Dodaj do ulubionych

zima w lesie

20.02.05, 00:05
zrobilem spacer po lesie i postaralem sie uwiecznic troche zimy
plfoto.com/zdjecie.php?picture=584812
www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=584098
taka zwykla smrodka
Obserwuj wątek
    • pkownacki Re: zima w lesie 20.02.05, 00:10
      mala korekta...link
      plfoto.com/zdjecie.php?picture=584820
      • madziulec Re: zima w lesie 20.02.05, 18:52
        jak tam trafic????
        • pkownacki Re: zima w lesie 20.02.05, 21:46
          jedziesz w strone zapory na Narwi i idziesz wzdluz walu w kierunku Zegrza i na
          wysokosci tego sztucznego cypla sa dwa kanalki to wybierasz ten drugi i
          wedrujesz wzdluz niego okolo 500 metrow i napewno trafisz..zajrzyj na
          www.wieliszew.pl i na mapie znajdz kanalek komornicki
    • kwitkows Re: zima w lesie 20.02.05, 16:01
      O widzę, że moją żonę też już poznałeś :-)

      A fotka, no taka zwykła, nic specjalnego. Ale miejsce ma możliwości. Dobrze wypatrzone.
    • tyo1pdy6hl6siajgi2xd Re: zima w lesie 21.02.05, 21:11
      www.legionowo.com.pl/Zima2.wmv

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka