Trzeba uczciwie przyznac ze Wozniacki ladnie sie prezentowala na korcie,ale jej trener ktory wystapil w przerwie niestety troche przytyl. Komentatorzy zartowali ze Karolina przebiegla dzis 6 mil przed meczem z Serena a za kare ze przegrala przebiegnie nastepnych 9 mil wieczorem. Karo jakby
Wozniacki zagrala dobry mecz ale Serena niestety slaby i jak do tej pory Venus sprawuje sie lepiej i jutro moze pokonac siostre w polfinale. Nie widze sensu by Serena grala w Concinnati,bo w cwiercfinale ma tam Azarenke.
Niech sie Sharapova nie szykuje na latwe zwyciestwo w finale.
Moja ulubienica Yarka S. zgodnie z przewidywaniami pokonala Flipkens i w nastepnym meczu zmierzy sie z amerykanska sensacja Madison Keys. Serena mimo przeziebienia,kaszlu i wycierania nosa rekawem pokonala Dominguez Lino 62 75.
Bylo na co popatrzec.Coco mocniej uderza pilke niz Serena z tym ze mniej celnie. Niestety tym razem Coco slabo serwowala bo tylko na 54% a Serena na 68% pierwszych serwow w korcie. Coco ma sporo brakow i do nich naleza: 1- slaby drugi serw 2-slaby return 3- wolne poruszanie sie po korcie
Gość portalu: ps napisał(a): > Miało być "skopie tyłek". Moze spotkaja sie w US Open,to zobaczymy,kto komu.
Li Na wyskoczyla 5:2 w 1-szym secie i naiwniacy mysleli,ze juz pozamiatane. Serena wziela sie w garsc i dala ugrac Li Na jeszcze JEDNEGO gema w calym meczu. Optymist na pewno powie ze to byl wyrownany mecz. Jedrek dla odmiany bedzie dowodzil ze Li Na byla w mocniejszej polowce bo tam byly Woz
Serene miala bardzo duzo szczescia ze wygrala ten 1 set bo przy stanie 5:2 nie powinna wygrac.Jest oczywiste,ze Na Li byla nerwowo zdruzgotana i to mialo wplyw na jej 2 set i oddanie go prawie bez wakli. Widac bylo na korcie ,ze NaLi byla zalamana psychicznie! I to by bylo na tyle.
Po meczu ze Stephens wydawalo sie ze Simona jest faworytka do tytulu a tu taka niespodzianka. W 1-szym secie obie graly bardzo dobrze i Serena byla zdecydowanie lepsza. W 2-gim secie do stanu 4:4 wszystko wygladalo normalnie i wtedy wlasnie Serene stanela w miejscu i przegrala seta. W 3-cim
1-Serena-Halep H2H 4:1 2-Petkovic-Suarez-Navarro. H2H 2:2. Mecz Halep-Stephens 61 75 byl jak dotychczas najlepszym meczem w tym turnieju. No i przykra sprawa,bo gdyby Petkovic pokonala Suarez-Navarro to wychodzi przed Radwanska w rankingu i Isia staje sie #10. Gdyby natomiast Carla wygrala
Serena wyraźnie bez formy, dopiero pod koniec meczu, przy stanie 2-5 w II secie zaczęła nieźle grać, ale Sybilla potrafiła zachować z wcześniej wywalczonej przewgi tyle, ile potrzeba do wygrania meczu. Tym bardziej szkoda, że Aga taka teraz chimeryczna. W swej ubiegłorocznej formie pokonałaby i
Gość portalu: MACIEJ napisał(a): > Jak dla mnie Clijsters powinna troche(5 kg) schudnac,bo wcale nie > jest szczuplejsza od Svety. słuszna uwaga. gdyby clijsters była wyraźnie chudsza od swiety, serena nie przegrałaby dziś z austryjaczką.
serena75 -- byłas u dr. Rokickiego ?
serena75- gdzie się leczycie? Napisz, jeśli możesz.
Serena - Azarenka: 7:5 ,6:7. Moze szykuje sie niespodzianka?
Gość portalu: optymist napisał(a): > Serena - Azarenka: 7:5 ,6:7. Moze szykuje sie niespodzianka? Niespodzianka okazała się taka, że Aza nagle pękła w trzecim secie i po dwu setach wspaniałej walki, trzeci oddała bez oporu. Faktycznie zagrała jak Na Li... w meczu przeciw Agnieszce w
super gratuluje serena 75. napisz mi prosze czy mialas jakies objawy do czasu wyniku beta hcd
serena75 juz duzy wasz fasolinks:) masz mdłosci? u mnie sie zaczęło 3 dni temu.... masakrycznie bywa:) ale co tam. kocham te mdlosci i czeste wizyty w toalecie na siu-siu;)
2-gi set 7:5 dla Sereny, dosc szczesliwie dla niej. Dementiewa rozrzucala ja po rogach, zadecydowaly niuanse, w tym 7 asow Sereny. Najlepszy mecz turnieju. Dementiewa juz raz byla w finale GS. W 2004 w US Open z Kuzniecowa.