Dodaj do ulubionych

Hezbollah może atakować cele na całym świecie?

31.05.09, 17:46
To logiczne....
Hezbollah to Partia Boga.....czyli jest tam, gdzie jest Bog....
A Bog jest wszedzie.....
Obserwuj wątek
    • abhaod Hezbollah może wysadzić siebie w powietrze... 31.05.09, 18:03
      razem ze swoimi mocodawcami, Iranem
      www.root-1.co.il/Media%20files/ahmadinejad.jpg
      • nie-tak Re: Hezbollah może wysadzić siebie w powietrze... 31.05.09, 18:06
        propaganda działa pełną para.
        • abhaod Re: Hezbollah może wysadzić siebie w powietrze... 31.05.09, 18:11
          co ma propaganda wspólnego z moim komentarzem? jak tam Turcy, polubiłaś ich w
          końcu ?

          fotoforum.gazeta.pl/3,0,1568050,2,10.html
    • ekumeniczny terrorysci - zydowski dar dla Chrzescjan ????????? 31.05.09, 18:12
      cenzorze, panie michnik,
      JEST NIEZAPRZECZALNYM FAKTEM ze w okresie gdy sprowadzano masowo
      islamistow do chrzescjanskich krajow, MINISTRAMI IMMIGRACJI BYLI
      ZYDZI. Np. w kanadzie zydowka kaplan i zydowka McDougall byly
      ministrami ktore sprowadzily terrorystow ktorzy porwali samoloty i
      zamordowali ponad 3000 chrzescjan w zamachu september 11.

      to samo dzialo sie w norwegii, danii, francji, niemczech, hiszpanii,
      wloszech itd itd itd. okupacja niePOLAKOW w tych krajach
      doprowadzila chrzescjan do takiej biedy ze nie stac ich bylo na
      dzieci wiec zydzi na stanowiskach ministrow uzasadniali immigracje
      potrzeba wypelnienia luk. Z faryzejskim zaklamaniem nie powiedzieli
      ze chodzilo o ROZCIENCZENIE chrzescjan i zniszczenie ich kultury i
      wiary. teraz we francji islamisci pala samochodzy i synagogi, raz
      zapalili nawet zyda. to samo dzialo sie w norwegii i danii.

      pare dni temu aresztowano 4 islamistow za probe zamachu na synagoge
      atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shrugs/2009/05/ny-4-terrorists-arrested-in-planned-bomb-attack-on-synagogue.html
      zydowska prasa pisala o tym tylko jeden dzien. michnik
      prawdopodobnie "zapomnial" o tym wspomniec. Ja w kazdym razie nie
      widzialem.

      talmudyczna nienawisc do chrzescjan byla przyczyna sprowadzenia tych
      ludzi ktorzy kulturowo nie przystaja do kultury chrzescjanskiej.
      ile nas teraz kosztuje ten zydowski "dar"? placimy wysokie ceny
      biletow lotniczych, liczba policjantow juz dawno przekroczyla liczbe
      nauczycieli. a zydowscy sprawcy zamiast zaplacic odszkodowanie za
      swoje czyny, podwyzszaja podatki i zadluzaja nas coraz bardziej.
      Jestem antysemita cenzorze? no to powiedz kto jest wierzycielem
      dlugow usa, polski i innych krajow. udowodnij ze jestem antysemita
      i powiedz imie i nazwiko wierzycieli. znow mnie zbanujesz za
      prawde? przeciez mossad gromadzi informacje o takich jak ja wiec
      dzialasz na szkode mossadu kasujac moj dostep do publikacji.

      cenzorze, a moze chcesz abym napisal i dal dowody o uzywaniu
      nanobakterii w zabijaniu chrzescjan?

