kamil.ran 29.04.09, 13:59 temu panu coś się z głową porobiło, a może to świnska grypa go zaatakowała? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
junkier Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-libera 29.04.09, 14:00 Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-liberaly jak PO. Decyzja sen. Zaremby jest ze wszech miar godna uznania. Odpowiedz Link Zgłoś
wan20_3 Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:09 junkrze szanowny! Tak nawołujesz (zasłaniając sie tym żałosnym dziadygą Benderem) do polskojęzycznej prasy i popierasz obcojęzyczną partię jakiegoś irlandskiego spryciarza. Żeby to Kulczyk czy Krauze zakładali partię, rozumiem nasi milionerzy ale jakiś z Irlandii? Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:14 Posłuchaj sobie, prof. Ryszard Bender to senator RP i wielki patriota, nie okazując mu należytego szacunku sam narażasz się na ujmę kompromitacji. To po pierwsze. Po drugie, p. Ganley to nie jest jakiś "cwaniak", ale irlandzki patriota ktory nie chce żeby realną władzę nad jego krajem objęła, dzięki Traktatowi Lizbońskiemu, międzynarodówka cwaniaków i brutalnych uzurpatorów ze złodziejskiej Eurobiurokracji – eurokołchozu. I my w Polsce również podzielamy stanowisko p. Ganleya – TAK dla Europy Ojczyzn, NIE dla Eurokołchozu. Dowodzą tego wyniki badania zleconego przez "Rzeczpospolitą", prawie 1/3 Polaków chce wręcz żeby UE była jedynie strefą wolnego handlu i niczym więcej! Likwidacji państw narodowych chce jedynie jakieś 15% renegatów, sądzę że tyle może wynieść maxi elektorat polskojęzycznych gazetek lewicowo-łżeliberalnych. blog.rp.pl/gabryel/2009/04/28/porazka-naiwnych-euroentuzjastow/ Odpowiedz Link Zgłoś
belotto Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:25 junkier, bardziej trafiałbyś do ludzi, gdybyś stonował język. Nawet jeśli Twój punkt widzenia ma duży sens, to osłabiasz go przez wmieszanie w swoje wypowiedzi elementów populistycznych, a szkoda. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:44 Masz racje, czasem warto nieco stonowac przekaz jednak w ferworze dyskusji nie zawsze jest to łatwe. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:28 To tylko swiadczy o tym, ze polscy "politycy" to w 90% skur...wiale politykierskie waly bez pogladow, ktore dadza dupy kazdemu byle tylko utrzymac sie u koryta za pieniadze podatnikow. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:31 Dlaczego "polscy politycy", a nie tylko ten pan? Co wszyscy się przeniesli do partii o wprost przeciwnych poglądach niż te w których byli do tej pory? Odpowiedz Link Zgłoś
canisparvus Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 17:00 Libertas ma akurat niewielkie szanse na wywalczenie mandatów do Parlamentu Europejskiego. Decyzja pana Zaremby o kandydowaniu z jej ramienia nie wydaje się więc interesowna. Wygląda na to, że decyzja "tego pana" o wystąpieniu z PO dojrzewała dość długo i jest uzasadniona jego poglądami, ktore rozmijają się z pogladami grupy sterującej PO. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 17:49 canisparvus napisał: > Libertas ma akurat niewielkie szanse na wywalczenie mandatów do > Parlamentu Europejskiego. Decyzja pana Zaremby o kandydowaniu z > jej ramienia nie wydaje się więc interesowna. Jaka więc była? Czym się kierował decydujac się na taki krok? > Wygląda na to, że decyzja "tego pana" o wystąpieniu z PO > dojrzewała dość długo i jest uzasadniona jego poglądami, ktore > rozmijają się z pogladami grupy sterującej PO. To się nazywa zarząd partii. Ale tak to mozliwe. Szkoda tylko że nie podjał tej decyzji w bardziej sprzyjającym momencie oceniania jego czynu jako czysto ideologicznego. Odpowiedz Link Zgłoś
czarek1 Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 17:24 Bender jest skompromitowanym antysemita i zadnym "autorytetem" Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:15 Tia. W Polsce "Libertas" jest równie liberalny jak PO (co widać po "ojcach założycielach"). :> Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:18 Libertas chce Europy Ojczyzn i prawdziwej gospodarki wolnorynkowej a nie centralizmu socjalistycznego sterowanego przez tluste tylki urzedasow z Brukseli. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 14:25 I w ramach tej "prawdziwej gospodarki wolnorynkowej" walczył Pan Zaremba o "kolesiowski" interwencjonizm państwowy w przemysł stoczniowy? Junkier - nie rżnij głupa. Uszanuje poglądy liberalne i lewicowe, prawicowe i konserwatywne. Mogę się z nimi nie zgadzać ale uszanuję. Możemy wtedy dyskutować jakie rozwiązania dla państwa będa najlepsze. Kłamców jednak nie szanuje. Jak ktoś jest liberałem to bedzie się brzydził interwencjonizmem państwowym dla przemysłu. Jak ktos jest narodowcem nie weźmie ani grosza od obcego. Jak ktos jednak deklaruje się liberałem i chce za państwowe pieniądze, albo specjalnym prawem chronić jakąś gałąź przemysłu, albo jako narodowiec bierze kasę od obcych, to jest tylko kłamca i szmata. Odpowiedz Link Zgłoś
incipit Razem z kwakaczem przeniosłeś się już po euro Ganl 29.04.09, 14:27 Razem z kwakaczem przeniosłeś się już po euro Ganleya ? Sprzedawczyk, sprzedawczyk..... Odpowiedz Link Zgłoś
ducks_arse Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 16:39 junkier napisał: > Libertas chce Europy Ojczyzn i prawdziwej gospodarki wolnorynkowej a > nie centralizmu socjalistycznego sterowanego przez tluste tylki > urzedasow z Brukseli. > Znów Tomczak cytujesz tego UBeckiego bydlaka Banderę????? Odpowiedz Link Zgłoś
maria20 Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 16:06 junkier napisał: > Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-liberaly jak PO. > > Decyzja sen. Zaremby jest ze wszech miar godna uznania. Ludzie kto wam takiego kitu nawciskał. Pieniądze z Unii to chcecie brać, a jak coś jest nie po waszemu to Unia jest be. Nienormalni daję słowo idźcie się przebadać! > Odpowiedz Link Zgłoś
ducks_arse Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 16:36 junkier napisał: > Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-liberaly jak PO. > > Decyzja sen. Zaremby jest ze wszech miar godna uznania. > Ale z ciebie bydle Tomczak.!!! Do sądu posłałeś zaświadczenie o chorobie , a tutaj plujesz świńską grypą???? Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Libertas to prawdziwi liberalowie a nie lze-l 29.04.09, 17:28 junkier jedno gowno splywa za drugim do szamba,,,a ty z nimi na falach radia maryja,,,, Odpowiedz Link Zgłoś
syn_papieza Szkoda goscia... 29.04.09, 14:03 Karierowicz. W jego postepowaniu nie widac ni grama patriotyzmu czy troski o Polske :( Odpowiedz Link Zgłoś
wan20_3 Re: Były senator PO startuje z listy Libertas do 29.04.09, 14:04 A więc o forsę grubaskowi chodzi i to nie dla stoczniowców ale dla siebie. Było wiadomo, że niuniek coś kombinuje. Teraz wszystko jasne. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Były senator PO startuje z listy Libertas do 29.04.09, 14:08 Jemu chodzi o forsę dla stoczniowców w myśl hasła "By żyło się lepiej Kolegom-stoczniowcom". Odpowiedz Link Zgłoś
canisparvus Re: Były senator PO startuje z listy Libertas do 29.04.09, 17:05 wan20_3 napisał: > A więc o forsę grubaskowi chodzi i to nie dla stoczniowców ale dla > siebie. Było wiadomo, że niuniek coś kombinuje. Teraz wszystko jasne. Czy nie jest przez przypadek tak, że łatwiej się załapać na Brukselę z trzeciego miejsca PO niż pierwszego Libertas? Nie sądź ludzi według siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
adkalin Libertas 29.04.09, 14:08 Libertas to dobre miejsce dla politycznych odpadów z prawicy. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 a jak się zapisywał do PO to nie było kolesiów? 29.04.09, 14:10 zawsze mnie tacy renegaci bawią:) jak to nagle "przejrzeli na oczy"... i zobaczyli jakies wady swojej partii:) normalnie Jahwe pod postacią krzewu gorejącego im się objawia:) i już wiedzą, co bylo źle... co za kanał... nawet odejść z klasą nie potrafią Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Pozazdrościł Czarneckiemu. 29.04.09, 14:29 Bardziej bezideowego człowieka, który wszędzie gotów się zapisać byle by być na fali w polskiej polityce nie znam. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper dzivk@ tonie zawód lecz charakter 29.04.09, 14:45 można sie nie zgadzać, można rezygnowac ale powazny i porządny człowiek nie pójdzie tam gdzie na niego pluli. Jak mawiało SB nie ma opornych tylko kiepskie argumenty, tu za kilka eurosrebrników, podobnie jak Czarnecki. Ja w domu bym sie mógł juz nie pokazywać. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper koninkture wyczuł, cwaniaczek 29.04.09, 15:00 zawsze to większa kasa w PE, no i będa go pamietać że "bronił" stoczni, wątpię czy mu sie przyda, podobni jemu zapisywali się do "wronich związków" w stanie wojennym tłumacząc że dziecize kolonie, że kontrakt itd. ja pojechałem dopiero po '90 r i mam więcej niż oni, no i nie koleguję sie z nimi. Odpowiedz Link Zgłoś
boryska1 Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 14:16 bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę Odpowiedz Link Zgłoś
chateau Re: Były senator PO startuje z listy Libertas do 29.04.09, 14:21 Jedno jest pewne. W Połczynie ma przerąbane :-) Odpowiedz Link Zgłoś
blue_city Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 14:24 Dobrze,ze olał te hieny z PO. Miał juz dosc ich oszustw. Odpowiedz Link Zgłoś
manasonta Zaręba pokazał swój prawdziwy szczurzy ryjek... 29.04.09, 14:28 miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6439520,Sprzatanie_psich_kup_to_jak_mycie_zebow.html Odpowiedz Link Zgłoś
pw.2221 Re: Zaręba pokazał swój prawdziwy szczurzy ryjek. 29.04.09, 14:52 Zaręba, to psi syn,jełop... manasonta napisała: miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6439520,Sprzatanie_psich_kup_to_jak_mycie_zebow.html Odpowiedz Link Zgłoś
incipit Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze 29.04.09, 14:25 Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Zaremba sprzedał się bogatemu za irlandzkie euro, dla zachcianki Ganleya. Gratuluję irlandzkiego patriotyzmu. Wyborcy ocenią właściwie. Odpowiedz Link Zgłoś
bzykzby Brawo senatorze Zaremba idę za Panem. 29.04.09, 14:29 Bardzo dobrze zrobił ,że opuścił oborę gó..a . Pan senator Krzysztof Zaremba sam zbierze więcej głosów na siebie niż PO całe wzięte.Bardzo dobrze się stało ,że taki rzetelny i sumienny człowiek powiedział dość żółtodziobom Nitrasom i jego klice. Miałem nie iść na wybory ,ale dla tego człowieka oprócz ,że sama pójdę to jeszcze namówię mnóstwo swoich znajomych koleżanek . Odpowiedz Link Zgłoś
lukabravo Re: Brawo senatorze Zaremba idę za Panem. 29.04.09, 14:48 Tak, tak, ale wyjmij z ust jego przyrodzenie zanim zaczniesz pisać, bo strasznie seplenisz i ciężko zrozumieć;) Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Brawo senatorze Zaremba idę za Panem. 29.04.09, 17:26 bzykzby napisał Brawo senatorze Zaremba idę za Panem. jedno gowno slywa za drugim,,,,,,do szamba.... Odpowiedz Link Zgłoś
belotto Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 14:31 Bardzo mnie dziwi tak duża liczba opinii jak: "Karierowicz", "Libertas to dobre miejsce dla politycznych odpadów z prawicy.", "co za kanał... nawet odejść z klasą nie potrafią" czy że "się sprzedał". Pomijając to, że pan Ganley źle dobiera sobie partnerów w Polsce szukając przyjaznych środowisk w ludziach z LPR i Partii Regionów, to jednak uważam, że ma on wiele racji. To nie Ganley czy potencjalny europoseł Zaremba psują demokrację, tylko działania eurokratów powtarzających referenda do skutku. Jedynego słusznego. Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 14:38 Akurat Libertas oraz Niezależność i Demokracja to jedyne stronnictwa w Parlamencie Europejskim które mają demokratyczne spojrzenie na kwestie wspólnoty europejskiej. Wielka szkoda że w Polsce do Libertasa trafiają same nie bójmy się tego słowa "ochłapy". Gdyby znaleźliby się kandydaci nie prezentujący zaawansowanego oszołomstwa bądź jedynie szukający szans na ciepłą posadkę EUparlamencie to mieliby mój pewny głos. A tak w wyborach do euparlamentu oddam głos nieważny. Odpowiedz Link Zgłoś
grajag Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 14:41 Libertas dziwnie kojarzy mi się z "liberum veto". Cóż, historia zna takich "patriotów". Widać przez wieki nic nie zmądrzeliśmy"! Odpowiedz Link Zgłoś
bratek4 Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 14:42 Porzygać się można. Zeby chociaż nie powoływał się bez przerwy na stocznie, cynik. W jaki sposób taka prymitywna postać została senatorem, i to nie jakiejś samoobrony czy ligi, lecz PO? Odpowiedz Link Zgłoś
hubba_hubba Re: Były senator PO startuje z listy Libertas do 29.04.09, 18:14 bratek4 napisał: > W jaki sposób taka prymitywna postać została > senatorem, i to nie jakiejś samoobrony czy ligi, lecz PO? Jego dziadek był pierwszym powojennym prezydentem Szczecina, więc ludzie pamiętają "historyczne" nazwisko i głosują. Swoją drogą do dzisiaj trwają spory, czy więcej miastu pomógł, czy naszkodził. A propos rodziny p. Zaremby, to jego ojciec choruje na schizofrenię... nikomu to oczywiście nie uwłacza, ale bywa dziedziczne. Odpowiedz Link Zgłoś
o1ga <-=-=-----------------------=- 29.04.09, 14:54 Ciekawe, czy Libertas więcej ludzi wyciągnie z PiSu, czy z PO - jak mocno zamąci na scenie politycznej Polski... Odpowiedz Link Zgłoś
jwoj Re: <-=-=-----------------------=- 29.04.09, 15:03 PiS-aki tuczą się na krzywdzie Albańczyków którym Ganley ukradł 150 mln euro w 1995 r Odpowiedz Link Zgłoś
bereciara Smierdzący zapasiony za diety gbór 29.04.09, 15:01 Przypadek platformy że trafił się taki intelekt walczący o stocznie.Miał czas i co zrobił pusty łeb, nic następnym razem nie wybiorą bo widać po mordzie a fucha fajna i kasiora super. Jeb przepiszę się do idiotów. Baranie tu w Sejmie i Senacie o człowieka się walczy. Siedział żarł i pierdział w kanapę senacką. Poczekaj jak wybiorą ciebie matole. Odpowiedz Link Zgłoś
the.bill1 Brawo panie Zaremba 29.04.09, 15:05 WIezzrymy, że inni pójdą w pana ślady - mimo fali oszczerst i kłamst rzucanych przez michnikowszyzne i inną zgniliznę moralną Odpowiedz Link Zgłoś
kania.u WSTYD panie Zaremba ! 29.04.09, 16:56 do the billa 1 : bluzgi za osłona nicka nie świadczą o twojej odwadze tylko o Tobie - że jesteś taki jak Twoje bluzgi : prymitywny chojrak i nie masz nic poza bluzgami do powiedzenia a co do Zaremby- to cóż ... nie ma partii wolnej od nieciekawych postaci, które podczepiają się dla kariery lub dla kasy żadne nieelitarne ugrupowanie nie jest tu wyjątkiem Odpowiedz Link Zgłoś
hi-polit1 " Pecunia non olet" (pieniądz nie śmierdzi)! 29.04.09, 15:09 Krzysztof Zaremba to niczym szczur z uciekającego okrętu P.O. przed jego wyrzuceniem. Łapie się teraz tratwy ratunkowej przed utratą - po wyborach - sowitej senatorskiej pensji na zasadzie "pecunia non olet". Libertas to nic innego jak próba wejścia tylnimi drzwiami obcego kapitału za pośrednictwem skompromitowanych polityków typu Bender, Zawisza, itp. spod znaku T...adeusz R...ydzyk WAM. Mam nadzieję, że Libertas to tylko efemeryda! Odpowiedz Link Zgłoś
the.bill1 PO = Pełniący Obowiązki 29.04.09, 15:10 PO to po prostu skrót od "Pełniący Obowiązki" oczywiście... by żyło się lepiej ... kolegom... Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
pw.2221 the.debill1. "Pełniący oboiązki" szambowego PIS-SB 29.04.09, 15:12 miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6439520,Sprzatanie_psich_kup_to_jak_mycie_zebow.html Odpowiedz Link Zgłoś
pw.2221 the.debill1."Pełniący obowiązki" szambowego PiS-SB 29.04.09, 15:14 pw.2221 napisał: miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6439520,Sprzatanie_psich_kup_to_jak_mycie_zebow.html psia kupa na forum... Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Polska jest kolonizowana i pozbawiana suwerenności 29.04.09, 15:11 Konsekwencją idiotyzmów w wykonaniu wasali z Platformy będzie ubezwłasnowolnienie Polski i oddanie jej pod władanie UE , na wzór Generalnej Gubernii. Taki jest długofalowy plan obecnych kolonizatorów. Odpowiedz Link Zgłoś
pw.2221 wojtek2784..berecik za ciasny, główka spuchła? 29.04.09, 15:16 pl.youtube.com/watch?v=mOu_iNKd9UQ&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
pw2221 ale w PO musi być szambo, żeby do Libertas uciekać 29.04.09, 15:25 ... smród się już powoli na światło dzienne wydostaje a kiedy szambo wyleje ??? Odpowiedz Link Zgłoś
kania.u wstyd dla pamięci jego dziadka 29.04.09, 15:50 Krzysztof Zaremba mógł z impetem zacząć karierę polityczną tylko dlatego , że ludzie zagłosowali na pamięć o jego dziadku - pierwszym prezydencie Szczecina Jednak dla ludzi , którzy go znają bliżej jak i dla tych , którzy śledzą jego poczynania na tej niwie - dziadkowi to on ( nie tylko fizycznie0 do pięt nie dorasta dziadek się pewnie przewraca w grobie... Odpowiedz Link Zgłoś
maria20 Były senator PO startuje z listy Libertas do PE 29.04.09, 16:03 Jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy się chodzi o pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś