witek040 03.03.09, 15:56 dlaczego ten pan nie mówi jak zwalniał pracowników, jakie robił przekręty i czemu zamienił trójkę w rynsztok lustracyjny? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zigzig56 "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr... 03.03.09, 16:16 Nie wiem czy zwalniał i lustrował ale za jego kadencji w Trójce uprawiano PIS-owskie i kościołowe lizusostwo. Teraz mam nadzieję tego nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
akurach1981 Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 23:36 >>>>> Nie wiem czy zwalniał i lustrował ale za jego kadencji w Trójce uprawiano PIS-owskie i kościołowe lizusostwo. Teraz mam nadzieję tego nie będzie. >>>>> Chyba Ci sie radio przestawilo na RM (albo piszesz z Czerskiej ;) ). Pozdrowienia dla Pana Skowronskiego. Bardzo lubilem polsatowski "Biały kot, czy czarny pies". Zycze powrotu do telewizji. Pamietam tez "Wywiad i opinie" z TVP1, ktore stale ogladalem. Jeszcze chcialbym podziekowac osobom, ktore podpisaly ten list. 1.Piotr Adamczyk, aktor 2.Cezary Bielakowski, zastępca redaktora naczelnego "Dziennika" 3.Bogusław Chrabota, redaktor naczelny telewizji Polsat 4.Jan Dworak 5.Paweł Fąfara, redaktor naczelny dziennika "Polska The Times" 6.Piotr Gabryel, zastępca redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej" 7.Maciej Gawlikowski 8.Andrzej Godlewski, "Polska the Times" 9.Joanna Góra, redaktor naczelna "Shape" 10.Robert Górski, satyryk, Kabaret Moralnego Niepokoju 11. Piotr Gursztyn, "Dziennik" 12. Wacław Holewiński, pisarz 13. Andrzej Horubała, pisarz, producent, reżyser telewizyjny 14. Stanisław Janecki, redaktor naczelny "Wprost" 15. Igor Janke, "Rzeczpospolita" 16. Janina Jankowska 17. Anna Kaplińska-Struss, "Gala" 18. Robert Krasowski, redaktor naczelny "Dziennika" 19. Jarosław Kostkowski, Fakty TVN 20. Marcin Kydryński 21. Piotr Legutko, redaktor naczelny "Dziennika Polskiego" 22. Monika Libicka, "Polska" 23. Tomasz Lipko, TVN 24. Paweł Lisicki, redaktor naczelny "Rzeczpospolitej" 25. Cezary Łazarewicz, "Polityki" 26. Filip Łobodziński, "Newsweek" 27. Radek Łukasiewicz (zespół Pustki) 28. Marek Magierowski, zastępca redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej" 29. Wojciech Mann 30. Grzegorz Markowski, lider zespołu "Perfect" 31. Robert Mazurek, "Wprost" i "Dziennik" 32. Marcin Meller, redaktor naczelny "Playboya" 33. Cezary Michalski, "Dziennik" 34. Zdobysław Milewski 35. Marzena Paczuska 36. Agata Passent, felietonistka 37. Maciej Pawlicki 38. Mirosław Pęczak, "Polityka" 39. Tomasz Pompowski "Polska" 40. Jan Pospieszalski 41. Marcin Prokop, TVN 42. Piotr Pytlakowski, "Polityka" 43. Michał Rubinek, poeta, tłumacz 44. Andrzej Rychard, socjolog 45. Bogdan Rymanowski, TVN 24 46. Piotr Semka, "Rzeczpospolita" 47. Paweł Siennicki, zastępca redaktora naczelnego "Polska The Times" 48. Ernest Skalski 49. Piotr Skwieciński, publicysta 50. Liliana Sonik, publicystka 51. Paulina Stolarek, redaktor naczelna "Voyage" 52. Marta Stremecka, zastępca redaktora naczelnego "Dziennika" 53. Maciej Strzembosz 54. Wiktor Świetlik, "Polska" 55. Paweł Śpiewak 56. Tomasz Terlikowski 57. Wojciech Tomczyk, dramaturg, producent filmowy 58. Grzegorz Turnau, piosenkarz 59. Magda Umer, piosenkarka 60. Łukasz Warzecha, "Fakt" 61. Grzegorz Wasowski 62. Bronisław Wildstein, "Rzeczpospolita" 63. Ewa Winnicka, "Polityka" 64. Anna Wojciechowska, "Dziennik" 65. Michał Wójcik, redaktor naczelny "Focusa" 66. Tomasz Wróblewski publicysta 67. Igor Zalewski, publicysta 68. Aga Zaryan, piosenkarka 69. Piotr Zaremba, "Dziennik" 70. Rafał Ziemkiewicz, "Rzeczpospolita" 71. Dominik Zdort, "Rzeczpospolita" 72. Wojciech Zimiński oraz A) naczelny „Tygodnika Powszechnego” ks. Adam Boniecki B) wiceprzewodniczący Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej Stefan Wilkanowicz, były opozycjonista Benedykt Czuma C) historyk Antoni Dudek D) piosenkarka Ewa Bem E) szefowa Radia TOK FM Ewa Wanat Odpowiedz Link Zgłoś
akurach1981 Wywiad ze Zdrojewskim 03.03.09, 23:55 Dla tych, ktorzy uwazaja trojke za czasow Skowronskiego za PiSowska tube polecam wywiad ze Zdrojewskim z PO(min. kultury i ojcem nowej ustawy medialnej). bi.gazeta.pl/im/3/6285/m6285183.mp3 Zdrojewski pod koniec wywiadu chwali trojke za pluralizm oraz wypelnianie misji medium publicznego. Przediwne jest to, ze rzekomo PiSowkie radio jest chwalone przez czolowego polityka PO, nieprawdaz?? Odpowiedz Link Zgłoś
latryna.latryna "Mam inną wizję" czyli "bardzo on to kierownicze.. 04.03.09, 11:07 ...stanowisko lubił był" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
krawat23 Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 04.03.09, 12:55 ta lista to prawica albo przyjaciele królika. Odpowiedz Link Zgłoś
pyttacz Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 16:25 witek040 napisał: > dlaczego ten pan nie mówi jakie robił > przekręty A jakie robił. Odpowiedz Link Zgłoś
doc.na Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 22:05 pyttacz napisał: > witek040 napisał: > > > dlaczego ten pan nie mówi jakie robił > > przekręty > A jakie robił. Zrzekł, sie wynagrodzenia. Zgodnie z art. 84 kp. pracownik nie może zrzec się prawa do wynagrodzenia ani przenieść tego prawa na inną osobę. Odpowiedz Link Zgłoś
helenka17.1 A zatem 03.03.09, 23:23 zrzekł się wynagrodzenia. A nie PRAWA do wynagrodzenia. Taka malutka różnica. Otóż prawo nie nakazuje pracownikowi odbioru wynagrodzenia. Można nie odbierać. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel1940 Re: A zatem 04.03.09, 11:01 Tu sprawa jest jeszcze prostsza. Skowronski nie zrzekl sie wynagrodzenia, a honorariow. W mediach typu radio placi sie od przygotowanego materialu (np. przeprowadzonego wywiadu). Zatem mamy klasyczna umowe o dzielo z przeniesieniem autorskich praw majatkowych. Taka umowe mozna w majestacie prawa jak najbardziej wykonac za darmo, jesli tylko taka jest wola wykonawcy. Odpowiedz Link Zgłoś
krawat23 Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 04.03.09, 12:58 pewnie obejrzał znany, chyba z lat 70-tych, radziecki film "Premia" Odpowiedz Link Zgłoś
witoldfizyta "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr... 03.03.09, 17:02 Nie ma we mnie odrobiny wspolczucia dla pana Skowronskiego. Nie naleze do osob msciwych ale nie potrafie litowac sie nad osba, ktora tak mocno upolitycznila moja trojke. A za wywiad z Prezydentem Walesa i za dzisiejszy ubranie :-)) (ten sfeterek i koszula od sasa do lasa) bedzie sie smarzyl w piekle. Karol Odpowiedz Link Zgłoś
macunaima Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 18:06 Nie ma takiego słowa "sfeterek" i "smarzyl". I nie tłumacz się, proszę, dysleksją. Podaj jeden argument, który wskazywałby na upolitycznienie Trójki. Z twojej wypowidzi wynika, że bez bólu przerzucisz się na Eskę, bo tam nie ma polityki, za to jest muza na twoim poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Do tuskonmatołów powyżej !!! 03.03.09, 18:53 Won bydło do WSJ24 i Superstacji.A czytać tylko Fakt,Politykę.....biedne głupki :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
jarolug Re: Do tuskonmatołów powyżej !!! 04.03.09, 08:53 Człowieku zlituj się nad swoją głupotą i lecz się z nienawiści. Odpowiedz Link Zgłoś
juutroo Re: Do tuskonmatołów powyżej !!! 04.03.09, 23:52 Biedny jesteś w tej swojej zaciekłości, a K.S. pajacuje nadmiernie. Listę poparcia i kilka ważnych nazwisk wśród sygnatariuszy tłumaczyć można sentymentalnym rysem i powrotem do starych dobrych praktyk, ale nie przeceniajmy roli K.S. Po poprzedniku w materii "opakowania" siłą rzeczy musiał nastąpić sukces. Sądzę, że wystarczyło puścić kierownicę, a Trójka sama wracała na dawne tory w pewnych aspektach. Odpowiedz Link Zgłoś
ars18 Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 18:54 Przeciwnicy trójki Skowrońskiego nie mają żadnych argumentów, jedynie wygłaszają jakieś abstrakcyjne hasła typu "zamienił trójkę w rynsztok lustracyjny", żadnej merytorycznej treści. Padwą natomiast jest, że trójka miała z miesiąca na miesiąc coraz więcej słuchaczy oraz, że Skowrońskiego poparła "Rz", "Dziennik", "GW" oraz... Janusz Korwin Mikke. Odpowiedz Link Zgłoś
aksum78 Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję - 03.03.09, 19:11 no i wroci do mojej trojeczki syf i gnoj. mdla muzyka i rozmowy o niczym. zeby nie bylo. jestem pocji lewicowej, a Skowornski tchnal nowego ducha w prIII. popieram i pozdraiwam Pana Odpowiedz Link Zgłoś
juutroo Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 05.03.09, 00:04 ars18 wykazuje duże niezrozumienie realiów. Podane argumenty się wykluczają. Nie stawiajmy świeczek bożkowi słuchalności! Odpowiedz Link Zgłoś
pastor_69 "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr... 03.03.09, 20:14 Po przerwie spowodowanej "porządkami" tego pana wracam do słuchania Trójki,czekałem na ten dzień ...Pani Magdzie życzę wszystkiego dobrego! Odpowiedz Link Zgłoś
emdwa "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 03.03.09, 20:16 Ale kto zwolnił K.Skowrońskiego?"Polityka" wspomniana,"Agora"...SLD?PO?Przeoczyłem może wprowadzenie zmiany ustawy o KRRiT?I pozmieniał się hurtem zarząd TVP i PR.Toż to kolesie koalicyjni biorą odwet na PiSie a rykoszetem po buzi dostaje Skowroński.Mnie nie przeszkadzał.Jestem wychowany na "starej" trójce(lata 60 i 70) Odpowiedz Link Zgłoś
pyffello114 Wizja Skowronskiego 03.03.09, 20:46 Wedlug wizji Skowronskiego "Trojka" powinna byc tuba PiS-u. to zreszta probowal robic. Cale szczescie,ze w pore to przerwano! Odpowiedz Link Zgłoś
aksum78 Re: Wizja Skowronskiego 03.03.09, 21:26 Wedlug wizji Skowronskiego "Trojka" powinna byc tuba PiS-u. kiedy tak powiedzial lub stiwerdzil? ja pamietam trojke przed skworonskim. zenada. sluchalem biski bo trojka siegnela dna. by byc obiektywnym. nie skreslajac p. Magdy. daje jej kredyt zaufania. mam nadzieje ze go nie roztwoni. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Wizja Skowronskiego 04.03.09, 07:48 Aaach biska. Pamiętam te protesty Pospieszalskiego, Skowrońskiego, Karnowskich itd. gdy z biski wywalano Dąbrowę a upolityczniony zarząd wstawiał Sobałę... Odpowiedz Link Zgłoś
sisterofnight "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 03.03.09, 21:28 Widać po niektórych komentarzach, że brak uwielbienia dla PO (jaki np. uprawia TVN) = bycie zwolennikiem PiSu... Zresztą nie ma sensu tego pisać tutaj, na forum GAZETY. Słucham Trójki codziennie, i nie znajduję w innych mediach tak zróżnicowanych opinii i mnogości różnorakich argumentów. Po prostu dobre, rzetelne dziennikarstwo; wielu mogłoby się na 3 wzorować! Odpowiedz Link Zgłoś
strazack "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr... 03.03.09, 21:56 Takiego upolitycznienia programu 3 jak za kadencji Skowronskiego nie było dawno. Te wywiady pod dyktando zapraszanych gosci były obrzydliwe. Mozna miec swoje poglady, ale rozmowa powinna byc tak prowadzona aby słuchacz nie wiedział po której stronie jest redaktor prowadzący ( podobne stanowisko prezentuje obecnie Magda Jeton) Mam nadzieje, ze trojka bedzie sie trzymala z dala od tego politycznego bagienka. Wierny słuchacz Trójki Odpowiedz Link Zgłoś
fat_cat Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 22:28 Mam wrazenie, ze dla niektorych samo dopuszczenie do glosu ludzi spoza kanonu Zakowski-Paradowska-Michnik oznacza sprzeniewierzenie sie wolnosci slowa i skrajne upolitycznienie, ale mam wrazenie ze niektorzy powinni sobie przypomniec co oznacza slowo "pluralizm". Wzbudzacie we mnie pusty smiech dzieci Gazety Wyborczej, niczym sie nie roznicie od fundamentalistow od Rydzyka, ktorzy najchętniej zamknęliby gębe kazdemu kto ciut inaczej mysli. Przepraszam, za slowo ale trzeba byc skonczonym debilem zeby twierdzic, ze Trojka byla "skrajnie upolityczniona". Odpowiedz Link Zgłoś
akurach1981 Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 03.03.09, 23:59 Dla tych, ktorzy uwazaja trojke za czasow Skowronskiego za PiSowska tube polecam wywiad z ministratem kultury Bogdanem Zdrojewskim z PO. bi.gazeta.pl/im/3/6285/m6285183.mp3 Zdrojewski pod koniec wywiadu chwali trojke za pluralizm oraz wypelnianie misji medium publicznego. Przediwne jest to, ze rzekomo PiSowkie radio jest chwalone przez czolowego polityka PO, nieprawdaz?? Odpowiedz Link Zgłoś
mrlusiek pikiety za Kwiatkowskim nie było 04.03.09, 07:15 a był nie złym prezesem tv Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 04.03.09, 08:16 No i krzyżyk na drogę. Jednego pisuara mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
xxsiedleckaxx "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 04.03.09, 08:48 To wszystko sprawka PO czyszczą media z uczciwych.Morze wstawicie za Skowrońskiego Palikota dla swojej propagandy. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 04.03.09, 08:51 Uczciwy? Znam uczciwszych... Odpowiedz Link Zgłoś
xxsiedleckaxx "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 04.03.09, 09:05 Teraz będzie lizusostwo POwskie,na tych którzy są sobą a nie uprawiają POwskiej propagandy usuwa się.Czy zwalniał to niewiem ,ale trójki słuchałam bo to jedna z lepszych stacji.A Skowroński dobrze ją prowadził Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 04.03.09, 09:44 Jak LPR i Samoobrona mają chwalić PO? Przecież to dzięki nim Skowroński był dyrem trójki. Odpowiedz Link Zgłoś
juutroo "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 04.03.09, 09:39 Mierny facet. JA TEŻ MAM INNĄ WIZJĘ TRÓJKI, KARIEROWICZU! Pozer z brakami klasy, obiektywizmu i umiejętności mówienia (tak formułowania swoich myśli, jak też błędami w artykulacji i akcentowaniu). Robi z siebie męczennika za jedynie słuszną sprawę, a ja wciąż nie wiem jak ktoś taki bez talentu antenowego (radiowo-telewizyjnego) robił karierę w kilku miejscach, wprawdzie wszędzie dość krótko. To może tłumaczyć jego manię prześladowczą. I nie przekonają mnie o jego wartości żadne z dotychczas zabierających głos "osobistości mediów". I Mann, i Migalski tracą tylko w moich oczach. O innych nie wspominam, bo mało mają do tracenia. Postawienie i częściowa realizacja pomysłu powierzchownego powrotu do starej Trójki nie może być traktowane jak epokowe dzieło, choć na pochwałę zasługuje. Jest lepiej niż było i to jedyna zasługa K.S. Za to mu dziękuję, ale bez przesady - nie jest powód megalomanii. Odpowiedz Link Zgłoś
zygmunt55 Skowrońskiego do polityki 04.03.09, 11:48 Ma gość zacięcie do polityki, niech się zapisze do swojej ulubinej partii i niech działa. To proste. Pamiętam, że jako szef "3" prowadził programy publicystyczne w TV1. No szkandaał. Mianowany przez PIS zajmował się publicystyką! A jako odpyttywacz polityków nie jest najlepszy. Przeciętny. Trójka jest teraz niezła, to prawda. Zwłaszcza w piątki rano. Świetnie grają i gadajom. Odpowiedz Link Zgłoś
tjuasia "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr.. 04.03.09, 12:10 tak można było od rana w niedzielę natchnąć się Duchem Wiary Katolickiej, do znudzenia wysłuchać Historii rocka i posłuchać muzyki np. zespołu Kumkaolik .Zgadzam sie , że Trójka jest najlepsza co nie znaczy, że dobra.Po prostu inne są jeszcze gorsze. Wolałam dawną 3-z Markiem.. Odpowiedz Link Zgłoś
borman64 "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję Tr... 04.03.09, 12:23 Wywiadów Skowrońskiego i Karnowskiego nie mogłem słuchać,przełączałem na Olejnik.Piątek i niedziela trójka supermuzyka i nie tylko. Odpowiedz Link Zgłoś
juutroo Re: "Nie zostanę w Polskim Radiu. Mam inną wizję 04.03.09, 15:37 Tak. Za dużo manieryzmu. Odpowiedz Link Zgłoś