      My Chrzescjanie uwazamy Zydow z synagogi Boga za narod wybrany
      cenzorze. Pewna przesliczna zydoweczke uwazamy za Matke Boga a
      pewnego cholernie przystojnego Zyda za Syna Bozego. niestety
      cenzorze, zydzi z synagogi szatana tego nie lubia. taki jest
      nasz "antysemityzm"

      7 przykazanie zyda Mojzesza: nie prywatyzuj.
      Madoff
      • abhaod Re: terrorysci - zydowski dar dla Chrzescjan ???? 31.05.09, 18:15
        ekumeniczny napisał: chcesz abym napisal i dal dowody o uzywaniu
        nanobakterii w zabijaniu chrzescjan?
        nie musisz ich dawać, to widać na twoim przykładzie
        www.racjonalista.pl/kk.php/s,6402
        • ekumeniczny co widac na przykladzie ekumenicznego ;-)))))))))) 31.05.09, 18:23
          na moim przykladzie widac ze gdy Chrzescjanin napisze prawde,
          niePOLAK dostaje niezyd zoladka
          ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
          ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
          i mimowolnie ujawnia swoje POCHODZENIE
          ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
          • ekumeniczny abhoad i obzydzenie do Chrzescjanstwa 31.05.09, 18:29
            abhoad niePOLAKU, a czemu ty czujesz takie obzydzenie do religii?
            twoj rodak lenin chcial zniszczyc religie i twierdzil ze bedzie
            wiecznie zywy. jego poronione pomysly nie przetrwaly nawet 100
            lat. Dzieki Bogu, Chrzescjanstwo liczy sobie 2000 lat.

            oswiec niePOLAKA blaskiem statystyki
          • abhaod Re: co widac na przykladzie ekumenicznego ;-))))) 31.05.09, 18:29
            z Onetu już cię pogonili ?
            • ekumeniczny psychiatra przegonil czy sam uciekl??????????????? 31.05.09, 18:36
              znow udalo ci sie uciec spod opieki psychiatry?
              a wziales przynajmniej lekarstwa? Hmmm wiem wiem, te lekarstwa
              lagodza symptomy choroby umyslowej ale nie lecza nienawisci do
              Chrzescjan
              • abhaod Re: psychiatra przegonil czy sam uciekl?????????? 31.05.09, 18:39
                doucz się trollu
                pl.wikipedia.org/wiki/Psychiatria_represyjna_w_ZSRR
                • mirawayne Re: psychiatra przegonil czy sam uciekl?????????? 01.06.09, 02:00
                  abhaod napisał:

                  > doucz się trollu
                  > pl.wikipedia.org/wiki/Psychiatria_represyjna_w_ZSRR
                  ========================================================================masz
                  masz racje, widzisz do czego doprowadza nadużywanie religii po bazgraninach tych
                  "religijnych chrzescijanow" HOROBA UMYSLOWA przez mycie mózgów.
      • 3nd Re: terrorysci - zydowski dar dla Chrzescjan ???? 31.05.09, 18:56
        ekumeniczny napisał:
        > cenzorze, panie michnik,
        > JEST NIEZAPRZECZALNYM FAKTEM ze w okresie gdy sprowadzano masowo

        Granicę antysemityżmu przekroczyłeś już dawno. Widocznie nawet KK odcina się od
        ciebie . Jesteś nienormalnym szałomem i mogę cię zpewnić że mossad
        ma ciebie głęboko, głeboko w d... i bez poważania .
        • ekumeniczny jak dyskutuje intelektualny nieudaczniak 31.05.09, 19:18
          dlaczego mnie obrazasz za prawde?
          cywilizowany czlowiek ktory ma elementarne zasoby intelektu,
          dyskutuje przy pomocy FAKTOW I ARGUMENTOW.
          Oto dowody na to ze McDougall byla ministrem immigracji
          en.wikipedia.org/wiki/Barbara_McDougall
          tak samo mozesz znalezc informacje o Minister Eleanor Kaplan.
          i prawde nazywasz antysemityzmem?
          skad to faryzesjskie chamstwo? slowem wytrychem "antysemityzm"
          chcesz nastraszyc ludzi przed mowieniem prawday?

          a to ze zyd Filderhof sprzedal emerytom akcje "najwiekszej w
          historii ludzkosci koplani zlota" (w ktorej nie bylo ani grama zlota
          a jedynym majatkiem byla lopata) to tez antysemityzm?
          a to ze zyd madoff obiecywal zlote gory "inwestorom" i okradl ich z
          oszczednosci zycia to tez antysemityzm?
          Jesli nie masz elementarnych podstaw intelektualnych do uzywania
          argumentow w dyskusji, idz do PRODUKTYWNEJ PRACY a nie zasmiecaj
          tego forum grozbami i oskarzeniami o antysemityzm. Nie ukrywaj
          swojego prymitywizmu i niemumiejetnosci dywanem antysemityzmu.
          • muledet.3 Re: jak dyskutuje intelektualny nieudaczniak 31.05.09, 20:46
            Ekumeniczny!.Od kiedy jestem na forum takiego belkotu jeszcze nie
            czytalem.Rzucasz inwektywami,obrazasz.Stan przed lustrem i zobacz co
            tam widzisz?.Okropne prawda.Ale nie martw sie bedzie jeszcze gorzej.
          • grunwald11 Re: jak dyskutuje intelektualny nieudaczniak 31.05.09, 23:31
            Ekumeniczny, Ty wypisujesz dyrdymały, a tu taka tragedia.

            Przykro, że prezydent nie został zaproszony na obchody do Normandii
            rik, PAP2009-05-31, ostatnia aktualizacja 2009-05-31 12:56
      • mirawayne Re: terrorysci - zydowski dar dla Chrzescjan ???? 01.06.09, 01:52
        ekumeniczny ale się bzykałes!! latasz we fantazji swojej religijnej, chyba byleś
        na spowiedzi u Nowaka albo Rydzyka, tak samo jednakowe urojenia umysłowe;))))
        pieprzysz trzy po trzy a nie masz pojęcia o czym piszesz, cos nie w porządku z
        lekarstwami na twoja skicofrenie....
    • abhaod Re: psychiatra przegonil czy sam uciekl?????????? 31.05.09, 18:51
      pl.wikipedia.org/wiki/Trolling
    • ekumeniczny Mossad i cia szkolily terrorystow????? 31.05.09, 18:56
      nalezy sobie zadac pytanie:
      czy to prawda ze Mossad i CIA szkolily terrorystow? czy to prawda
      ze saddam hussain i osama bin ladin byli agentami cia?

      ale sa jeszcze ciekawsze pytania:
      czy to prawda ze bron terrorystom sprzedaja ci sami dealerzy ktorzy
      posrednicza w sprzedazy broni dla armii i policji iraku???

      przedstawicielami jakiej religii sa ci posrednicy?
      • muledet.3 Re: Mossad i cia szkolily terrorystow????? 01.06.09, 12:58
        Ekumeniczny z ekumeniczna zajadloscia docieka
        Ciekawe pytanie:przedstawicielem jakiej religii jest ekumeniczny?.
        • abhaod Re: Mossad i cia szkolily terrorystow????? 01.06.09, 13:17
          jego religią jest trollowanie
          www.trollske.se/butik/images/Troll-Father-Pappa.jpg
    • zigzaur Zaś Izrael może natychmiast zmieść ten Hezbollah, 31.05.09, 22:50
      tylko żeby lewizna nie kwynkała.
      • uniaeuropejska1 Hezbollah może atakować cele na całym swiecie? 01.06.09, 11:56
        Tatko rydzyk na razie tylko w Europie.Na jego celowniku wciąż jest
        Parlament Europejski.Nie,nie zamierza go wysadzać Taki głupi to on
        nie jest.Zamierza go zwasalizować.Ma chodzić na radiomaryjnej smyczy.
        • 3nd Re: Hezbollah może atakować cele na całym swiecie 01.06.09, 13:22
          Air Frans - czy to może być ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka