Dodaj do ulubionych

Kobieta sądzona za noszenie spodni

29.07.09, 18:00
W Polsce faceci w sukienkach i w makijazu maja problemy
Obserwuj wątek
    • stasio_paluch A fotka za The Daily Telegraph gdzie? 29.07.09, 18:09
      A tu:
      resources3.news.com.au/images/2009/07/15/1225750/096003-forty-lashes-for-woman-in-trousers.jpg

      Poza tym nie jest dziennikarką misji ONZ, a miesięcznika Al-Safaha, wydawanego
      w Ohio i dostępnego on-line.
    • grogreg Re: Kobieta sądzona za noszenie spodni 29.07.09, 18:13

      > W Polsce faceci w sukienkach i w makijazu maja problemy


      A to w Polsce jest prawo zabraniające mężczyznom ubieranie się w ten sposób?
      Owszem mogą się spotkać ostracyzmem a nawet z agresją, ale nikt im procesu z
      urzędu nie wytoczy.
    • kylax Znowu islam. 29.07.09, 18:25
      Czemu mnie to nie dziwi????
      • el_bigos Re: Znowu islam. 29.07.09, 18:36
        to nie islam tylko debile interpretujący koran na swój własny pokręcony sposób:/
        • fawad Re: Znowu islam. 29.07.09, 18:42
          A czy islam nie polega właśnie na interpretacji Koranu na swój sposób? Przecież
          nie mają centrum publikującego oficjalna wykładnie.

          - TomiK
        • rijselman12.0 Re: Znowu islam. 29.07.09, 18:58
          Oj , bigos...-sury koranu sa dogmatami;-nie mozna ich interpretowac.-
          Jak mozesz zinterpretowac,n.p., sure 2/191 -"Zabijajcie niewiernych"
          badz sure 5/34- "...zabijac,krzyzowac,obcinac stopy i
          dlonie,wypedzac..." ?
          • el_bigos Re: Znowu islam. 29.07.09, 19:32
            a jest w koranie napisane,że kobieta nie może nosić spodni?pytam tak z
            ciekawości tylko
          • el_bigos Re: Znowu islam. 29.07.09, 19:39
            sura 2/190:"190 Zwalczajcie na drodze Boga
            tych, którzy was zwalczają,
            lecz nie bądźcie najeźdźcami.
            Zaprawdę; Bóg nie miłuje najeźdźców!"
            hmmm
            czyli brońcie się jak was zaatakują?ale sami nie atakujcie?
            hmm, chyba będę musiał więcej o tym poczytać:/
            • dark_crusader Sęk w tym, jak oni to interpretują 29.07.09, 19:51
              "Zwalczanie islamu" wg islamistów to niechęć do uznania islamu za swoją wiarę. A wtedy do zwalczania droga wolna.
              • el_bigos Re: Sęk w tym, jak oni to interpretują 29.07.09, 22:12
                własnie powyżej mi napisano,że koranu się nie interpretuje, to są dogmaty:/
                • artie40 Re: Sęk w tym, jak oni to interpretują 30.07.09, 14:07
                  el_bigos napisał:

                  > własnie powyżej mi napisano,że koranu się nie interpretuje, to są dogmaty:/


                  Ha, ha, akurat w Koranie na każdą „pozytywną” surę spokojnie można znaleźć taką,
                  ktora tę pozytywną znosi, i mrozi krew w żyłach. Czasem jest ich nawet wiele.

                  Do tego jest jeszcze taka furtka - hadisy i tradycja. Opierając się na tym,
                  spokojnie można każdą próbę sprzeciwu wobec islamu podciągnąć pod agresję i
                  napaść. Co zresztą, od 14 wieków islam z dużym upodobaniem robi.
        • zz26 Re: Znowu islam. 29.07.09, 21:41
          el_bigos napisał:

          > to nie islam tylko debile interpretujący koran na swój własny pokręcony sposób:
          > /

          hahaha
          to ci debile co źle interpretują islam są w każdym kraju zaprawdę przedziwny
          zbieg okolicznosci. może to ty źle interpretujesz islam?
          w każdym kraju islamskim (nie licząc Turcji w której świeckość utrzymuje armia)
          za odejście od islamu jest w prawodawstwie przewidziana kara od kary wiezienia
          po kare śmierci kilkanaście krajów islamskich w których interpretuje sie koran
      • grogreg Re: Znowu islam. 29.07.09, 18:41
        W islamskich kraju gdy padniesz na ulicy bez czucia.... zawał, udar
        słoneczny.... przechodnie natychmiast się Ci rzucą do pomocy.
        Czy to cię dziwi?
        • rzewuski1 Re: Znowu islam. 29.07.09, 18:45

          grogreg napisał:

          > W islamskich kraju gdy padniesz na ulicy bez czucia.... zawał, udar
          > słoneczny.... przechodnie natychmiast się Ci rzucą do pomocy.
          > Czy to cię dziwi?


          dziwi?
          skad to wiesz?
    • geser Re: Kobieta sądzona za noszenie spodni 29.07.09, 19:54
      jeżeli chodzą w czarnych sukienkach to jeszcze przywileje mają
    • aleapj Litości 29.07.09, 20:06
      Dwiema, dwiema, dwiema! Kobietami.
      • mol_chemiczny Następny, który nawet nie zajrzy do słownika... 29.07.09, 21:20
        N. m, n dwoma, ż dwiema a. dwoma.
        • maura4 Re: Następny, który nawet nie zajrzy do słownika. 29.07.09, 21:39
          z dwiema kobietami
          z dwoma męzczyznami
          z dwojgiem dzieci
      • prababka44 Re: Litości 29.07.09, 21:20
        Widzę, że nie tylko mnie sie flaki przewracają ... :)
    • strikemaster Kobieta sądzona za noszenie spodni 29.07.09, 20:15
      Nowoczesne jest to prawo islamskie. Macie tu przykład, jak działają religijni fundamentaliści, chcecie coś takiego w Polsce, np. za sprawą rydzykowców, czy innych Gowinów?
    • patman Muzułmańskie dzikusy 29.07.09, 20:45
      Zero szacunku dla ideologii zła.
    • xsawer Kobieta sądzona za noszenie spodni 29.07.09, 21:10
      Prawo szariatu, wartości chrześcijańskie, jeden wuj po ciotkę jechał.
    • alojzybombel666 Re: Kobieta sądzona za noszenie spodni 29.07.09, 21:57
      maciekzy napisał:

      > W Polsce faceci w sukienkach i w makijazu maja problemy

      w polsce faceci w sukienkach i "lubiacych dzieci" tez maja problemy, ale jedyna
      kara jaka moze ich spotkac, to przeniesienie do innych parafii

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka