zigzaur 13.05.09, 21:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
savrin USA: odór zatruł 28 osób 13.05.09, 22:01 ice like death. W życiu nie odłożę na wynos do lodówy. Odpowiedz Link Zgłoś
kormiii [...] 13.05.09, 22:08 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: USA: odór zatruł 28 osób 13.05.09, 22:32 ja tam zawsze mam mało w lodówce na kilka dni i jakos sie jeszcze nigdy nie zatrułem Odpowiedz Link Zgłoś
olias USA: odór zatruł 28 osób 13.05.09, 22:32 bez jaja, albo Amerykanie są już poza schyłkiem, albo liczą na odszkodowania. po prostu ... wymierajacy gatunek. Informacja za 2 lata : wcoraj w godzinach wieczornych pijany kotek naubliżał obywatelom USA w restauracji, następnie pobił kilkoro gości oraz personel. Wezwana policja po sciągnięciu brygady antyterrorystycznej zakułą kotka w kajdanki. Odpowiedz Link Zgłoś
runewyrm Re: USA: odór zatruł 28 osób 14.05.09, 01:37 OT, do olias: twoja wizja pijanego kotka mnie rozwalila. ROTFL :} Odpowiedz Link Zgłoś
vontomke o rany bałem się że to o mojej lodówce napisali 13.05.09, 22:53 dawno tam nie zaglądałem, a ostatnim razem było nieciekawie Odpowiedz Link Zgłoś
elkoguto11 Re: o rany bałem się że to o mojej lodówce napisa 14.05.09, 00:17 vontomke napisał: > dawno tam nie zaglądałem, a ostatnim razem było nieciekawie hehe ja tak samo pomyslałem:-) mieszkam w bloku, gdzie może byc te 28 osób, ale aktualnie przebywam gdzie indziej i ponad rok mieszkanie stoi puste. A tak w nawiasie to sądzę po Twoim nicku że masz na imię Tomek i wiesz co?? Ja też hahaha :-) Ufff spadł mi kamień z serca po przeczytaniu do końca tego artykułu Odpowiedz Link Zgłoś
rodak.z.kurduplowa USA: odór zatruł 28 osób 13.05.09, 22:57 McDonald's, czy KFC? Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 a u was w polsce 13.05.09, 23:08 to służby wraz z "żywicielami" udowadniają, że nigdy nic nie śmierdzi bo przecież smrodu nie da się zmierzyć. zwłaszcza politycznego. Odpowiedz Link Zgłoś
soyokaze USA: odór zatruł 28 osób 13.05.09, 23:54 Science fiction przestaje być już fantazją... :D Wariacja na temat zapomnianego posiłku: www.youtube.com/watch?v=mu5pn4MM3Mc Odpowiedz Link Zgłoś
zgr-edo a ile dzieci zmarło z głodu tego dnia w Afryce ? 14.05.09, 04:35 oglądając program TV Springera , dawno stwierdziłem ,ze amerykanie to dziwni ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Trzymajcie mnie, bo fiknę! 14.05.09, 07:05 =================================== Sprzątaczka, która nie miała powonienia, użyła spray'u dla odświeżenia nieprzyjemnego zapachu w kodówce! Kto tu zwariował? PS: To ile miesięcy ta żywność (i jaka?) była w lodówce, że aż tak zdążyła zaśmiardnąć, a nikt tego nie wyczuł wcześniej? GW robi sobie niezłe kpiny z czytelników. ------------------------------------------------------------ Odpowiedz Link Zgłoś
czwarty.wymiar Tu jest to lepiej opisane... 14.05.09, 07:11 Odświeżacza nie użyła sprzątaczka, tylko w tej notce całość jest tak beznadziejnie opisana. Przeczytaj tutajundefined: Źródłem niebezpiecznych wyziewów okazała się od dawna niesprzątana lodówka. Feralnego dnia sprzątaczka postanowiła umyć chłodziarkę. W tym celu zastosowała jednak środek czyszczący, który wszedł w reakcję z resztkami zepsutego jedzenia, wydzielając nieznośny odór. Sytuację pogorszył dodatkowo pracownik, który postanowił rozprawić się z wyziewami za pomocą odświeżacza powietrza w aerozolu. Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel everybody love amerika 14.05.09, 12:10 kiedy byłem na wakacjach w Grecji pewnego słonecznego dnia (9.11.2001) wchodzę do supermarketu i patrze na sprzedawce który uradowany patrzy w telewizor podwieszony pod sufitem. Patrze tam leniwie i z przerażeniem stwierdzam że płoną jakieś dwa wielkie wieżowce. Sprzedawca krzyczy coś do mnie amerykanie dostali za swoje i bije brawo... stajemy jak wryci obserwując bieg wydarzeń... Odpowiedz Link Zgłoś
tom.gorecki Re: Trzymajcie mnie, bo fiknę! 14.05.09, 09:30 Typowe w USA: ludzie wpadają w udawaną lub nie panikę (warto się hospitalizować, bo nie wiadomo, czy się jednak nie zatruję a wtedy szanse na odszkodowanie rosną) bo ... poczuli smród (a jaki, co za jedzenie zatruwa zapachem?). Smród usuwają spraye4m, nie myciem lodówki (w chatach amerykanów syf i bałagan i resztki żarcia za to środki higieniczne walczą o miejsce w domu z ludźmi, tylko używa się ich właśnie jak ten spray na smród - bez sensu). Dodajmy do tego obsesję nt maskowania swojego zapachu: dezodoranty do każdej części ciała i garderoby, maskowania fizyczności (kostiumy kąpielowe dla niemowlaków, depilacja dzieci - wraz z okolicami bikini jak tylko pojawi się jakiś puch). Świry. Ale urocze. Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel no comment 14.05.09, 12:06 kraj poejbów, pewnie każdy zaglądał do środka a potem uzywał odświerzacza... wszyscy znaleźli się w szpitalu a lodówkę zaatakowałal brygada z FBI rozbrajając ją parlizatorem Odpowiedz Link Zgłoś