W dalszym ciagu romantyczny?
bardgorzowski napisał: > Rzucil temat i odszedl.:O( niestety nie on jeden :O(
-- - dr scott - www.scott.w.pl -
nie współczuję nanai11, bo nie widzę najmniejszego powodu
Wiaterku Kochany, chyba nie zrozumiałaś..Ele właśnie Ele zwróciła uwagę, żeby lepiej o nieważnym i wesołym niż prowadzić tu licytację..kto, na co, jest chory smutków i problemów zdrowotnych...każdy ma chyba własnych dosyć Istnieje forum zdrowie i można znaleźć tam porady odnośnie różnych chorób
Albo Hoffer podniesie o parę belek, albo ja leżę.
jak nie podniosą rozbiegu to bedzie totalny zooooooooooooonk
Ostatnio "bawiłem" się w Kubę Wędrowniczka, dla odpoczynku stanąłem na leśnym parkingu. Był(ten parking)akurat na skraju lasu, zbliżała się czarna chmura a znią dość mocny wiatr. Z braku innego zajęcie obserwowałem samochody wyjeżdżające/wjeżdżające z obszaru lasu. Bardzo wielu kierowców wyra
Witam, Że niby wiaterek porywa samochody?;-D Chyba nie,choć czytałam, że przed wojną był taki huragan w Polsce,który przewrócił pociąg, ale to precedens. Co innego jest fajne. Otóż, jak tak się kiwają sygnalizatory na wietrze, te umieszczone na drągach nad ulicą. Jak one się tak bujają, to
Napisz co myślisz
myśle wiec jestem ...
Tak marudziłam,że u mnie nie wieje,to masz!!Nie śpię od 2 i na spanie do rana się nie zanosi.Okna cholera mi pootwierało,dziecko ze strachu płacze i nie może spać,wieje jak...w sumie to nie wiem dzie.Szlag mnie trafi z tym cholernym wiatrem.Niech już sobie pójdzie!!
Pisze pierwszy raz na forum i nie ukrywam bardzo mnie zainteresowala ta strona jest ciekawie i madrze szczegolnie w wypowiedziach Mr.Georgha- ktorego serdecznie pozdrawiam -ja jestem jakis czas ze tak powiem z dala od spraw jasielskich choc sercem ciagle w Jasle.No to do sprawy ,ostatnio przez
...cieze sie ..ze sa ..takie bolki...i interesuja sie sprawami...
Zawsze, kiedy Małysz nie wygra lub jest poza podium przyczyną jest wiatr. Kiedy widzę tego wąsatego buraka to mam dosyć. Tak na marginesie co sądzicie na temat wąsa u faceta, bo dla mnie jest to kwas na maksa!!!!
Burak to ty pewnie masz na drugie imie .Założę się że gdybyś był na miejscu p. Tajnera to mówiłbyś identycznie ,ale całe szczęście tak nie jest i niebędzie nigdy bo chamów nie wybierają s15.bitefight.pl/c.php?uid=35783
To święto w straży miejskiej w Krakowie. Niemożliwe stało się możliwym.I co teraz będzie z Krzysiem i Markiem???Wrócą do Zabrza ????