pkownacki 20.02.05, 00:05 zrobilem spacer po lesie i postaralem sie uwiecznic troche zimy plfoto.com/zdjecie.php?picture=584812 www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=584098 taka zwykla smrodka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pkownacki Re: zima w lesie 20.02.05, 00:10 mala korekta...link plfoto.com/zdjecie.php?picture=584820 Odpowiedz Link Zgłoś
pkownacki Re: zima w lesie 20.02.05, 21:46 jedziesz w strone zapory na Narwi i idziesz wzdluz walu w kierunku Zegrza i na wysokosci tego sztucznego cypla sa dwa kanalki to wybierasz ten drugi i wedrujesz wzdluz niego okolo 500 metrow i napewno trafisz..zajrzyj na www.wieliszew.pl i na mapie znajdz kanalek komornicki Odpowiedz Link Zgłoś
kwitkows Re: zima w lesie 20.02.05, 16:01 O widzę, że moją żonę też już poznałeś :-) A fotka, no taka zwykła, nic specjalnego. Ale miejsce ma możliwości. Dobrze wypatrzone. Odpowiedz Link Zgłoś
tyo1pdy6hl6siajgi2xd Re: zima w lesie 21.02.05, 21:11 www.legionowo.com.pl/Zima2.wmv Odpowiedz Link Zgłoś