tropem_misia1 17.01.14, 09:15 Oj co tam szura oj co tam szura tam z dala? coś co z radości coś co z radości powala............... To weekend szura papuciem a drugą nogę ma w bucie a co?zaszaleć nie można? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dunajec1 Re: Piosneczka 17.01.14, 14:44 Otoz to tropciu, nadchodzi dzien rozpusty, hej kobiety w gore biusty. Odpowiedz Link
mala200333 Re: Piosneczka 17.01.14, 15:15 Pospacerujem, pospacerujem se w domciu z kotem, Odlozem, Odlozem na bok robotem...oj dana dana... Odpowiedz Link
debi_bebi Re: Piosneczka 17.01.14, 17:47 dunajec1 napisał: > Otoz to tropciu, nadchodzi dzien rozpusty, hej kobiety w gore biusty. A mężczyźni ptaszki, zaczynajmy weekendowe igraszki Odpowiedz Link
dunajec1 Re: Piosneczka 17.01.14, 18:11 Debi, to Ty z mojego ch.....ptaszka robisz? No co jest....hehe. Odpowiedz Link
debi_bebi Re: Piosneczka 17.01.14, 18:18 Ja z niego nic nie robię, ja go tylko spieszczam Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Piosneczka 22.01.14, 00:49 Oj ja biedna spać nie mogę(: serce bije me na trwogę łaaaa aaa dana bo się martwi czy ja wstanę kiedy budzik tuż nad ranem wrzaśnie głośno i bezczelnie: wstawaj babo potrza dzielnie nowy dzień pokonać śwarno do roboty! Nic za darmo. oj oj oj lalala Odpowiedz Link
mala200333 Re: Piosneczka 22.01.14, 01:36 Od scana do scana Taka dola ma zas...na Oj dana dana! Odpowiedz Link
debi_bebi Re: Piosneczka 22.01.14, 07:14 Ha! Jeśli nie poradzi budzik, to sumienie Cię dobudzi obowiązkiem świecąc w oczy zedrze z Ciebie kołdrę nocy wbije Cię w stos ciepłych szmatek bezlitośnie wypchnie z chaty nie ma co tu dywagować - do pracy posłusznie drałować - raz dwa trzy cztery lewa, lewa! Odpowiedz Link
anus-hka Re: Piosneczka - Biało 22.01.14, 06:23 I za oknem śniegu kupa znowu będzie marzła dupa. Hej Odpowiedz Link
leziox Re: Piosneczka - Biało 22.01.14, 08:52 Dupa marznie,oczy bolá Snieg spadl-znowu jest wesolo Kraj w niemocy swej juz stoi Stopni mrozu trzech sie boi Kleska,Panie,zywiolowa A minister Pani nowa Wszak rozumie-klimat taki Sorry,moje Wy rodaki Piekna nasza Polska cala Znowu mrozna,znowu biala Mimo ze tak jest co roku Wciaz narzády marzná w kroku. Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Piosneczka - Biało 22.01.14, 09:06 a Anuszka taka szczera chichot z trzewi mi dobyła. A Leziowa prawa (?) ręka także swoje dołożyła. i politycznie napisał tak ślicznie )) Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Piosneczka 01.02.14, 05:36 I przyszedł weekend nam nowy Jakieś pomysły do głowy przyszły na jego spędzenie? Może ja pierwsza wymienię: Można by było spać i spać lecz nie - ja wstałam - k....... Odpowiedz Link
czarek_sz Re: Piosneczka 01.02.14, 09:38 Zapomniałaś dodać na końcu mać Kiedyś śp Bronisław Pawlik prowadząc na żywo program dla dzieci 'Miś z okienka' myśląc że już nie jest na wizji powiedział do Misia - wszystkie dzieci poszły spać kurwa jego mać Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Piosneczka 01.02.14, 10:25 Oj tam...nie chciałam być dosadna.I tak wszyscy wiedzą z czym się rymuje końcówka przedostatniego wersu. a Pawlik rządzi)) Nie wiedziałam o tym Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Piosneczka 21.02.14, 06:47 a powieczka zległa na mym lewym oczku bo bym chciała leżeć w łóżeczku na boczku aaa aaa a powieczka zległa na mym oczku prawym bo mu tak daleko do bycia być żwawym aa aaa aaaa co by tutaj zrobić by w pionie i godnie udać się do pracy na luzie...swobodnie? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Odpowiedz Link