kathia_25
19.01.07, 04:08
Tak marudziłam,że u mnie nie wieje,to masz!!Nie śpię od 2 i na spanie do rana
się nie zanosi.Okna cholera mi pootwierało,dziecko ze strachu płacze i nie
może spać,wieje jak...w sumie to nie wiem dzie.Szlag mnie trafi z tym
cholernym wiatrem.Niech już sobie pójdzie!!