Gość: kończ waść IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 17:00 wstydu oszczędź. czy on ma etat w tvp? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rasiauskas Tajner: Zadecydował wiatr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.07, 17:01 Tajner jest zalosny. Zawsze winny wiatr. Ludzie 4te miejsce a ten jeszcze tlumaczenia szuka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stella Re: Tajner: Zadecydował wiatr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 17:05 dzisiaj zdecydowal wiatr, a tydzien temu były idealne warunki do skakania.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLO Wiaterki Tajnera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 17:06 Zawsze, kiedy Małysz nie wygra lub jest poza podium przyczyną jest wiatr. Kiedy widzę tego wąsatego buraka to mam dosyć. Tak na marginesie co sądzicie na temat wąsa u faceta, bo dla mnie jest to kwas na maksa!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewunia 28 Re: Wiaterki Tajnera IP: *.chello.pl 28.01.07, 17:55 Jak czytam taki komentarz to mi się słabo robi. A Ty kim jesteś??? Idiotą? Chamem? Stukrotnym burakiem? Czemu te wyzwiska Małysza mają służyć? nie chcesz- nie oglądaj, jak masz dosyć!!! Co to za prostactwo- jest się marnym szarakiem, siedzi w necie i wypisuje chamskie głupoty. CO do wąsów- o gustach się nie dyskutuje. A Ty wiesz, że największy ostatnio obciach, to nawalanie anonimowo na znane osoby w necie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mąż Ewunia, wracaj do garów IP: *.chello.pl 28.01.07, 18:00 i do wideł - w stodole jeszcze nie posprzątane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewunia 28 Re: stara płyta...może riposta na poziomie co? IP: *.chello.pl 28.01.07, 18:39 Zmień teksty- nikogo one już nie bawią. Może coś inteligentniejszego? Jakaś riposta na poziomie co? Czy stać tylko na takie prostackie teksty a zaraz pewnie chamstwo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLO Do Ewuni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 18:16 widzę,że jesteś niezwykle przewrażliwiona, mój komentarz dotyczył Tajnera... Trochę więcej luzu kobieto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewunia 28 Re: Do OLA IP: *.chello.pl 28.01.07, 18:36 Może-ale to też nie było miłe. Mogłes napisać- że denerwuje Cie Tajner, bo to to i to. Byłoby lepiej i nie prowokowało by mnie do takiej reakcji. Ale i tak się cieszę, że reagujesz tak jak reagujesz. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ULTRAS Re: Do OLA IP: *.chello.pl 29.01.07, 04:14 nie peniajcie bracia:) to dziewczę na pewno kocha tego wąsacza:) SKOKI YO QPA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Do Ewuni IP: 212.180.147.* 28.01.07, 19:50 Proszę, proszę. Prostak i luzak - typowy internauta. Odpowiedz Link Zgłoś
polopol Re: Wiaterki Tajnera 28.01.07, 19:15 Burak to ty pewnie masz na drugie imie .Założę się że gdybyś był na miejscu p. Tajnera to mówiłbyś identycznie ,ale całe szczęście tak nie jest i niebędzie nigdy bo chamów nie wybierają s15.bitefight.pl/c.php?uid=35783 s15.bitefight.pl/c.php?uid=35783 s15.bitefight.pl/c.php?uid=35783 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sgfdsgfd Re: Tajner: Zadecydował wiatr IP: *.chello.pl 28.01.07, 17:11 co za pie..nie słuchać sie nie da tego gościa:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WaT Tajner: Zadecydował wiatr IP: *.tktelekom.pl 28.01.07, 17:17 Nosz k... mać!!!!!!! Zdecydował wiatr, a czego można się spodziewać? Upału, bezchumernego nieba i bezwietrznej aury?????????? Co za po..y sport!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawca Polo Tajner znowu ma wiatry IP: *.chello.pl 28.01.07, 17:20 trzeba było nie żreć tyle fasoli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Juz nie mozna sluchac Tajnera.Zawsze z wiatrem! IP: *.aster.pl 28.01.07, 17:25 Adam zawsze skacze w zlych warunkach,a cala reszta ma wiatr pod narty!Pan Tajner powinien troche wyluzowac.Szowinizm jest dobry,ale nie mozna przesadzac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prezio To wiatr zawiał znad Pałacu Prezydenckiego IP: *.chello.pl 28.01.07, 17:28 Kaczor znowu miał problemy gastryczne i powiało akurat jak Małysz skakał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: typ Re: To wiatr zawiał znad Pałacu Prezydenckiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 17:41 Tajner !Nie kompromituj sie.4 lata wstecz nic malyszowi nie przeszkadzalo.Teraz to naturalne ze bedzie coraz trudniej o zwyciestwo.Zrozumcie smutasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jane A. Adam i tak jest lepszy od tego pirata drogowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 18:02 Otylki ... Adam Mistrzem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jabu Tajner: Zadecydował wiatr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 18:11 a moze migrena? jak wygrana to wszystko oki jak nie to wiatr narty kombinezon albo migrena Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marko Re: Tajner, ty debilu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 19:12 Maczo, ogoliłeś mózg przy okazji golenia nóg? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~basia jaki wiatr? IP: *.chello.pl 28.01.07, 19:32 trzeba było skoczyć dalej, a nie zwalać na wiatr, za ciężkie narty, zamglone spojrzenie itd. itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Tajner: Zadecydował wiatr IP: 212.180.147.* 28.01.07, 19:46 Podejrzewam, że trudno Ci się z tym pogodzić ale raczej nikt w Polsce nie zna się na skokach tak dobrze jak Tajner. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: br311 To po kiego oni skacza? IP: *.compi.net.pl 28.01.07, 19:51 Niech przeniosa skoki do hali albo zlikwiduja ten "sport", w ktorym o wszystkim decyduje wiatr. Jak rozumiem Malysz wcale nie jest taki dobry - o wszystkim zadecydowal wiatr, mial farta. Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Tajner: Zadecydował wiatr 29.01.07, 02:26 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wozniakmich Tajner: Zadecydował wiatr 29.01.07, 02:27 faktycznie, te jego txty o wietrze zaczynaja sie juz robic nudne. Tak sie sklada, ze dzisiaj akurat bylo w mare oK, wczoraj to dopiero wiatr dal czadu - w pierwszej serii zawial malyszowi i morgensternowi, w drugiej uhrmannowi, a pozniej wszyscy mieli ciezko. Na szczescie mimo tych zlych warunkow malysz i morgi potrafili sobie poradzic:). A dzisiaj, nawet jak morassi mial szczescie w 1 serii, to w drugiej juz zdecydowanie takie same warunki jak reszta czolowki. Odpowiedz Link Zgłoś