Dodaj do ulubionych

Stare forum

13.11.20, 15:52
Mooo cnooo
Śpiii...
Obserwuj wątek
    • leziox Re: Stare forum 13.11.20, 16:02
      To nie forum, tylko je dawniej odwiedzający. W sumie wszędzie tak samo.
      • cambria1.2 Re: Stare forum 13.11.20, 16:35
        Mżawka i mokre liście...
        • leziox Re: Stare forum 13.11.20, 20:07
          Zużyte maski na chodnikach.
          • cambria1.2 Re: Stare forum 13.11.20, 21:25
            Zmarznięte rękawiczki...
    • iga1 Re: Stare forum 14.11.20, 21:02
      Siema w pandemii.
      Życie pod maską, tudzież przyłbicą nabrało innego wymiaru 😁Poznają mnie ludzie, których ja nie znam, ja nie poznaję ludzi, których znam. Albo nie poznajemy się, znając się nawzajem, hmm... Ciekawe czasy nastały.
      • leziox Re: Stare forum 15.11.20, 11:01
        No i nie poznając kogoś umyślnie, kiedy się go poznać nie chce, zawsze jesteśmy rozgrzeszeni, no bo przecież na twarzy maska była, nie? big_grin
        • iga1 Re: Stare forum 16.11.20, 23:05
          Rozgrzeszenie jest rzeczą zbędną, gdy brak poczucia winy...A winny w tych czasach tylko jest krzew 🙂
          • cambria1.2 Re: Stare forum 17.11.20, 09:17
            A ocet?
            • iga1 Re: Stare forum 17.11.20, 17:47
              Ocet zarówno, ale nie polecam. KWASY? Niee
              • cambria1.2 Re: Stare forum 17.11.20, 21:55
                Zakwasy?
                • iga1 Re: Stare forum 17.11.20, 22:31
                  Kwas mlekowy niepożądany.
                  A co pożądane nie zawsze jest dane😉
                  • cambria1.2 Re: Stare forum 18.11.20, 09:13
                    Złe zarządzanie.
                    • leziox Re: Stare forum 18.11.20, 15:39
                      Wszystko i tak to wina wirusa. Tusk spadł w rankingu winnych na drugie miejsce.
                      • 1999_chyba Re: Stare forum 18.11.20, 20:27
                        napisałem rozwlekle, może i dlatego jedno naciśnięcie klawisza (gdybym ja wiedział który to, pomalowałbym na czerwono) i cały mój trud poszedł w pizdu. Ale zgadzam się. Wszystko co utraciłem, to wirusa wina. A her Tusk? niech sobie ujada. Toć wolno, no nie?






















                        • cambria1.2 Re: Stare forum 18.11.20, 21:07
                          Jak się czujesz?
                          • 1999_chyba Re: Stare forum 19.11.20, 19:33
                            dobrze byłoby, gdyby u WZYSTKICH, tak jak u mnie, strach miał wielkie oczy.
                            Dziękuję za zainteresowanie.
                            • leziox Re: Stare forum 20.11.20, 22:03
                              Idzie Czerwony Kapturek przez las i spotyka wilka:
                              -Wilku,czemu masz takie duże oczy?
                              -Kurwa,nawet się spokojnie wysrać nie można!
                              • iga1 Re: Stare forum 21.11.20, 22:33
                                Wersja podobna 😂
                                • leziox Re: Stare forum 22.11.20, 10:15
                                  No pani uprawiająca sport, jak widać, bardzo spostrzegawcza była.
                                  • leziox Re: Stare forum 10.04.21, 15:20
                                    Stare forum emerytów.
                                    Wyspanie się i spirytus to podstawa wysokiej odporności indywidualnej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka