założyciel: fiordilligi

Prawniczki

(3984)

Witam
Mam 30 lat i jestem prawnikiem. Kobietom wykonującym ten zawód bądź dążącym do jego wykonywania nie jest wcale łatwo w życiu. Stąd wziął się pomysł tego forum, żebyśmy mogły powymieniać się doświadczeniami tak zawodowymi jak życiowymi,uraczyć się ciekawostkami z naszej egzystencji, może sobie pomóc w rozwiązaniu jakiegoś merytorycznego problemu lub nie tylko merytorycznego :-)Słowem to ma być coś dla NAS.
No i przecież trzeba mieć gdzie zrobić sobie konstruktywną przerwę od pracy:-) nie tracąc przy tym tego wspaniałego MERYTORYCZNEGO nastroju ;-)
pozdrawiam i zapraszam wszystkie prawniczki na pogaduchy.
Jeśli zajrzy tu czasem jakiś Rodzynek w związku z tematyką forum, to myślę,że pozwolimy mu zabrać głos :-)

Fiordilligi

UWAGA: jest to forum osób które łączy "pokrewność" dyplomów i związane z tym wspólne tematy więc proszę nie mieć pretensji,że nie udzielamy tutaj porad prawnych. Oczywiście co do zasady nie udzielamy, chyba że nam ktoś totalnie zabije ćwieka ( hm...tak to się mówi? :-)

PS.
Do wszystkich, którzy zarzucają dyskryminację ze względu na płeć : forum jest kobiece , co nie oznacza, że nie zaprasza do dyskusji osób płci odmiennej :-) Celem forum nie jest feminizm, tylko skoncentrowanie się na pewnych szczególnych aspektach wykonywania zaodów prawniczych przez kobiety :-)

Rozpocznij nowy wątek

• w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.