lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:26 Szampan otworzony, ostrygi kotś zbiera z podłogi, bo kelner się spocił z wrażenia i upadł - ogólna balanga, rozpusta i rozpasanie. A na środku JA na tronie, w wieńcu dziękczynnym na łbie - przepraszam - główce. Hostessy donoszą jadło i napoje, muzyka rozgrzewa dusze, Kazik rzyga za rogiem. Brawissimo. Odpowiedz Link Zgłoś
monika.dk Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:41 nic Ci się nie należy Lachien szampana to stawiasz TY i to NAM !!!!!! z dowozem do domu ... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:45 Moniko - to impreza ogólna dla uczestników forum. Wstęp tylko po zalogowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
monika.dk Re: Nabiję 10 000. 26.12.05, 19:51 to znaczy trzeba wejść.. od kuchni ? Odpowiedz Link Zgłoś
lachien Re: a gdzie sza,pan, gdzie fajerwerki?? 23.12.05, 13:50 Fajerwerki w Tesco, szampan w Carrefourze. Odpowiedz Link Zgłoś
feel_good Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 22:01 Człowiek znika na chwilę zawalony pracą, a tu takie rzeczy się dzieją... Lachien - chwyt poniżej pasa, ale jednak dozwolony - wszystkie Twoje wpisy były zgodne z tematem wątku :) Gratuluję :-) Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion Re: Nabiję 10 000. 24.12.05, 01:03 I gdzie tu sprawiedliwosc dziejowa. Ja spalem sobie w najgorsze, a inni bez wyrzutow nabijali ! Gratulacje, mimo wszystko ! Odpowiedz Link Zgłoś