Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Tajner: Zadecydował wiatr

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 17:00
    wstydu oszczędź.
    czy on ma etat w tvp?
    Obserwuj wątek
      • Gość: ras Tajner: Zadecydował wiatr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.07, 17:00
      • Gość: rasiauskas Tajner: Zadecydował wiatr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.07, 17:01
        Tajner jest zalosny. Zawsze winny wiatr. Ludzie 4te miejsce a ten jeszcze
        tlumaczenia szuka...
        • Gość: stella Re: Tajner: Zadecydował wiatr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 17:05
          dzisiaj zdecydowal wiatr, a tydzien temu były idealne warunki do skakania....
        • Gość: OLO Wiaterki Tajnera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 17:06
          Zawsze, kiedy Małysz nie wygra lub jest poza podium przyczyną jest wiatr. Kiedy
          widzę tego wąsatego buraka to mam dosyć. Tak na marginesie co sądzicie na temat
          wąsa u faceta, bo dla mnie jest to kwas na maksa!!!!
          • Gość: Ewunia 28 Re: Wiaterki Tajnera IP: *.chello.pl 28.01.07, 17:55
            Jak czytam taki komentarz to mi się słabo robi.
            A Ty kim jesteś??? Idiotą? Chamem? Stukrotnym burakiem? Czemu te wyzwiska
            Małysza mają służyć? nie chcesz- nie oglądaj, jak masz dosyć!!!
            Co to za prostactwo- jest się marnym szarakiem, siedzi w necie i wypisuje
            chamskie głupoty.
            CO do wąsów- o gustach się nie dyskutuje.
            A Ty wiesz, że największy ostatnio obciach, to nawalanie anonimowo na znane
            osoby w necie?
            • Gość: mąż Ewunia, wracaj do garów IP: *.chello.pl 28.01.07, 18:00
              i do wideł - w stodole jeszcze nie posprzątane.
              • Gość: Ewunia 28 Re: stara płyta...może riposta na poziomie co? IP: *.chello.pl 28.01.07, 18:39
                Zmień teksty- nikogo one już nie bawią.
                Może coś inteligentniejszego?
                Jakaś riposta na poziomie co?
                Czy stać tylko na takie prostackie teksty a zaraz pewnie chamstwo?
            • Gość: OLO Do Ewuni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 18:16
              widzę,że jesteś niezwykle przewrażliwiona, mój komentarz dotyczył Tajnera...
              Trochę więcej luzu kobieto
              • Gość: Ewunia 28 Re: Do OLA IP: *.chello.pl 28.01.07, 18:36
                Może-ale to też nie było miłe.
                Mogłes napisać- że denerwuje Cie Tajner, bo to to i to.
                Byłoby lepiej i nie prowokowało by mnie do takiej reakcji.
                Ale i tak się cieszę, że reagujesz tak jak reagujesz.
                Pozdrawiam
                • Gość: ULTRAS Re: Do OLA IP: *.chello.pl 29.01.07, 04:14
                  nie peniajcie bracia:)
                  to dziewczę na pewno kocha tego wąsacza:)

                  SKOKI YO QPA
              • Gość: aaa Re: Do Ewuni IP: 212.180.147.* 28.01.07, 19:50
                Proszę, proszę. Prostak i luzak - typowy internauta.
          • polopol Re: Wiaterki Tajnera 28.01.07, 19:15
            Burak to ty pewnie masz na drugie imie .Założę się że gdybyś był na miejscu p.
            Tajnera to mówiłbyś identycznie ,ale całe szczęście tak nie jest i niebędzie
            nigdy bo chamów nie wybierają
            s15.bitefight.pl/c.php?uid=35783
            s15.bitefight.pl/c.php?uid=35783 s15.bitefight.pl/c.php?uid=35783
      • Gość: sgfdsgfd Re: Tajner: Zadecydował wiatr IP: *.chello.pl 28.01.07, 17:11
        co za pie..nie
        słuchać sie nie da tego gościa:)
      • Gość: WaT Tajner: Zadecydował wiatr IP: *.tktelekom.pl 28.01.07, 17:17
        Nosz k... mać!!!!!!! Zdecydował wiatr, a czego można się spodziewać? Upału, bezchumernego nieba i bezwietrznej aury?????????? Co za po..y sport!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: znawca Polo Tajner znowu ma wiatry IP: *.chello.pl 28.01.07, 17:20
        trzeba było nie żreć tyle fasoli
      • Gość: marcin Juz nie mozna sluchac Tajnera.Zawsze z wiatrem! IP: *.aster.pl 28.01.07, 17:25
        Adam zawsze skacze w zlych warunkach,a cala reszta ma wiatr pod narty!Pan
        Tajner powinien troche wyluzowac.Szowinizm jest dobry,ale nie mozna przesadzac
      • Gość: prezio To wiatr zawiał znad Pałacu Prezydenckiego IP: *.chello.pl 28.01.07, 17:28
        Kaczor znowu miał problemy gastryczne i powiało akurat jak Małysz skakał.
        • Gość: typ Re: To wiatr zawiał znad Pałacu Prezydenckiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 17:41
          Tajner !Nie kompromituj sie.4 lata wstecz nic malyszowi nie przeszkadzalo.Teraz
          to naturalne ze bedzie coraz trudniej o zwyciestwo.Zrozumcie smutasy.
          • Gość: Jane A. Adam i tak jest lepszy od tego pirata drogowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 18:02
            Otylki ... Adam Mistrzem!
      • Gość: jabu Tajner: Zadecydował wiatr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 18:11
        a moze migrena?
        jak wygrana to wszystko oki jak nie to wiatr narty kombinezon albo migrena
      • Gość: maczo Tajner, ty debilu IP: *.chello.pl 28.01.07, 18:34
        zamknij ryja!
        • Gość: Marko Re: Tajner, ty debilu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 19:12
          Maczo, ogoliłeś mózg przy okazji golenia nóg?
      • Gość: ~basia jaki wiatr? IP: *.chello.pl 28.01.07, 19:32
        trzeba było skoczyć dalej, a nie zwalać na wiatr, za ciężkie narty, zamglone
        spojrzenie itd. itd.
      • Gość: aaa Re: Tajner: Zadecydował wiatr IP: 212.180.147.* 28.01.07, 19:46
        Podejrzewam, że trudno Ci się z tym pogodzić ale raczej nikt w Polsce nie zna
        się na skokach tak dobrze jak Tajner.
      • Gość: br311 To po kiego oni skacza? IP: *.compi.net.pl 28.01.07, 19:51
        Niech przeniosa skoki do hali albo zlikwiduja ten "sport", w ktorym o wszystkim
        decyduje wiatr. Jak rozumiem Malysz wcale nie jest taki dobry - o wszystkim
        zadecydowal wiatr, mial farta.
      • morfeusz_1 Tajner: Zadecydował wiatr 29.01.07, 02:26


        Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!
      • wozniakmich Tajner: Zadecydował wiatr 29.01.07, 02:27
        faktycznie, te jego txty o wietrze zaczynaja sie juz robic nudne. Tak sie sklada, ze dzisiaj akurat bylo w mare oK, wczoraj to dopiero wiatr dal czadu - w pierwszej serii zawial malyszowi i morgensternowi, w drugiej uhrmannowi, a pozniej wszyscy mieli ciezko. Na szczescie mimo tych zlych warunkow malysz i morgi potrafili sobie poradzic:). A dzisiaj, nawet jak morassi mial szczescie w 1 serii, to w drugiej juz zdecydowanie takie same warunki jak reszta czolowki.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka