Dodaj do ulubionych

"Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr...

03.03.09, 15:56
dlaczego ten pan nie mówi jak zwalniał pracowników, jakie robił
przekręty i czemu zamienił trójkę w rynsztok lustracyjny?
Obserwuj wątek
    • zigzig56 "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr... 03.03.09, 16:16
      Nie wiem czy zwalniał i lustrował ale za jego kadencji w Trójce
      uprawiano PIS-owskie i kościołowe lizusostwo. Teraz mam nadzieję
      tego nie będzie.
      • akurach1981 Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 23:36
        >>>>>
        Nie wiem czy zwalniał i lustrował ale za jego kadencji w Trójce uprawiano
        PIS-owskie i kościołowe lizusostwo. Teraz mam nadzieję tego nie będzie.
        >>>>>

        Chyba Ci sie radio przestawilo na RM (albo piszesz z Czerskiej ;) ).

        Pozdrowienia dla Pana Skowronskiego. Bardzo lubilem polsatowski "Biały kot, czy
        czarny pies". Zycze powrotu do telewizji. Pamietam tez "Wywiad i opinie" z TVP1,
        ktore stale ogladalem.

        Jeszcze chcialbym podziekowac osobom, ktore podpisaly ten list.

        1.Piotr Adamczyk, aktor
        2.Cezary Bielakowski, zastępca redaktora naczelnego "Dziennika"
        3.Bogusław Chrabota, redaktor naczelny telewizji Polsat
        4.Jan Dworak
        5.Paweł Fąfara, redaktor naczelny dziennika "Polska The Times"
        6.Piotr Gabryel, zastępca redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej"
        7.Maciej Gawlikowski
        8.Andrzej Godlewski, "Polska the Times"
        9.Joanna Góra, redaktor naczelna "Shape"
        10.Robert Górski, satyryk, Kabaret Moralnego Niepokoju
        11. Piotr Gursztyn, "Dziennik"
        12. Wacław Holewiński, pisarz
        13. Andrzej Horubała, pisarz, producent, reżyser telewizyjny
        14. Stanisław Janecki, redaktor naczelny "Wprost"
        15. Igor Janke, "Rzeczpospolita"
        16. Janina Jankowska
        17. Anna Kaplińska-Struss, "Gala"
        18. Robert Krasowski, redaktor naczelny "Dziennika"
        19. Jarosław Kostkowski, Fakty TVN
        20. Marcin Kydryński
        21. Piotr Legutko, redaktor naczelny "Dziennika Polskiego"
        22. Monika Libicka, "Polska"
        23. Tomasz Lipko, TVN
        24. Paweł Lisicki, redaktor naczelny "Rzeczpospolitej"
        25. Cezary Łazarewicz, "Polityki"
        26. Filip Łobodziński, "Newsweek"
        27. Radek Łukasiewicz (zespół Pustki)
        28. Marek Magierowski, zastępca redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej"
        29. Wojciech Mann
        30. Grzegorz Markowski, lider zespołu "Perfect"
        31. Robert Mazurek, "Wprost" i "Dziennik"
        32. Marcin Meller, redaktor naczelny "Playboya"
        33. Cezary Michalski, "Dziennik"
        34. Zdobysław Milewski
        35. Marzena Paczuska
        36. Agata Passent, felietonistka
        37. Maciej Pawlicki
        38. Mirosław Pęczak, "Polityka"
        39. Tomasz Pompowski "Polska"
        40. Jan Pospieszalski
        41. Marcin Prokop, TVN
        42. Piotr Pytlakowski, "Polityka"
        43. Michał Rubinek, poeta, tłumacz
        44. Andrzej Rychard, socjolog
        45. Bogdan Rymanowski, TVN 24
        46. Piotr Semka, "Rzeczpospolita"
        47. Paweł Siennicki, zastępca redaktora naczelnego "Polska The Times"
        48. Ernest Skalski
        49. Piotr Skwieciński, publicysta
        50. Liliana Sonik, publicystka
        51. Paulina Stolarek, redaktor naczelna "Voyage"
        52. Marta Stremecka, zastępca redaktora naczelnego "Dziennika"
        53. Maciej Strzembosz
        54. Wiktor Świetlik, "Polska"
        55. Paweł Śpiewak
        56. Tomasz Terlikowski
        57. Wojciech Tomczyk, dramaturg, producent filmowy
        58. Grzegorz Turnau, piosenkarz
        59. Magda Umer, piosenkarka
        60. Łukasz Warzecha, "Fakt"
        61. Grzegorz Wasowski
        62. Bronisław Wildstein, "Rzeczpospolita"
        63. Ewa Winnicka, "Polityka"
        64. Anna Wojciechowska, "Dziennik"
        65. Michał Wójcik, redaktor naczelny "Focusa"
        66. Tomasz Wróblewski publicysta
        67. Igor Zalewski, publicysta
        68. Aga Zaryan, piosenkarka
        69. Piotr Zaremba, "Dziennik"
        70. Rafał Ziemkiewicz, "Rzeczpospolita"
        71. Dominik Zdort, "Rzeczpospolita"
        72. Wojciech Zimiński

        oraz

        A) naczelny „Tygodnika Powszechnego” ks. Adam Boniecki
        B) wiceprzewodniczący Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej Stefan Wilkanowicz,
        były opozycjonista Benedykt Czuma
        C) historyk Antoni Dudek
        D) piosenkarka Ewa Bem
        E) szefowa Radia TOK FM Ewa Wanat
        • akurach1981 Wywiad ze Zdrojewskim 03.03.09, 23:55
          Dla tych, ktorzy uwazaja trojke za czasow Skowronskiego za PiSowska tube polecam
          wywiad ze Zdrojewskim z PO(min. kultury i ojcem nowej ustawy medialnej).

          bi.gazeta.pl/im/3/6285/m6285183.mp3
          Zdrojewski pod koniec wywiadu chwali trojke za pluralizm oraz wypelnianie misji
          medium publicznego.

          Przediwne jest to, ze rzekomo PiSowkie radio jest chwalone przez czolowego
          polityka PO, nieprawdaz??
        • latryna.latryna "Mam inną wizję" czyli "bardzo on to kierownicze.. 04.03.09, 11:07

          ...stanowisko lubił był" ;)
        • krawat23 Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 04.03.09, 12:55
          ta lista to prawica albo przyjaciele królika.
    • pyttacz Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 16:25
      witek040 napisał:

      > dlaczego ten pan nie mówi jakie robił
      > przekręty
      A jakie robił.
      • doc.na Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 22:05
        pyttacz napisał:

        > witek040 napisał:
        >
        > > dlaczego ten pan nie mówi jakie robił
        > > przekręty
        > A jakie robił.


        Zrzekł, sie wynagrodzenia.
        Zgodnie z art. 84 kp. pracownik nie może zrzec się prawa do wynagrodzenia ani
        przenieść tego prawa na inną osobę.
        • helenka17.1 A zatem 03.03.09, 23:23
          zrzekł się wynagrodzenia. A nie PRAWA do wynagrodzenia. Taka malutka różnica.
          Otóż prawo nie nakazuje pracownikowi odbioru wynagrodzenia. Można nie odbierać.
          • pawel1940 Re: A zatem 04.03.09, 11:01
            Tu sprawa jest jeszcze prostsza. Skowronski nie zrzekl sie wynagrodzenia, a
            honorariow. W mediach typu radio placi sie od przygotowanego materialu (np.
            przeprowadzonego wywiadu). Zatem mamy klasyczna umowe o dzielo z przeniesieniem
            autorskich praw majatkowych. Taka umowe mozna w majestacie prawa jak najbardziej
            wykonac za darmo, jesli tylko taka jest wola wykonawcy.
        • krawat23 Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 04.03.09, 12:58
          pewnie obejrzał znany, chyba z lat 70-tych, radziecki film "Premia"
    • witoldfizyta "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr... 03.03.09, 17:02
      Nie ma we mnie odrobiny wspolczucia dla pana Skowronskiego. Nie
      naleze do osob msciwych ale nie potrafie litowac sie nad osba, ktora
      tak mocno upolitycznila moja trojke. A za wywiad z Prezydentem
      Walesa i za dzisiejszy ubranie :-))
      (ten sfeterek i koszula od sasa do lasa) bedzie sie smarzyl w piekle.
      Karol
      • macunaima Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 18:06
        Nie ma takiego słowa "sfeterek" i "smarzyl". I nie tłumacz się, proszę, dysleksją. Podaj jeden argument, który wskazywałby na upolitycznienie Trójki. Z twojej wypowidzi wynika, że bez bólu przerzucisz się na Eskę, bo tam nie ma polityki, za to jest muza na twoim poziomie.
    • amanasunta Do tuskonmatołów powyżej !!! 03.03.09, 18:53
      Won bydło do WSJ24 i Superstacji.A czytać tylko
      Fakt,Politykę.....biedne głupki :))))))))
      • jarolug Re: Do tuskonmatołów powyżej !!! 04.03.09, 08:53
        Człowieku zlituj się nad swoją głupotą i lecz się z nienawiści.
      • juutroo Re: Do tuskonmatołów powyżej !!! 04.03.09, 23:52
        Biedny jesteś w tej swojej zaciekłości, a K.S. pajacuje nadmiernie.
        Listę poparcia i kilka ważnych nazwisk wśród sygnatariuszy tłumaczyć można
        sentymentalnym rysem i powrotem do starych dobrych praktyk, ale nie przeceniajmy
        roli K.S. Po poprzedniku w materii "opakowania" siłą rzeczy musiał nastąpić sukces.
        Sądzę, że wystarczyło puścić kierownicę, a Trójka sama wracała na dawne tory w
        pewnych aspektach.
    • ars18 Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 18:54
      Przeciwnicy trójki Skowrońskiego nie mają żadnych argumentów, jedynie wygłaszają
      jakieś abstrakcyjne hasła typu "zamienił trójkę w rynsztok lustracyjny", żadnej
      merytorycznej treści. Padwą natomiast jest, że trójka miała z miesiąca na
      miesiąc coraz więcej słuchaczy oraz, że Skowrońskiego poparła "Rz", "Dziennik",
      "GW" oraz... Janusz Korwin Mikke.
      • aksum78 Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję - 03.03.09, 19:11
        no i wroci do mojej trojeczki syf i gnoj. mdla muzyka i rozmowy o
        niczym. zeby nie bylo. jestem pocji lewicowej, a Skowornski tchnal
        nowego ducha w prIII. popieram i pozdraiwam Pana
      • juutroo Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 05.03.09, 00:04
        ars18 wykazuje duże niezrozumienie realiów. Podane argumenty się wykluczają.
        Nie stawiajmy świeczek bożkowi słuchalności!
    • pastor_69 "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr... 03.03.09, 20:14
      Po przerwie spowodowanej "porządkami" tego pana wracam do słuchania
      Trójki,czekałem na ten dzień ...Pani Magdzie życzę wszystkiego
      dobrego!
    • emdwa "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 03.03.09, 20:16
      Ale kto zwolnił K.Skowrońskiego?"Polityka" wspomniana,"Agora"...SLD?PO?Przeoczyłem może wprowadzenie zmiany ustawy o KRRiT?I pozmieniał się hurtem zarząd TVP i PR.Toż to kolesie koalicyjni biorą odwet na PiSie a rykoszetem po buzi dostaje Skowroński.Mnie nie przeszkadzał.Jestem wychowany na "starej" trójce(lata 60 i 70)
    • pyffello114 Wizja Skowronskiego 03.03.09, 20:46
      Wedlug wizji Skowronskiego "Trojka" powinna byc tuba PiS-u.
      to zreszta probowal robic. Cale szczescie,ze w pore to przerwano!
      • aksum78 Re: Wizja Skowronskiego 03.03.09, 21:26
        Wedlug wizji Skowronskiego "Trojka" powinna byc tuba PiS-u.
        kiedy tak powiedzial lub stiwerdzil? ja pamietam trojke przed
        skworonskim. zenada. sluchalem biski bo trojka siegnela dna.
        by byc obiektywnym. nie skreslajac p. Magdy. daje jej kredyt
        zaufania. mam nadzieje ze go nie roztwoni.
        • obraza.uczuc.religijnych Re: Wizja Skowronskiego 04.03.09, 07:48
          Aaach biska. Pamiętam te protesty Pospieszalskiego, Skowrońskiego,
          Karnowskich itd. gdy z biski wywalano Dąbrowę a upolityczniony
          zarząd wstawiał Sobałę...
    • sisterofnight "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 03.03.09, 21:28
      Widać po niektórych komentarzach, że brak uwielbienia dla PO (jaki np. uprawia
      TVN) = bycie zwolennikiem PiSu...
      Zresztą nie ma sensu tego pisać tutaj, na forum GAZETY.
      Słucham Trójki codziennie, i nie znajduję w innych mediach tak zróżnicowanych
      opinii i mnogości różnorakich argumentów. Po prostu dobre, rzetelne
      dziennikarstwo; wielu mogłoby się na 3 wzorować!
    • strazack "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr... 03.03.09, 21:56
      Takiego upolitycznienia programu 3 jak za kadencji Skowronskiego
      nie było dawno.
      Te wywiady pod dyktando zapraszanych gosci były obrzydliwe.
      Mozna miec swoje poglady, ale rozmowa powinna byc tak prowadzona aby
      słuchacz nie wiedział po której stronie jest redaktor prowadzący (
      podobne stanowisko prezentuje obecnie Magda Jeton)
      Mam nadzieje, ze trojka bedzie sie trzymala z dala od tego
      politycznego bagienka.
      Wierny słuchacz Trójki
      • fat_cat Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 22:28
        Mam wrazenie, ze dla niektorych samo dopuszczenie do glosu ludzi spoza kanonu
        Zakowski-Paradowska-Michnik oznacza sprzeniewierzenie sie wolnosci slowa i
        skrajne upolitycznienie, ale mam wrazenie ze niektorzy powinni sobie przypomniec
        co oznacza slowo "pluralizm". Wzbudzacie we mnie pusty smiech dzieci Gazety
        Wyborczej, niczym sie nie roznicie od fundamentalistow od Rydzyka, ktorzy
        najchętniej zamknęliby gębe kazdemu kto ciut inaczej mysli. Przepraszam, za
        slowo ale trzeba byc skonczonym debilem zeby twierdzic, ze Trojka byla "skrajnie
        upolityczniona".
      • akurach1981 Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 23:59
        Dla tych, ktorzy uwazaja trojke za czasow Skowronskiego za PiSowska tube polecam
        wywiad z ministratem kultury Bogdanem Zdrojewskim z PO.

        bi.gazeta.pl/im/3/6285/m6285183.mp3

        Zdrojewski pod koniec wywiadu chwali trojke za pluralizm oraz wypelnianie misji
        medium publicznego. Przediwne jest to, ze rzekomo PiSowkie radio jest chwalone
        przez czolowego polityka PO, nieprawdaz??
    • mrlusiek pikiety za Kwiatkowskim nie było 04.03.09, 07:15
      a był nie złym prezesem tv
    • signal sprzedał sie za srebniki pisobolszewii 04.03.09, 08:03
      gnać dziada
    • mela_1 "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 04.03.09, 08:16
      No i krzyżyk na drogę. Jednego pisuara mniej.
    • xxsiedleckaxx "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 04.03.09, 08:48
      To wszystko sprawka PO czyszczą media z uczciwych.Morze wstawicie za
      Skowrońskiego Palikota dla swojej propagandy.
      • obraza.uczuc.religijnych Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 04.03.09, 08:51
        Uczciwy? Znam uczciwszych...
    • xxsiedleckaxx "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 04.03.09, 09:05
      Teraz będzie lizusostwo POwskie,na tych którzy są sobą a nie uprawiają POwskiej
      propagandy usuwa się.Czy zwalniał to niewiem ,ale trójki słuchałam bo to jedna z
      lepszych stacji.A Skowroński dobrze ją prowadził
      • obraza.uczuc.religijnych Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 04.03.09, 09:44
        Jak LPR i Samoobrona mają chwalić PO? Przecież to dzięki nim
        Skowroński był dyrem trójki.
    • juutroo "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 04.03.09, 09:39
      Mierny facet.
      JA TEŻ MAM INNĄ WIZJĘ TRÓJKI, KARIEROWICZU!
      Pozer z brakami klasy, obiektywizmu i umiejętności mówienia (tak formułowania
      swoich myśli, jak też błędami w artykulacji i akcentowaniu).
      Robi z siebie męczennika za jedynie słuszną sprawę, a ja wciąż nie wiem jak ktoś
      taki bez talentu antenowego (radiowo-telewizyjnego) robił karierę w kilku
      miejscach, wprawdzie wszędzie dość krótko. To może tłumaczyć jego manię
      prześladowczą.
      I nie przekonają mnie o jego wartości żadne z dotychczas zabierających głos
      "osobistości mediów". I Mann, i Migalski tracą tylko w moich oczach. O innych
      nie wspominam, bo mało mają do tracenia.
      Postawienie i częściowa realizacja pomysłu powierzchownego powrotu do starej
      Trójki nie może być traktowane jak epokowe dzieło, choć na pochwałę zasługuje.
      Jest lepiej niż było i to jedyna zasługa K.S. Za to mu dziękuję, ale bez
      przesady - nie jest powód megalomanii.
      • zygmunt55 Skowrońskiego do polityki 04.03.09, 11:48
        Ma gość zacięcie do polityki, niech się zapisze do swojej ulubinej
        partii i niech działa. To proste.
        Pamiętam, że jako szef "3" prowadził programy publicystyczne w TV1.
        No szkandaał. Mianowany przez PIS zajmował się publicystyką! A jako
        odpyttywacz polityków nie jest najlepszy. Przeciętny.
        Trójka jest teraz niezła, to prawda. Zwłaszcza w piątki rano.
        Świetnie grają i gadajom.

    • tjuasia "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 04.03.09, 12:10
      tak można było od rana w niedzielę natchnąć się Duchem Wiary Katolickiej, do
      znudzenia wysłuchać Historii rocka i posłuchać muzyki np. zespołu Kumkaolik
      .Zgadzam sie , że Trójka jest najlepsza co nie znaczy, że dobra.Po prostu inne
      są jeszcze gorsze. Wolałam dawną 3-z Markiem..
    • borman64 "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr... 04.03.09, 12:23
      Wywiadów Skowrońskiego i Karnowskiego nie mogłem słuchać,przełączałem na
      Olejnik.Piątek i niedziela trójka supermuzyka i nie tylko.
      • juutroo Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 04.03.09, 15:37
        Tak.
        Za dużo manieryzmu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka