A skąd ty możesz wiedzieć na co jestem chory skoro mnie nie znasz? Może mam IBS, a może nie mam. Ty za to oprócz problemów trawiennych masz także poważne problemy umysłowe. Czyżbyś tego jeszcze nie zauważyła? Bo na forum widzą to wszyscy. I popracuj nad ortografią.
Nie ty decydujesz kto może pisać na forum a kto nie. Jak ci się nie podoba temat to go nie czytaj. Ale o czym ja mówię- tobie się nic nie podoba. Do każdego się jedynie przypieprzasz. O co ci chodzi tego nie wie nikt. Z twych bełkotliwych wypowiedzi wiele się nie da zrozumieć. Wiesz co, ża
a ty masz jakiś problem ze sobą, czy tak po prostu chcesz uzdrowić społeczeństwo? -- mój aniołek i Aniołek V.2005 moja kawa, twoja kawa..taka rozmowa:)))))
i zamilkła...nie chce powiedzieć, czy zbiera siły? cześć Conka:) -- mój aniołek i Aniołek V.2005 moja kawa, twoja kawa..taka rozmowa:)))))
A dla ciebie Libro też jest dobre forum :'PSYCHOPAPKA'. Mogłabyś (się) tam popisać.
libra72 napisała: > jest dobre forum, dla mlodych mezatek, a na drugi raz przepraszaj w swoim > imieniu! Libra, znow nie wiem co mialas na mysli piszac powyzsze. Sama wiesz, ze ibs jest problemem w zwiazkach. Twoje anse zrzucam na karby nerwicy, ale miej swiadomosc, ze nikt
Witaj! O ile dobrze pamiętam, pisałaś, że przeniosłaś się od dra Kostyka do Novum. Dlaczego? Dowiedziałam się, że on też robi in vitro. Czy wiesz coś może na ten temat? Pozdrawiam, Mika
Zapomniałam dopisać, że endometriozy u mnie nie stwierdzono, a polip był spowodowany hormonami (wykazało to badanie histopatologiczne wycinków pobranych podczas histero). Pozdrawiam, Libra
wita, mam pytanie czy ktoś w okolicach wrocławia buduje lub zamierza budować domek libra z pracowni dobredomy.pl chętnie podzielę się swoimi uwagami, poznam inne.
Witam tez podoba mi sie ten projekt ale jestem z mazowieckiego. Zamierzam wlasnie kupic projekt ale z podwojnym garazem. Czy pan juz wybudowal to mieszkanko ??
Libra kochana, podpisuję sie recami i nogami pod tym co Pho napisała - jak to jest ze ona tak umie, ja nie umiem, łatwej się podpisać:) a tak serio - pisz, dzwoń, każdy z nas ma wydmy, górki, a potem doły jak rów mariański:) a jak zechcesz wziąć sprawy w swoje ręce, to będziemy Ci kibicować
... bezsennosc jest skutkiem dmuchania, w sensie wiatru. Powaga. Pms jest skutkiem bycia damesowydra w sensie istota wyzsza. Ja na przyklad jako rasowa damesowydra jestem istota wyzsza od polowy meskiej populacji wzrostu siedzacego psa. No tak. Gdy przychodza takie dni i noce, ze sie wyje i
Zgodzę się z Tri! Nie ma co czekać na zmiłowanie mężusia... Chyba, że podoba Ci się, że jemu jest wygodnie, a Ty, bidulko, cierpisz. Bo co Ty z tego masz? Skoro Wasze małżeństwo de facto nie istnieje, czemu robisz mu dobrze? Czerpiesz przyjemność z masochizmu? Może powinnaś zabezpieczyć osob
Oczywiście, że w czasie formalnego małżeństwa nie można mieć innego partnera. Wtedy ułatwiasz mężowi udowodnienie, że rozpad małżeństwa nastąpił z Twojej winy. Musisz załatwić rozwód, a potem nowy partner. Albo licz się z winą za rozpad małżeństwa. PS. Wina za rozpad małżeństwa nie ma nic ws
Bycie obładowaną siatkami nigdy nie jest fajne. -- Świat jest pełen ogromnych świateł i tajemnic, a człowiek zaslania się przed nimi swoją małą dlonią. Nachman z Bracławia
bycie obładowaną siatami, siaty taszczącą jest czasami miłe, a nawet, ba!,uzdrawiające duszę!!!:) Poza tym, nango, odkryłam dziś dzięki Tobie słowo "liliowieć" i Ci dziękuję :) -- if you love your car die for it
mi nie chodzi, żebyś sądowi wyjaśniała, ale że by przy pomocy powagi sądu mogła zrozumieć, gdzie był błąd, wina i co ewentualnie na przyszłość, żeby było lepiej, żeby nie chodziły za Tobą myśli: a może... a gdyby... a dlaczego... itp. wyjaśnienie sprawy do końca sobie pomoże zamknąć drzwi prze
-- Nobody is perfect. My name is Nobody.
Oj Libra, az sie wystraszyłam, to za duza odpowiedzialnośc jak na moje mozliwośći. ale skoro Ty nie krzyczysz "nieprawda!", to i ja myslę, ze moze za bardzo sie nie mylę. -- Polska to taki wielki ospały żubr. (...) Sen jego, podobny śmierci, mógłby trwać jeszcze wiele lat - gdyby Jarosław