goldblumm Ustawa o ochronie imienia LECHA WAŁĘSY 02.04.09, 17:05 Ustawa o ochronie imienia LECHA WAŁĘSY , przywodcy Solidarności: Art. 1. Pamiec czynu i zaslugi LECHA WAŁĘSY- Wskrzesiciela Niepodleglosci Ojczyzny i Wychowawcy Narodu - po wsze czasy nalezy do skarbnicy ducha narodowego i pozostaje pod szczegolna ochrona prawa. Art. 2. Kto uwlacza imieniu LECHA WAŁĘSY podlega karze wiezienia do lat 5 Odpowiedz Link Zgłoś
idefix3 Ustawa o ochronie imienia LECHA WAŁĘSY-popieram 02.04.09, 17:10 Popieram! I to poważnie. Aż mi wystyd, gdy sobie pomyślę ilu naśladowców pójdzie drogą Zyzaka, przecież to tak łatwo zostać "słanym". Odpowiedz Link Zgłoś
13ronin Re: Ustawa o ochronie imienia Lecha Wałęsy-popier 02.04.09, 17:42 idefix3 napisał: > Popieram! I to poważnie. Aż mi wystyd, gdy sobie pomyślę ilu > naśladowców pójdzie drogą Zyzaka, przecież to tak łatwo > zostać "słanym". Spokojnie o Tobie nikt nie napisze Pracy Magisterskiej. Chyba, że skakałeś przez płot po wódę i kolaborowałeś z SB razem z Bolkiem?! Odpowiedz Link Zgłoś
13ronin Re: Ustawa o ochronie imienia Lecha Wałęsy 02.04.09, 17:38 goldblumm napisał: > Ustawa o ochronie imienia LECHA WAŁĘSY , przywodcy Solidarności: > > Art. 1. Pamiec czynu i zaslugi LECHA WAŁĘSY- Wskrzesiciela Niepodleglosci Ojczy > zny i Wychowawcy Narodu - po wsze czasy nalezy do skarbnicy ducha narodowego i > pozostaje pod szczegolna ochrona prawa. > > Art. 2. Kto uwlacza imieniu LECHA WAŁĘSY podlega karze wiezienia do lat 5 I konfiskacie majątku na rzecz Instytutu-Prostytutu Lecha Wałęsy. Odpowiedz Link Zgłoś
respiral Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello.. 02.04.09, 17:08 Prezes ma dziś kiepski dzień. Pomada z pyska już mu całkiem spłynęła, 7 milionów poszło do szamba... A skoro się tak pieni, tyo jest jednoznaczne, że to on za wszystkim stoi. Chyba już nikt (normalny) nie ma wątpliwości. Doktorat to niech sobie Zyzak robi u Rydzyka. Tys piknie. Odpowiedz Link Zgłoś
mk02 Re: PO zaczyna pokazywac swoja prawdziwa gebe 02.04.09, 17:24 jak ktos nie z nami to mu magisterke zlustrujemy. brawo Kudrycka ! nastepny krok to cofniecie tytulów naukowych np. prof. Roszkowskiemu ? Odpowiedz Link Zgłoś
13ronin Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello.. 02.04.09, 17:34 Wspaniały, "wolny", "demokratyczny kraj"! A co to Bolek Wałęsa to nietykalne gó*wno? Radziecki ambasador? Ta nadęta kukła to jakaś nowa świętość? Był współpracującym ścierwojadem? - był. To o co do kur*wy nędzy chodzi? Bo zagroził, że wyjedzie z kraju? - niech wypierdziela. Czeka na niego w Wenezueli Hugo Chawez. Odpowiedz Link Zgłoś
ichmordy Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello... 02.04.09, 17:39 Inkwizycja PO wkroczyla do akcji , będą jeden UJ sprawdzać. A powinni od 6 latków zacząć czy dobrze wprowadzili system nauki. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan A kto skontroluje Walese? 02.04.09, 17:42 Skad Walesa wzial te miliony? Za co ten facet bez matury, co nosil w stoczni im. Lenina torbe z narzedziami za elektrykiem, postawil sobie luksusuowa wrecz chalupe w ekskluzywnej dzielnicy Gdanska? I czy aby na pewno Lech Walesa placil w odpowiedniej wysokosci podatki od swych wielomilionowych dochodow? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Wałęsę skontrolował sąd lustracyjny 02.04.09, 18:13 więc wszyscy co go teraz pomawiają to są zwykłe smieci Odpowiedz Link Zgłoś
13ronin Re: Wałęsę skontrolował sąd lustracyjny 02.04.09, 18:17 pakulec napisał: > więc wszyscy co go teraz pomawiają to są zwykłe smieci Hamuj maleńki, hamuj z tymi śmieciami(!), ogonku Bolka Wałęsy. Bo sam jesteś "cudem wyłaniającym się ze szczyn" Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec ojej smieciu się obraził? 02.04.09, 18:22 muszę cię zmartwić twoje miejsce jest już na śmietniku razem z resztą Pisdzielców ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Totalitaryzm i totalniacy w natarciu... 02.04.09, 17:46 Czasy PRL-u i jego obyczaje jak Lenin, ciągle żywe nie tylko w pamięci ale i w praktyce. Kneblować usta naukowcom, niepoprawnych politycznie relegować z uczelni, o "świętych" dopuszczać tylko opracowania hagiograficzne, poszukiwania prawdy ograniczyć i ocenzurować, zastraszać, nasyłać komisje i naloty fiskusa, niepokornym odebrać finansowanie. Wszyscy mają być za i podskakiwać z radości, bo jak nie to... P.S. A jak tam wyniki kontroli w WSKSiM w Toruniu pani minister. Jakoś media nie doniosły, z braku czasu czy też inne jakieś przeszkody? Radzi byśmy byli poznać te "nadużycia" tak gromko zapowiadane a i na forum obszczekane przez dyżurne pieski. __________ Uszczelnianie machiny propagandowej, aby do opinii publicznej nie przedostały się żadne informacje sprzeczne z celami propagandowej kampanii. Przerabialiśmy to już podczas referendum nt. wejścia do UE czy też nt. ratyfikacji traktatu Lizbońskiego. Wszyscy mają być „za” i podskakiwać z radości. [red. S. Michalkiewicz] Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec pan Bartoszewski znakomicie cię podsumował 02.04.09, 18:29 nick pasuje jak ulał Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb I ja mam swe zdanie o nim... 02.04.09, 18:54 ale staram się go nie nagłaśniać nadmiernie i nachalnie. Pewnie przez szacunek dla jego siwych(?) włosów(!) i bardzo dawnych zasług... J.R. N o w a k: "O Bartoszewskim bez mitów". Warszawa 2007. Przyjemnej lektury... Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec twoje ( znaczy JRnowaka) zdanie się nie liczy 02.04.09, 19:00 wiesz, trudno komuś zaimponować takim autorytetem jak nowak - były działacz PRONU i komunistyczny pieszczoch. tacy jak nowak to w tym samym worku co zygzak siedzą Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Gimnazjum ukończone czy w trakcie? 02.04.09, 19:04 bo mam wątpliwości... Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec muszę cie ucieszyć 02.04.09, 19:11 nie ukończyłem gimnazjum ale też musze cię zmartwić - w czasie gdy ja się uczyłem o gimnazjach nikt nie słyszał - wyobraź sobie że kiedyś były takie czasy - jak widze nie tylko polski jest ci obcy - najnowsza historia także - ale z drugiej strony jak na wyznawce nowaka to i tak dobrze ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Tak, no to nawet widać... 02.04.09, 19:22 musiało być to okropnie dawno temu. Jakoś chyba jeszcze pod zaborami albo i jeszcze dawniej. Tym bardziej pora więc te braki uzupełnić pakulec. Będę Ci o tym przypominać systematycznie. Nazwiska proponuję jednak pisać z dużej litery, bo wezmą Cię za wtórnego analfabetę jak Wałęsę. Czuwaj! Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec JRnowaka będę pisał z litery małej 02.04.09, 19:30 tego zygzaka też - jakoś nie widze powodu by marnować shift dla tych miernot. Dla nich wystarczy shit Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Rozumiem że ten "shit"... 02.04.09, 19:56 to nawiązanie do wulgaryzmów pana prezydenta. Ostatnio usłyszeliśmy "gó...żercy" którym ochrzcił badaczy jego przeszłości. Bardzo to nawet pomysłowe. Szkoda tylko że nawołujesz do łamania zasad ortografii języka polskiego. W szkole nie uczyli, jakieś kompleksy czy co? Lenin to jest u Ciebie z małej czy dużej litery? No a Stalin, czy inni tacy "zasłużeni" jak Michnik, Wolińska. Jakieś reguły poza agresją i żywiołem tym chyba rządzą? Bardzo tego jestem ciekaw. Kiedyś była propozycja aby "Hitler" pisać z małej litery, ale się nie przyjęło i słusznie. Jest Stalin, jest Lenin, jest i Nowak, tym bardziej że może być "Jeziorański". Rozumiem że Ci dopiekł do żywego (J.R. oczywiście), no ale prawda na ogół boli. Niektórzy nawet mówią że "nic tak nie boli jak prawda". Przerabiamy to co dzień. Ale też tylko ona nas wyzwoli. Głowa do góry dobry człowieku. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec nie przeceniaj JRnowaka 02.04.09, 20:04 czym ten komuszy aparatczyk miałby mi dopiec? bez przesady, nie lubie tego smiecia, ale aby od razu z tego powodu go nobilitować? mam nadzieję że twoje pytania są retoryczne i nie uważasz mnie za swój autorytet w dziedzinie ortografii. Powiem szczerze, źle bym się czuł w towarzystwie nowaka. Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Możec trochę więcej kultury dobry człowieku... 02.04.09, 20:16 mógłbyś z siebie wykrzesać i nie używać określenia człowieka "śmieć", w końcu Bożego stworzenia, za kogo tam byś go nawet w swoim fałszywym i subiektywnym osądzie nie miał. Czyżbyś rzeczywiście przystał do faszystów, bo oni mieli ludzi za śmieci i tak ich traktowali. Podciągnij się więc nieco. Dasz rady. Nawet będąc bez gimnazjum... Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec nie jestem dobrym człowiekiem 02.04.09, 20:30 i nie widze powodu by nie nazywać smieci po imieniu Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Tak myślałem, prostak jednak i ordynus. 02.04.09, 22:57 Myślę że i z podstawówką były pewne problemy. Żegnam tymczasem. RLCF Odpowiedz Link Zgłoś
13ronin Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello.. 02.04.09, 17:49 A może ktoś napisze Pracę Magisterską na temat dziadka w Wermahcie? O to ci chodzi Donekkondomek? Odpieprz się od UJ i wycofaj te swoje kundle od nadzwyczajnych kontroli. Znów zacząłeś coś mówić i jak zwykle nie powiesz o czym chciałeś mówić. Powiem na zakończenie, że zupełnie Zpalikociałeś! Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec miło czytać jak się pisdziece boją 02.04.09, 18:12 bez tytułu mgr, Zygzak dostanie jakieś stanowisko adekwtne do swoich mozliwości - może magazyniera albo sprzatacza Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 UJ wstydzi się za Zyzaka 02.04.09, 17:56 nie przyjęli go na studia doktoranckie, teraz żałują ,ża na magisterskie przyjęli tego paszkwilanta , który sklecił na kolanie magisterkę z donosów i urojeń Odpowiedz Link Zgłoś
13ronin Re: UJ wstydzi się za Zyzaka 02.04.09, 18:01 beatrix13 napisała: > nie przyjęli go na studia doktoranckie, teraz żałują ,ża na > magisterskie przyjęli tego paszkwilanta , który sklecił na kolanie > magisterkę z donosów i urojeń > > Idź i utul Bolka, bo cierpi strasznie w tym kraju dla którego tyle wyskakał się przez bramę stoczni z meldunkami do SB. I przestań pisać te paszkwile, donosy i urojenia. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec TWBolek - Kaczyński zatroszczy się o Zygzaka 02.04.09, 18:10 myslę że specjalnie kupi dla niego jakąś kserokopiarkę Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec po co zygzakowi tytuł? 02.04.09, 18:07 do obsługi xero wystarczy krótki kurs obsługi, a bardziej skaplikowanych urządzeń i tak nie obsłuży bo to przerasta jego zdolności Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: po co zygzakowi tytuł? 02.04.09, 18:22 dokładnie ten gamoń co najwyżej kwalifikacje do pisania ulotek wyborczych pisdzielcom ma i powielania ich na ksero w IPN Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Zygzaka podszkoli Ziobro 02.04.09, 18:28 nauczy go obsługi dyktafonu i będzie chłopina nagrywał i donosił swojemu panu. W nagrodę Zero da mu pobawić się swoim gwoździem Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Brawo Tuskoszenko ! 02.04.09, 18:13 Miała być Irlandia a jest Białoruś. Tuskoszenko ma jeszcze parę rzeczy do skopiowania od kolegi zza wschodniej granicy PS (zresztą w Irlandi tez kiepsko :-) Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec wreszcie trzeba uprzątnąć ten Pisowski chlew 02.04.09, 18:14 ci wszyscy pseudonaukowcy- paszkwilanci niech idą na bruk ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
13ronin Re: wreszcie trzeba uprzątnąć ten Pisowski chlew 02.04.09, 18:19 pakulec napisał: > ci wszyscy pseudonaukowcy- paszkwilanci niech idą na bruk ;-) A jeszcze lepiej gdyby dołączyli do ciebie do rynsztoka. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec pogróżki elektoratu Pisu ;-))) 02.04.09, 18:25 taki słabo wykształcony ciemniak z jakiegos zadupia jak ty to może się zachwycać Zygzakiem - facetem którego szczytem mozliwości jest obsługa Xero, ale wiesz dla reszty ludzi to żaden sukces ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Re: pogróżki elektoratu Pisu ;-))) 02.04.09, 18:38 pakulec napisał: > taki słabo wykształcony ciemniak z jakiegos zadupia jak ty to może > się zachwycać Zygzakiem - facetem którego szczytem mozliwości jest > obsługa Xero, ale wiesz dla reszty ludzi to żaden sukces ;-) Zdaje się, ze twoi idole nawet mu już tego xero nie pozwolą obsługiwać. Łatwo ci tak się podśmiewać, jak jesteś dobrze wykształcony (nie tam jakiś lewy UJ) i nie pochodzisz z takiego zadupia jak Kraków (nich zgadnę - Piła czy Włocławek?) i do tego masz dobrą funkcję w młodzieżówce PO Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec jako prorok kariery nie zrobisz 02.04.09, 18:42 nic nie trafiłes - co do Krakowa to tu liczy się tylko to co w obrębie plantów - reszta przyjechała z Kalwarii, Słomnik i Miechowa, więc raczej mi nie zaimponujesz ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Re: jako prorok kariery nie zrobisz 02.04.09, 18:50 pakulec napisał: > nic nie trafiłes dziwne, taką małomiasteczkową kulturę prezentujesz, sorry, zmyliły mnie twoje wypowiedzi, a więc palant z krakowa? Odpowiedz Link Zgłoś
13ronin Re: jako prorok kariery nie zrobisz 02.04.09, 18:52 hurdy-gurdy napisał: > pakulec napisał: > > nic nie trafiłes > dziwne, taką małomiasteczkową kulturę prezentujesz, sorry, zmyliły mnie twoje > wypowiedzi, a więc palant z krakowa? Jak z Krakowa to Buc !!! Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec hehehe spokojnie chłopaki ;-))) 02.04.09, 18:58 nie bądźcie naiwni - oczywiście że większośc Krakowiaków to buce i palanty - wystarczy pooglądać Rokitę, Zero, Wassermana czy nawet tego młodego - zygzaka nie mówiąc juz o Kurtyce ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Pewny człowiek? 02.04.09, 19:01 Może spróbuj słowa "pewien". Będzie lepiej panie intelektualisto. Reszta świetna i bardzo przekonująca... Zapisuję się na systematyczne studiowanie tych złotych myśli w tym semestrze... Pozdrawiam __________ Polskie społeczeństwo jest od lat bombardowane konglomeratem półprawd i bezczelnych kłamstw. Dobre zmieszane ze złem, uczciwość z nieuczciwością i cwaniactwem. Dlatego normalny i uczciwy człowiek zagoniony troskami dnia codziennego nie jest w stanie samodzielnie w tym się odnaleźć i pozbierać. [prof. R. Kozłowski] Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec polska mowa trudna mowa? 02.04.09, 19:08 "pewny" to pewny - taki którego znam i któremu wierzę w przeciwieństwie do "pewien" czyli każdy, jakiś nieokreślony. bydlaku czy na lekcajch polskiego byłeś chory? Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Być może znaczenie słowa nawet rozumiesz, ale... 03.04.09, 21:38 jego użycie w tym kontekście wskazuje że z tym gimnazjum to było u Ciebie bardzo kiepsko. Najwyżej pierwsza klasa gimnazjum, a i to niepewne. Mówiąc krótko kompromitujesz się... Odpowiedz Link Zgłoś
13ronin Autor:po_strach 02.04.09, 18:37 Walesa: 1.Czy pamietasz ,jak w styczniu 1971 r. przyznales ,ze na zadanie SB dokonywales identyfikacji uczestnikow zajsc grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz mozesz podac powody tych dzialan? 2.Dlaczego oklamales wszystkicj mowiac o przeskoczeniu plotu,podczas gdy na strajk 14.08.1980 r. zostales dowieziony motorowka z Dowodztwa Marynarki Wojennej z Gdyni? 3.Jak godziles swoja katolicka moralnosc z glosnymi przygodami,o ktore zona robila Ci publiczne awantury w 1980r.? 4. 9 grudnia 1980 r. przyznano "Solidarnosci" pierwsza nagrode-30tys. USD. Co z tymi pieniedzmi? 5.Co zrobiles z 60tys. USD nagrody szwedzkiej prasy,ktora miales przekazac na Panorame Raclawicka,lecz nigdy nie przekazales? 6.Czy mieszkanie przy ul. Polanki 52 kupiles,czy otrzymales w darze i od kogo? 7.W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoja pierwsza kampanie wyborcza? 8.Czy uwazasz za wlasciwe,ze glowa panstwa lokuje pieniadze w bankach zagranicznych,wbrew polskiemu prawu? 9.Czy w 1981 r. byles informowany przez Prezydium MKZ,ze M. Wachowski jest kapitanem? 10.Czy Wachowski posiada Twoje zdjecia za wspolnych orgii i dlatego nie zareagowales na jego poczynania? 11.Czy SB szantazowala Cie ujawnieniem wszczetych postepowan karnych o kradzieze przed sadem dla nieletnich i sadem rejonowym,wymuszajac pelna wspolprace? 12.Za jakie zaslugi w obozie w Arlamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5- tygodniowy pobyt z cala rodzina,gdy innym odmawiano zwyklych widzen? 13.Czy pamietasz swoja wypowiedz na Kongresie w USA "lokujcie swoje kapitaly w Polsce,bo na nedzy i glupocie mozna najlepiej zarobic",czy nadal tak sadzisz? 14.Z jakiej obietnicy wyborczej sie wywiazales? 15.Czy teraz potrafisz odpowiedziec na pytanie Andrzeja Gwiazdy z 1 zjazdu "Solidarnosci",jak wyglada dogadanie sie Polaka z Polakiem ,gdy jeden jest zdrajaca? 16.Kiedy spelnisz publiczna obietnice rozliczenia sie z majatku i wskazesz jego prawdziwe zdrodla,bo Twoje ksiazki przyniosly straty? Podobnie z obietnica wyjasnienia stosunkow z SB? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec co to, kącik pisdzelskiej poezji?? 02.04.09, 18:44 może zadzwoń do Rydzyka i zadeklamuj - zrobisz chłopie zawrotna karierę, a pod kościołem mohery będą ci rzucać staniki ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
13ronin Tak, tak pakulec... 02.04.09, 18:50 masz jak zwykle rację i jako dyżurny aparatczyk POpaprańców sprawujesz się dobrze. Twój pan da ci kość do ogryzienia, a na razie waruj. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec co to, już nie bronisz zygzaka? 02.04.09, 19:03 esemes z centrali nie przyszedł i brakło ci konceptu? postaraj się trochę - napisz może że zygzak był na poziomie Xero ale to było Xero dwustronne albo kolorowe ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
politologist Ledwo piśmiennym kretynom tytuły magistra to może 02.04.09, 18:55 przyznawać Prywatna Wyższa Szkoła w Półtusku, a nie Alma Mater Jagiellonica, bo to wstyd i dla miasta i dla uczelni! Każdy idiota ma prawo napisać dowolną głupotę, a inny idiota za własne pieniądze może mu ją wydać w dowolnym nakładzie. Ale nikt nie ma prawa na podstawie nienaukowych bzdur firmować jakiemuś matołowi ukończenia studiów wyższych i uzyskania tytułu zawodowego mgr Odpowiedz Link Zgłoś
idefix3 Re: Ledwo piśmiennym kretynom tytuły magistra to 02.04.09, 19:01 Cieszę się z tej wypowiedzi. Nic odjąć, nic dodać. Odpowiedz Link Zgłoś
hooknose Państwo wielkich afer , 02.04.09, 19:15 jeszcze większych,hucznie ogłaszanych kontroli.Skutki będą żadne. Odpowiedz Link Zgłoś
3nd Po 68 02.04.09, 19:31 W 68 winni byli Żydzi . Wyrzucono ich . A kto dzisiaj , cykliści? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: 3nd 03.04.09, 20:52 3nd napisał: > W 68 winni byli Żydzi . Wyrzucono ich . A kto dzisiaj , cykliści? Cuda prawisz. Nie wiedzialem, ze cos sie zmienilo?! Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello.. 02.04.09, 19:52 Kudrycka wykonuje tylko polecenia oficerów prowadzących - chodzi o to by obecna ubecja, która wszak przywiodła PO do władzy, mogła zajrzeć do źródeł Zyzaka. Dyzma-Bolek musi przecież znaleźć swoich 'panów Boczków' i sprawić by już więcej żaden z nich "mordy nie darł". Nie zdziwiłbym się gdyby wkrótce w Popowie, Łochociniu czy innym Dobrzyniu zdarzyła się seria "nieszczęśliwych wypadków". Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: landaverde 03.04.09, 20:49 Masz racje. Dkoro "wymiatali" juz przedtem to moga to samo powtorzyc teraz. Ja tez bym sie nie dziwil! Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 Komuś odbija 02.04.09, 22:32 ale rzeczywiście dobrze jest sprawdzać jakie są warunki zdawania egzaminów na prawie : czy studenci są oddzieleni od siebie tak jak na maturze ? Np . Odpowiedz Link Zgłoś
nobull Minister nauki Barbara Kudrycka do dymisji! 02.04.09, 23:39 Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiellońskim Minister nauki Barbara Kudrycka do dymisji! Że takie ścierwa za czasów PALANTA Tuska zostają ministrami! Za taka nielegalna kontrole mini ster powinna stracic prace. Tylko NIK na wezwanie prezydenta może zarządać i poprosić prokuraturę o audit na Uniwersytecie Jagiellońskim! Odpowiedz Link Zgłoś
szatanskipomiot Nadzwyczajna kontrola na Uniwersytecie Jagiello.. 03.04.09, 10:20 Przepraszam bardzo jaka cenzura, jaki atak na wolnosc slowa? Nikt nie odbiera Zyzakowi prawa do napisania i wydania ksiazki. Jego sprawa jesli chce byc pozwany do sadu za oszczerstwa. Minister Kurdycka jedynie kwestionuje tytul magisterski przyznany temu panu. Kontrola ma stwierdzic czy jego praca spelniala wymogi pracy magisterskiej, a jesli nie to tytul magistra powinien zostac mu odebrany. A z pana Zyzaka to zaden naukowiec bo prawdziwy naukowiec nie publikuje niezweryfikowanych plotek. No i smiesza mnie wypowiedzi anwad i junkra itp. ktorzy bronia Zyzaka bo tyle stron napisal, tak sie napracowal biedaczysko. Liczy sie jakosc a nie ilosc. To tak jak matka mojego sasiada, narzekajaca na nauczycielke bo synek dostal dwoje z klasowki "a przeciez 6 stron napisal". Co z tego skoro same bzdety? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: szatanskipomiot 03.04.09, 20:45 szatanskipomiot napisała: > Przepraszam bardzo jaka cenzura, jaki atak na wolnosc > slowa? Nikt nie odbiera Zyzakowi prawa do napisania i > wydania ksiazki. Jego sprawa jesli chce byc pozwany do > sadu za oszczerstwa ... > A z pana Zyzaka to zaden naukowiec bo prawdziwy > naukowiec nie publikuje niezweryfikowanych plotek. > > No i smiesza mnie wypowiedzi anwad i junkra itp. ktorzy > bronia Zyzaka bo tyle stron napisal, tak sie napracowal > biedaczysko. Liczy sie jakosc a nie ilosc. To tak jak > matka mojego sasiada, narzekajaca na nauczycielke bo > synek dostal dwoje z klasowki "a przeciez 6 stron > napisal". Co z tego skoro same bzdety? Moze i jestes "szatanskimpomiotem"? Dla mnie jestes przede wszystkim szatanska idiotka i bufonem pierwszej klasy. Odpowiedz Link Zgłoś
szatanskipomiot Re: szatanskipomiot 03.04.09, 22:02 Ojej chyba sobie zaplacze w kaciku;p Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: szatanskipomiot 03.04.09, 23:10 szatanskipomiot napisała: > Ojej chyba sobie zaplacze w kaciku;p Zaplacz, czy tez poplacz sobie ile tylko sie da - bo masz bardzo powazny powod do placzu. Poza tym placz to zdrowie! - Bo co wyplaczesz, tego wysikac nie muszisz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Coś mie się wydaje że szczęki... 03.04.09, 21:55 komisji Kudryckiej opadną aż na biodra po zapoznaniu się z publikacją Zyzaka o Wałęsie (600 stron). Sama bibliografia zajmuje 16 stron. Dobrze byłoby ją porównać z pracą magisterską histeryka Tuska i stawiam dolara przeciw dwóm żołędziom że z tego porównania praca Tuska zwycięsko by nie wyszła. Pora aby krytykanci którzy nie widzieli publikacji nawet na oczy wytrzeźwieli a w ministerstwie przejrzeli na oczy i poszli po rozum do głowy, bo nazbyt często im go brakuje. Miejmy nadzieję że nie schowają po wizycie na UJ głowy do piasku podobnie jak po wizycie w WSKSiM. __________ U nas polityka [...] polega na tym, jakby tu najkorzystniej zdradzić własny naród i sprzedać własne państwo. Najkorzystniej, tzn. również w aureoli żarliwego patriotyzmu, która ma olśnić, a właściwie oślepić wyborców. [...] Miejsce wpływowych mężów stanu z Samoobrony zajął poseł Palikot, który próbuje udowodnić że w chamstwie nikt mu nie dorówna. Udało mu się przelicytować nawet pana marszałka S. Niesiołowskiego człowieka o zszarpanych nerwach który odgrywa rolę chłopaka do pyskowania. [red. S. Michalkiewicz] Odpowiedz Link Zgłoś