libra72
08.03.06, 18:55
akurat skonczylam pisac, i co widze twoje marne wypociny ,zaloze sie ze
jestes kompletnym laikiem jezeli chodzi o problemy o ktorych sie tutaj pisze
wogole 1 raz widze Cie na forum, i mysle ze komus chcesz wysuzyc przysloge
tym mailem ,rownie dobrze mozesz pisac w imieniu Ragazzy -to gratuluje
takiego meza obym sie mylila i spadaj z tego forum jak cie nie dotyczy
ZEGNAM!!!!!!!!!!!