3miastoorg 14.08.09, 12:25 Nie uważacie, że cały ten szum wokół koncertu Madonny, to akcja promocyjna? Te organizacje "katolickie" są pewnie opłacone przez promotorów imprezy, by dymić. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
balubalu1 no ładnie:) 14.08.09, 12:27 no to teraz mochery i inne popaprańce alarm podniosą..... Odpowiedz Link Zgłoś
lecoqsportif Re: no ładnie:) 14.08.09, 12:38 Polska się kojarzy z Auschwitz. wroclaw.fotolog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
da_markos stara rura pajacuje a gawiedź się podnieca... 14.08.09, 12:44 piosenkarka o wątpliwych walorach artystycznych ma opanowaną promocję, którą kupuje 90% plebsu (zarówno zwolenników jak i nawiedzonych przeciwników). dla mnie jest ona najzwyczajniej w świecie obojętna... Odpowiedz Link Zgłoś
kongregacja Re: stara rura pajacuje a gawiedź się podnieca... 14.08.09, 12:47 chyba nie jest ci az taka obojetna, skoro tu o niej piszesz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
da_markos Re: stara rura pajacuje a gawiedź się podnieca... 14.08.09, 12:51 kongregacja napisała: > chyba nie jest ci az taka obojetna, skoro tu o niej piszesz ;) i tu mnie masz... ;] mozna powiedziec, ze na swoj sposob delektuje sie tym calym cyrkiem. z jednej strony stetryczala kobieta, ktora dalej paraduje w strojach gimnazjalistki, z drugiej masa nawiedzonych przeciwnikow. smutne to, smutne... Odpowiedz Link Zgłoś
klikacz.net Zawsze możecie wystawić jako kontre Sobecką 14.08.09, 13:06 ta "młódka" z rydzykowa by zrobiła furore Odpowiedz Link Zgłoś
da_markos Re: Zawsze możecie wystawić jako kontre Sobecką 14.08.09, 13:11 no tak ograniczony umysl potrafi tylko podzielic swiat na "PO i PiS". gratuluje prostoty postrzegania swiata Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Re: Zawsze możecie wystawić jako kontre Sobecką 14.08.09, 13:41 A może ludzie właśnie chcieliby zobaczyć dynamiczny występ Sobeckiej w strojach Madonny? Nie wolno? Odpowiedz Link Zgłoś
chrabia_mentne_ciasto Re: Zawsze możecie wystawić jako kontre Sobecką 14.08.09, 15:33 ogabignac napisał: > A może ludzie właśnie chcieliby zobaczyć dynamiczny występ Sobeckiej w strojach > Madonny? Nie wolno? A może pomyśleć o największej obecnie gwieździe PiSuaru - posłance Sperling (Wróbel), figura modelki i głos odpowiedni - kwiczy jak zarzynane prosię. Odpowiedz Link Zgłoś
jacgg Re: I vice versa koleś, vice versa 14.08.09, 14:38 Nie rozumiem jednego: dlaczego przedstawiciele szoł-biznesu są zwolnieni z odprawy paszportowej? Bo nazywają się tak samo, jak Matka Boska - i tak samo otoczeni kultem, a na dodatek przyjechali z rajskiego kraju Wielkiego Brata (pardon, Unkla Sama)? Zniebozstąpienie? Odpowiedz Link Zgłoś
jacgg Re: I vice versa koleś, vice versa 14.08.09, 14:46 Ja sobie nie życzę, żeby traktowano jak świętą krowę szołbiznesmenkę tylko dlatego, że potrafi zgrabnie kręcić tyłkiem na scenie (latając po niej w siatkowych pończochach i skórzanej mini, z cyckami wywalonymi niemal na wierzch) i zarabiać na tym miliony. Nawet lubię jej piosenki, ale "co zaś to zaś" - jak mawiają Ślązacy. Istny cyrk. Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: I vice versa koleś, vice versa 14.08.09, 15:00 Własny mąż już jej nie chciał. Polska to skansen obniżonego "ego". Odpowiedz Link Zgłoś
jacgg Re: I vice versa koleś, vice versa 14.08.09, 15:09 Polska to kraj dosyć rozhisteryzowanego ego. Albo zawyżonego albo zaniżonego. Albowiem średnia klasa ciągle jest w fazie projektów. Odpowiedz Link Zgłoś
jacgg Re: I vice versa koleś, vice versa 14.08.09, 15:20 Nie chodzi mi zresztą o jakieś buńczuczne demonstrowanie, że tu Polska a nie Ameryka - lecz o równe traktowanie wszystkich. Kurtuazyjne gesty na granicy - owszem, ale dlaczego wobec celebrytek, które przyjechały tu przede wszystkim po to, by zarobić i wyjechać z kolejnym workiem pieniędzy? Rozumiem, że ktoś mógł obawiać się śmieszności proszenia o paszport osoby powszechnie znanej - ale prawo podobno jest jedno dla wszystkich. Zresztą właśnie Amerykanie bardzo lubią to demonstrować. Odpowiedz Link Zgłoś
jacgg Re: a kogo to obchodzi ze ty sobie czegos nie zyc 14.08.09, 15:26 Myślę, że wyrażam tu opinię każdego - kto nie lubi zasady "równi i równiejsi". Ciebie nie musi. Odpowiedz Link Zgłoś
jacgg Re: a kogo to obchodzi ze ty sobie czegos nie zyc 14.08.09, 15:28 Zasady "równi i równiejsi" wobec prawa, oczywiście. Odpowiedz Link Zgłoś
jacgg Re: a kogo to obchodzi ze ty sobie czegos nie zyc 14.08.09, 15:37 Zwolnijmy Igę Wyrwał z kontroli paszportowej - ma dużo lepsze cycki i też jest już znana. Wkrótce przyleci z Londynu pląsać z gwiazdami. Odpowiedz Link Zgłoś
jacgg Re: a kogo to obchodzi ze ty sobie czegos nie zyc 14.08.09, 15:39 Przyleci z "Lądynu" pląsać... Odpowiedz Link Zgłoś
jacgg Re: a kogo to obchodzi ze ty sobie czegos nie zyc 14.08.09, 15:50 Szołbiznesmenki się zwalnia z kontroli, rowerzystów z Ukrainy się zatrzymuje - tak się pokazuje obywatelom, że prawo jest po to, by nim manipulować. To jest tzw. instrumentalizacja prawa, którą chętnie stosowano zarówno w PRL, jak w II RP. Na czym próbowano oprzeć tzw. IV RP. I jak czyni się to obecnie - w ciągle trzeciej republice (można pogubić się w tej numeracji...). Drzymale władze pruskie nie odholowały jego wozu na granicę... Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: I vice versa koleś, vice versa 14.08.09, 16:31 napisał: > Nie rozumiem jednego: dlaczego przedstawiciele szoł-biznesu są zwolnieni z > odprawy paszportowej? Bo nazywają się tak samo, jak Matka Boska - i tak samo > otoczeni kultem, a na dodatek przyjechali z rajskiego kraju Wielkiego Brata > (pardon, Unkla Sama)? Zniebozstąpienie? przylecieli z czech,,,,czytaj zanim cos napiszesz Odpowiedz Link Zgłoś
jacgg Re: I vice versa koleś, vice versa 14.08.09, 21:50 Nie wiedziałem, że Madonna jest Czeszką! :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
chrabia_mentne_ciasto Re: Zawsze możecie wystawić jako kontre Sobecką 14.08.09, 15:27 da_markos napisał: > no tak ograniczony umysl potrafi tylko podzielic swiat na "PO i > PiS". gratuluje prostoty postrzegania swiata A jest jeszcze coś innego??? LSD przecież zintegrował się z PiSuarem, a PSL jest w kałolicji. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: stara rura pajacuje a gawiedź się podnieca... 14.08.09, 15:02 da_markos ty bys zapewne ja ubral w stroj ZAKONNICY...ALE TU KAZDY CHCE POKAZAC "SWOJE 5 GROSZY" podoba ci sie ona fajnie nie podoba ,,,,nie czytaj,daj sobie spokoj Odpowiedz Link Zgłoś
123456ag Re: stara rura pajacuje a gawiedź się podnieca... 14.08.09, 12:49 Masz rację, ale przyszło mi do głowy czy nie można by do tej imprezy podczepić Dody. Mentalność podobna a poza tym w niczym tamtej nie ustępuje. A śpiewa i wygląda to nawet lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: stara rura pajacuje a gawiedź się podnieca... 14.08.09, 12:51 123456ag napisał: > Masz rację, ale przyszło mi do głowy czy nie można by do tej imprezy podczepić > Dody. Mentalność podobna a poza tym w niczym tamtej nie ustępuje. A śpiewa i > wygląda to nawet lepiej. nie, Doda jest tylko mlodsza. czy wyglada lepiej to kwestia gustu, Madonna mimo wszelkich stylizacji jest daleko bardziej naturalna niz ten plastikowy gadzet z odpustu, a o spiewaniu to nawet nie ma co mowic: potrafisz zanucic jakas piosenke Dody, pomijajac refren "nie daj sie, nie daj sie!"? :) Odpowiedz Link Zgłoś
da_markos Re: stara rura pajacuje a gawiedź się podnieca... 14.08.09, 12:54 ready4freddy napisał: > 123456ag napisał: > > > Masz rację, ale przyszło mi do głowy czy nie można by do tej imprezy podc > zepić > > Dody. Mentalność podobna a poza tym w niczym tamtej nie ustępuje. A śpiew > a i > > wygląda to nawet lepiej. > > nie, Doda jest tylko mlodsza. czy wyglada lepiej to kwestia gustu, Madonna mimo > wszelkich stylizacji jest daleko bardziej naturalna niz ten plastikowy gadzet z > odpustu, a o spiewaniu to nawet nie ma co mowic: potrafisz zanucic jakas > piosenke Dody, pomijajac refren "nie daj sie, nie daj sie!"? :) oj to jestes mocno naiwny, ze madona jest bardziej naturalna. pewnie skalpel chirurga furczy nad nią niczym śmigło helikoptera... Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: stara rura pajacuje a gawiedź się podnieca... 14.08.09, 14:44 a czy ja gdzies napisalem, ze nie? "naturalna" niekoniecznie musi znaczyc, ze nie mila operacji plastycznych, polecam slownik :) Odpowiedz Link Zgłoś
tomxp Re: stara rura pajacuje a gawiedź się podnieca... 14.08.09, 12:53 da_markos napisał: > . dla mnie jest ona najzwyczajniej w > świecie obojętna... nie lubie zupy pomidorowej. ale zawsze, zapytany mnie o moja ulubiona zupe, wymieniam wysmienita zupe pomidorowa taki jestem. i juz. Odpowiedz Link Zgłoś
da_markos Re: stara rura pajacuje a gawiedź się podnieca... 14.08.09, 12:55 tomxp napisał: > da_markos napisał: > > > > . dla mnie jest ona najzwyczajniej w > > świecie obojętna... > > nie lubie zupy pomidorowej. > ale zawsze, zapytany mnie o moja ulubiona zupe, wymieniam wysmienita zupe > pomidorowa > taki jestem. > i juz. czytaj wyzej... Odpowiedz Link Zgłoś
chrabia_mentne_ciasto Re: no ładnie:) 14.08.09, 15:25 balubalu1 napisał: > no to teraz mochery i inne popaprańce alarm podniosą..... > Biedny analfabeta!!! Musiałeś kompromitować się tym wpisem??? I nie tłumacz się dysleksją, bo nie dostaniesz deseru. Odpowiedz Link Zgłoś
qawsedrftg Starsza Pani ma niesamowitą promocję 14.08.09, 12:28 nawet podstawionych Oszołomów! Przecież Przemysław E. Gosiewski jest od niej młodszy, a i chyba piękniejszy? Odpowiedz Link Zgłoś
grundol1 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 12:31 > Nie uważacie, że cały ten szum wokół koncertu Madonny, to akcja promocyjna? Niby po co? Bilety wyprzedano już w lutym. Odpowiedz Link Zgłoś
qawsedrftg to szalenie ciekawe 14.08.09, 12:33 bo wczoraj jeszcze słyszałem jak się małolaty naradzały czy iść na koncert - Pani Madonna mogłaby być ich babcią. Odpowiedz Link Zgłoś
o.b.laden Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 12:34 > Niby po co? Bilety wyprzedano już w lutym. chyba luty 2010... dziś możesz kupić za 50% na allegro jakbyś strasznie potrzebował Odpowiedz Link Zgłoś
menszc-zyzna Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 13:06 o.b.laden napisała: > > Niby po co? Bilety wyprzedano już w lutym. > > chyba luty 2010... > > dziś możesz kupić za 50% na allegro > jakbyś strasznie potrzebował Został sam chłam. Na trawce, w ścisku dla takich jak ty. I jeszcze sprawdź, czy prawdziwe:P Odpowiedz Link Zgłoś
fidelxxx Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 13:13 Komusza mentalność u obladena nadal w cenie, skoro uznaje koników za legalny obieg. Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:49 nie wiem, jaka ma kto mentalnosc, ale jak kupil za 100%, a teraz sprzedaje na allegro za 50%, to raczej jelen, nie konik. Odpowiedz Link Zgłoś
flyhalf Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 20:08 > Komusza mentalność u obladena nadal w cenie, skoro uznaje koników za legalny ob > ie sprzedają swoje--tow fidelxxx gdzie tu `nielegalność'? Odpowiedz Link Zgłoś
bruthal Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 12:34 Nie tutaj tylko chodzi o liczbę kliknięć. Odpowiedz Link Zgłoś
3miastowy [...] 14.08.09, 12:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
pmargiel Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 12:36 dziwne, zeby przechodzila odprawe skoro samolot leci z Pragi;) Odpowiedz Link Zgłoś
fidelxxx Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 13:17 Sprawdź przepisy, synek. Prywatne samoloty przechodzą odprawy. Jeśli przeszła takową w Czechach, nie musi odbywać jej w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 13:38 dziwne to jest to, ze leci samolotem z Pragi do Warszawy, po to, zeby potem telepać się na południe Polski samochodem i nazad. Normalny człowiek pojechałby od razu samochodem z Czech do Warszawy przez Oświęcim, byłoby szybciej. Odpowiedz Link Zgłoś
grundol1 Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 14:26 Według ciebie Balice są w Warszawie? Odpowiedz Link Zgłoś
servicio Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 12:38 >Po wylądowaniu Madonna nie będzie przechodzić odprawy paszportowej. A kto, ignoranci z gazeta.pl, przechodzi w Balicach odprawę paszportową?! Słyszeliście o strefie Schengen? Odpowiedz Link Zgłoś
fidelxxx Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 13:18 Prywatne samoloty przechodzą odprawę celną przez startem lub po lądowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
servicio Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 13:32 fidelxxx napisał: > Prywatne samoloty przechodzą odprawę celną przez startem lub po lądowaniu. w tekście ignoranta z gazeta.pl jest mowa o paszportowej a nie celnej. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher [...] 14.08.09, 12:38 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
badziewiak66 NIkt już dawno nie zrobił tyle bypamięćo Auschwitz 14.08.09, 12:39 nie wygasła. Dziekuję Ci Madonno. Odpowiedz Link Zgłoś
123456ag Re: NIkt już dawno nie zrobił tyle bypamięćo Ausc 14.08.09, 12:55 Nie przejmuj się .Oświęcim nie takie wizyty już przetrwał. Odpowiedz Link Zgłoś
menszc-zyzna Jak się mówi, że obozów koncentracynych nie było - 14.08.09, 12:49 Polacy oburzeni. Jak ktoś znany je chce zwiedzić - Polacy oburzeni, bo to autokreacja. W tym kraju nawet z takiej wizyty robi się jaja, wymyśla własny scenariusz i obraża innych. Może dzięki niej, ta cała "podrygująca młodzież" w ogóle się dowie, że coś tak strasznego istniało. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 A co gorsza, większość z tych obrażających się 14.08.09, 13:25 kmiotów nie tylko że nie zwiedziła obozu o którym pisze lecz często nie wie nawet gdzie dokładnie ten obóz leży. Odpowiedz Link Zgłoś
norman_bates Re: A co gorsza, większość z tych obrażających si 14.08.09, 15:37 guru133 napisał: > kmiotów nie tylko że nie zwiedziła Sorry ale "zwiedzanie" cmentarzy uważam za conajmniej niesmaczne, a już "zwiedzanie" miejsca kaźni i traktowanie go jak atrakcji turystycznej jest dla mnie chore. A Ty pojechałeś do Oświęcimia po to żeby "zwiedzić" obóz? Kupiłeś jakieś pamiątki? Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Nikt cię do tego nie zmusza, ale ten pomnik 14.08.09, 16:33 zagłady to memento do czego może doprowadzić odradzający się niestety i w Polsce w t.zw. kręgach narodowościowych faszyzm i rasizm. Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 12:49 3miastoorg napisał: > Nie uważacie, że cały ten szum wokół koncertu Madonny, to akcja promocyjna? Te > organizacje "katolickie" są pewnie opłacone przez promotorów imprezy, by dymić. dokladnie tak :))) i to sie powinno zglosic do CBA, panie radny Brudzynski: czy to ogromne zaangazowanie politykow roznego szczebla w PROMOCJE koncertu Madonny rzeczywiscie wynika z "troski" o obywatela, zeby przypadkiem mu sie nie urazily uczucia, czy to moze oplacona akcja, a jesli tak, to moze i komisje parlamentarna powolac? nie tak dawno wystapilo U2 i nie mieli calej tej otoczki medialnej. cos tu nie gra. przyznac sie zaraz, kto i ile wzial w lape :) Odpowiedz Link Zgłoś
bandycki.uklad.po.wrocil [...] 14.08.09, 12:51 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
krewiblizna Proponuję aby uczciła Powstańców !! 14.08.09, 12:53 Koncert jest w Warszawie i chyba nie stanowi to problemu. Niestety babcia Madonna Polskę widzi tylko przez pryzmat narodu handlowego i to jest smutne. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Una już też ,,wybrana'' .... 14.08.09, 12:59 kabalistka :))) krewiblizna napisał: > Koncert jest w Warszawie i chyba nie stanowi to problemu. Niestety babcia > Madonna Polskę widzi tylko przez pryzmat narodu handlowego i to jest smutne. Odpowiedz Link Zgłoś
menszc-zyzna Re: Proponuję aby uczciła Powstańców !! 14.08.09, 13:01 krewiblizna napisał: > Koncert jest w Warszawie i chyba nie stanowi to problemu. Niestety babcia > Madonna Polskę widzi tylko przez pryzmat narodu handlowego i to jest smutne. Durnych nie sieją...... I Bitwę pod Grunwaldem, zbudowanie nowego odcinka autostrady, Westerplatte itd. Odpowiedz Link Zgłoś
3miastowy Re: Proponuję aby uczciła Powstańców !! 14.08.09, 13:15 nie kompromituj sie kmiotku. zenujace jest promowanie sie w Auschwitz - ze tez to beztalencie nie urzadzi tam koncertu? Jak juz tak bardzo chciala odwiedzic Auschwitz mogla zrobic to po cichu - nie koniecznie laczac to z trasa koncertowa. Skoro przyjezdza do POLSKI na wystepy dla POLAKOW - to dosc dziwnie wyglada w tym kontekscie wizyta w Auschwitz.... mozna wyciagnac z tego wniosek, ze pastuchow idacych na jej koncert pod Warszawa ma za nic..... Odpowiedz Link Zgłoś
wojpiega Re: Proponuję aby uczciła Powstańców !! 14.08.09, 14:03 A po czym tak sądzisz? Wszak ze swojego śpiewania żyje. I nieźle jej to wychodzi. Nie ma czego zazdrościć. Zachodzi pytanie, czy Madona musi się do twojej propozycji dostosować? Wszak chyba nie jesteś jej doradcą. Ma chyba swoich i to chyba niegłupich. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Proponuję aby uczciła Powstańców !! 14.08.09, 14:50 krewiblizna napisał: > Koncert jest w Warszawie i chyba nie stanowi to problemu. Niestety babcia > Madonna Polskę widzi tylko przez pryzmat narodu handlowego i to jest smutne s m u t n e JEST TO CO TY PISZESZ,szukasz "dziury w calym" to takie t y p o w o "polskie" Odpowiedz Link Zgłoś
ya_yebie Re: Proponuję aby uczciła Powstańców !! 14.08.09, 16:49 krewiblizna napisał: > Koncert jest w Warszawie i chyba nie stanowi to problemu. Niestety babcia > Madonna Polskę widzi tylko przez pryzmat narodu handlowego i to jest smutne. a co z Kosciuszka? smokiem wawelskim? Walensom z matkom buzkom we klapie ? toaletą toy toy na rogu ulicy zeby bydło nie szczało po bramach? wszystko powinna uczcic i wpłacic honorarium za wystep na geotermie? Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 No juz dajcie se spokoj. 14.08.09, 16:53 Nie do Balic, a na Okecie. I nie do lagru, tylko kołysankami lulać tych niepocieszonych niedoszłych gienierałów , co oto im, chlubną ZOMO-wską przeszłość (mimo wymazania przez MSWiA) jakis neofaszysta wykopał. Odpowiedz Link Zgłoś
minkat Pamietasz taki film "Ksiadz"? 14.08.09, 12:59 Gdyby babcie nie pikietowaly pod kinami, to nikt by o nim nie slyszal ani na niego nie poszedl; niskobudrzetowy byl. Ci prosci ludzie(nie mylic z prostakami!) w przekonaniu o slusznosci swoich pogladow naglasniaja rzeczy, ktore powinni po prostu zignorowac, zeby nie robic darmowej reklamy. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher ..Babcia madonna i wnuczka doda........ 14.08.09, 13:04 Obydwie to stara plyta.Dlatego ze walcza z kosciolem sa promowane.Zero talentu, tak babcia jak i wnuczka. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher ..Zreszta.......... 14.08.09, 13:08 Ten koncert musial sie odbyc.Ambasada amerykanska interweniowala w stolicy i rzadzie Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Czy ty moherku poza umiejętnością całowania 14.08.09, 16:43 Rydzyka po brudnych łapkach a może i po czymś tam jeszcze, masz jakieś talenty? Bo pisanie absolutnie ci nie wychodzi. Głupio, nudno, złośliwie. Tak na poziomie IQ przeciętnego plebana. Odpowiedz Link Zgłoś
affera123 [...] 14.08.09, 13:08 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
lucertolakiller Sami Polacy tego miejsca nie szanują. 14.08.09, 13:11 Przerażające! Odpowiedz Link Zgłoś
observatoreromano Odwiedzi polski obóz koncentracyjny czy niemiecki? 14.08.09, 13:16 oto jest pytanie, ja stawiam na to że polski :))) jak na rasową żydówę przypadło Odpowiedz Link Zgłoś
tomxp Re: Odwiedzi polski obóz koncentracyjny czy niemi 14.08.09, 13:24 observatoreromano napisał: > oto jest pytanie, ja stawiam na to że polski :))) jak na rasową > żydówę przypadło drogirzymskiobservatorze skroty myslowe, jakze popularne sa rowniez popularne poza granicami naszego kraju zasadniczo nikt nie sugeruje ze obozy by zarzadzane przez polakow, obywateli II rp ten skrut myslowy byl wyjatkowo niefortunny...nastapily przeprosiny zryzykowalbym stwierdzenie ze z innymi skrotami myslowymi jest podobnie Odpowiedz Link Zgłoś
lucertolakiller Re: Odwiedzi polski obóz koncentracyjny czy niemi 14.08.09, 13:28 observatoreromano napisał: > oto jest pytanie, ja stawiam na to że polski :))) jak na rasową > żydówę przypadło Ani razu nie napisałem nic o Niemcach. To Twoja chora wyobraźnia Odpowiedz Link Zgłoś
observatoreromano Re: Odwiedzi polski obóz koncentracyjny czy niemi 14.08.09, 13:46 a powinieneś napisać, właśnie o Niemcach Odpowiedz Link Zgłoś
polska_skansen_europy Re: Odwiedzi polski obóz koncentracyjny czy niemi 14.08.09, 14:08 observatoreromano napisał: > oto jest pytanie, ja stawiam na to że polski :))) jak na rasową > żydówę przypadło Tak sie fatalnie dla ciebie składa ze jest rasową włoszka ,z poboznej katolickiej rodziny emigrantów osiadłych w USA. Przepraszam masz cos do żydów? Bo skoro tak to nie mozesz być wyznawcą niejakiego Jeszui i czcicielem kultu jego matki z tej prostej przyczyny ze obydwoje byli "rasowymi" zydami. Odpowiedz Link Zgłoś
lahdaan Re: Odwiedzi polski obóz koncentracyjny czy niemi 14.08.09, 14:16 polska_skansen_europy napisał: > observatoreromano napisał: > > > oto jest pytanie, ja stawiam na to że polski :))) jak na rasową > > żydówę przypadło > > Tak sie fatalnie dla ciebie składa ze jest rasową włoszka ,z poboznej > katolickiej rodziny emigrantów osiadłych w USA. > Przepraszam masz cos do żydów? Bo skoro tak to nie mozesz być wyznawcą > niejakiego Jeszui i czcicielem kultu jego matki z tej prostej przyczyny ze > obydwoje byli "rasowymi" zydami. Jak to? Przecież Jezus i Maria byli Polakami ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gosc30wawa Re: Odwiedzi polski obóz koncentracyjny czy niemi 14.08.09, 14:54 Tak się składa że Matka Boska była i jest Polką, stąd Pan Jezus też jest Polakiem. Przecież jest Matka Boska Częstochowska na Jasnej Górze a Częstochowa przecież w Polsce jest. I nie mają tu nic do rzeczy fkaty historyczne itp. Wiara jest wiarą a ja wierze tak jak ja chce i dla mnie Matka Boska i Pan Jezus są Polakami, a Żydów nienawiedze bo to pokrętny i amoralny naród, który wyrzadził wiele krzywdy Polakom. Odpowiedz Link Zgłoś
polska_skansen_europy Re: Odwiedzi polski obóz koncentracyjny czy niemi 14.08.09, 14:56 gosc30wawa napisał: Wiara jest wiarą a ja wierze tak jak > ja chce i dla mnie Matka Boska i Pan Jezus są Polakami, a Żydów > nienawiedze bo to pokrętny i amoralny naród, który wyrzadził wiele > krzywdy Polakom. Brawo to sie nazywa wiara. Tak trzymaj.:))))) Tylko trzeba bedzie biblie napisac od nowa ale to najmniejszy problem. Ojciec Rydzyk to zmajstruje w miesiac:) Odpowiedz Link Zgłoś
gosc30wawa Re: Odwiedzi polski obóz koncentracyjny czy niemi 14.08.09, 15:06 Biblie to ja sobie sam napisze, nie potrzebuje pomocy Rydzyka. Nie jestem Katolikiem a bardziej Polskim Chrześcijaninem-Buddystą. Kocham wszystkich i wszystkim moge wybaczyć, oprócz Żydów oczywiście, bo oni sami nie chcą wybaczenia, miłosci i pokoju, Im nigdy nie wybacze i bede ich zwalczał ze wszystkich sił. Wierze w Boga Stwórce, który przysłał na Ziemię Jezusa Chrystusa dla rowoju duchowego ludzkosci i chciałbym żeby był Polski Kosciół Narodowy niezależny od żadnego Watykanu i Rydzyka. Odpowiedz Link Zgłoś
te_rence Re: Odwiedzi polski obóz koncentracyjny czy niemi 14.08.09, 15:34 LOL śmieszny jesteś Odpowiedz Link Zgłoś
krosta_na_dupie Przepraszam, że trochę nie na temat, ale... 14.08.09, 15:34 ...dlaczego, mając taki nick straszysz ludzi prokuraturą? To nieładnie uważać Polskę za zaścianek, to też może obrazić czyjeś uczucia, a tak a propos dyskusji o Żydach i gejach, jak się to ma do tematu "Madonna i jej koncert"? Czy każda podjęta dyskusja musi na GW zahaczać o wątki antysemickie, homofobię, mizoginizm i krytykę aktualnie panującej władzy, bo widzę to nawet na forach typu "Mój ogródek" i jakoś nie pojmuję. Odpowiedz Link Zgłoś
gosc30wawa Re: Odwiedzi polski obóz koncentracyjny czy niemi 14.08.09, 14:56 Tak się składa że Matka Boska była i jest Polką, stąd Pan Jezus też jest Polakiem. Przecież jest Matka Boska Częstochowska na Jasnej Górze a Częstochowa przecież w Polsce jest. I nie mają tu nic do rzeczy fkaty historyczne itp. Wiara jest wiarą a ja wierze tak jak ja chce i dla mnie Matka Boska i Pan Jezus są Polakami, a Żydów nienawiedze bo to pokrętny i amoralny naród, który wyrzadził wiele krzywdy Polakom. Założe się, że w USA Żydy znów bedą pisać, że Madonna odwiedziła "polski obóz koncentracyjny w Asuchwitz". Odpowiedz Link Zgłoś
dds83 Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 13:16 najwazniejsza wiadomosc dnia , paranoja Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 15:01 dds83 napisał: > najwazniejsza wiadomosc dnia , paranoja To nie paranoja, tylko zascianek, chociaż moze parnoja tez. Odpowiedz Link Zgłoś
obiektywnyx Re: Madonna dziś odwiedzi Auschwitz 14.08.09, 13:18 Dzieki, ze napisaliscie co dzisiaj robi. To najwazniejsza informacja dnia. Bilety sie slabo sprzedaja ? Odpowiedz Link Zgłoś
affera123 Nie osądzaj młodych ludzi, oni czasem coś czytają 14.08.09, 13:19 Ta pani, zdaje się, poza metkami znanych projektantów i etykietkami na żywności, to nic raczej nie czyta, inaczej miałaby cokolwiek sensownego do powiedzenia i nie zadawała się z facetami, którzy mogliby być jej dziećmi. Może się okazać, że ta "gwiazda" nie odróżnia obozu koncetracyjnego z czasów II wojny światowej, o której pewnie niewiele słyszała od obozu uchodźców w takiej na przykład Ugandzie. Dobrze, że akurat nie jest na etapie apatowania rzekomym seksapilem, którego nigdy nie miała, bo weszłaby na teren obozu z gołym tyłkiem, a nikt by się nie odważył odezwać. W końcu całe jej życie oparte jest na jednej wielkiej prowokacji. Odpowiedz Link Zgłoś
klikacz.net dla tego świat nie znosi Polaków 14.08.09, 13:43 chyba ze tylko do roboty Odpowiedz Link Zgłoś
zayed Zalezy w jakiej czesci swiata jestes? 14.08.09, 14:08 Ty mowisz o europ zach ( niemcy szwecja norwegia uk ) to zgadzam sie. Pojedz do ameryki pd ( brazylia, venezuela, kuba ) myslisz ze tam nie wiedza co to polska? Pogadaj z arabami zyjacymi w EU , ich spytaj o ich stosuek emocjonalny do polakow? Ale pewnie byles pare razy zagranica na wycieczce za 300€ na 7 dni i tyle znasz ludzi. jedno staropolskie powiedzienie nachodzi mi na mysl: w dupie byl, gowno widzial a eskpert jak andrzej lepper od gospodarki... Odpowiedz Link Zgłoś
swiety_76 Re: Nie osądzaj młodych ludzi, oni czasem coś czy 14.08.09, 15:29 > Ta pani, zdaje się, poza metkami znanych projektantów i > etykietkami na żywności, to nic raczej nie czyta, Gratuluje stereotypowego myślenia. Bo jest gwiazdą pop i tańczy z gołą dupą na wierzchu (no i przede wszystkim jest kobietą) to napewno musi być pustą lalą, która nic nie wie o świecie. Madonna to bardzo przebiegła i inteligentna biznes-woman. Ponieważ wokalistka z niej marna (z czego napewno sobie zdaje sprawę) całą karierę oparła na prowokacji i skandalu, kreowaniu własnego image i kontroli własnego wizerunku, dobieraniu sobie najlepszych producentów muzycznych i podążaniu za trednami oraz spektakularnych trasach koncertowych (show) na których śpiewanie schodni na plan dalszy. Właśnie te czynniki (co smutne) decydują o sukcesie w świecie pop a nie 5 oktawowy czysty głos wyśpiewujący poezję - przykłady można mnożyć (Britney Spears, Kylie Minogue etc). Co roku tysiące lepszych wokalistek próbują kariery i przepadają bo sam głos w tym świecie pop to nie wszystko. A Madonna opanowała to do perfekcji - skutek - największa kariera jesli chodzi o kobietę solo w historii muzyki (najwięcej sprzedanych płyt, najbardziej dochodowe trasy koncertowe itd). Jest kobietą ambitną,pracowitą ogarniętą obsesją bycia na szczycie (co osiągnęła) co zniwelowało jej braki talentu. Jedynie była (i jest nadal) dobrą tancerką, nie grzeszy wyjątkową urodą ale w latach 80-tych była symbolem seksu. Obecnie przeistacza się w swoją własną karykaturę spedzającą cały czas na siłowni - chce zachować jak najdłużej za wszelką cenę młodość gdyż doskonale zdaje sobie sprawę że tylko w ten sposób może utrzymać swoją pozycję w światku pop gdzie z reguły 30 letnie laski to praktycznie emerytki. Może już nie wygląda najlepiej (wiek robi swoje) ale takiej sprawności fizycznej może jej pozazdrościć każda 50-latka. > inaczej miałaby cokolwiek sensownego do powiedzenia i nie zadawała > się z facetami, którzy mogliby być jej dziećmi. Akurat na tle innych gwiazd (pop) to Madonna ma dużo sensownegho do powiedzenia (jeśli akurat nie skandalizuje w celu zwiększenia sprzedaży płyt i rozgłosu). A to że zadaje sie z faceetami którzy mogliby być jej dziećmi Typowy seksistowski komentarz. 50 letni facet z kasą może sobie wyrwać 20 latkę i to jest OK. Jest podziwiany za swoją jurność i zaradność. Kiedy to robi 50 letnia kobieta z kasą i sławą z 20 letnim facetem to sypią się na nią gromy bo przecież kobieta po 40-ce to powinna wnuki bawić i dziergać dla nich sweterki na drutach w bujanym fotelu. Zresztą związek ten to najprawdopodobniej był bardziej binzesowy układ - ja odmłodzę swój wizerunek spotykając się z 20 letnim facetem i będą miała fajny zwierzęcy seks oraz będa o nas pisać co pomoże mi zwiększyć zainteresowanie/sprzedaż a on swoje biznesowe plany też osiągnie. A ludzie to kupują i kto tu jest głupi i ograniczony ? Chyba nie ten co sprzedaje chłam tylko ten co go kupuje. Odpowiedz Link Zgłoś
krosta_na_dupie Re: Nie osądzaj młodych ludzi, oni czasem coś czy 14.08.09, 15:44 Wymień choć jeden sensowny cytat tej pani, poza "fuck off" do dziennikarzy. Ponadto prymitywne jest opieranie kariery i robienie pieniędzy przy pomocy tak prostych środków wyrazu jak goły cyc i wypięty tyłek. Wprawdzie cel uświęca środki, ale są jednak ludzie, którzy przeszli do historii dzięki talentom dalekim od walorów Madonny i jej podobnych. Odpowiedz Link Zgłoś
kylax Bardzo mlody jestes. 14.08.09, 15:34 Po pierwsze, co Cie obchodzi z kim ona sie zadaje? Ze starszymi, to mogliby byc jej ojcem, a jak z rowiesnikami, to mogliby byc bracmi. Po drugie, wiekszosc mlodych, czyta najwyzej instrukcje obslugi telefonu komorkowego i glosowanie SMS na kretynskie programy. Po trzecie, prowokacja to sol zycia. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Kolejna troll affera123, która opluwa madonnę, bo 14.08.09, 16:39 bo ta coś w życiu osiągnęła a blondi troll była, jest i będzie nikim. Odpowiedz Link Zgłoś
3miastowy mierzi mnie promowanie siebie nawet w Auschwitz 14.08.09, 13:29 ma wystarczajaco duzo kasy i czasu by pojechac tam incognito - poza trasa koncertowa kmiotku co do muzeum PW - gdybys nie byl kmiotem wiedzialbys, ze decyzja o wybuchu powstania zapadla w Warszawie.... ale czego wymagac od fana 50-letniej babci udajacej 25 latke..... Odpowiedz Link Zgłoś
cerebral.palsy kontrola paszportowa Madonny :) 14.08.09, 13:29 no to popisał się wiedzą "dziennkarz" GW :))) Przeciez Madonna ma przylecieć z Czech, a od prawie 2 lat i Polska i Czechy są w strefie Schengen i kontroli dokumentów nie ma :))) he he... Odpowiedz Link Zgłoś
troll_bagienny Przy śpiewie Madonny to Mandaryna ma talent! 14.08.09, 13:33 Widziałem i słyszałem parę koncertów Madonny i powiem, że w obecnej chwili trochę mniej fałszuje, co może też mieć związek z tym, że technika znacznie poszła w górę od lat 80-tych, ale generalnie babie słoń na ucho nadepnął i musiała przejś przez wiele łóżek, żeby ktoś zaryzykował wydanie jej płyty, a potem już jakoż poszło. Stare sprawdzone chwyty typu "goła dupa, cycki na wierzchu i co drugie słowo - fuck" działają w każdej epoce przyciągając tłumy "wiernych wyzawców". Ale ten robocop strasznie fałszuje, o matko jedyna! Odpowiedz Link Zgłoś
polska_skansen_europy Re: Przy śpiewie Madonny to Mandaryna ma talent! 14.08.09, 14:01 troll_bagienny napisał: Stare > sprawdzone chwyty typu "goła dupa, cycki na wierzchu i co drugie > słowo - fuck" działają w każdej epoce przyciągając tłumy "wiernych > wyzawców". Ale ten robocop strasznie fałszuje, o matko jedyna! Stare sprawdzone chwyty typu :klasztor na jasnej górze, rece złozone do modlitwy,nawiedzony wyraz twarzy ,co drugie słowo "papież polak,matka boska,jesus,duch swięty" działaja cały czas, przyciagajac do fałszywego kapłana miliony otumanionych bezmózgich ćwierć inteligentów i stare dewotki. Odpowiedz Link Zgłoś
pipi-100 Re: Przy śpiewie Madonny to Mandaryna ma talent! 14.08.09, 14:33 Ty wyraźnie wolisz fuck. Jakie słownictwo taki intelekt!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tomxp Re: Przy śpiewie Madonny to Mandaryna ma talent! 14.08.09, 16:50 pipi-100 napisała: > Ty wyraźnie wolisz fuck. Jakie słownictwo taki intelekt!!!! ***************************************** droga pipi wiekszosc woli fak i tej liczby zasadnicz wiekszosc sie do tego nie przyznaje jestesmy ludzmi fak jest w czlowiczenstwo , wbudowany... Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Przy śpiewie Madonny to Mandaryna ma talent! 14.08.09, 14:53 troll_bagienny widze ze za krytka tu pracujesz ja rowniez widzialem jej koncerty ale,,,,,widac nie te co ty ogladales (pewnie w tv) ale wsrod naszych ludzi(polakow) nic mnie nie dziwi NARZEKANIE to podstawa podparta na CZEPIANIU SIE BYLE CZEGO Odpowiedz Link Zgłoś
gosc30wawa Re: Przy śpiewie Madonny to Mandaryna ma talent! 14.08.09, 15:13 HE he , super komentarz, zgadzam sie w 100% :) Odpowiedz Link Zgłoś