Dodaj do ulubionych

Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello...

    • goldblumm Ustawa o ochronie imienia LECHA WAŁĘSY 02.04.09, 17:05
      Ustawa o ochronie imienia LECHA WAŁĘSY , przywodcy Solidarności:

      Art. 1. Pamiec czynu i zaslugi LECHA WAŁĘSY- Wskrzesiciela Niepodleglosci Ojczyzny i Wychowawcy Narodu - po wsze czasy nalezy do skarbnicy ducha narodowego i pozostaje pod szczegolna ochrona prawa.

      Art. 2. Kto uwlacza imieniu LECHA WAŁĘSY podlega karze wiezienia do lat 5
      • idefix3 Ustawa o ochronie imienia LECHA WAŁĘSY-popieram 02.04.09, 17:10
        Popieram! I to poważnie. Aż mi wystyd, gdy sobie pomyślę ilu
        naśladowców pójdzie drogą Zyzaka, przecież to tak łatwo
        zostać "słanym".
        • 13ronin Re: Ustawa o ochronie imienia Lecha Wałęsy-popier 02.04.09, 17:42
          idefix3 napisał:

          > Popieram! I to poważnie. Aż mi wystyd, gdy sobie pomyślę ilu
          > naśladowców pójdzie drogą Zyzaka, przecież to tak łatwo
          > zostać "słanym".

          Spokojnie o Tobie nikt nie napisze Pracy Magisterskiej.
          Chyba, że skakałeś przez płot po wódę i kolaborowałeś z SB razem z Bolkiem?!
      • 13ronin Re: Ustawa o ochronie imienia Lecha Wałęsy 02.04.09, 17:38
        goldblumm napisał:

        > Ustawa o ochronie imienia LECHA WAŁĘSY , przywodcy Solidarności:
        >
        > Art. 1. Pamiec czynu i zaslugi LECHA WAŁĘSY- Wskrzesiciela Niepodleglosci Ojczy
        > zny i Wychowawcy Narodu - po wsze czasy nalezy do skarbnicy ducha narodowego i
        > pozostaje pod szczegolna ochrona prawa.
        >
        > Art. 2. Kto uwlacza imieniu LECHA WAŁĘSY podlega karze wiezienia do lat 5
        I konfiskacie majątku na rzecz Instytutu-Prostytutu Lecha Wałęsy.
    • respiral Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello.. 02.04.09, 17:08
      Prezes ma dziś kiepski dzień. Pomada z pyska już mu całkiem
      spłynęła, 7 milionów poszło do szamba...
      A skoro się tak pieni, tyo jest jednoznaczne, że to on za wszystkim
      stoi. Chyba już nikt (normalny) nie ma wątpliwości.
      Doktorat to niech sobie Zyzak robi u Rydzyka. Tys piknie.
      • mk02 Re: PO zaczyna pokazywac swoja prawdziwa gebe 02.04.09, 17:24
        jak ktos nie z nami to mu magisterke zlustrujemy. brawo Kudrycka !
        nastepny krok to cofniecie tytulów naukowych np. prof.
        Roszkowskiemu ?
    • 13ronin Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello.. 02.04.09, 17:34
      Wspaniały, "wolny", "demokratyczny kraj"!
      A co to Bolek Wałęsa to nietykalne gó*wno? Radziecki ambasador?
      Ta nadęta kukła to jakaś nowa świętość?
      Był współpracującym ścierwojadem? - był.
      To o co do kur*wy nędzy chodzi?
      Bo zagroził, że wyjedzie z kraju? - niech wypierdziela.
      Czeka na niego w Wenezueli Hugo Chawez.
    • ichmordy Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello... 02.04.09, 17:39
      Inkwizycja PO wkroczyla do akcji , będą jeden UJ sprawdzać. A powinni
      od 6 latków zacząć czy dobrze wprowadzili system nauki.
    • herrrkagan A kto skontroluje Walese? 02.04.09, 17:42
      Skad Walesa wzial te miliony? Za co ten facet bez matury, co nosil w
      stoczni im. Lenina torbe z narzedziami za elektrykiem, postawil
      sobie luksusuowa wrecz chalupe w ekskluzywnej dzielnicy Gdanska? I
      czy aby na pewno Lech Walesa placil w odpowiedniej wysokosci podatki
      od swych wielomilionowych dochodow?
      • pakulec Wałęsę skontrolował sąd lustracyjny 02.04.09, 18:13
        więc wszyscy co go teraz pomawiają to są zwykłe smieci
        • 13ronin Re: Wałęsę skontrolował sąd lustracyjny 02.04.09, 18:17
          pakulec napisał:

          > więc wszyscy co go teraz pomawiają to są zwykłe smieci

          Hamuj maleńki, hamuj z tymi śmieciami(!), ogonku Bolka Wałęsy.
          Bo sam jesteś "cudem wyłaniającym się ze szczyn"
          • pakulec ojej smieciu się obraził? 02.04.09, 18:22
            muszę cię zmartwić twoje miejsce jest już na śmietniku razem z
            resztą Pisdzielców ;-)
    • bydlo_prof_wb Totalitaryzm i totalniacy w natarciu... 02.04.09, 17:46
      Czasy PRL-u i jego obyczaje jak Lenin, ciągle żywe nie tylko w pamięci ale i w
      praktyce. Kneblować usta naukowcom, niepoprawnych politycznie relegować z
      uczelni, o "świętych" dopuszczać tylko opracowania hagiograficzne,
      poszukiwania prawdy ograniczyć i ocenzurować, zastraszać, nasyłać komisje i
      naloty fiskusa, niepokornym odebrać finansowanie. Wszyscy mają być za i
      podskakiwać z radości, bo jak nie to...

      P.S. A jak tam wyniki kontroli w WSKSiM w Toruniu pani minister. Jakoś media
      nie doniosły, z braku czasu czy też inne jakieś przeszkody? Radzi byśmy byli
      poznać te "nadużycia" tak gromko zapowiadane a i na forum obszczekane przez
      dyżurne pieski.
      __________

      Uszczelnianie machiny propagandowej, aby do opinii publicznej nie przedostały
      się żadne informacje sprzeczne z celami propagandowej kampanii. Przerabialiśmy
      to już podczas referendum nt. wejścia do UE czy też nt. ratyfikacji traktatu
      Lizbońskiego. Wszyscy mają być „za” i podskakiwać z radości.
      [red. S. Michalkiewicz]
      • magnat.olejowy adekwatny nick masz 02.04.09, 17:49
        • bydlo_prof_wb Nadany przez Bartoszewskiego... 02.04.09, 18:18
          To wiele mówi...
          • pakulec pan Bartoszewski znakomicie cię podsumował 02.04.09, 18:29
            nick pasuje jak ulał
            • bydlo_prof_wb I ja mam swe zdanie o nim... 02.04.09, 18:54
              ale staram się go nie nagłaśniać nadmiernie i nachalnie. Pewnie przez szacunek
              dla jego siwych(?) włosów(!) i bardzo dawnych zasług...

              J.R. N o w a k: "O Bartoszewskim bez mitów". Warszawa 2007.

              Przyjemnej lektury...
              • pakulec twoje ( znaczy JRnowaka) zdanie się nie liczy 02.04.09, 19:00
                wiesz, trudno komuś zaimponować takim autorytetem jak nowak - były
                działacz PRONU i komunistyczny pieszczoch.
                tacy jak nowak to w tym samym worku co zygzak siedzą
                • bydlo_prof_wb Gimnazjum ukończone czy w trakcie? 02.04.09, 19:04
                  bo mam wątpliwości...
                  • pakulec muszę cie ucieszyć 02.04.09, 19:11
                    nie ukończyłem gimnazjum
                    ale też musze cię zmartwić - w czasie gdy ja się uczyłem o
                    gimnazjach nikt nie słyszał - wyobraź sobie że kiedyś były takie
                    czasy - jak widze nie tylko polski jest ci obcy - najnowsza historia
                    także - ale z drugiej strony jak na wyznawce nowaka to i tak
                    dobrze ;-)
                    • bydlo_prof_wb Tak, no to nawet widać... 02.04.09, 19:22
                      musiało być to okropnie dawno temu. Jakoś chyba jeszcze pod zaborami albo i
                      jeszcze dawniej. Tym bardziej pora więc te braki uzupełnić pakulec. Będę Ci o
                      tym przypominać systematycznie. Nazwiska proponuję jednak pisać z dużej litery,
                      bo wezmą Cię za wtórnego analfabetę jak Wałęsę. Czuwaj!
                      • pakulec JRnowaka będę pisał z litery małej 02.04.09, 19:30
                        tego zygzaka też - jakoś nie widze powodu by marnować shift dla tych
                        miernot. Dla nich wystarczy shit
                        • bydlo_prof_wb Rozumiem że ten "shit"... 02.04.09, 19:56
                          to nawiązanie do wulgaryzmów pana prezydenta. Ostatnio usłyszeliśmy "gó...żercy"
                          którym ochrzcił badaczy jego przeszłości. Bardzo to nawet pomysłowe. Szkoda
                          tylko że nawołujesz do łamania zasad ortografii języka polskiego. W szkole nie
                          uczyli, jakieś kompleksy czy co? Lenin to jest u Ciebie z małej czy dużej
                          litery? No a Stalin, czy inni tacy "zasłużeni" jak Michnik, Wolińska. Jakieś
                          reguły poza agresją i żywiołem tym chyba rządzą? Bardzo tego jestem ciekaw.
                          Kiedyś była propozycja aby "Hitler" pisać z małej litery, ale się nie przyjęło i
                          słusznie. Jest Stalin, jest Lenin, jest i Nowak, tym bardziej że może być
                          "Jeziorański". Rozumiem że Ci dopiekł do żywego (J.R. oczywiście), no ale prawda
                          na ogół boli. Niektórzy nawet mówią że "nic tak nie boli jak prawda".
                          Przerabiamy to co dzień. Ale też tylko ona nas wyzwoli. Głowa do góry dobry
                          człowieku. Pozdrawiam.
                          • pakulec nie przeceniaj JRnowaka 02.04.09, 20:04
                            czym ten komuszy aparatczyk miałby mi dopiec?
                            bez przesady, nie lubie tego smiecia, ale aby od razu z tego powodu
                            go nobilitować?
                            mam nadzieję że twoje pytania są retoryczne i nie uważasz mnie za
                            swój autorytet w dziedzinie ortografii. Powiem szczerze, źle bym się
                            czuł w towarzystwie nowaka.
                            • bydlo_prof_wb Możec trochę więcej kultury dobry człowieku... 02.04.09, 20:16
                              mógłbyś z siebie wykrzesać i nie używać określenia człowieka "śmieć", w końcu
                              Bożego stworzenia, za kogo tam byś go nawet w swoim fałszywym i subiektywnym
                              osądzie nie miał. Czyżbyś rzeczywiście przystał do faszystów, bo oni mieli ludzi
                              za śmieci i tak ich traktowali. Podciągnij się więc nieco. Dasz rady. Nawet
                              będąc bez gimnazjum...
                              • pakulec nie jestem dobrym człowiekiem 02.04.09, 20:30
                                i nie widze powodu by nie nazywać smieci po imieniu
                                • bydlo_prof_wb Tak myślałem, prostak jednak i ordynus. 02.04.09, 22:57
                                  Myślę że i z podstawówką były pewne problemy. Żegnam tymczasem.

                                  RLCF
    • 13ronin Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello.. 02.04.09, 17:49
      A może ktoś napisze Pracę Magisterską na temat dziadka w Wermahcie?
      O to ci chodzi Donekkondomek?
      Odpieprz się od UJ i wycofaj te swoje kundle od nadzwyczajnych kontroli.
      Znów zacząłeś coś mówić i jak zwykle nie powiesz o czym chciałeś mówić.
      Powiem na zakończenie, że zupełnie Zpalikociałeś!
      • pakulec miło czytać jak się pisdziece boją 02.04.09, 18:12
        bez tytułu mgr, Zygzak dostanie jakieś stanowisko adekwtne do swoich
        mozliwości - może magazyniera albo sprzatacza
    • beatrix13 UJ wstydzi się za Zyzaka 02.04.09, 17:56
      nie przyjęli go na studia doktoranckie, teraz żałują ,ża na
      magisterskie przyjęli tego paszkwilanta , który sklecił na kolanie
      magisterkę z donosów i urojeń
      • 13ronin Re: UJ wstydzi się za Zyzaka 02.04.09, 18:01
        beatrix13 napisała:

        > nie przyjęli go na studia doktoranckie, teraz żałują ,ża na
        > magisterskie przyjęli tego paszkwilanta , który sklecił na kolanie
        > magisterkę z donosów i urojeń
        >
        > Idź i utul Bolka, bo cierpi strasznie w tym kraju dla którego tyle wyskakał
        się przez bramę stoczni z meldunkami do SB. I przestań pisać te paszkwile,
        donosy i urojenia.
        • pakulec TWBolek - Kaczyński zatroszczy się o Zygzaka 02.04.09, 18:10
          myslę że specjalnie kupi dla niego jakąś kserokopiarkę
    • pakulec po co zygzakowi tytuł? 02.04.09, 18:07
      do obsługi xero wystarczy krótki kurs obsługi, a bardziej
      skaplikowanych urządzeń i tak nie obsłuży bo to przerasta jego
      zdolności
      • beatrix13 Re: po co zygzakowi tytuł? 02.04.09, 18:22
        dokładnie
        ten gamoń co najwyżej kwalifikacje do pisania ulotek wyborczych
        pisdzielcom ma i powielania ich na ksero w IPN
        • pakulec Zygzaka podszkoli Ziobro 02.04.09, 18:28
          nauczy go obsługi dyktafonu i będzie chłopina nagrywał i donosił
          swojemu panu. W nagrodę Zero da mu pobawić się swoim gwoździem
    • hurdy-gurdy Brawo Tuskoszenko ! 02.04.09, 18:13
      Miała być Irlandia a jest Białoruś.
      Tuskoszenko ma jeszcze parę rzeczy do skopiowania od kolegi zza wschodniej granicy

      PS
      (zresztą w Irlandi tez kiepsko :-)
      • pakulec wreszcie trzeba uprzątnąć ten Pisowski chlew 02.04.09, 18:14
        ci wszyscy pseudonaukowcy- paszkwilanci niech idą na bruk ;-)
        • 13ronin Re: wreszcie trzeba uprzątnąć ten Pisowski chlew 02.04.09, 18:19
          pakulec napisał:

          > ci wszyscy pseudonaukowcy- paszkwilanci niech idą na bruk ;-)

          A jeszcze lepiej gdyby dołączyli do ciebie do rynsztoka.
          • pakulec pogróżki elektoratu Pisu ;-))) 02.04.09, 18:25
            taki słabo wykształcony ciemniak z jakiegos zadupia jak ty to może
            się zachwycać Zygzakiem - facetem którego szczytem mozliwości jest
            obsługa Xero, ale wiesz dla reszty ludzi to żaden sukces ;-)
            • hurdy-gurdy Re: pogróżki elektoratu Pisu ;-))) 02.04.09, 18:38
              pakulec napisał:

              > taki słabo wykształcony ciemniak z jakiegos zadupia jak ty to może
              > się zachwycać Zygzakiem - facetem którego szczytem mozliwości jest
              > obsługa Xero, ale wiesz dla reszty ludzi to żaden sukces ;-)

              Zdaje się, ze twoi idole nawet mu już tego xero nie pozwolą obsługiwać.

              Łatwo ci tak się podśmiewać, jak jesteś dobrze wykształcony (nie tam jakiś lewy
              UJ) i nie pochodzisz z takiego zadupia jak Kraków (nich zgadnę - Piła czy
              Włocławek?) i do tego masz dobrą funkcję w młodzieżówce PO
              • pakulec jako prorok kariery nie zrobisz 02.04.09, 18:42
                nic nie trafiłes - co do Krakowa to tu liczy się tylko to co w
                obrębie plantów - reszta przyjechała z Kalwarii, Słomnik i Miechowa,
                więc raczej mi nie zaimponujesz ;-)
                • hurdy-gurdy Re: jako prorok kariery nie zrobisz 02.04.09, 18:50
                  pakulec napisał:
                  > nic nie trafiłes
                  dziwne, taką małomiasteczkową kulturę prezentujesz, sorry, zmyliły mnie twoje
                  wypowiedzi, a więc palant z krakowa?
                  • 13ronin Re: jako prorok kariery nie zrobisz 02.04.09, 18:52
                    hurdy-gurdy napisał:

                    > pakulec napisał:
                    > > nic nie trafiłes
                    > dziwne, taką małomiasteczkową kulturę prezentujesz, sorry, zmyliły mnie twoje
                    > wypowiedzi, a więc palant z krakowa?

                    Jak z Krakowa to Buc !!!
                    • pakulec hehehe spokojnie chłopaki ;-))) 02.04.09, 18:58
                      nie bądźcie naiwni - oczywiście że większośc Krakowiaków to buce i
                      palanty - wystarczy pooglądać Rokitę, Zero, Wassermana czy nawet
                      tego młodego - zygzaka nie mówiąc juz o Kurtyce ;-)
                • bydlo_prof_wb Pewny człowiek? 02.04.09, 19:01
                  Może spróbuj słowa "pewien". Będzie lepiej panie intelektualisto. Reszta świetna
                  i bardzo przekonująca... Zapisuję się na systematyczne studiowanie tych złotych
                  myśli w tym semestrze...

                  Pozdrawiam
                  __________

                  Polskie społeczeństwo jest od lat bombardowane konglomeratem półprawd i
                  bezczelnych kłamstw. Dobre zmieszane ze złem, uczciwość z nieuczciwością i
                  cwaniactwem. Dlatego normalny i uczciwy człowiek zagoniony troskami dnia
                  codziennego nie jest w stanie samodzielnie w tym się odnaleźć i pozbierać.
                  [prof. R. Kozłowski]
                  • pakulec polska mowa trudna mowa? 02.04.09, 19:08
                    "pewny" to pewny - taki którego znam i któremu wierzę w
                    przeciwieństwie do "pewien" czyli każdy, jakiś nieokreślony.
                    bydlaku czy na lekcajch polskiego byłeś chory?
                    • bydlo_prof_wb Być może znaczenie słowa nawet rozumiesz, ale... 03.04.09, 21:38
                      jego użycie w tym kontekście wskazuje że z tym gimnazjum to było u Ciebie bardzo
                      kiepsko. Najwyżej pierwsza klasa gimnazjum, a i to niepewne. Mówiąc krótko
                      kompromitujesz się...
    • 13ronin Autor:po_strach 02.04.09, 18:37
      Walesa:

      1.Czy pamietasz ,jak w styczniu 1971 r. przyznales
      ,ze na zadanie SB dokonywales identyfikacji
      uczestnikow zajsc grudniowych z fotografii i
      filmu? Czy teraz mozesz podac powody tych dzialan?

      2.Dlaczego oklamales wszystkicj mowiac o
      przeskoczeniu plotu,podczas gdy na strajk
      14.08.1980 r. zostales dowieziony motorowka z
      Dowodztwa Marynarki Wojennej z Gdyni?
      3.Jak godziles swoja katolicka moralnosc z
      glosnymi przygodami,o ktore zona robila Ci
      publiczne awantury w 1980r.?
      4. 9 grudnia 1980 r. przyznano "Solidarnosci"
      pierwsza nagrode-30tys. USD. Co z tymi pieniedzmi?

      5.Co zrobiles z 60tys. USD nagrody szwedzkiej
      prasy,ktora miales przekazac na Panorame
      Raclawicka,lecz nigdy nie przekazales?
      6.Czy mieszkanie przy ul. Polanki 52 kupiles,czy
      otrzymales w darze i od kogo?
      7.W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni
      finansowali Twoja pierwsza kampanie wyborcza?
      8.Czy uwazasz za wlasciwe,ze glowa panstwa lokuje
      pieniadze w bankach zagranicznych,wbrew polskiemu
      prawu?
      9.Czy w 1981 r. byles informowany przez Prezydium
      MKZ,ze M. Wachowski jest kapitanem?
      10.Czy Wachowski posiada Twoje zdjecia za
      wspolnych orgii i dlatego nie zareagowales na jego
      poczynania?
      11.Czy SB szantazowala Cie ujawnieniem wszczetych
      postepowan karnych o kradzieze przed sadem dla
      nieletnich i sadem rejonowym,wymuszajac pelna
      wspolprace?
      12.Za jakie zaslugi w obozie w Arlamowie przyznano
      Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5- tygodniowy
      pobyt z cala rodzina,gdy innym odmawiano zwyklych
      widzen?
      13.Czy pamietasz swoja wypowiedz na Kongresie w
      USA "lokujcie swoje kapitaly w Polsce,bo na nedzy
      i glupocie mozna najlepiej zarobic",czy nadal tak
      sadzisz?
      14.Z jakiej obietnicy wyborczej sie wywiazales?
      15.Czy teraz potrafisz odpowiedziec na pytanie
      Andrzeja Gwiazdy z 1 zjazdu "Solidarnosci",jak
      wyglada dogadanie sie Polaka z Polakiem ,gdy jeden
      jest zdrajaca?
      16.Kiedy spelnisz publiczna obietnice rozliczenia
      sie z majatku i wskazesz jego prawdziwe zdrodla,bo
      Twoje ksiazki przyniosly straty? Podobnie z
      obietnica wyjasnienia stosunkow z SB?
      • pakulec co to, kącik pisdzelskiej poezji?? 02.04.09, 18:44
        może zadzwoń do Rydzyka i zadeklamuj - zrobisz chłopie zawrotna
        karierę, a pod kościołem mohery będą ci rzucać staniki ;-)
    • rorio2 Ziobro, Zyzak... 02.04.09, 18:46
      Brawo UJ!
    • 13ronin Tak, tak pakulec... 02.04.09, 18:50
      masz jak zwykle rację i jako dyżurny aparatczyk POpaprańców sprawujesz się
      dobrze. Twój pan da ci kość do ogryzienia, a na razie waruj.
      • pakulec co to, już nie bronisz zygzaka? 02.04.09, 19:03
        esemes z centrali nie przyszedł i brakło ci konceptu?
        postaraj się trochę - napisz może że zygzak był na poziomie Xero ale
        to było Xero dwustronne albo kolorowe ;-)
    • politologist Ledwo piśmiennym kretynom tytuły magistra to może 02.04.09, 18:55
      przyznawać Prywatna Wyższa Szkoła w Półtusku, a nie Alma Mater Jagiellonica,
      bo to wstyd i dla miasta i dla uczelni!

      Każdy idiota ma prawo napisać dowolną głupotę, a inny idiota za własne
      pieniądze może mu ją wydać w dowolnym nakładzie. Ale nikt nie ma prawa na
      podstawie nienaukowych bzdur firmować jakiemuś matołowi ukończenia studiów
      wyższych i uzyskania tytułu zawodowego mgr
      • idefix3 Re: Ledwo piśmiennym kretynom tytuły magistra to 02.04.09, 19:01
        Cieszę się z tej wypowiedzi. Nic odjąć, nic dodać.
    • hooknose Państwo wielkich afer , 02.04.09, 19:15
      jeszcze większych,hucznie ogłaszanych kontroli.Skutki będą żadne.
      • 3nd Po 68 02.04.09, 19:31
        W 68 winni byli Żydzi . Wyrzucono ich . A kto dzisiaj , cykliści?

        • wet3 Re: 3nd 03.04.09, 20:52
          3nd napisał:

          > W 68 winni byli Żydzi . Wyrzucono ich . A kto dzisiaj , cykliści?

          Cuda prawisz. Nie wiedzialem, ze cos sie zmienilo?!
    • landaverde Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello.. 02.04.09, 19:52
      Kudrycka wykonuje tylko polecenia oficerów prowadzących - chodzi o
      to by obecna ubecja, która wszak przywiodła PO do władzy, mogła
      zajrzeć do źródeł Zyzaka. Dyzma-Bolek musi przecież znaleźć
      swoich 'panów Boczków' i sprawić by już więcej żaden z nich "mordy
      nie darł".

      Nie zdziwiłbym się gdyby wkrótce w Popowie, Łochociniu czy innym
      Dobrzyniu zdarzyła się seria "nieszczęśliwych wypadków".
      • wet3 Re: landaverde 03.04.09, 20:49
        Masz racje. Dkoro "wymiatali" juz przedtem to moga to samo powtorzyc
        teraz. Ja tez bym sie nie dziwil! Pozdrawiam.
    • angrusz1 Komuś odbija 02.04.09, 22:32
      ale rzeczywiście dobrze jest sprawdzać jakie są warunki zdawania
      egzaminów na prawie : czy studenci są oddzieleni od siebie tak jak
      na maturze ? Np .
    • nobull Minister nauki Barbara Kudrycka do dymisji! 02.04.09, 23:39
      Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiellońskim

      Minister nauki Barbara Kudrycka do dymisji!

      Że takie ścierwa za czasów PALANTA Tuska zostają ministrami!

      Za taka nielegalna kontrole mini ster powinna stracic prace.

      Tylko NIK na wezwanie prezydenta może zarządać i poprosić prokuraturę o audit
      na Uniwersytecie Jagiellońskim!
    • szatanskipomiot Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello.. 03.04.09, 10:20
      Przepraszam bardzo jaka cenzura, jaki atak na wolnosc
      slowa? Nikt nie odbiera Zyzakowi prawa do napisania i
      wydania ksiazki. Jego sprawa jesli chce byc pozwany do
      sadu za oszczerstwa.
      Minister Kurdycka jedynie kwestionuje tytul magisterski
      przyznany temu panu. Kontrola ma stwierdzic czy jego
      praca spelniala wymogi pracy magisterskiej, a jesli nie
      to tytul magistra powinien zostac mu odebrany.

      A z pana Zyzaka to zaden naukowiec bo prawdziwy
      naukowiec nie publikuje niezweryfikowanych plotek.

      No i smiesza mnie wypowiedzi anwad i junkra itp. ktorzy
      bronia Zyzaka bo tyle stron napisal, tak sie napracowal
      biedaczysko. Liczy sie jakosc a nie ilosc. To tak jak
      matka mojego sasiada, narzekajaca na nauczycielke bo
      synek dostal dwoje z klasowki "a przeciez 6 stron
      napisal". Co z tego skoro same bzdety?

      • wet3 Re: szatanskipomiot 03.04.09, 20:45
        szatanskipomiot napisała:

        > Przepraszam bardzo jaka cenzura, jaki atak na wolnosc
        > slowa? Nikt nie odbiera Zyzakowi prawa do napisania i
        > wydania ksiazki. Jego sprawa jesli chce byc pozwany do
        > sadu za oszczerstwa ...
        > A z pana Zyzaka to zaden naukowiec bo prawdziwy
        > naukowiec nie publikuje niezweryfikowanych plotek.
        >
        > No i smiesza mnie wypowiedzi anwad i junkra itp. ktorzy
        > bronia Zyzaka bo tyle stron napisal, tak sie napracowal
        > biedaczysko. Liczy sie jakosc a nie ilosc. To tak jak
        > matka mojego sasiada, narzekajaca na nauczycielke bo
        > synek dostal dwoje z klasowki "a przeciez 6 stron
        > napisal". Co z tego skoro same bzdety?

        Moze i jestes "szatanskimpomiotem"? Dla mnie jestes przede wszystkim
        szatanska idiotka i bufonem pierwszej klasy.
        • szatanskipomiot Re: szatanskipomiot 03.04.09, 22:02
          Ojej chyba sobie zaplacze w kaciku;p
          • wet3 Re: szatanskipomiot 03.04.09, 23:10
            szatanskipomiot napisała:

            > Ojej chyba sobie zaplacze w kaciku;p

            Zaplacz, czy tez poplacz sobie ile tylko sie da - bo masz bardzo
            powazny powod do placzu. Poza tym placz to zdrowie! - Bo co
            wyplaczesz, tego wysikac nie muszisz!!!
    • bydlo_prof_wb Coś mie się wydaje że szczęki... 03.04.09, 21:55
      komisji Kudryckiej opadną aż na biodra po zapoznaniu się z publikacją Zyzaka o
      Wałęsie (600 stron). Sama bibliografia zajmuje 16 stron. Dobrze byłoby ją
      porównać z pracą magisterską histeryka Tuska i stawiam dolara przeciw dwóm
      żołędziom że z tego porównania praca Tuska zwycięsko by nie wyszła. Pora aby
      krytykanci którzy nie widzieli publikacji nawet na oczy wytrzeźwieli a w
      ministerstwie przejrzeli na oczy i poszli po rozum do głowy, bo nazbyt często
      im go brakuje. Miejmy nadzieję że nie schowają po wizycie na UJ głowy do
      piasku podobnie jak po wizycie w WSKSiM.
      __________

      U nas polityka [...] polega na tym, jakby tu najkorzystniej zdradzić własny
      naród i sprzedać własne państwo. Najkorzystniej, tzn. również w aureoli
      żarliwego patriotyzmu, która ma olśnić, a właściwie oślepić wyborców. [...]
      Miejsce wpływowych mężów stanu z Samoobrony zajął poseł Palikot, który próbuje
      udowodnić że w chamstwie nikt mu nie dorówna. Udało mu się przelicytować nawet
      pana marszałka S. Niesiołowskiego człowieka o zszarpanych nerwach który
      odgrywa rolę chłopaka do pyskowania.
      [red. S. Michalkiewicz]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka