utrwalała władzę katolickiego kleru nad narodem - wedłuh I punktu Konstytucji, religią narodową panującą miał być katolicyzm rzymski. I. Religia panujaca Religia narodowa panujaca jest i bedzie wiara swieta rzymska katolicka ze wszystkimi jej prawami; przejscie od wiary panujacej do jakiegokolwiek wyznania jest zabronione pod karami apostazji. Ze zas taz sama wiara swieta przykazuje nam kochac bliznich naszych, przeto wszystkim ludziom jakiegokolwiek badz wyznania, pokoj w wierze i opieke rzadowa winnismy i dlatego wszelkich obrzadkow i religii wolnosc w krajach polskich, podlug ustaw krajowych warujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
ksin Re: Jezus Chrystus na Prezydenta Polski,husyto sr 22.02.09, 21:14 po ilosci postowwidac ze moskom to nie pasi, przciez u nas ma byc judelandia... a wszelkie objawy polskosci szkodza ich planom. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Jezus Chrystus namaszcza Redyka i CBA 22.02.09, 21:33 Czekiści Belzebuba Apetytu. Muszą dołożyć sprytu. Jak kasa ograniczona. Da udać biznesmena. I odprowadzić nadwyżki. Do Belzebuba pończoszki. Więc cicha zbiórka „mohery”. Dla Boga odruch szczery. On potrzebuje pieniędzy. Przez kler on żyje w nędzy. Przybywa mu wyznawców. I wciąż za mało dawców. Patrzcie na dzieła nadziemskie. Na geotermie podziemskie. Jak szatan uciekł głęboko. Jak Redyk żyje wysoko. W Rowach pałac, baseny. Telewizja, szkoła, ściemy. Czekista Belzebuba Apetytu. Nie da za „obiat” kwitu. Chodzi głodny piechotą. Manifestuje z ochotą. Solidarność chce Tuska. Włazi kobiecie do wózka. Jak niemowlę ssie smoczek. Dla niepoznaki loczek. Szczerbaty jest w sam raz. Bełkocze bo dał w gaz. Co spotka babę nagranie. Torebka w nóżkach nęcenie. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Niestety, Jezus nie miał obywatelstwa polskiego 22.02.09, 21:30 Po co te żarty, wystarczy że sobie politycy z nas robią. Odpowiedz Link Zgłoś
ksin Re: Niestety, Jezus nie miał obywatelstwa polskie 22.02.09, 21:59 pie.. zezusa.. moj mail dotyczyl wszystkiego powyzej judo!!!! jedkom chodzi o zohydzenie religi (na podstawie kilku babc w moherach) i wszelkich objawow polskosci, lepiej byc robolem i zapier..la fampirkow nix myslec o wlasnej tozsamosci.. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Normalnemu człowiekowi wartości nie zohydzi nikt 22.02.09, 22:46 a patriotyzmu z nakazu zaszczepic sie nie da. Byli rózni na tym swiecie którzy nakazywali posłuszność, za głupstwo pozbawiali życia miliony ludzi, w imie religii, ideologii lub z nienawiści. Twoja opinia na temat Jezusa jest tylko jedna z milionów i nic nie znaczy, ja napisałem że ten wniosek nie ma uzasadnienia logicznego, był Żydem i nie moze byc prezydentem RP, chyba że parlament to uchwali, to już kwestia miałkosci rozumu. Lepiej czytac o Jezusie i znim rozmawiac niz publicznie głosić bzdury z którymi kiedys Jezus walczył. Odpowiedz Link Zgłoś
straszna.dziwka Re: Normalnemu człowiekowi wartości nie zohydzi n 23.02.09, 02:29 Mysle, ze patriotyzmu nie tylko zaszczepic sie nie da, ale w ogole nie nalezy, bo to prymitywna ideologia. Patriotyzm uczy, ze czlonkow mojego stada trzeba bardziej kochac, tylko dlatego, ze sa z mojego stada. Rasisci, faszysci, i skinheadzi tez tak mysla, tylko troche bardziej biora sobie to do serca. Instynkt stadny to nie jest jednak najwspanialsze z osiagniec wspolczesnej cywilizacji, to prymitywny odruch, zaszczepiony nam miliony lat temu, ktory stracil racje bytu. Pora zrzucic to jarzmo. Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Nie dziwmy się,politycy wiedzą że tylko w stadzie 23.02.09, 05:35 i posłuszeństwie partyjnym mogą myśleć o konfiturach. Dlatego mafie partyjne nigdy nie zgodzą się na okręgi jednomandatowe. Posłuszeństwo wobec WODZA to powód do dumy, choćby plótł bzdury i droga po drabinie partyjnej aby ogrzać się w blasku WODZA. Jedynym przykładem niezależnego myślenia jest człowiek bogaty i wykształcony czyli Palikot. Nie głosujmy więc na gołodupców jeżeli chcemy rozwoju. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus flaga na święto kościelne,a nie 3 maja 22.02.09, 20:48 Złoty w rękach Pis! Złoty, dużo złotówek. Wypchany nimi zagłówek. Upchane w torby foliowe. Choć wartość o połowę. Poleciała wam w dół. Wystarczy wam tego pół. Wystarczy komisji donosik. By kościół kupił za grosik. Ziemię dla Watykanów. Stado głodnych baranów. Będą puszczać gniota. Z partyjnego fagota. Tu,tu,tu, Kwa Kwa. Gramy pod Ry-dzy-ka. Włącza kler organy. Wróg nieprzejednany. Co kradnie co polskie, A sieje co wolskie. Jeszcze wolska nie zginęła. Póki w fagot dmiemy. Do niszczenia dzieła! Na drodze staniemy! Jak Konstytucji majowej. Komisji Edukacji Narodowej. Odpowiedz Link Zgłoś
pandzik Re: o fladze - 22.02.09, 22:36 "Widziałem na ulicy dziewczynę ubraną w krótkie spodenki zrobione na wzór amerykańskiej flagi. U nas coś takiego byłoby nie do pomyślenia." Pewnie, że nie, bo zaraz podniósłby się raban, że to profanacja pierdzieć we flagę... Sąd 24-godzinny załatwiłby sprawę raz-dwa. :) Odpowiedz Link Zgłoś
straszna.dziwka Re: o fladze - 23.02.09, 02:58 > w Ameryce przed prawie każdym domem stoi maszt Pytanie za 100 punktow: dlaczego USA sciaga na siebie tyle niecheci zewszad, i czy ich wynaturzony patriotyzm, przekonanie o wlasnej wyjatkowosci, i chorobliwa obsesja na punkie narodu i panstwa, ma z tym cos wspolnego. To, ze w tym kraju dokonuje sie taki postep naukowy i gospodarczy, to glownie zasluga imigrantow, jeszcze nie skazonych ta patriotyczna zaraza. Pytanie za 100 punktow: jak sprawic, zeby mlody czlowiek pojechal na wojne, i z usmiechem i piesnia na ustach, urwana reka, i flakami wylewajacymi sie z otwartej rany biegl naprzeciwko zlego Araba z karabinem w dloni? Czy patriotyczna zaraza ma z tym cos wspolnego, i czy mozna to uznac jako celowe dzialanie wladz, ktore odebrawszy ciemnej tluszczy religijny fanatyzm, musi czyms zapelnic pustke? Odpowiedz Link Zgłoś
mlasskacz Re: czy ten Czartoryski to ten małorolny z Podlas 22.02.09, 18:40 Nie, kiedyś nazywał się Jojna Nietoperz ale teraz stał się katonarodową ekstremą. Odpowiedz Link Zgłoś
ptr0 Re: No nareszcie, oby kary dla konfidentów którzy 22.02.09, 18:00 jasio_siekierka napisał: > flagi nie mają w domu były dotkliwe! Czas zrobić porządek i odpowiedzieć na > pytanie kto jest Polakiem a kto nie! Ja sam osobiście spisuję co roku tych > którzy u mnie na ulicy nie wywieszają flagi. Można by im w przyszłości odebrać > emeryturę albo innych świadczeń no bo niby czemu im coś dawać? hehe dobre, ale ubeków w to nie mieszaj, niech się cieszą że na drzewach nie zawiśli Odpowiedz Link Zgłoś
straszna.dziwka Re: No nareszcie, oby kary dla konfidentów którzy 22.02.09, 20:58 To jeszcze wytlumacz, dlaczego ja mam sponsorowac ze swoich podatkow faszystowskie scierwo. Gdzie jest granica miedzy wynaturzonym tak zwanym patriotyzmem w wykonaniu PiS i LPR, a nacjonalizmem, rasizmem i faszyzmem. Dlaczego nalezy kochac niewyedukowane, konserwatywne bydlo, ktore przypadkiem urodzilo sie w tym samym kraju, a nie wolno kochac obcych i odmiencow, nierzadko madrzejszych, piekniejszych, bardziej pracowitych. Patriotyzm, nowa religia dla kretynow. Jeszcze glupsza niz radykalny katolicyzm czy islam, bo juz nawet nie oparta o zadne funamentalne tak zwane wartosci, ale o zwykly, prymitywny instynkt stadny. To juz nawet nie jest sredniowiecze, tylko pjejstocen, kiedy czlekoksztaltne malpy napierdzielaly sie nawzajem i obrzucaly kalem w walce o kawal zgnilego miesa. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper N o to zapisz i mnie bo nakazowo nie wywieszę 22.02.09, 22:00 Niedawno inna partia wyrywała nam flagi i pałowała w trakcie spiewania hymnu, także kobiety, teraz następni "kochajacy" inaczej chca mnie uczyc patriotyzmu. Przyjdx i mi powiedz osobiście ze musze zawiesić, poznasz smak patriotyzmu jak połkniesz własne trzonowe a od flagi wara! Odpowiedz Link Zgłoś
malpa-z-paryza jasio-siekiera jest kapusiem! 22.02.09, 22:45 flagi nie mają w domu były dotkliwe! Czas zrobić porządek i odpowiedzieć na > pytanie kto jest Polakiem a kto nie! Ja sam osobiście spisuję co roku tych > którzy u mnie na ulicy nie wywieszają flagi. Można by im w przyszłości odebrać > emeryturę albo innych świadczeń no bo niby czemu im coś dawać? Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Widocznie potomek ormowca-to charakter 22.02.09, 23:02 Znamy takich, młodsi sympatycy niektórych partii mylą to z patriotyzmem, tym bardziej że dostaja za to pochwały. Nie wiedza że to pozory i sie nimi brzydzą, ale do takiej roboty sa potrzebni by inni mogli błysnąć. Odpowiedz Link Zgłoś
qasher Re: Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywie 22.02.09, 17:41 Jeśli nie przewidziano za to żadnych kar, to nie musisz. Chyba, że Tobie się wydaję, iż wszystko co powiedzą PiSiory winno być rzeczą świętą. :) sw.patryk napisał: > PIS-debile, szkoda gadac. Na pochody nie chodzilem i flagi tez nie > wtykalem ,choc byl obowiazek. Nawet mialem zamontowany ( " > fabrycznie" ) uchwyt na flage za oknem. A teraz mialbym " > musiec " ? > Nie w ten sposob buduje sie dume narodowa. Najpierw musialbym > przestac ogladac te prostackie twarzyczki " intelektualistow " z > PIS -u w telewizce. Odpowiedz Link Zgłoś
dzyndzelbaum No to na siedzibie GW będzie flaga Izraelska? 22.02.09, 17:47 A w Opolskim będzie jak dawniej. Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Re: Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywie 22.02.09, 17:41 sw.patryk napisał: Nie w ten sposob buduje sie dume narodowa. Najpierw musialbym > przestac ogladac te prostackie twarzyczki " intelektualistow " z > PIS -u w telewizce. ----------------------- a obiecujesz,że jak znikną pisprostaczki to flagę wywiesisz? Odpowiedz Link Zgłoś
niespodziewany22 Re: Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywie 22.02.09, 17:45 A przede wszystkim trzeba uchwalic ( moze pan CzartoRYJ-PISki by sie tego podjol) zeby na tych flagach OBOWIAZKOWO WIESZAC tego typu pomyslodawcow.......... Odpowiedz Link Zgłoś
trasat Re: Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywie 22.02.09, 19:40 Taki głupawy poseł nie może mieć poglądów na sprawy gospodarcze, czy kulturalne, bo nie ma kwalifikacji. Więc rekompensuje sobie pomysłami które jest w stanie zrozumieć. Ale przecież ktoś go wybrał. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper No własnie, ktos go wybrał mimo że nikt 22.02.09, 23:46 sie nie przyznaje, zadziwiający elektorat. Odpowiedz Link Zgłoś
wayward Na podwórku zwanym "Polska" leży wielka kupa gówna 22.02.09, 19:29 Na podwórku zwanym "Polska" leży wielka kupa gówna. Zamiast sprzątać chcą wbić flagę narodową, by zasłoniła co nieco. Moje gratulacje. Odpowiedz Link Zgłoś
aegis_of_heart Dlaczego usunęliście komentarz dzikowego? 22.02.09, 20:44 To było bardzo dobre nawiązanie i kryptocytat. Który cenzor tego nie zauważył? Poza tym pozwalacie na swoich forach na wiszenie wpisów ewidentnie trollujących, aspołecznych, a nawet wzywających do popełnienia czynu karalnego (w rodzaju uszkodzenia ciała, zabójstwa itd.). Może zajmijcie się tym, ze swojej łaski... Odpowiedz Link Zgłoś
radzio5 CUDAK wprew prawu i konstytucji chce euro na sile 22.02.09, 20:48 wprowadzic /poczytajcie tuskomatoly na www.dizennik.pl i www.onet.pl/ to przedstawiciele narodu wybranego z wyborczej mosieli dac temat zastepczy.... Odpowiedz Link Zgłoś
rorkdcr Re: Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywie 22.02.09, 23:41 Czy wraz z obowiązkiem wywieszania flagi państwo zapewnia: a)flagę, b)maszt, c) mocowanie, d) instalację tychże we wskazanym przez obywatela miejscu e) środki niezbędne do zachowania flagi i przyległości w czystości?Bo jak tak to zapraszam,jak nie to wypraszam. Odpowiedz Link Zgłoś
kamiennygigant czartoryski: Pierre Dol Się! 22.02.09, 17:18 Czy jakoś tak, panie szlafcic Odpowiedz Link Zgłoś
danielsch7 Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:18 przeciez to totalne kretynstwo. pomijajac juz gwalcenie swobody obywateli to jeszcze obowiazek bez kary? kretyni. Odpowiedz Link Zgłoś
bugmenot2008_2 Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:18 chyba Arystoteles powiedzial kiedys: nie chwal sie swa ojczyzna ale zyj tak kabys byl jej godny w tym przypadku powiedzialbym w druga strone, ze na szacunek trzeba sobie zasluzyc Odpowiedz Link Zgłoś
brave76 Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:18 kiedyś, też w maju tyle że dwa dni wcześniej, trzeba było brać udział w pochodzie.... weźcie się do konkretnej pracy lepiej... Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:19 Tzw. <mega rotfl> Odpowiedz Link Zgłoś
hela_z_gazowni Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:19 Każdy...... Jestem przeciw, nie chcę być do niczego zmuszany. Jak będę miał ochotę to powieszę. Ja nie będę miał to nie.... Cały PiS obowiązek, przymus i zamordyzm. Odpowiedz Link Zgłoś
hela_z_gazowni Re: Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywie 22.02.09, 17:22 Wywieszę jak będę dumny ze swojego kraju. Jak narazi to się wstydzę za głowę naszego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
atomik2 Re: Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywie 22.02.09, 19:50 Tak jest. I ciekawe, jakie moralne prawo do pouczania o symbolach narodowych ma partia, ktorej wodz spiewal hymn tak: "...z ziemi polskiej do wolski...". Jak ktos nie pamieta, to mozna sobie przypomniec tutaj: www.spieprzajdziadu.com/ szczegolnie Muzeum IV RP zasluguje na dluga pamiec!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bondzol1 Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:19 Jeszcze trochę to będzie trzeba mieć zgodę na pierdzenie jak mnie po kapuście rozedmie.Niech PISOWCY i INNI zajmą się pokazywaniem swojego patriotyzmu a nie ludziom narzucają co mają robić. Odpowiedz Link Zgłoś
borys996 Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:19 Buahahahahahahaha !!! Ale głupi ci Pisowcy :D Odpowiedz Link Zgłoś
doggod Re: Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywie 22.02.09, 17:46 Nie tacy glupi. Kazdy wie, ze to glupia ustawa ale twardoglowy, "patriotyczny" elektorat bedzie zachwycony. Odpowiedz Link Zgłoś
monopol Niech się pan prezes sam wywiesi 22.02.09, 17:19 i podynda patriotycznie na wietrze Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:20 Chlebowski: służby specjalne prowadzą postępowanie ws. opcji walutowych (PAP, ar/22.02.2009, godz. 10:59) Szef klubu PO Zbigniew Chlebowski poinformował w niedzielę, że służby specjalne prowadzą postępowanie w sprawie tzw. opcji walutowych. Dodał, że Prokuratoria Generalna przygotowuje materiały, aby przedsiębiorcy mogli występować z pozwami przeciwko bankom. IV RP żyje! Odpowiedz Link Zgłoś
loppe 20 lat czekaliśmy aż zagraniczne banki 22.02.09, 17:23 ktoś u nas pogoni!:) Odpowiedz Link Zgłoś
robert.zimnicki Re: 20 lat czekaliśmy aż zagraniczne banki 22.02.09, 18:05 loppe napisał: > ktoś u nas pogoni!:) taaa, jatne ktos, kto lezy wackiem do gory i czeka az mu z nieba skapnie.... do roboty, qrwa, zaloz swoj bank, a nie piuerdol tu glupot, ze cie sprywatyzowali byles cienias, to cie kupili jak niewolnika, jak bys cos umial, to by cie szanowali........ Odpowiedz Link Zgłoś
mlaszczacy.kaczor Re: 20 lat czekaliśmy aż zagraniczne banki 22.02.09, 18:08 robert.zimnicki napisał: > loppe napisał: > > > ktoś u nas pogoni!:) > > taaa, jatne > > ktos, kto lezy wackiem do gory i czeka az mu z nieba skapnie.... > > do roboty, qrwa, zaloz swoj bank, a nie piuerdol tu glupot, ze cie sprywatyzowa > li > > byles cienias, to cie kupili jak niewolnika, jak bys cos umial, to by cie > szanowali........ Brawo super riposta ale do tych kalmokow od Jarka to nie trafi Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: 20 lat czekaliśmy aż zagraniczne banki 22.02.09, 18:17 ale nie przejmujcie się tak chłopaki tym posunięciem rządu, nie macie przecież ani jednego banku:) Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Niech żyje PiS i PO, niech żyje IVRP! 22.02.09, 18:53 - Kocham Polskę, kocham polską flagę, zawsze ja wywieszałem i nadal będę wywieszał - mówi Adam Szeliga z Rzeszowie. - Jak mi się wnuczka urodziła, to też powiesiłem. Flagę trzeba promować, bo to promuje Polskę. Dziś członkowie przemyskiej PO będą rozdawać polskie flagi i czapeczki w barwach narodowych. Od godz. 10.30 na obu przemyskich mostach, na ul. Kazimierza Wielkiego, na ul. 3 Maja, na os. Kazanów, Rycerskie, Rogozińskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
pjaxz Niech CBA spawdzi powiązania Czartoryskiego 22.02.09, 17:20 z firmami, które produkują tego typu asortyment. Zawsze gdy ktokolwiek próbuje coś narzucić społeczeństwu jako obowiązkowe śmierdzi to na kilometr przekrętem. Odpowiedz Link Zgłoś
mam_racje_zawsze Odbija im od normy nienormalnej 22.02.09, 17:21 musi to na rusi durnie Odpowiedz Link Zgłoś
marcini Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:21 taaaa, ciekawe ile dostali od producentów flag (tkanin, kijaszków, etc.) za ten cudowny pomysł... Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywie 22.02.09, 18:51 - Kocham Polskę, kocham polską flagę, zawsze ja wywieszałem i nadal będę wywieszał - mówi Adam Szeliga z Rzeszowie. - Jak mi się wnuczka urodziła, to też powiesiłem. Flagę trzeba promować, bo to promuje Polskę. Dziś członkowie przemyskiej PO będą rozdawać polskie flagi i czapeczki w barwach narodowych. Od godz. 10.30 na obu przemyskich mostach, na ul. Kazimierza Wielkiego, na ul. 3 Maja, na os. Kazanów, Rycerskie, Rogozińskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
kataryna.kataryna Odbiło im 22.02.09, 17:22 Na PiS zawsze można liczyć, jak się robi nudno wyskakują z jakimś genialnym pomysłem. Odpowiedz Link Zgłoś
jama.314 kataryna.kataryna. O, Hojarska sie obruszyła???? 22.02.09, 17:24 swir.us/buty-kaczynskiego Odpowiedz Link Zgłoś
maaac "Odkrycie" :) 22.02.09, 19:39 kataryna.kataryna napisała: > Na PiS zawsze można liczyć, jak się robi nudno wyskakują z jakimś > genialnym pomysłem. Ilu lat Pani Katarynie było potrzeba by odkryć "głębię intelektualną" PiSu? Ile sekund będzie to odkrycie pamiętać? Odpowiedz Link Zgłoś
wiedmak Wlasnie poznalismy pakiet antykryzysowy 22.02.09, 17:22 partii prawych i sprawiedliwych bylych esbekow i donosicieli. Odpowiedz Link Zgłoś
xavier123 Wywiesze flage europejska! 22.02.09, 17:22 Wywiesze flage europejska! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Wywiesze flage europejska! 22.02.09, 18:47 Dziś członkowie przemyskiej PO będą rozdawać polskie flagi i czapeczki w barwach narodowych. Od godz. 10.30 na obu przemyskich mostach, na ul. Kazimierza Wielkiego, na ul. 3 Maja, na os. Kazanów, Rycerskie, Rogozińskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
jama.314 PIS nakaże Kochac Kaczynskich..A jak ! 22.02.09, 17:23 patriotyzm Kaczynskich ? ..znamy,znamy... www.youtube.com/watch?v=qzLEF0kChOw&feature=relate pl.youtube.com/watch?v=vqV5utrZL0I Odpowiedz Link Zgłoś
prosty-czlonek-pisu Projekt PiS:niedzielna msza obowiązkowa 22.02.09, 17:23 pycha,świetny pomysł-wuju!!a w niedzielę obowiązkowa msza[stempel parafi jako dowód].już chyba przerabialiśmy w przeszłości takie sytuacje jak obowiązkowe pochody itp.potem się dziwi prezesina że go do Gomułki porównują Odpowiedz Link Zgłoś
ichmordy Projekt PiS : mocny bat na agentów 22.02.09, 17:59 Jak wam się nie podoba wywieszanie flagi możecie opuścić ten kraj. Po co macie mieszkać w kraju w którym nie szanujecie święta narodowego. Zresztą obowiązek nie jest przymusem , żadna kara nie czeka i kto nie chce niech nie wywiesza :) Widać będzie kto jest obcym agentem w tym kraju wspierającym sabotażowe działania antypolskie. Brak flagi , brak patriotyzmu , nawet na najmniejszy wysiłek was nie stać . Wymówki typu że ktoś na tym zarobi wsadzcie między bajki , bo większość patriotów już dawno ma flagę w domu. Zresztą za darmo ją dostałem w promocji. Aż mi się śmiać chce z was że pali was w ręce wywieszanie flagi. Nazwisko Czartoryski mówi samo za siebie , widze że polacy są w rozsypce po tym jak agentura rosyjska ich dręczyła. Nie macie tożsamości narodowej ? Wstyd to wam będzie 3 maja :) A dla mnie to bardzo miły obowiązek. Kto wam płaci żebyście szkalowali polską flagę i obowiązek wywieszania jej ? Widać agentura w POLSCE trzyma się mocno :) Bo gdzie te komuchy się podziały ? Na anonimowych forach wypowiadają sie bez twarzy i honoru Jak myślicie wywieszenie flagi przez agenta będzie dla niego upokorzeniem ? :P A jak nie wywiesi to zaczną go podejrzewać ludzie. Super pomysł patriotycznej partii PiS , natomiast Tusk już rządził wcześniej i to jego wina że polska jest taka że wstydzicie się czasem do niej przyznać. Agentów ci u nas dostatek :) Odpowiedz Link Zgłoś
mlaszczacy.kaczor Re: Projekt PiS : mocny bat na agentów 22.02.09, 18:03 Wywiesmy od jutra flagi z symbolem usmiechnietego slonka dla chwaly Ojczyzny PiS zdechł! Radujcie się Rodacy! Odpowiedz Link Zgłoś
tete10 Re: Projekt PiS : mocny bat na agentów 22.02.09, 19:08 ichmordy napisała: > Wymówki typu że ktoś na tym zarobi wsadzcie między bajk > i , bo większość patriotów już dawno ma flagę w domu. > Zresztą za darmo ją dostałem w promocji. Ta od "Tyskiego" się nie liczy. Prezio za nią po główce nie pogłaszcze :) Odpowiedz Link Zgłoś
ichmordy Re: Projekt PiS : mocny bat na agentów 22.02.09, 19:37 Świetnie się złożyło bo leży w szafie zamiast wisieć :) W ramach protestu przeciwko PiS proponuję na mecze nie nosić flag ani szalików ponieważ jest obowiązek prezentowania flagi i przynależności do narodu polskiego . Na biało czerwono też sie nie ubierajcie w ramach protestu , a najlepiej wyjedzcie do drugiej Irlandii i tam powieście sobie flagi w kolorach jakie Tusk wymyśli. Odpowiedz Link Zgłoś
k_r Re: Projekt PiS : mocny bat na agentów 22.02.09, 19:54 rozumiem że upraszczasz wszystko do postaci "manie flagi" = "manie patriotyzmu" Cóż można i tak .. tylko potem sie nie dziw że niektórym takie uproszczenia sie nie podobają.. Patriotyzm można wyrażać w różne sposoby ... Odpowiedz Link Zgłoś
jami8 Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:25 Za komuny też musiałem, ale na 1 maja, a potem zdjąć przed trzecim. Czy teraz wolno będzie wywiesić już pierwszego, czy też będzie jak za komuny, tylko jedynka zamieniona z trójką? Odpowiedz Link Zgłoś
fidelxxx Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi.. 22.02.09, 17:25 Nie mam nic przeciwko, o ile Jaruś z Arkadiuszem zasponsorują osobom prywatnym flagi z własnej kieszeni, a nie z budżetu państwa. Kolejny przepis z i do dupy. Odpowiedz Link Zgłoś
rilian Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:25 od lat zawsze wywieszam flagę na 3 maja i 11 listopada. tudzież w innych ważnych momentach, czasem z kirem. ale jeśli jeden dureń z drugim będzie chciał mnie do tego zmuszać ustawą, wywieszę tego dnia flagę UE, albo żadną. głupota jednak nie ma granic. Odpowiedz Link Zgłoś
1group Re: Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywie 22.02.09, 17:27 Dlaczego te pisowate poj.by się nie leczą? Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywie 22.02.09, 17:59 rilian napisał: > od lat zawsze wywieszam flagę na 3 maja i 11 listopada. tudzież w innych > ważnych momentach, czasem z kirem. ale jeśli jeden dureń z drugim będzie > chciał mnie do tego zmuszać ustawą, wywieszę tego dnia flagę UE, albo żadną. Ja tak samo. Cóż za absurdalny pomysł, ukazy jak za zaborcy albo za komuny. Wara im od mojego patriotyzmu. Odpowiedz Link Zgłoś
aegis_of_heart Cóż, PiS = P(RL b)iS 22.02.09, 18:21 Pomysł jest rewelacyjny. Było wiele radosnych dyktatur zmuszających swoich niewoln.. obywateli do różnych wiernopoddańczych aktów "patrioryzmu" i posłowie PiS wysoko mierzą. Mnie osobiście taki nakaz nieodparcie kojarzy się z musowo wywieszonymi flagami ze swastyką w Trzeciej Rzeszy. Ciekawe co będzie następne: książka Jarosława K.? A może opowiastki ojca dyrektora? Natomiast od samego pomysłu jeszcze lepsze jest wykonanie. "Nasza ustawa ma charakter wychowawczy - wyjaśnia poseł PiS Arkadiusz Czartoryski.(...) Poseł dodaje, że "kar za brak flagi nie będzie". - To byłby absurd - wyjaśnia. " Pycha. Wprowadzamy kolejny martwy i durny przepis - oczywiście w celu wychowawczym... Zapewne w tym samym celu na różne stanowiska rzucani są półanalfabeci albo "prawy i sprawiedliwy" aferał Adam "Telegraf" Glapiński czy Jarosław "Fundacja Prasowa" Kaczyński. ---- Niech ci ludzie już znikną. Po prostu znikną. Odpowiedz Link Zgłoś
paolo.89 Projekt PiS: 3 maja każdy będzie musiał wywiesi... 22.02.09, 17:25 "PiS złożył w Sejmie projekt ustawy, zgodnie z którą osoby prywatne będą miały OBOWIĄZEK wywieszania flagi w dni świąt narodowych." a dalej..."nie będzie kar"... To jest dopiero ABSURD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś