IP: *.client.attbi.com 11.01.03, 23:02
Pisze pierwszy raz na forum i nie ukrywam bardzo mnie zainteresowala ta
strona jest ciekawie i madrze szczegolnie w wypowiedziach Mr.Georgha-
ktorego serdecznie pozdrawiam -ja jestem jakis czas ze tak powiem z dala od
spraw jasielskich choc sercem ciagle w Jasle.No to do sprawy ,ostatnio przez
przypadek na stronach U.M Jasla zobaczylem nowa rade miasta Jasla posrod
ktorej zasiada dumnie pan Kosiba moze ktos mi wylumaczy co to za fatalne
nieporozumienie ze ten pan sie tam znalazl . Byc moze sie myle to moze mnie
ktos wyprowadzi z bledu .Ale chyba cos poczerwienialo niebo nad Jaslem -
szkoda .Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • milenik11 Re: Wiaterek 11.01.03, 23:47
      ...cieze sie ..ze sa ..takie bolki...i interesuja sie sprawami...
    • georghe Re: Wiaterek 12.01.03, 02:06
      Gość portalu: Bolek napisał(a):

      > Pisze pierwszy raz na forum i nie ukrywam bardzo mnie zainteresowala ta
      > strona jest ciekawie i madrze szczegolnie w wypowiedziach Mr.Georgha-
      > ktorego serdecznie pozdrawiam -ja jestem jakis czas ze tak powiem z dala od
      > spraw jasielskich choc sercem ciagle w Jasle.No to do sprawy ,ostatnio przez
      > przypadek na stronach U.M Jasla zobaczylem nowa rade miasta Jasla posrod
      > ktorej zasiada dumnie pan Kosiba moze ktos mi wylumaczy co to za fatalne
      > nieporozumienie ze ten pan sie tam znalazl . Byc moze sie myle to moze mnie
      > ktos wyprowadzi z bledu .Ale chyba cos poczerwienialo niebo nad Jaslem -
      > szkoda .Pozdrawiam


      Bolek ty Ty franco ??????? Widzę, że trafiłeś.......... :)
      Może bys tak coś zapodał na maila ??
      :))

      O byłego sąsiada się nie martw - kariera kwitnie (jego i synka)!!!!
      ZDRÓW !!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka