witam serdecznie
mam do sprzedania po mojej córeczce świetne półbuty Ecco - model chyba Victoria. Buciki skórzane, z Gore-texem, bardzo wygodne, nadają się zarówno do spódniczki jak i spodenek. Noszone wiosną i jesienią przez moją córeczkę, kupione w sklepie Ecco rok temu(mam chyba gdzieś paragon), kosztowały ok. 200zl
Stan oceniam na bardzo dobry, sa wyczyszczone i gotowe do noszenia przez kolejna uzytkowniczke

cena
60zl + wysyłka (ok. 7zl), ewentualnie odbiór osobisty w Warszawie
Mam jeszcze spodenki C&A, roz. 98, ale nadają się zarówno dla młodszej jak i starszej dziewczynki, długość 3/4, cena 7zl
polecam gorąco!!!
więcej zdjęć w galerii:
picasaweb.google.com/lucyna.zaleska/UbrankaDziewczynka?authkey=Gv1sRgCLqZw4mz4PjinwE#