lehoo Burmistrz Tuszyna obronił dom kultury przed ter.. 17.03.09, 17:46 Pamietnik terrorysty [1] Dzień 1 Od miesiąca przygotowywaliśmy się do ataku na Polskę. Teraz jestem razem z wieloma innymi, którzy są gotowi oddać życie za wiarę na miejscu. Na lotnisku co prawda zgubiła się część bagaży, ale dużo zostało. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami. Wynajęliśmy pokój w hotelu. Dzień 2 Razem z Al-Muzharedinem i Olazeherem podłożyliśmy bombę w samochodzie i poszliśmy oglądać wiadomości. Ponieważ nic nie mówili o samochodzie-pułapce, poszliśmy sprawdzić co się stało. Z samochodu zniknęły: radio, wycieraczki, pokrowce na fotele, lusterka, blokada na kierownicę oraz bomba. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami. Dzień 3 Dzisiaj odpoczywamy po porażce. Pobili nas łysi panowie. Mają nam przysłać dodatkowy sprzęt z naszego kraju. Wieczorem posłaliśmy 5 naszych z najtwardszymi łbami do baru, mieli zapić Polaków na śmierć. Wszyscy polegli w boju, pomodliliśmy się za nich. Pobili nas łysi panowie. Dzień 4 Ponieważ ukradli nam telewizor z hotelu, słuchamy radia. Chrześcijański, polski przywódca duchowy jest jeszcze gorszy niż nasz! Nienawidzi Żydów i Masonów, którzy chcą zniszczyć polski Naród. Czyżby ktoś nas ubiegł? Mamy nadzieję, że o. Rydzyk nie dowie sie o nas, póki będziemy w tym kraju. Nie pobili nas łysi panowie, bo siedzimy w domu. Dzień 14 Trwają przygotowania do zburzenia pałacu kultury. Miał przyjść dzisiaj sprzęt, ale wszystko zgubiło się na poczcie, doszła tylko paczka z instrukcjami, jak używać broni, która nie doszła. Oglądaliśmy M jak Miłość, Alezhebar popłakał się. Dzień 15 Wysłaliśmy kopertę z wąglikiem do Polskiego Prezydenta. Nie doszła. Pobili nas łysi panowie. Dzień 16 To dzisiaj punkt kulminacyjny, burzymy Pałac Kultury. Z braku ładunków wybuchowych, kupiliśmy dobre polskie łopaty w supermarkecie i podkopujemy fundamenty. Łopaty połamały się. Pobili nas łysi panowie. Dzień 17 Dzisiaj Al-Quaherezejuan podjął się samobójczej misji! Wbiegnie z bombą do supermarketu i zdetonuje ją. Wrócił po 6 godzinach. Najpierw ukradli mu bombę, potem pobili go łysi panowie. Odpowiedz Link Zgłoś
boado Zastój w ewolucji? 17.03.09, 18:01 Simonki i arabeski- hivciary i pustogłowy To czego dokonał murzyn na tych idiotkach kwalifikuje się już do czynów ludobójczych. Zaraził śmiertelnie prawdopodobnie dużo osób, może 1000 a nawet więcej. Koszty leczenia ( podtrzymywanie życia) też będą wysokie. Murzyni z Afryki pokazali już na co ich stać: ciągłe wojny i wzajemne wyrzynanie się, lenistwo i życie na czyiś koszt. Kolorowi nie pasują do życia wsród białych, są istotnym czynnikiem wszelkich zagrożeń społecznych, więc po co ich wpuszczać do Europy, do Polski? Mieliśmy niedawno przykłady tego do czego prowadzą waśnie na tle etnicznym w Jugosławii, więc po co nam to ? Czystość etniczna to cenny skarb jaki jeszcze posiadamy. Zagęszczenie naszego kraju jest w sam raz- nie potrzeba nam przybyszów egzotycznych. Owi przybysze, kształceni w Polsce, niech wracają do swoich i niech pokażą tam, że są w stanie coś zrobić dla nich. My nie mamy z nich żadnego pożytku, wręcz same szkody. Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: Burmistrz Tuszyna obronił dom kultury przed t 17.03.09, 18:32 admini, usuwając moje posty, zaliczają się do grupy "postępowców", którzy islamskie ścierwo wita z otwartymi rękoma. pies was trącał... nie jesteście warci splunięcia. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Burmistrz Tuszyna obronił dom kultury przed t 17.03.09, 19:17 stara_twojej_starej napisał: > admini, usuwając moje posty, zaliczają się do grupy "postępowców", którzy > islamskie ścierwo wita z otwartymi rękoma. > pies was trącał... nie jesteście warci splunięcia. Zapytaj się dlaczego twoje posty są kasowane będziesz wiedział a nie błądził w fantastycznych przypuszczeniach. Odpowiedz Link Zgłoś
nasza47 Burmistrz Tuszyna obronił dom kultury przed ter.. 17.03.09, 19:32 Dobrze postapil Burmistrz-tak to sie zaczyna najpierw spotkanie a potem kto wie? Zobaczcie co sie dzieje w Irabie,Afganistanie lub Iraku -nie mozna z nimi sie dogadac wiec szkoda marnowac czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Burmistrz Tuszyna obronił dom kultury przed t 17.03.09, 21:28 > Dobrze postapil Burmistrz-tak to sie zaczyna najpierw spotkanie a > potem kto wie? Właśnie. Nie wiesz ale już przyznajesz rację prymitywnemu chamowi. > Zobaczcie co sie dzieje w Irabie,Afganistanie lub > Iraku -nie mozna z nimi sie dogadac wiec szkoda marnowac czasu. Z "nimi" czyli z kim? Odpowiedz Link Zgłoś
robertfr [...] 17.03.09, 21:45 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: Tuszyn broni się przed terrorystami 17.03.09, 21:59 robertfr napisał: > Niech ktos wykopie z Tuszyna tego idiote z broda i w okularach. > On mi wyglada na pedala. Rozumiem, że admini też usuną ten post, który cytuję. Bo, nie widzę różnicy pomiędzy nazwaniem muzułmanina ścierwem, a kogoś innego pedałem. Odpowiedz Link Zgłoś
spam.nl Tuszyn - poddaj sie 17.03.09, 23:51 CYK CYK CYK CYK CYK CYK z pozdrowieniami dla URZĘDU MIASTA TUSZYN !!! i.... BUM:-) dla prezydenta ! Odpowiedz Link Zgłoś
aato34660 Tuszyn broni się przed terrorystami 18.03.09, 07:06 A ten burmistrz to nawet na zdjeciu wyglada jak pacjent psychiatryka. Odpowiedz Link Zgłoś
jacek1948 Tuszyn broni się przed terrorystami 18.03.09, 18:52 Burmistrz pewno z rozdania PIS. Takie poglady jak pan prezydent, braciszek, radio Maryja, Giertych, czyli nie tak znow w RP unikalne. Odpowiedz Link Zgłoś
dariop79 Tuszyn broni się przed terrorystami 18.03.09, 19:55 Mieszkańcy Tuszyna powinni być dumni z tego,co zrobił burmistrz dla tego miasta!!! Dzięki niemu w Tuszynie są szkoły na poziomie,basen,drogi itp,itd.A tak wogóle to Polska jest dla Polaków!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bri.da Tuszyn broni się przed terrorystami 18.03.09, 22:54 Ten dzień miał być dniem TOLERANCJI!!! a okazało się zupełnie inaczej. Cel był jeden przybliżyć kulturę i religię, zatrzeć utarte stereotypy...nas Polaków za granicą uważają za brudasów, złodziei, pijaków i cwaniaków...macie się za takowych?? Chyba nie....muzułmanie to nie terroryści...to tacy ludzi jak ja ...i wy. Chcą żyć w zgodzie ze swymi zasadami więc pozwólmy im na to . Kto z Was przeczytał Biblię. Koran??? Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile nas łączy...a aby budować coś trwałego...POKÓJ skupmy się właśnie na tym co łączy a nie co dzieli....pozdrawiam....współorganizatorka tego spotkania Odpowiedz Link Zgłoś