Dodaj do ulubionych

Nabiję 10 000.

23.12.05, 13:20
1
Obserwuj wątek
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:21
      2
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:21
      3
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:21
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:21
      5
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:21
      6
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:21
      7
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:21
      8
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:21
      9
      • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:21
        10
      • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:21
        11
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:23
      12
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:23
      13
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:23
      14
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:23
      BINGO
      • 22tchnieniawiosny Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:30
        Małpa!
        (bez obrazy :)
        • morfinka_12 należało Ci się - gratuluję serdecznie 23.12.05, 13:33

        • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:52
          Ki ki ki ki.
    • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:26
      Szampan otworzony, ostrygi kotś zbiera z podłogi, bo kelner się spocił z
      wrażenia i upadł - ogólna balanga, rozpusta i rozpasanie. A na środku JA na
      tronie, w wieńcu dziękczynnym na łbie - przepraszam - główce. Hostessy donoszą
      jadło i napoje, muzyka rozgrzewa dusze, Kazik rzyga za rogiem. Brawissimo.
    • buksy Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:30
      no i atmosfera rozładowana....
      • monika.dk Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:41
        nic Ci się nie należy Lachien
        szampana to stawiasz TY i to NAM !!!!!!
        z dowozem do domu ... ;)

        • lachien Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 13:45
          Moniko - to impreza ogólna dla uczestników forum. Wstęp tylko po zalogowaniu.
          • monika.dk Re: Nabiję 10 000. 26.12.05, 19:51
            to znaczy trzeba wejść.. od kuchni ?
    • morfinka_12 a gdzie sza,pan, gdzie fajerwerki?? 23.12.05, 13:47

      • lachien Re: a gdzie sza,pan, gdzie fajerwerki?? 23.12.05, 13:50
        Fajerwerki w Tesco, szampan w Carrefourze.
    • feel_good Re: Nabiję 10 000. 23.12.05, 22:01
      Człowiek znika na chwilę zawalony pracą, a tu takie rzeczy się dzieją...

      Lachien - chwyt poniżej pasa, ale jednak dozwolony - wszystkie Twoje wpisy były
      zgodne z tematem wątku :)
      Gratuluję :-)
      • brazilion Re: Nabiję 10 000. 24.12.05, 01:03
        I gdzie tu sprawiedliwosc dziejowa. Ja spalem sobie w najgorsze, a inni bez
        wyrzutow nabijali !

        Gratulacje, mimo wszystko !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka