66 985 wyników w czasie 127 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Coco tylko coco

Zapomnialem o Coco i Uli.

Zapowiadala sie dobrze ponad rok temu,a obecnie nawet z juniorkami w USA przegrywa. Brak jej bylo szybkosci i nic sie nie zminilo,choc miala sie rozwijac.A jej wujek Kiki dobrze gral w kosza. Zapomnialem tez o Uli R. ktora wg taty miala byc w pierwszej 20-stce a jest ok #200.

Coco tu, Coco tam - wszędzie tylko Coco

Tylko czy M.J. jest obiektywna w jej ocenie? Raczej podnosi jej morale (jako rodaczka) i próbuje dodać pewności siebie - to samo co pan Wojciech w wypowiedziach (nazbyt radosnych i optymistycznych na razie) względem Agnieszki. Jak dla mnie to niech Coco gra jak najlepiej - będzie przynajmniej miał

Re: Coco tu, Coco tam - wszędzie tylko Coco

"Jak dla mnie to niech Coco gra jak najlepiej - będzie przynajmniej miał kto zastąpić Jelenę <chlip>" ---------- Ona juz jest lepsza od Jeleny.Jelena niestety nie blyszczala ostatnio.

coco.

śliczny avatar c: o sobie - wszystko co trzeba c: wpisy - całkiem inteligentne się wydają c:

coco

avatar 8/10 o sobie 6/10 wpisy 7/10

coco

To niestety bolesna prawda - najbardziej bolesna dla chomika :( -- "Mama szczęśliwa, to mama trochę leniwa" Koni i Kornelka Pijpulkowo

Re: coco

no ja wiem, ze Ty byc takiego czegos dla zabwy nie wymyslila:((

Coca...

A tak nawiasem mówiąc popatrzcie sobie na Coca-Cole. Sama chemia a jednak... ma w sobie coś. Lekarze zalecają ją nawet małym dzieciom! jako środek przeciw zapalny! Coca-cola lekarstwem nigdy bym nie uwierzyła ;) Nie wiem jak tam z pepsi ;) -- "Kobieta bez kokieterii, to jak kwiat bez woni

Re: Coca...

giks napisała: > A tak nawiasem mówiąc popatrzcie sobie na Coca-Cole. Sama chemia a jednak... > ma w sobie coś. Lekarze zalecają ją nawet małym dzieciom! jako środek przeciw > zapalny! Coca-cola lekarstwem nigdy bym nie uwierzyła ;) Nie wiem jak tam z > pepsi ;) Mojemu

coco

ja nie robie na nikim odwetu... dla mnie to co pisze ta dziwewczyna kupy sie nie trzyma - co zauwazyłam nie tylko ja... wypowiedziałam swoje zdanie - może zbyt gwałtownie - chyba mnie emocje poniosły... ale nie żaluje jakoś strasznie po jej tekstach do mnie - bo gdybym ją poparła to nic by si

Re: coco

wiesz co kubusala bo moja mama mojego dziecka nie wychowuje... to zupelnie dwie różne sytuacje - nie rozumiem dlaczego sie mnie tak uczepiłaś... poza tym chyba nie wiesz jak to jest dokładnie u mnie więc prosze skończ z tym garnuszkiem bo zaczynam sie czuc powoli źle... -- HEY MAMA moja

@coca.

dzień dobry . :d

Re: @coca.

a co zrobił takiego bieber ?

Coki? (początek wątku)

A co sądzicie o cokach? Bo słyszałam że mają zamykać? Ja często bywam w Wwie i zawsze zerkam na Jerozolimskie, fajnie że jest samoobsługa. No i w Krakowie mam kosmetyki od razu, ale nie wszystko jest cacy!

Re: Coki?

w Krakowie przydał by się drugi bo kolejeczki nieziemskie.......

Coco???

"Marka Kondrata opiera się na sieci sklepów. Obrót umożliwia niższe marże (upraszczam oczywiście, bo dochodzi również selekcja wina)." Co to za głupoty? W tych sklepach co je reklamuje ten Kondrat (nie jest właścicielem tego biznesu!) ceny są jedne z najwyższych w Polsce. Marże sięgają 150%. Sprz

Re: Coco???

Wyczuwam, że dawny pracownik albo franczyzobiorca? Niemieckie dyskonty? To są hiszpańskie dyskonty tylko magazyny przeładunkowe są w Niemczech. Marża musi być wysoka bo z czego dawaliby wysokie rabaty tym-których-nie-wolno-wymawiać na tym forum?

coco

zalezy do jakiego wina?

1 2 3 4 5 6