Dodaj do ulubionych

Książki dla mamy świetne sprzedam

23.10.12, 19:40

Sprzedam książki dla Mamy, wszystkie kupione przez mnie jako nowe i raz czytane, bo nie lubię wracać do książki drugi raz, a nie lubię książek z biblioteki. Musze też zrobić porządek, żeby kupić nastepne. W większości są w bardzo dobrym stanie, kilka ma niewielkie mankamenty, opisane pod zdjęciem. wysyłka jednej książki 5 zł. Koszt wysylki kilku księżek ustalimy mailowo. Kontakt tu lub na maila hancia06@wp.pl

fotoforum.gazeta.pl/a/68803.html
zapraszam książki idealne na długie wieczory.
Obserwuj wątek
    • dot22 Re: Książki dla mamy świetne sprzedam 24.10.12, 08:43
      Chętnie kupię: napisz na priv 10zł, mamuśki gotowe na wszystko 5zł, papla wychodzi za mąż 5zł, Absolwentka 8 zł, zupełnie nowy przyjaciel 5zł. Proszę o podanie kosztu wysyłki wszystkich książek.
    • kinder0610 Re:dot22 24.10.12, 09:13
      Wysłałam maila
      • dot22 Re:dot22 24.10.12, 09:34
        Odpisałam
    • kinder0610 Aktualizacja 27.10.12, 10:32
      zapraszam
      • jowitka345 Re: Aktualizacja 27.10.12, 13:58
        kinder podaj maila.. napisałam na gazetowy ale mi odrzuciło
        • kinder0610 kontakt do mnie 27.10.12, 15:38
          kontakt do mnie: hancia06@wp.pl

          Zapraszam
    • mba657 Re: Książki dla mamy świetne sprzedam 27.10.12, 16:37
      a może wymiana?
      pokazywarka.pl/86ln29/
      interesuje mnie "Pokój" na przykład wink
      • kinder0610 Re: do mba657 27.10.12, 16:44
        Dziękuję za wymianę. Potrzebuję pieniażki na nowe książki, mam już upatrzonych kilka. A "pokój" jest super polecam! W każdym razie daj znać czy rezerwować.
        • mba657 Re: do mba657 27.10.12, 18:06
          hmm no właśnie ja też wink za 20 zł już z przesyłką wezmę wink
          • kinder0610 Re: do mba657 28.10.12, 09:26
            Mogę "Pokój" sprzedać za 24 zł z przesylką - to grubaśna książka ponad 400 stron i do tego twarda okladka , więc wysylka bedzie z pewnością ponad 5 zł. czekam na info
            • mba657 Re: do mba657 28.10.12, 11:25
              to jednak podziękuję. na allegro za niecale 26 zł z przesyłką mam nową. też wolę nowe wink
              pozdrawiam
    • kinder0610 aktualizacja 17.11.12, 14:08
      Zapraszam pozostało mi jeszcze kilka książek zapraszam do obejrzenia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka