Dodaj do ulubionych

Były senator PO startuje z listy Libertas do PE

29.04.09, 13:59
temu panu coś się z głową porobiło, a może to świnska grypa go zaatakowała?
Obserwuj wątek
    • junkier Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-libera 29.04.09, 14:00
      Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-liberaly jak PO.

      Decyzja sen. Zaremby jest ze wszech miar godna uznania.
      • wan20_3 Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:09
        junkrze szanowny! Tak nawołujesz (zasłaniając sie tym żałosnym
        dziadygą Benderem) do polskojęzycznej prasy i popierasz
        obcojęzyczną partię jakiegoś irlandskiego spryciarza. Żeby to
        Kulczyk czy Krauze zakładali partię, rozumiem nasi milionerzy ale
        jakiś z Irlandii?
        • junkier Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:14
          Posłuchaj sobie, prof. Ryszard Bender to senator RP i wielki
          patriota, nie okazując mu należytego szacunku sam narażasz się na
          ujmę kompromitacji. To po pierwsze.

          Po drugie, p. Ganley to nie jest jakiś "cwaniak", ale irlandzki
          patriota ktory nie chce żeby realną władzę nad jego krajem objęła,
          dzięki Traktatowi Lizbońskiemu, międzynarodówka cwaniaków i
          brutalnych uzurpatorów ze złodziejskiej Eurobiurokracji –
          eurokołchozu.

          I my w Polsce również podzielamy stanowisko p. Ganleya – TAK dla
          Europy Ojczyzn, NIE dla Eurokołchozu.

          Dowodzą tego wyniki badania zleconego przez "Rzeczpospolitą", prawie
          1/3 Polaków chce wręcz żeby UE była jedynie strefą wolnego handlu i
          niczym więcej! Likwidacji państw narodowych chce jedynie jakieś 15%
          renegatów, sądzę że tyle może wynieść maxi elektorat
          polskojęzycznych gazetek lewicowo-łżeliberalnych.
          blog.rp.pl/gabryel/2009/04/28/porazka-naiwnych-euroentuzjastow/
          • belotto Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:25
            junkier, bardziej trafiałbyś do ludzi, gdybyś stonował język. Nawet jeśli Twój
            punkt widzenia ma duży sens, to osłabiasz go przez wmieszanie w swoje wypowiedzi
            elementów populistycznych, a szkoda.
            Pozdrawiam
            • junkier Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:44
              Masz racje, czasem warto nieco stonowac przekaz jednak w ferworze
              dyskusji nie zawsze jest to łatwe.
          • shithead Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:28
            To tylko swiadczy o tym, ze polscy "politycy" to w 90% skur...wiale
            politykierskie waly bez pogladow, ktore dadza dupy kazdemu byle tylko utrzymac
            sie u koryta za pieniadze podatnikow.
            • maaac Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:31
              Dlaczego "polscy politycy", a nie tylko ten pan? Co wszyscy się
              przeniesli do partii o wprost przeciwnych poglądach niż te w których
              byli do tej pory?
              • canisparvus Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 17:00
                Libertas ma akurat niewielkie szanse na wywalczenie mandatów do
                Parlamentu Europejskiego. Decyzja pana Zaremby o kandydowaniu z jej
                ramienia nie wydaje się więc interesowna.

                Wygląda na to, że decyzja "tego pana" o wystąpieniu z PO dojrzewała
                dość długo i jest uzasadniona jego poglądami, ktore rozmijają się z
                pogladami grupy sterującej PO.
                • maaac Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 17:49
                  canisparvus napisał:

                  > Libertas ma akurat niewielkie szanse na wywalczenie mandatów do
                  > Parlamentu Europejskiego. Decyzja pana Zaremby o kandydowaniu z
                  > jej ramienia nie wydaje się więc interesowna.
                  Jaka więc była? Czym się kierował decydujac się na taki krok?

                  > Wygląda na to, że decyzja "tego pana" o wystąpieniu z PO
                  > dojrzewała dość długo i jest uzasadniona jego poglądami, ktore
                  > rozmijają się z pogladami grupy sterującej PO.
                  To się nazywa zarząd partii. Ale tak to mozliwe. Szkoda tylko że
                  nie podjał tej decyzji w bardziej sprzyjającym momencie oceniania
                  jego czynu jako czysto ideologicznego.
          • czarek1 Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 17:24
            Bender jest skompromitowanym antysemita i zadnym "autorytetem"
      • nikodem_73 Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:15
        Tia. W Polsce "Libertas" jest równie liberalny jak PO (co widać po "ojcach
        założycielach"). :>
        • junkier Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:18
          Libertas chce Europy Ojczyzn i prawdziwej gospodarki wolnorynkowej a
          nie centralizmu socjalistycznego sterowanego przez tluste tylki
          urzedasow z Brukseli.
          • maaac Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:25
            I w ramach tej "prawdziwej gospodarki wolnorynkowej" walczył Pan
            Zaremba o "kolesiowski" interwencjonizm państwowy w przemysł
            stoczniowy?
            Junkier - nie rżnij głupa. Uszanuje poglądy liberalne i lewicowe,
            prawicowe i konserwatywne. Mogę się z nimi nie zgadzać ale uszanuję.
            Możemy wtedy dyskutować jakie rozwiązania dla państwa będa najlepsze.
            Kłamców jednak nie szanuje. Jak ktoś jest liberałem to bedzie się
            brzydził interwencjonizmem państwowym dla przemysłu. Jak ktos jest
            narodowcem nie weźmie ani grosza od obcego. Jak ktos jednak
            deklaruje się liberałem i chce za państwowe pieniądze, albo
            specjalnym prawem chronić jakąś gałąź przemysłu, albo jako
            narodowiec bierze kasę od obcych, to jest tylko kłamca i szmata.
          • incipit Razem z kwakaczem przeniosłeś się już po euro Ganl 29.04.09, 14:27
            Razem z kwakaczem przeniosłeś się już po euro Ganleya ?
            Sprzedawczyk, sprzedawczyk.....
          • ducks_arse Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 16:39
            junkier napisał:

            > Libertas chce Europy Ojczyzn i prawdziwej gospodarki wolnorynkowej
            a
            > nie centralizmu socjalistycznego sterowanego przez tluste tylki
            > urzedasow z Brukseli.
            >
            Znów Tomczak cytujesz tego UBeckiego bydlaka Banderę?????
      • maria20 Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 16:06
        junkier napisał:

        > Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-liberaly jak PO.
        >
        > Decyzja sen. Zaremby jest ze wszech miar godna uznania.
        Ludzie kto wam takiego kitu nawciskał. Pieniądze z Unii to chcecie
        brać, a jak coś jest nie po waszemu to Unia jest be. Nienormalni
        daję słowo idźcie się przebadać!
        >
      • ducks_arse Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 16:36
        junkier napisał:

        > Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-liberaly jak PO.
        >
        > Decyzja sen. Zaremby jest ze wszech miar godna uznania.
        >
        Ale z ciebie bydle Tomczak.!!! Do sądu posłałeś zaświadczenie o
        chorobie , a tutaj plujesz świńską grypą????
      • yanfhowah Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 17:28
        junkier jedno gowno splywa za drugim do szamba,,,a ty z nimi na
        falach radia maryja,,,,
    • syn_papieza Szkoda goscia... 29.04.09, 14:03
      Karierowicz. W jego postepowaniu nie widac ni grama patriotyzmu czy troski o
      Polske :(
    • wan20_3 Re: Były senator PO startuje z listy Libertas do 29.04.09, 14:04
      A więc o forsę grubaskowi chodzi i to nie dla stoczniowców ale dla
      siebie. Było wiadomo, że niuniek coś kombinuje. Teraz wszystko jasne.
      • obraza.uczuc.religijnych Re: Były senator PO startuje z listy Libertas do 29.04.09, 14:08
        Jemu chodzi o forsę dla stoczniowców w myśl hasła "By żyło się
        lepiej Kolegom-stoczniowcom".
      • canisparvus Re: Były senator PO startuje z listy Libertas do 29.04.09, 17:05
        wan20_3 napisał:

        > A więc o forsę grubaskowi chodzi i to nie dla stoczniowców ale dla
        > siebie. Było wiadomo, że niuniek coś kombinuje. Teraz wszystko
        jasne.

        Czy nie jest przez przypadek tak, że łatwiej się załapać na Brukselę
        z trzeciego miejsca PO niż pierwszego Libertas? Nie sądź ludzi
        według siebie.
    • adkalin Libertas 29.04.09, 14:08
      Libertas to dobre miejsce dla politycznych odpadów z prawicy.
    • monster1972 a jak się zapisywał do PO to nie było kolesiów? 29.04.09, 14:10
      zawsze mnie tacy renegaci bawią:)

      jak to nagle "przejrzeli na oczy"... i zobaczyli jakies wady swojej
      partii:)

      normalnie Jahwe pod postacią krzewu gorejącego im się objawia:) i
      już wiedzą, co bylo źle...


      co za kanał... nawet odejść z klasą nie potrafią



      Polak-ateista
      • maaac Pozazdrościł Czarneckiemu. 29.04.09, 14:29
        Bardziej bezideowego człowieka, który wszędzie gotów się zapisać
        byle by być na fali w polskiej polityce nie znam.
        • a.k.traper dzivk@ tonie zawód lecz charakter 29.04.09, 14:45
          można sie nie zgadzać, można rezygnowac ale powazny i porządny
          człowiek nie pójdzie tam gdzie na niego pluli. Jak mawiało SB nie ma
          opornych tylko kiepskie argumenty, tu za kilka eurosrebrników,
          podobnie jak Czarnecki. Ja w domu bym sie mógł juz nie pokazywać.
      • a.k.traper koninkture wyczuł, cwaniaczek 29.04.09, 15:00
        zawsze to większa kasa w PE, no i będa go pamietać że "bronił"
        stoczni, wątpię czy mu sie przyda, podobni jemu zapisywali się
        do "wronich związków" w stanie wojennym tłumacząc że dziecize
        kolonie, że kontrakt itd. ja pojechałem dopiero po '90 r i mam
        więcej niż oni, no i nie koleguję sie z nimi.
    • boryska1 Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 14:16
      bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę
    • chateau Re: Były senator PO startuje z listy Libertas do 29.04.09, 14:21
      Jedno jest pewne. W Połczynie ma przerąbane :-)
    • blue_city Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 14:24
      Dobrze,ze olał te hieny z PO.
      Miał juz dosc ich oszustw.
      • manasonta Zaręba pokazał swój prawdziwy szczurzy ryjek... 29.04.09, 14:28
        miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6439520,Sprzatanie_psich_kup_to_jak_mycie_zebow.html
        • pw.2221 Re: Zaręba pokazał swój prawdziwy szczurzy ryjek. 29.04.09, 14:52
          Zaręba, to psi syn,jełop...

          manasonta napisała:
          miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6439520,Sprzatanie_psich_kup_to_jak_mycie_zebow.html
    • incipit Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze 29.04.09, 14:25
      Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

      Zaremba sprzedał się bogatemu za irlandzkie euro, dla zachcianki
      Ganleya. Gratuluję irlandzkiego patriotyzmu. Wyborcy ocenią właściwie.
    • bzykzby Brawo senatorze Zaremba idę za Panem. 29.04.09, 14:29
      Bardzo dobrze zrobił ,że opuścił oborę gó..a . Pan senator Krzysztof Zaremba
      sam zbierze więcej głosów na siebie niż PO całe wzięte.Bardzo dobrze się stało
      ,że taki rzetelny i sumienny człowiek powiedział dość
      żółtodziobom Nitrasom i jego klice. Miałem nie iść na wybory ,ale dla tego
      człowieka oprócz ,że sama pójdę to jeszcze namówię mnóstwo swoich znajomych
      koleżanek .
      • lukabravo Re: Brawo senatorze Zaremba idę za Panem. 29.04.09, 14:48
        Tak, tak, ale wyjmij z ust jego przyrodzenie zanim zaczniesz pisać, bo strasznie
        seplenisz i ciężko zrozumieć;)
      • yanfhowah Re: Brawo senatorze Zaremba idę za Panem. 29.04.09, 17:26
        bzykzby napisał Brawo senatorze Zaremba idę za Panem.

        jedno gowno slywa za drugim,,,,,,do szamba....
    • belotto Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 14:31
      Bardzo mnie dziwi tak duża liczba opinii jak:
      "Karierowicz", "Libertas to dobre miejsce dla politycznych odpadów z prawicy.", "co za kanał... nawet odejść z klasą nie potrafią" czy że "się sprzedał".
      Pomijając to, że pan Ganley źle dobiera sobie partnerów w Polsce szukając przyjaznych środowisk w ludziach z LPR i Partii Regionów, to jednak uważam, że ma on wiele racji.
      To nie Ganley czy potencjalny europoseł Zaremba psują demokrację, tylko działania eurokratów powtarzających referenda do skutku. Jedynego słusznego.
    • g.r.a.f.z.e.r.o Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 14:38
      Akurat Libertas oraz Niezależność i Demokracja to jedyne stronnictwa w
      Parlamencie Europejskim które mają demokratyczne spojrzenie na kwestie wspólnoty
      europejskiej.
      Wielka szkoda że w Polsce do Libertasa trafiają same nie bójmy się tego słowa
      "ochłapy". Gdyby znaleźliby się kandydaci nie prezentujący zaawansowanego
      oszołomstwa bądź jedynie szukający szans na ciepłą posadkę EUparlamencie to
      mieliby mój pewny głos.
      A tak w wyborach do euparlamentu oddam głos nieważny.
    • grajag Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 14:41
      Libertas dziwnie kojarzy mi się z "liberum veto". Cóż, historia zna takich
      "patriotów". Widać przez wieki nic nie zmądrzeliśmy"!
    • bratek4 Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 14:42
      Porzygać się można. Zeby chociaż nie powoływał się bez przerwy na
      stocznie, cynik. W jaki sposób taka prymitywna postać została
      senatorem, i to nie jakiejś samoobrony czy ligi, lecz PO?
      • hubba_hubba Re: Były senator PO startuje z listy Libertas do 29.04.09, 18:14
        bratek4 napisał:

        > W jaki sposób taka prymitywna postać została
        > senatorem, i to nie jakiejś samoobrony czy ligi, lecz PO?

        Jego dziadek był pierwszym powojennym prezydentem Szczecina, więc ludzie
        pamiętają "historyczne" nazwisko i głosują. Swoją drogą do dzisiaj trwają spory,
        czy więcej miastu pomógł, czy naszkodził.
        A propos rodziny p. Zaremby, to jego ojciec choruje na schizofrenię... nikomu to
        oczywiście nie uwłacza, ale bywa dziedziczne.
    • o1ga <-=-=-----------------------=- 29.04.09, 14:54
      Ciekawe, czy Libertas więcej ludzi wyciągnie z PiSu, czy z PO - jak mocno
      zamąci na scenie politycznej Polski...
      • jwoj Re: <-=-=-----------------------=- 29.04.09, 15:03
        PiS-aki tuczą się na krzywdzie Albańczyków którym Ganley ukradł 150 mln euro w
        1995 r
    • bereciara Smierdzący zapasiony za diety gbór 29.04.09, 15:01
      Przypadek platformy że trafił się taki intelekt walczący o stocznie.Miał czas i
      co zrobił pusty łeb, nic następnym razem nie wybiorą bo widać po mordzie a fucha
      fajna i kasiora super.
      Jeb przepiszę się do idiotów.
      Baranie tu w Sejmie i Senacie o człowieka się walczy.
      Siedział żarł i pierdział w kanapę senacką.
      Poczekaj jak wybiorą ciebie matole.
    • the.bill1 Brawo panie Zaremba 29.04.09, 15:05
      WIezzrymy, że inni pójdą w pana ślady - mimo fali oszczerst i kłamst rzucanych
      przez michnikowszyzne i inną zgniliznę moralną
      • kania.u WSTYD panie Zaremba ! 29.04.09, 16:56
        do the billa 1 :

        bluzgi za osłona nicka nie świadczą o twojej odwadze tylko o Tobie -
        że jesteś taki jak Twoje bluzgi : prymitywny chojrak

        i nie masz nic poza bluzgami do powiedzenia

        a co do Zaremby- to cóż ... nie ma partii wolnej od nieciekawych
        postaci, które podczepiają się dla kariery lub dla kasy

        żadne nieelitarne ugrupowanie nie jest tu wyjątkiem

        • toberson PO robi wszystko zeby zrujnowac Polske!! 29.04.09, 17:40
    • hi-polit1 " Pecunia non olet" (pieniądz nie śmierdzi)! 29.04.09, 15:09

      Krzysztof Zaremba to niczym szczur z uciekającego okrętu P.O. przed
      jego wyrzuceniem. Łapie się teraz tratwy ratunkowej przed utratą -
      po wyborach - sowitej senatorskiej pensji na zasadzie "pecunia non
      olet". Libertas to nic innego jak próba wejścia tylnimi drzwiami
      obcego kapitału za pośrednictwem skompromitowanych polityków typu
      Bender, Zawisza, itp. spod znaku T...adeusz R...ydzyk WAM. Mam
      nadzieję, że Libertas to tylko efemeryda!
    • the.bill1 PO = Pełniący Obowiązki 29.04.09, 15:10
      PO to po prostu skrót od "Pełniący Obowiązki" oczywiście... by żyło się lepiej
      ... kolegom...
      Żenada.
      • pw.2221 the.debill1. "Pełniący oboiązki" szambowego PIS-SB 29.04.09, 15:12
        miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6439520,Sprzatanie_psich_kup_to_jak_mycie_zebow.html
        • pw.2221 the.debill1."Pełniący obowiązki" szambowego PiS-SB 29.04.09, 15:14
          pw.2221 napisał:
          miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6439520,Sprzatanie_psich_kup_to_jak_mycie_zebow.html
          psia kupa na forum...
    • wojtek2784 Polska jest kolonizowana i pozbawiana suwerenności 29.04.09, 15:11
      Konsekwencją idiotyzmów w wykonaniu wasali z Platformy będzie
      ubezwłasnowolnienie Polski i oddanie jej pod władanie UE , na wzór
      Generalnej Gubernii.
      Taki jest długofalowy plan obecnych kolonizatorów.
      • pw.2221 wojtek2784..berecik za ciasny, główka spuchła? 29.04.09, 15:16
        pl.youtube.com/watch?v=mOu_iNKd9UQ&feature=related
    • pw2221 ale w PO musi być szambo, żeby do Libertas uciekać 29.04.09, 15:25
      ... smród się już powoli na światło dzienne wydostaje a kiedy szambo
      wyleje ???
    • kania.u wstyd dla pamięci jego dziadka 29.04.09, 15:50
      Krzysztof Zaremba mógł z impetem zacząć karierę polityczną tylko
      dlatego , że ludzie zagłosowali na pamięć o jego dziadku - pierwszym
      prezydencie Szczecina

      Jednak dla ludzi , którzy go znają bliżej jak i dla tych , którzy
      śledzą jego poczynania na tej niwie - dziadkowi to on ( nie tylko
      fizycznie0 do pięt nie dorasta

      dziadek się pewnie przewraca w grobie...
    • maria20 Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 16:03
      Jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy się chodzi o pieniądze.
    • jkredman a jak tam koledzy Nitrasa 29.04.09, 16:06
      zostali osądzeni czy też nie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka