Dodaj do ulubionych

Guru betanek ks. Roman K. przeprosił

08.04.09, 14:35
A ja głupi myślałem że ksiądz to taka osoba co ma być przykładem dla
innych,nadstawia drugi policzek itp. żenada


wykopgier.pl/gry-online/397/proximity/
Obserwuj wątek
    • organmaster zdzielił monstrancją... 08.04.09, 15:22
      że niby atak
      przy użyciu...
      niebezpiecznego
      narzędzia?
    • ibarrekolander Guru betanek ks. Roman K. przeprosił 08.04.09, 15:23
      Uderzył policjanta MONSTRANCJĄ!!!
    • nordic79 Guru betanek ks. Roman K. przeprosił 08.04.09, 15:25
      Nazywanie go księdzem to nadużycie. Gość już dawno został ekskomunikowany
      (wydalony z Kościoła). On nie jest księdzem. Tylko media i ewentualnie on sam
      się tak nazywa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka