maciekzy 29.07.09, 18:00 W Polsce faceci w sukienkach i w makijazu maja problemy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stasio_paluch A fotka za The Daily Telegraph gdzie? 29.07.09, 18:09 A tu: resources3.news.com.au/images/2009/07/15/1225750/096003-forty-lashes-for-woman-in-trousers.jpg Poza tym nie jest dziennikarką misji ONZ, a miesięcznika Al-Safaha, wydawanego w Ohio i dostępnego on-line. Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: Kobieta sądzona za noszenie spodni 29.07.09, 18:13 > W Polsce faceci w sukienkach i w makijazu maja problemy A to w Polsce jest prawo zabraniające mężczyznom ubieranie się w ten sposób? Owszem mogą się spotkać ostracyzmem a nawet z agresją, ale nikt im procesu z urzędu nie wytoczy. Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos Re: Znowu islam. 29.07.09, 18:36 to nie islam tylko debile interpretujący koran na swój własny pokręcony sposób:/ Odpowiedz Link Zgłoś
fawad Re: Znowu islam. 29.07.09, 18:42 A czy islam nie polega właśnie na interpretacji Koranu na swój sposób? Przecież nie mają centrum publikującego oficjalna wykładnie. - TomiK Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: Znowu islam. 29.07.09, 18:58 Oj , bigos...-sury koranu sa dogmatami;-nie mozna ich interpretowac.- Jak mozesz zinterpretowac,n.p., sure 2/191 -"Zabijajcie niewiernych" badz sure 5/34- "...zabijac,krzyzowac,obcinac stopy i dlonie,wypedzac..." ? Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos Re: Znowu islam. 29.07.09, 19:32 a jest w koranie napisane,że kobieta nie może nosić spodni?pytam tak z ciekawości tylko Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos Re: Znowu islam. 29.07.09, 19:39 sura 2/190:"190 Zwalczajcie na drodze Boga tych, którzy was zwalczają, lecz nie bądźcie najeźdźcami. Zaprawdę; Bóg nie miłuje najeźdźców!" hmmm czyli brońcie się jak was zaatakują?ale sami nie atakujcie? hmm, chyba będę musiał więcej o tym poczytać:/ Odpowiedz Link Zgłoś
dark_crusader Sęk w tym, jak oni to interpretują 29.07.09, 19:51 "Zwalczanie islamu" wg islamistów to niechęć do uznania islamu za swoją wiarę. A wtedy do zwalczania droga wolna. Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos Re: Sęk w tym, jak oni to interpretują 29.07.09, 22:12 własnie powyżej mi napisano,że koranu się nie interpretuje, to są dogmaty:/ Odpowiedz Link Zgłoś
artie40 Re: Sęk w tym, jak oni to interpretują 30.07.09, 14:07 el_bigos napisał: > własnie powyżej mi napisano,że koranu się nie interpretuje, to są dogmaty:/ Ha, ha, akurat w Koranie na każdą „pozytywną” surę spokojnie można znaleźć taką, ktora tę pozytywną znosi, i mrozi krew w żyłach. Czasem jest ich nawet wiele. Do tego jest jeszcze taka furtka - hadisy i tradycja. Opierając się na tym, spokojnie można każdą próbę sprzeciwu wobec islamu podciągnąć pod agresję i napaść. Co zresztą, od 14 wieków islam z dużym upodobaniem robi. Odpowiedz Link Zgłoś
zz26 Re: Znowu islam. 29.07.09, 21:41 el_bigos napisał: > to nie islam tylko debile interpretujący koran na swój własny pokręcony sposób: > / hahaha to ci debile co źle interpretują islam są w każdym kraju zaprawdę przedziwny zbieg okolicznosci. może to ty źle interpretujesz islam? w każdym kraju islamskim (nie licząc Turcji w której świeckość utrzymuje armia) za odejście od islamu jest w prawodawstwie przewidziana kara od kary wiezienia po kare śmierci kilkanaście krajów islamskich w których interpretuje sie koran Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: Znowu islam. 29.07.09, 18:41 W islamskich kraju gdy padniesz na ulicy bez czucia.... zawał, udar słoneczny.... przechodnie natychmiast się Ci rzucą do pomocy. Czy to cię dziwi? Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Znowu islam. 29.07.09, 18:45 grogreg napisał: > W islamskich kraju gdy padniesz na ulicy bez czucia.... zawał, udar > słoneczny.... przechodnie natychmiast się Ci rzucą do pomocy. > Czy to cię dziwi? dziwi? skad to wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
geser Re: Kobieta sądzona za noszenie spodni 29.07.09, 19:54 jeżeli chodzą w czarnych sukienkach to jeszcze przywileje mają Odpowiedz Link Zgłoś
mol_chemiczny Następny, który nawet nie zajrzy do słownika... 29.07.09, 21:20 N. m, n dwoma, ż dwiema a. dwoma. Odpowiedz Link Zgłoś
maura4 Re: Następny, który nawet nie zajrzy do słownika. 29.07.09, 21:39 z dwiema kobietami z dwoma męzczyznami z dwojgiem dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
prababka44 Re: Litości 29.07.09, 21:20 Widzę, że nie tylko mnie sie flaki przewracają ... :) Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Kobieta sądzona za noszenie spodni 29.07.09, 20:15 Nowoczesne jest to prawo islamskie. Macie tu przykład, jak działają religijni fundamentaliści, chcecie coś takiego w Polsce, np. za sprawą rydzykowców, czy innych Gowinów? Odpowiedz Link Zgłoś
xsawer Kobieta sądzona za noszenie spodni 29.07.09, 21:10 Prawo szariatu, wartości chrześcijańskie, jeden wuj po ciotkę jechał. Odpowiedz Link Zgłoś
alojzybombel666 Re: Kobieta sądzona za noszenie spodni 29.07.09, 21:57 maciekzy napisał: > W Polsce faceci w sukienkach i w makijazu maja problemy w polsce faceci w sukienkach i "lubiacych dzieci" tez maja problemy, ale jedyna kara jaka moze ich spotkac, to przeniesienie do innych parafii Odpowiedz Link Zgłoś