kdejzi
05.03.05, 15:39
Z dobrze poinformowanych zrodel chcialam Wam przekazac informacje ze na
osiedlu europejskim w nowo powstalych blokach okolo 15% mieszkan wykupi badz
juz wykupilo miasto,
Tak ze sobie to sprawdzcie bo toczyly sie juz na ten temat rozmowy
wiecej nie moge powiedziec
pozdrawiam zyczliwa