ula233
21.11.05, 22:37
polecam szpital na Czerniakowskiej w Warszawaie. Przyjmują bez problemu (nie
tak jak w obleganych na top liście szpitalach) Przed porodem też byłam
nastawiona na Kasprzaka i żelazną. Urodziłam na Czerniakowskiej i sobie
chwalę.Przed porodem nie trzeba zapisów na KTG(przykładowo na Kasprzaka dwu
tygodniowe terminy! )Bardzo miły personel.Nie kosztowało mnie to ani grosza a
na porodówkę pozwolili nawet wejść mężowi żeby mnie powspierał( do momentu
akcji porodowej)Panicznie się bałam porodu a personel nawet skutecznie mnie
odwiódł od chęci wzięcia znieczulenia (koszt 500 zł) nie chcą za wszelką cenę
zarobić na pacjentkach. Acha po porodzie dziecko jest przy was 24 godz. na
dobę(nie licząc badań i kąpieli)