Dodaj do ulubionych

Trzewiki Ecco gore-tex roz. 27

28.03.11, 21:31
witam serdecznie
mam do sprzedania po mojej córeczce świetne półbuty Ecco - model chyba Victoria. Buciki skórzane, z Gore-texem, bardzo wygodne, nadają się zarówno do spódniczki jak i spodenek. Noszone wiosną i jesienią przez moją córeczkę, kupione w sklepie Ecco rok temu(mam chyba gdzieś paragon), kosztowały ok. 200zl

Stan oceniam na bardzo dobry, sa wyczyszczone i gotowe do noszenia przez kolejna uzytkowniczke smile
cena 60zl + wysyłka (ok. 7zl), ewentualnie odbiór osobisty w Warszawie
https://lh3.googleusercontent.com/_dkrb9HEqiYc/TZDc4uqoSwI/AAAAAAAAZPY/Jn4BaEpWeO0/s400/IMG_3303.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/_dkrb9HEqiYc/TZDc5hgA_uI/AAAAAAAAZPg/YNPie46iD_k/s400/IMG_3304.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/_dkrb9HEqiYc/TZDc6LdGkqI/AAAAAAAAZPk/8LwkbEyp-8A/s400/IMG_3305.JPG

Mam jeszcze spodenki C&A, roz. 98, ale nadają się zarówno dla młodszej jak i starszej dziewczynki, długość 3/4, cena 7zl

https://lh6.googleusercontent.com/_dkrb9HEqiYc/TZDdNkRTI8I/AAAAAAAAZP0/vA2rjFbXgYc/s640/IMG_3317.JPG

polecam gorąco!!!
więcej zdjęć w galerii:
picasaweb.google.com/lucyna.zaleska/UbrankaDziewczynka?authkey=Gv1sRgCLqZw4mz4PjinwE#
Obserwuj wątek
    • lucka6 Re: Trzewiki Ecco gore-tex roz. 27 06.04.11, 19:05
      dokładam jeszcze Baleriny Ecco, roz. 27, wkladka ok. 17,5cm, lekko starte czubki, poza tym super, bardzo wygodne, 50zl

      https://lh5.googleusercontent.com/_dkrb9HEqiYc/TZuFtxm-vEI/AAAAAAAAZbY/26_tfOv4FHU/s640/IMG_3476.JPG

      https://lh3.googleusercontent.com/_dkrb9HEqiYc/TZuGAn-JpqI/AAAAAAAAZbk/jc2e_XVu3TY/s640/IMG_3475.JPG

      wiecej zdjec w albumie:
      picasaweb.google.com/lucyna.zaleska/UbrankaDziewczynka?authkey=Gv1sRgCLqZw4mz4PjinwE#
      zapraszam serdecznie smile
    • aagas Re: Trzewiki Ecco gore-tex roz. 27 07.04.11, 09:04
      Jestem zainteresowana bucikami prosze mi napisac jaką długośc maja wkladki wewnetrzne.
      pozdrawiam
      • aagas Re: Trzewiki Ecco gore-tex roz. 27 07.04.11, 09:05
        Moze ma pani jeszce sandałeczki do spzredania tez na nózkę 27 równiez ecco
        pozdrawiam
        • lucka6 Re: Trzewiki Ecco gore-tex roz. 27 07.04.11, 11:51
          witam,
          pisalam w opisach, te bordowe maja wkladke 17cm, te baleriny sa ciut dluzsze i wychodzi mi 17,5 cm.
          Wlasciwie sandalki ecco tez mam, tez 27, nie ludze sie ze beda dobre na corke bo ostatnio jej noga bardzo urosla
          wyczyszcze te sandalki i porobie zdjecia smile
          czyli co, rezerwowac te 2 pary wyswietlone? Zapraszam na priv smile
          • lucka6 Re: Trzewiki Ecco gore-tex roz. 27 08.04.11, 21:52
            Dokładam jeszcze sandałki Ecco, roz. 27, długość wkładki 17cm. Są bajecznie lekkie, bardzo wygodne, regulacja na rzepy, więc łatwo dopasować do każdej nóżki. Stan oceniam na dobry, ze względu na to, że nie udało mi się doczyścić podeszwy - ale tego nie widać, skóra w świetnym stanie (bardzo miękka, chyba cielęca)
            Cena 40zł

            https://lh6.googleusercontent.com/_dkrb9HEqiYc/TZ9knPsacoI/AAAAAAAAZf8/KDq5tru0lws/s640/IMG_3489.JPG

            https://lh6.googleusercontent.com/_dkrb9HEqiYc/TZ9ks0mPfyI/AAAAAAAAZgA/SIElnB55-oE/s640/IMG_3491.JPG

            https://lh4.googleusercontent.com/_dkrb9HEqiYc/TZ9kwEgEfvI/AAAAAAAAZgE/mVDuHnEFROk/s640/IMG_3494.JPG

            https://lh6.googleusercontent.com/_dkrb9HEqiYc/TZ9lkTlhz4I/AAAAAAAAZgI/MP0bvyddwu4/s640/IMG_3497.JPG

            https://lh4.googleusercontent.com/_dkrb9HEqiYc/TZ9lo1wRetI/AAAAAAAAZgM/1IiPIUjMyAQ/s640/IMG_3495.JPG

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka