Dodaj do ulubionych

Piosneczka

17.01.14, 09:15
Oj co tam szura
oj co tam szura
tam z dala?
coś co z radości
coś co z radości
powala...............tongue_out


To weekend szura
papuciem
a drugą nogę
ma w bucie


a co?zaszaleć nie można?
Obserwuj wątek
    • dunajec1 Re: Piosneczka 17.01.14, 14:44
      Otoz to tropciu, nadchodzi dzien rozpusty, hej kobiety w gore biusty.
      • mala200333 Re: Piosneczka 17.01.14, 15:15
        Pospacerujem, pospacerujem se w domciu z kotem,
        Odlozem, Odlozem na bok robotem...oj dana dana...
      • debi_bebi Re: Piosneczka 17.01.14, 17:47
        dunajec1 napisał:
        > Otoz to tropciu, nadchodzi dzien rozpusty, hej kobiety w gore biusty.

        A mężczyźni ptaszki,
        zaczynajmy weekendowe igraszki smile
        • dunajec1 Re: Piosneczka 17.01.14, 18:11
          Debi, to Ty z mojego ch.....ptaszka robisz? No co jest....hehe.
          • debi_bebi Re: Piosneczka 17.01.14, 18:18
            Ja z niego nic nie robię, ja go tylko spieszczam smile
    • tropem_misia1 Re: Piosneczka 22.01.14, 00:49
      Oj ja biedna
      spać nie mogę(:
      serce bije
      me na trwogę

      łaaaa
      aaa
      dana

      bo się martwi
      czy ja wstanę
      kiedy budzik
      tuż nad ranem
      wrzaśnie głośno
      i bezczelnie:
      wstawaj babo
      potrza dzielnie
      nowy dzień
      pokonać śwarno
      do roboty!
      Nic za darmo.

      oj
      oj
      oj
      lalala
      • mala200333 Re: Piosneczka 22.01.14, 01:36
        Od scana do scana
        Taka dola ma zas...na
        Oj dana dana!
      • debi_bebi Re: Piosneczka 22.01.14, 07:14
        Ha!
        Jeśli nie poradzi budzik,
        to sumienie Cię dobudzi
        obowiązkiem świecąc w oczy
        zedrze z Ciebie kołdrę nocy
        wbije Cię w stos ciepłych szmatek
        bezlitośnie wypchnie z chaty
        nie ma co tu dywagować
        - do pracy posłusznie drałować -
        raz dwa trzy cztery
        lewa, lewa!
    • anus-hka Re: Piosneczka - Biało 22.01.14, 06:23
      I za ok­nem śniegu ku­pa
      zno­wu będzie marzła dupa.
      Hej
      • leziox Re: Piosneczka - Biało 22.01.14, 08:52
        Dupa marznie,oczy bolá
        Snieg spadl-znowu jest wesolo
        Kraj w niemocy swej juz stoi
        Stopni mrozu trzech sie boi

        Kleska,Panie,zywiolowa
        A minister Pani nowa
        Wszak rozumie-klimat taki
        Sorry,moje Wy rodaki

        Piekna nasza Polska cala
        Znowu mrozna,znowu biala
        Mimo ze tak jest co roku
        Wciaz narzády marzná w kroku.






        • tropem_misia1 Re: Piosneczka - Biało 22.01.14, 09:06
          a Anuszka taka szczera
          chichot z trzewi mi dobyła.
          A Leziowa prawa (?) ręka
          także swoje dołożyła.

          i politycznie
          napisał tak ślicznie smile))
    • tropem_misia1 Re: Piosneczka 01.02.14, 05:36
      I przyszedł weekend nam nowy
      Jakieś pomysły do głowy
      przyszły na jego spędzenie?
      Może ja pierwsza wymienię:
      Można by było spać i spać
      lecz nie - ja wstałam - k.......
      • czarek_sz Re: Piosneczka 01.02.14, 09:38
        Zapomniałaś dodać na końcu mać smile

        Kiedyś śp Bronisław Pawlik prowadząc na żywo program dla dzieci 'Miś z okienka' myśląc że już nie jest na wizji powiedział do Misia - wszystkie dzieci poszły spać kurwa jego mać smile





        • tropem_misia1 Re: Piosneczka 01.02.14, 10:25
          Oj tam...nie chciałam być dosadna.I tak wszyscy wiedzą z czym się rymuje końcówka przedostatniego wersu.

          a Pawlik rządzismile))
          Nie wiedziałam o tym
    • tropem_misia1 Re: Piosneczka 21.02.14, 06:47
      a powieczka zległa
      na mym lewym oczku
      bo bym chciała leżeć
      w łóżeczku na boczku

      aaa
      aaa

      a powieczka zległa
      na mym oczku prawym
      bo mu tak daleko
      do bycia być żwawym

      aa
      aaa
      aaaa

      co by tutaj zrobić
      by w pionie i godnie
      udać się do pracy
      na luzie...swobodnie?


      aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka