Dodaj do ulubionych

USA: odór zatruł 28 osób

13.05.09, 21:55
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • savrin USA: odór zatruł 28 osób 13.05.09, 22:01
      ice like death. W życiu nie odłożę na wynos do lodówy.
    • kormiii [...] 13.05.09, 22:08
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • rzewuski1 Re: USA: odór zatruł 28 osób 13.05.09, 22:32
        ja tam zawsze mam mało w lodówce
        na kilka dni
        i jakos sie jeszcze nigdy nie zatrułem
    • olias USA: odór zatruł 28 osób 13.05.09, 22:32
      bez jaja, albo Amerykanie są już poza schyłkiem, albo liczą na
      odszkodowania. po prostu ... wymierajacy gatunek.
      Informacja za 2 lata : wcoraj w godzinach wieczornych pijany kotek
      naubliżał obywatelom USA w restauracji, następnie pobił kilkoro
      gości oraz personel. Wezwana policja po sciągnięciu brygady
      antyterrorystycznej zakułą kotka w kajdanki.
      • runewyrm Re: USA: odór zatruł 28 osób 14.05.09, 01:37
        OT, do olias: twoja wizja pijanego kotka mnie rozwalila. ROTFL :}
    • old.european Ach te wczorajsze hamburgery z MCDonalda... 13.05.09, 22:52
    • vontomke o rany bałem się że to o mojej lodówce napisali 13.05.09, 22:53
      dawno tam nie zaglądałem, a ostatnim razem było nieciekawie
      • elkoguto11 Re: o rany bałem się że to o mojej lodówce napisa 14.05.09, 00:17
        vontomke napisał:

        > dawno tam nie zaglądałem, a ostatnim razem było nieciekawie

        hehe ja tak samo pomyslałem:-) mieszkam w bloku, gdzie może byc te 28 osób, ale
        aktualnie przebywam gdzie indziej i ponad rok mieszkanie stoi puste. A tak w
        nawiasie to sądzę po Twoim nicku że masz na imię Tomek i wiesz co?? Ja też
        hahaha :-) Ufff spadł mi kamień z serca po przeczytaniu do końca tego artykułu
    • rodak.z.kurduplowa USA: odór zatruł 28 osób 13.05.09, 22:57
      McDonald's, czy KFC?
    • carpaccio4 a u was w polsce 13.05.09, 23:08
      to służby wraz z "żywicielami" udowadniają, że nigdy nic nie śmierdzi bo
      przecież smrodu nie da się zmierzyć. zwłaszcza politycznego.
    • soyokaze USA: odór zatruł 28 osób 13.05.09, 23:54
      Science fiction przestaje być już fantazją... :D
      Wariacja na temat zapomnianego posiłku:
      www.youtube.com/watch?v=mu5pn4MM3Mc
    • zgr-edo a ile dzieci zmarło z głodu tego dnia w Afryce ? 14.05.09, 04:35
      oglądając program TV Springera , dawno stwierdziłem ,ze amerykanie
      to dziwni ludzie
    • darkraj Trzymajcie mnie, bo fiknę! 14.05.09, 07:05
      =================================== Sprzątaczka, która nie miała powonienia,
      użyła spray'u dla odświeżenia nieprzyjemnego zapachu w kodówce!
      Kto tu zwariował?

      PS: To ile miesięcy ta żywność (i jaka?) była w lodówce, że aż tak zdążyła
      zaśmiardnąć, a nikt tego nie wyczuł wcześniej?
      GW robi sobie niezłe kpiny z czytelników.
      ------------------------------------------------------------
      • czwarty.wymiar Tu jest to lepiej opisane... 14.05.09, 07:11
        Odświeżacza nie użyła sprzątaczka, tylko w tej notce całość jest tak beznadziejnie opisana.
        Przeczytaj tutajundefined:
        Źródłem niebezpiecznych wyziewów okazała się od dawna niesprzątana lodówka. Feralnego dnia sprzątaczka postanowiła umyć chłodziarkę. W tym celu zastosowała jednak środek czyszczący, który wszedł w reakcję z resztkami zepsutego jedzenia, wydzielając nieznośny odór.
        Sytuację pogorszył dodatkowo pracownik, który postanowił rozprawić się z wyziewami za pomocą odświeżacza powietrza w aerozolu.
        • gelbigel everybody love amerika 14.05.09, 12:10
          kiedy byłem na wakacjach w Grecji pewnego słonecznego dnia (9.11.2001) wchodzę
          do supermarketu i patrze na sprzedawce który uradowany patrzy w telewizor
          podwieszony pod sufitem. Patrze tam leniwie i z przerażeniem stwierdzam że płoną
          jakieś dwa wielkie wieżowce. Sprzedawca krzyczy coś do mnie amerykanie dostali
          za swoje i bije brawo... stajemy jak wryci obserwując bieg wydarzeń...
      • tom.gorecki Re: Trzymajcie mnie, bo fiknę! 14.05.09, 09:30
        Typowe w USA: ludzie wpadają w udawaną lub nie panikę (warto się hospitalizować, bo nie wiadomo, czy się jednak nie zatruję a wtedy szanse na odszkodowanie rosną) bo ... poczuli smród (a jaki, co za jedzenie zatruwa zapachem?).
        Smród usuwają spraye4m, nie myciem lodówki (w chatach amerykanów syf i bałagan i resztki żarcia za to środki higieniczne walczą o miejsce w domu z ludźmi, tylko używa się ich właśnie jak ten spray na smród - bez sensu).
        Dodajmy do tego obsesję nt maskowania swojego zapachu: dezodoranty do każdej części ciała i garderoby, maskowania fizyczności (kostiumy kąpielowe dla niemowlaków, depilacja dzieci - wraz z okolicami bikini jak tylko pojawi się jakiś puch).
        Świry. Ale urocze.
    • gelbigel no comment 14.05.09, 12:06
      kraj poejbów, pewnie każdy zaglądał do środka a potem uzywał odświerzacza...
      wszyscy znaleźli się w szpitalu a lodówkę zaatakowałal brygada z FBI rozbrajając
      ją parlizatorem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka