Dodaj do ulubionych

Burmistrz Tuszyna obronił dom kultury przed ter...

    • lehoo Burmistrz Tuszyna obronił dom kultury przed ter.. 17.03.09, 17:46
      Pamietnik terrorysty [1]
      Dzień 1
      Od miesiąca przygotowywaliśmy się do ataku na Polskę. Teraz jestem razem z
      wieloma innymi, którzy są gotowi oddać życie za wiarę na miejscu. Na lotnisku co
      prawda zgubiła się część bagaży, ale dużo zostało. Pobili nas łysi panowie w
      spodniach z paskami. Wynajęliśmy pokój w hotelu.

      Dzień 2
      Razem z Al-Muzharedinem i Olazeherem podłożyliśmy bombę w samochodzie i
      poszliśmy oglądać wiadomości. Ponieważ nic nie mówili o samochodzie-pułapce,
      poszliśmy sprawdzić co się stało. Z samochodu zniknęły: radio, wycieraczki,
      pokrowce na fotele, lusterka, blokada na kierownicę oraz bomba. Pobili nas łysi
      panowie w spodniach z paskami.

      Dzień 3
      Dzisiaj odpoczywamy po porażce. Pobili nas łysi panowie. Mają nam przysłać
      dodatkowy sprzęt z naszego kraju. Wieczorem posłaliśmy 5 naszych z najtwardszymi
      łbami do baru, mieli zapić Polaków na śmierć. Wszyscy polegli w boju,
      pomodliliśmy się za nich. Pobili nas łysi panowie.

      Dzień 4
      Ponieważ ukradli nam telewizor z hotelu, słuchamy radia. Chrześcijański, polski
      przywódca duchowy jest jeszcze gorszy niż nasz! Nienawidzi Żydów i Masonów,
      którzy chcą zniszczyć polski Naród. Czyżby ktoś nas ubiegł? Mamy nadzieję, że o.
      Rydzyk nie dowie sie o nas, póki będziemy w tym kraju. Nie pobili nas łysi
      panowie, bo siedzimy w domu.

      Dzień 14
      Trwają przygotowania do zburzenia pałacu kultury. Miał przyjść dzisiaj sprzęt,
      ale wszystko zgubiło się na poczcie, doszła tylko paczka z instrukcjami, jak
      używać broni, która nie doszła. Oglądaliśmy M jak Miłość, Alezhebar popłakał się.

      Dzień 15
      Wysłaliśmy kopertę z wąglikiem do Polskiego Prezydenta. Nie doszła. Pobili nas
      łysi panowie.

      Dzień 16
      To dzisiaj punkt kulminacyjny, burzymy Pałac Kultury. Z braku ładunków
      wybuchowych, kupiliśmy dobre polskie łopaty w supermarkecie i podkopujemy
      fundamenty. Łopaty połamały się. Pobili nas łysi panowie.

      Dzień 17
      Dzisiaj Al-Quaherezejuan podjął się samobójczej misji! Wbiegnie z bombą do
      supermarketu i zdetonuje ją. Wrócił po 6 godzinach. Najpierw ukradli mu bombę,
      potem pobili go łysi panowie.
    • boado Zastój w ewolucji? 17.03.09, 18:01
      Simonki i arabeski- hivciary i pustogłowy

      To czego dokonał murzyn na tych idiotkach kwalifikuje się już
      do czynów ludobójczych. Zaraził śmiertelnie prawdopodobnie dużo
      osób, może 1000 a nawet więcej. Koszty leczenia ( podtrzymywanie
      życia) też będą wysokie. Murzyni z Afryki pokazali już na co ich
      stać: ciągłe wojny i wzajemne wyrzynanie się, lenistwo i życie na
      czyiś koszt. Kolorowi nie pasują do życia wsród białych, są istotnym
      czynnikiem wszelkich zagrożeń społecznych, więc po co ich wpuszczać
      do Europy, do Polski? Mieliśmy niedawno przykłady tego do czego
      prowadzą waśnie na tle etnicznym w Jugosławii, więc po co nam to ?
      Czystość etniczna to cenny skarb jaki jeszcze posiadamy.
      Zagęszczenie naszego kraju jest w sam raz- nie potrzeba nam
      przybyszów egzotycznych. Owi przybysze, kształceni w Polsce, niech
      wracają do swoich i niech pokażą tam, że są w stanie coś zrobić dla
      nich. My nie mamy z nich żadnego pożytku, wręcz same szkody.

    • stara_twojej_starej Re: Burmistrz Tuszyna obronił dom kultury przed t 17.03.09, 18:32
      admini, usuwając moje posty, zaliczają się do grupy "postępowców", którzy
      islamskie ścierwo wita z otwartymi rękoma.
      pies was trącał... nie jesteście warci splunięcia.
      • unhappy Re: Burmistrz Tuszyna obronił dom kultury przed t 17.03.09, 19:17
        stara_twojej_starej napisał:

        > admini, usuwając moje posty, zaliczają się do grupy "postępowców", którzy
        > islamskie ścierwo wita z otwartymi rękoma.
        > pies was trącał... nie jesteście warci splunięcia.

        Zapytaj się dlaczego twoje posty są kasowane będziesz wiedział a nie błądził w
        fantastycznych przypuszczeniach.

    • nasza47 Burmistrz Tuszyna obronił dom kultury przed ter.. 17.03.09, 19:32
      Dobrze postapil Burmistrz-tak to sie zaczyna najpierw spotkanie a
      potem kto wie? Zobaczcie co sie dzieje w Irabie,Afganistanie lub
      Iraku -nie mozna z nimi sie dogadac wiec szkoda marnowac czasu.
      • unhappy Re: Burmistrz Tuszyna obronił dom kultury przed t 17.03.09, 21:28
        > Dobrze postapil Burmistrz-tak to sie zaczyna najpierw spotkanie a
        > potem kto wie?

        Właśnie. Nie wiesz ale już przyznajesz rację prymitywnemu chamowi.

        > Zobaczcie co sie dzieje w Irabie,Afganistanie lub
        > Iraku -nie mozna z nimi sie dogadac wiec szkoda marnowac czasu.

        Z "nimi" czyli z kim?
    • robertfr [...] 17.03.09, 21:45
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • stara_twojej_starej Re: Tuszyn broni się przed terrorystami 17.03.09, 21:59
        robertfr napisał:

        > Niech ktos wykopie z Tuszyna tego idiote z broda i w okularach.
        > On mi wyglada na pedala.

        Rozumiem, że admini też usuną ten post, który cytuję. Bo, nie widzę różnicy
        pomiędzy nazwaniem muzułmanina ścierwem, a kogoś innego pedałem.
    • spam.nl Tuszyn - poddaj sie 17.03.09, 23:51
      CYK CYK CYK CYK CYK CYK

      z pozdrowieniami dla URZĘDU MIASTA TUSZYN !!!

      i.... BUM:-) dla prezydenta !
    • aato34660 Tuszyn broni się przed terrorystami 18.03.09, 07:06
      A ten burmistrz to nawet na zdjeciu wyglada jak pacjent psychiatryka.
    • jacek1948 Tuszyn broni się przed terrorystami 18.03.09, 18:52
      Burmistrz pewno z rozdania PIS. Takie poglady jak pan prezydent, braciszek,
      radio Maryja, Giertych, czyli nie tak znow w RP unikalne.
    • dariop79 Tuszyn broni się przed terrorystami 18.03.09, 19:55
      Mieszkańcy Tuszyna powinni być dumni z tego,co zrobił burmistrz dla
      tego miasta!!! Dzięki niemu w Tuszynie są szkoły na
      poziomie,basen,drogi itp,itd.A tak wogóle to Polska jest dla
      Polaków!!!
    • bri.da Tuszyn broni się przed terrorystami 18.03.09, 22:54
      Ten dzień miał być dniem TOLERANCJI!!! a okazało się zupełnie inaczej. Cel był
      jeden przybliżyć kulturę i religię, zatrzeć utarte stereotypy...nas Polaków za
      granicą uważają za brudasów, złodziei, pijaków i cwaniaków...macie się za
      takowych?? Chyba nie....muzułmanie to nie terroryści...to tacy ludzi jak ja
      ...i wy. Chcą żyć w zgodzie ze swymi zasadami więc pozwólmy im na to . Kto z
      Was przeczytał Biblię. Koran??? Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile nas
      łączy...a aby budować coś trwałego...POKÓJ skupmy się właśnie na tym co łączy
      a nie co dzieli....pozdrawiam....współorganizatorka tego spotkania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka