Gość: Bolek
IP: *.client.attbi.com
11.01.03, 23:02
Pisze pierwszy raz na forum i nie ukrywam bardzo mnie zainteresowala ta
strona jest ciekawie i madrze szczegolnie w wypowiedziach Mr.Georgha-
ktorego serdecznie pozdrawiam -ja jestem jakis czas ze tak powiem z dala od
spraw jasielskich choc sercem ciagle w Jasle.No to do sprawy ,ostatnio przez
przypadek na stronach U.M Jasla zobaczylem nowa rade miasta Jasla posrod
ktorej zasiada dumnie pan Kosiba moze ktos mi wylumaczy co to za fatalne
nieporozumienie ze ten pan sie tam znalazl . Byc moze sie myle to moze mnie
ktos wyprowadzi z bledu .Ale chyba cos poczerwienialo niebo nad Jaslem -
szkoda .Pozdrawiam