Dodaj do ulubionych

Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Aleja I

10.02.06, 12:00
Witam,
mam do sprzedania (BEZPOŚREDNIO) idealne mieszkanie - 2 pok. 47 m. Kabaty -
osiedle Kasztanowa Aleja I (odebrane w 2003 r. - b. wysoki standard
wykończenia) cena 330 000 PLN - super garaż - POZIOM -1 i (duża piwnica
POZIOM - 1). Mieszkanie - strona południowo-zachodnia. Duży balkon!
osiedle chronione, monitoring, blisko metra i kortów tenisowych, zielona
okOlica - Kasztanowa Aleja, Las Kabacki, Park Natoliński

Tomek
tel. 503 346 448
Obserwuj wątek
    • Gość: spec Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: 192.193.245.* 10.02.06, 12:43
      A teraz trochę spojrzenia z innej strony :)

      Osiedle ogrodzone z wejściem tylko od Kasztanowej Alei - do metra trzeba
      drałować na okrągło z 500 m,
      Kasztanowa Aleja - jeszcze jest, ale za kilka lat już nie będzie (owad szkodnik
      ją zeżre, jak wszystkie inne kasztany w Polsce :(
      Na osiedlu boisko do Koszykówki - zabawa wyrośniętych dzieci do 24.00,
      Obok korty tenisowe - miły dźwięk odbijanych piłeczek do 23.00,
      Park Natoliński - cha, cha - ogrodzony z zakazem wstępu,
      Las Kabacki - dumnie brzmi, ale to tylko takie większe Łazienki bis, odgrodzone
      od ludzi zajezdnią metra i bez parkingu,
      duży balkon - cha, cha z którego spokojnie można podać sól sąsiadowi,
      Osiedle było budowane przez DD "pod wynajem" więc aktualnie przynajmniej połowa
      mieszkań jest wynajmowana, imprezki do samego rana, a i zabójstwa na osiedlu
      się zdarzają :(
      I to wszystko za jedyne 7000/m2.
      Już dawno się tak nie uśmiałem.
      • Gość: Maciek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.bas.roche.com 10.02.06, 12:50
        Na Kabatach sprzedaje się wszystko za każdą cenę "bo metro". Także i to pewnie
        pójdzie za 7000, już mnie nic nie zdziwi :-)
        • Gość: spec Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: 192.193.245.* 10.02.06, 13:48
          Nie sądzę,
          Kto miał kupić przed rzekomą podwyżką VAT od 1 stycznia 2008 to już kupił. Cykl
          inwestycyjny to 1.5-2 lata, a developerzy straszyli, ze jak się nie podpisze
          aktu notarialnego do końca 2007, to trzeba będzie zapłacić 22% VAT.
          Teraz już wiadomo, że z podwyżki VAT nici, developerzy mają w "zapasie"
          przygotowane spekulacyjne inwestycje na oczekiwany przez nich najgorętszy okres
          2006-2007, który już dzisiaj wiadomo że nie nadejdzie. W międzyczasie
          spekulacyjny wzrost cen mocno ograniczył możliwości nabywcze najbiedniejszych,
          a zapowiedziane w tym roku ograniczenia w udzielaniu kredytów walutowych
          pogłębią jeszcze to zjawisko. Wszyscy którzy ostatnio kupili spekulacyjnie małe
          mieszkania na kredyt, zapewne będą chcieli zrealizować zyski, przeważnie że
          kupowali za 100% kredyt, a spadek cen może szybko spowodować, że to bank będzie
          realizował zysk :(
          Na rynku pozostanie tylko "normalny popyt" ludzi którzy muszą kupić mieszkanie
          z powodów socjalnych, a nie spekulacyjnych. W ostatnich dwóch latach ten
          normalny popyt jest szacowany na max 50% całości, czyli jak widać nie jest
          wcale taki duży.
          • Gość: Tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 10.02.06, 14:06
            ja również jestem za zatrzymaniem wzrostu cen mieszkań w W-wie...
            ale czy to bedzie miało miejsce - doprawny wątpie... na pewno nie na Mokotowie
            oraz Ursynowie... w moim odczuciu ceny mieszkań własnie na Kabatach będa
            rosły - a to z bardzo prostego powodu: nie ma miejsca na nowe inwestycje
            budowalne - po prostu nie ma działek - wszystko jest juz zabudowane. Rodzi sie
            piekna dzielnica z prawdziwego zdarzenia z dogodnym dojazdem metrem (9 min. od
            wyjscia z domu do wejścia na peron), Lasem Kabackim, zielenia, wygodnym
            dojazdem dwupasmową ul Rosoła i KENem... i to są fakty...

            Pozdrawiam
            dzięki

            Tomek

            PS.
            gdyby nie narodziny potomka i koniecnzość poszukiwania większego M -
            mieszkałbym jeszcze długie lata :)
            • Gość: spec Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: 192.193.245.* 10.02.06, 17:19
              "Piękna dzielnica Kabaty" już się narodziła.
              Piękna, czy nie piękna to zależy co się komu podoba. Mnie np się nie podoba
              pstrokacizna tutejszych budynków. Na przykładzie Kabat jak na dłoni widać
              kompleksy budowniczych III RP. W starszej części budynki-potworki bez wind z
              basztami i powykręcanymi dachami, a w nowej każdy budynek w innych kolorze
              obowiązkowo jaskrawym kanarkowym lub różowym z niebieskimi wstawkami - ohyda.
              Ale wygląd zewnętrzny to pikuś w porównaniu z komfortem życia w tych
              maksymalnie zagęszczonych "kołchozach". Tu w ogóle nie ma intymności i spokoju.
              W zimie to jeszcze pół biedy, przynajmniej okna mają wszyscy pozamykane. Ale w
              lecie to robi się prawdziwy "meksyk". Kochane dzieciaczki po szkole wybiegają
              na podwórka "studnie", wrzeszczą do 22.00. Z kolei po 22.00 bezdzietne paniusie
              wyprowadzają swoje pieski żeby się odsrały przed klatką i wyszczekały do woli
              (były przecież zamknięte cały dzień,to nie ma się czemu nawet dziwić). Po 23.00
              wracają na chatę studenci do wynajętych klitek i zaczynają swoje "typowe" nocne
              życie.
              Podsumowując:
              Na Kabatach dobrze to może się mieszkać jedynie studentom, którzy wracają o
              23.00 i tak wszystko mają w dupie..., a za to w samym centrum tej wspaniałej
              dzielnicy mają całonocne TESCO. Zapewniające zresztą całonocy ruch uliczny na
              Kabatach, tak żeby mieszkańcy w nocy się nie nudzili (szczególnie polecam
              odgłos raptownie przyspieszającego motocykla w środku nocy, prowadzonego przez
              w pełni zadowolonego z siebie troglodyty, który wraca z Tesco z zakupionym
              okazyjnie browarkiem 1.59zł za sztukę.
          • Gość: adam Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: 217.153.132.* 10.02.06, 14:43
            VAT 7% zostanie tylko na budownictwo socjalne. Znajac nasze potrzeby budzetowe
            w zwiazku z bardzo potrzebnymi narodowi wydatkami typu doplaty do paliwa dla
            rolnikow, becikowe, seniorowe, alimentacyjne itd sadze, ze nasz dobry rzad dla
            dobra ogolnego zdecyduje sie tak zdefiniowac warunki na budownictwo socjalne
            objete nizsza stawka VAT, iz zaden burzuj, ktorego stac na kupno mieszkania
            powyzej 40m2 w Warszawie nie zalapie sie na taka obnizke a juz na pewno nie
            bedzie przyslugiwac zadna obnizka bezdzietnym.
            Jezeli teraz 'nienormalny' popyt na mieszkania powoduje, ze wykupywane sa na
            pniu wszystkie nawet najgorsze inwestycje mimo to przy zmniejszeniu popytu
            powiedzmy nawet o 50% specjalnie ciezko bedzie sprzedac mieszkanie?
            Problem w tym, ze nasz dobry rzad i jeszcze lepszy samorzad warszawski nie
            spieszy sie z wprowadzeniem ulatwien w uzyskiwaniu pozwolen na budowe,
            uzbrajaniem terenu itd. Stad podaz jest nieduza i nie widac nadchodzacego
            przelomu, ktory moglby ja zwiekszyc. Ludzie moga sie wstrzymac przez rok, dwa z
            kupnem mieszkan ale ciagle popyt jest i bedzie duzy.

            Niemniej cena 7k/m2 na Kabatach chyba niezle wyprzedza rynek. Za taka cene
            mozna kupic mieszkanie w duzo lepszej lokalizacji.

            • Gość: Tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 10.02.06, 14:57
              Witam,
              dzięki za posta... - odnosnie ceny wiem, ze jest wysoka - ale takie sa niestety
              realia cenowe miekszań dwupokojowych na Kabatach....
              z drugiej strony stawiam sprawe jasno 330 000 za całość, a nie jak mozna
              spotkac: 299 000 plus x za garaż, no do tego y za 5 m piwnice z regałami....

              Pozdrawiam
              Tomek
              • Gość: dealer Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.aster.pl / *.aster.pl 11.02.06, 10:02
                Jakie realia, człowieku nie przesuwaj rynku w swoją stronę i nie tłumacz tego w
                taki sposób. Godne pożałowania, REALIA.
            • Gość: spec Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: 192.193.245.* 10.02.06, 15:00
              Parametry budownictwa socjalnego, które będą przyjęte przez rząd na najbliższym
              posiedzeniu:
              1. budynek wielorodzinny,
              2. Wartość poniżej 4 mln zł,
              Zresztą to i tak nie ma znaczenia, gdyż 7% pozostaje przynajmniej do końca 2010
              roku. Poza tym większość popytu obecnie to spekulanci i ludzie z bardzo niską
              zdolnością kredytową. Obie grupy kupują tylko małe mieszkania max 50 m2.
              • Gość: Tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 10.02.06, 15:06
                Specu,
                4 mln za mieszkanie w budownictwie wielorodzinnym?
                dzięki za zamieszanie
                masz dobra zabawę
                gratuluję :(
                t.
                • Gość: spec Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: 192.193.245.* 10.02.06, 16:41
                  4 mln w jednorodzinnym
      • Gość: Tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 10.02.06, 13:32
        Drogi Specu,

        wielkie dzieki za kilka słów - ale zupełnie nie rozumiem stopnia, az tak
        agresywnej odpowiedzi...
        - prawie wszyscy na osiedlu sa zadowolenie, iż do osiedla prowadzi jedno
        wejście - od ul. jezewskiego (co powoduje, iż nikt nie tupie pod oknami... -
        wjazd usytuowany jest idealnie - ok. 150m. od rosoła i dzięki temu nie kluczy
        sie "osiedlówkami"
        - w sumie owady latające w postaci pszczół tez w lecie mozna spotkać... -
        kasztany mają sie coraz lepiej + vide mroźna zima....
        - zapoznaj sie z godzinami otwarcia boiska - monitorowane i zamykane o 19 :) -
        tylko w lecie gdy jest ciepło na boisku mozna spotkać dzieciaki z rodzicami... -
        Park Natoliński - cha, cha -

        oto info dot. Parku:
        Park Natoliński otworzy się dla zwiedzających
        Najbardziej niedostępny z warszawskich parków - Natolin - otwiera się dla
        zwiedzających. Od 1 kwietnia dwa razy w tygodniu oprowadzać po nim będą
        przewodnicy

        To wydarzenie wręcz epokowe. Przez ponad 300 lat historii parku w Natolinie
        mogli go podziwiać tylko nieliczni. Jan III Sobieski urządzał tu polowania na
        dziką zwierzynę, August II hodował bażanty, August Czartoryski zbudował dla
        siebie klasycystyczny pałac, zaś August Potocki - romantyczne parkowe pawilony.
        W PRL-u Natolin stał się rezydencją Bolesława Bieruta i miejscem wypoczynku
        komunistycznych VIP-ów. W III RP ich miejsce zajęli studenci Kolegium
        Europejskiego. Zwykli warszawiacy nigdy nie mieli tutaj wstępu. Dopiero
        niedawno obecny gospodarz parku - fundacja Centrum Europejskie Natolin -
        zgodził się kilka razy wpuścić wycieczki.

        - Były to sporadyczne przypadki. Teraz będzie inaczej - obiecuje dyrektor
        fundacji Grzegorz Tkaczyk.

        Zmianę wymusiły władze Warszawy. Gdy rok temu fundacja zwróciła się do miasta o
        dofinansowanie konserwacji stojących wśród drzew zabytkowych budynków,
        urzędnicy postawili warunek.

        - Skoro dajemy pieniądze z kasy miasta, park musi być dostępny dla mieszkańców
        stolicy. Do tej pory przypomina twierdzę - mówi Piotr Zdon z Biura Stołecznego
        Konserwatora Zabytków.

        Miasto dołożyło się do konserwacji malowideł ściennych w pałacu natolińskim
        (przekazało 163 tys. zł) i wsparło remont świątyni doryckiej (125 tys. zł). W
        zamian za to fundacja zobowiązała się udostępniać park publiczności. A jest tu
        co oglądać. Natolin to największe w Warszawie (ponad 100 hektarów) romantyczne
        założenie parkowe z klasycystycznym pałacem zaprojektowanym przez Szymona
        Bogumiła Zuga oraz licznymi budynkami, akweduktem, mostem, bramą mauretańską i
        rzeźbami ukrytymi wśród potężnych dębów i modrzewi.

        - Podpisaliśmy z miastem umowę. Zwiedzających będziemy wpuszczali od 1 kwietnia
        do 31 października. Wycieczki z przewodnikiem będą mogły wchodzić dwa razy w
        tygodniu - w jeden dzień powszedni i jeden dzień wolny. Jeszcze nie
        ustaliliśmy, które to dni - mówi Grzegorz Tkaczyk.

        Wstęp ma być płatny, ale - jak zapewnia dyrektor fundacji - cena biletów
        wyniesie tylko kilka złotych, by pokryć koszty wynajęcia przewodnika. Ponieważ
        park jest rezerwatem przyrody, pozostałością starej Puszczy Kabackiej,
        zwiedzający będą mogli po nim chodzić wyłącznie pod opieką przewodnika, nie
        zbaczając z wytyczonych szlaków.

        - Dokładne zasady zwiedzania ogłosimy w połowie marca - zapowiada dyr. Tkaczyk.
        pozdro
        t.
        • Gość: Tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 10.02.06, 13:48
          Dodając 2 słowa - cena obejmuje garaż - tuż przy windzie - co zapewnie wygodę
          (kosztował 27 000) oraz cena obejmuje duża piwnicę z regałami - którą przy
          obecnych nowych inwestycjach na próżno szukać....


          Pozdrawiam
          Tomek
        • Gość: spec Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: 192.193.245.* 10.02.06, 14:02
          Ula, la, la.....
          1.Wejście do parku natolińskiego nawet dwa razy w tygodniu z przewodnikiem -
          jestem pod wrażeniem!,
          2. Wszyscy mieszkańcy są zadowoleni, że sąsiednia spółdzielnia odgrodziła ich
          od metra wysokim płotem bez furtki i że muszą nadrabiać drogi z tego powodu?.
          No, no,
          3. Boisko do koszykówki dla matek z dziećmi i to do 19.00?. Hmm, to ci
          młodzieńcy których widuję tam o 22.00 to duchy?
          4. Twója opinia co do wyniku starcia Szrotówek kasztanowcowiaczek - kasztany
          jest co prawda optymistyczna, ale niestety nierealna (jeszcze żaden kasztan w
          Europie z nim nie wygrał :(
          • Gość: kazik Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.aster.pl 10.02.06, 14:06
            te spec, lepiej zmien sobie ksywke na pesymista hehe
          • Gość: Tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 10.02.06, 14:08
            Specu,
            myśle, że jezeli sięgasz juz do argumentu w postaci szrotówka - to tylko
            swiadczy o tym jak dobra jest to oferta :)
            - znasz lepsze?

            Pozdrawiam

            Tomek
            • Gość: Ewa Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.241.81.adsl.skynet.be 10.02.06, 14:40
              Witam.
              Może napiszesz troszkę więcej informacji które piętro, czy jest winda, balkon,
              od kiedy wolne itp.
              Pozdrawiam
              • kasztanowa15 Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale 10.02.06, 14:43
                Ewo - oto info:
                Witam,
                mam do sprzedania (BEZPOŚREDNIO) idealne mieszkanie - 2 pok. 47 m. Kabaty -
                osiedle Kasztanowa Aleja I (odebrane w 2003 r. - b. wysoki standard
                wykończenia) cena 330 000 PLN - super garaż - POZIOM -1 i (duża piwnica
                POZIOM - 1). Mieszkanie - strona południowo-zachodnia. Duży balkon!
                osiedle chronione, monitoring, blisko metra i kortów tenisowych, zielona
                okOlica - Kasztanowa Aleja, Las Kabacki, Park Natoliński

                Tomek
                tel. 503 346 448
                • Gość: kowal Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.aster.pl 10.02.06, 14:49
                  szkoda tylko, że to parter :(
                  • Gość: Tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 10.02.06, 14:53
                    Drogi Kowalu,
                    przecież jest wyraźnie napisane ze II p.
                    po co to zamieszanie?
                    Tomek
                • Gość: max 330 tys na ursynowiackim zadupiewie ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:23
                  dom wariatów ?
              • kasztanowa15 Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale 10.02.06, 14:49
                Ewo,

                podaję namiar e-mailowy:
                kasztanowa15@gazeta.pl

                Pozdrawiam serdecznie
                Tomek
            • Gość: spec Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: 192.193.245.* 10.02.06, 14:49
              To jest nawet bardzo dobra oferta, wyższej za coś takiego w tym miejscu jeszcze
              nie widziałem :).
              Szczególnie, że próbujesz wciskać super otoczenie typu Park Natoliński
              zamknięty na głucho lub Aleję Kasztanową szybko zżeraną przez szrotówka :)
              • Gość: Tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 10.02.06, 14:51
                miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34883,3151001.html
                400 m. od osiedla :)

                Pozdrawiam
                Tomek
                • Gość: spec Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: 192.193.245.* 10.02.06, 15:09
                  Dobre,
                  Do Parku Natolińskiego będą mogły wejść tylko wycieczki z przewodnikiem. Jak
                  będę chciał z dzieckiem samemu to nie da rady. No i ta Rosoła - w przyszłym
                  roku zatłoczona dwupasmówka do Wilanowa - najbliższe przejście dla pieszych ze
                  światłami przy Belgradzkiej - jakieś 2 km :(
                  • Gość: Tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 10.02.06, 15:14
                    SPECU,
                    wystarczy wrzucić słowo spec do wyszukiwarki portalu i wszystko jasne....

                    miłego weekendu
                    pozdrawiam
                    Tomek
    • Gość: yaro Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.agora.pl 10.02.06, 20:18
      Specu, człowieku, wyprowadź się w Bieszczady, tam Ci dzieci nie będa biegac pod
      oknami, a pancie z psami zginą w lasach na wieki. A my będziemy sobie spokojnie
      mieszkali w kolorowych, głośnych i drogich Kabatach.
      Żegnamy
      PS. Tomek, a cena rzeczywiście jest bardzo wysoka, rozumiem, że chcesz mieć z
      czego opuszczać
      • Gość: KINGA Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 20:40
        Chcesz zarobić 100.000 na naiwnym, ha ha?
      • Gość: tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.aster.pl 10.02.06, 21:57
        yo yaro,
        pole do negocjacji jest zawsze....
        zapraszam - pozdrawiam
        Tomek
        • Gość: Tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.aster.pl 10.02.06, 22:20
          :) - pozdrawiam
          Tomek
          • Gość: mix Czy to dlatego za kabaciaków nazywają wsiukami ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 23:14

            ... chcesz sie pozbyc tego "idealnego
            mieszkania" ?
            • Gość: Tomek Re: Czy to dlatego za kabaciaków nazywają wsiukam IP: *.aster.pl 10.02.06, 23:40
              a no tak
              pozdrawiam
              Tomek
              • Gość: Mark Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.net / *.pawlacz.com 11.02.06, 12:55
                A propos cen na Kabatach. Ostatno chciałem kupić właśnie dwupokojowe na
                Villardczyków 43 m. na 4 p. z garażem podziemnym, bardzo ładnie wykończone.
                Poszło po dwóch dniach od wystawienia za 330 tys.Transakcja była przez agencję,
                więc kupujący zapłacił 340 tys. zł, czyli 8 tys. zł za metr.

                A tak swoją drogą to mieszkania na Kabatach na wtórnym są moim zdaniem tanie
                biorą pod uwagę co możesz dostać od deweloperów na Ursynowie. Na przykład SIMUR
                w Nugacie na przeciwko bloków z lat 80. tych i przy ruchliwej ulicy Rosoła
                sprzedaje po 6 -6,5 tys. za metr niewykończonego mieszkania. Do tego 30 tys.
                garaż i do odbioru za dwa lata.
                Pzrd
                Mark
                • Gość: Maciek Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.bas.roche.com 11.02.06, 13:17
                  Dokładnie tak jest, o czym pisałem w trzecim poście w tym wątku. Tomek sprzeda
                  to mieszkanie w takiej cenie, na jego miejscu też bym tyle wołał. Jak szukałem
                  mieszkania to też rozważałem Kabaty i jak człowiek powiedział mi za wykończone
                  mieszkanie 6000zł/m2 to go wyśmiałem. A teraz na Nugacie schodzą stany surowe po
                  6500zł/m2.
                  Także jeden z moich sąsiadów miał podobną historię. Chciał sprzedać mieszkanie
                  na Kabatach ale nie był zdecydowany więc niejako dla zabawy wymyślił cenę z
                  kosmosu, jakąś abstrakcyjną i dał do jakiejś agencji. Przyszedł jakiś dziadek z
                  wnuczką, zerknęli na mieszkanie i od razu kupili, "bo się wnuczce spodobało".
                  Sąsiad był zaskoczony, bo wydawało mu się że nikt takiej abstrakcyjnej ceny nie
                  zaakceptuje. Nie pamietam jaka to była cena, a było to już wiele miesięcy temu.
                  Żeby było śmieszniej, blok był z wielkiej płyty, stary.

                  Oczywiście te mieszkania, przynajmniej moim zdaniem, są kompletnie nie warte
                  tych cen. Sądzę że Ursynów to najbardziej przewartościowana dzielnica w
                  Warszawie. Gdybym tam mieszkał to bym chyba sprzedał właśnie teraz - i kupił coś
                  na Mokotowie.
                  • Gość: Anka Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: 80.72.38.* 11.02.06, 13:44
                    Zastanawiam się o co tu w tym wszystkim chodzi? W październiku 2004 rozpoczęłam
                    poszukiwanie mieszkania. Wtedy np. w Edbud Plaza i w Wersalu Podlaskim ( K.E.N
                    róg Płaskowickiej) można było kupić mieszkania poniżej 4 tys. za metr(jeżeli
                    dobrze pamiętam, to nawet za 3.800 pln)...A teraz... no cóż, nie rozumiem
                    dlaczego ludzie chcą tyle płacić, bo szczerze mówiąc, standard tych wszystkich
                    inwestycji jest dość niski.Ludzie! Przecież to są zwykłe bloki typu moloch! Za
                    co placicie tyle kasy!?
                    • eldritch2 Re: Kabaty nawet 8 tys. zł 11.02.06, 14:43
                      W spółdzieli SBM Kabaty jest 600 podań od dotyczasowych członków spółdzielni na
                      mieszkanie na Kabatach gdyby spółdzielnia wygospodarowała jakiś kawałek gruntu
                      pod budynek. A dotychczasowi członkowie spółdzielni mają pierszeństwo.

                      Pomyslcie co się stanie z cenami na Kabatach gdy przynajmniej część z osób które
                      przedtem kupowało mieszkania od deweloperów teraz nie mając możliwości kupna
                      mieszkań na rynku piersotnym zacznie szukać na wtórnym.

                      • Gość: Maciek Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.bas.roche.com 11.02.06, 14:48
                        To że ludzie nie myślą ma też swoje zalety. Dzięki temu że wszyscy chcą mieszkać
                        na Kabatach, nie ma ich wśród klientów na Mokotowie na przykład, przez co na
                        Mokotowie można kupić mieszkanie w rozsądnej cenie.

                        Także nie widzę powodu do tego aby się tym przejmować. Dla mnie kawalerka na
                        Kabatach moze kosztować i 20 tysięcy za metr.
                        • Gość: mgmg Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 15:23
                          > To że ludzie nie myślą ma też swoje zalety.

                          natomiast Ty oczywiscie myslisz. i jestes przekonany ze ludzie powinni miec
                          takie same preferencje jak Ty. wtedy dopiero bedzie społeczeństwo geniuszy
                          • Gość: Maciek Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.bas.roche.com 11.02.06, 15:40
                            > > To że ludzie nie myślą ma też swoje zalety.
                            > natomiast Ty oczywiscie myslisz. i jestes przekonany ze ludzie powinni miec
                            > takie same preferencje jak Ty. wtedy dopiero bedzie społeczeństwo geniuszy

                            Przepraszam, zapędzam się czasem w dyskusji. Oczywiście to nie jest tak że nie
                            myślą, po prostu dziwie się jak rynek się czasem zachowuje, ale jego obserwacja
                            jest kształcąca.
                            No cóż niektórzy po prostu mają ochotę tyle płacić za Kabaty, a to że nazwałem
                            ich nie myślącymi jest conajmniej niekulturalną wypowiedzią z mojej strony.
                            Ewentualnych urażonych przepraszam, zapędziłem się.

                            Reasumując całą dyskusję: uważam że cena Tomka jest ok. Co prawa to mieszkanie
                            moim zdaniem nie warte jest tych pieniędzy, ale to jest cena rynkowa i ja
                            stawiam że Tomek za tyle sprzeda.
                            • Gość: mgmg Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 17:50
                              w sumie to masz racje co do tego ze czesc ludzi nie mysli ,bo przeplaca idac za
                              owczym pedem , podczas gdy akurat dla nich dana lokalizacja nie jest warta az
                              tyle

                              jezeli chodzi jednak o trendy - dziala tutaj moim zdaniem raczej nie owczy ped,
                              a prawo wielkich liczb - czyli cos w tych kabatach jednak musi byc . przeplacic
                              moze kilka-kilkanascie procent latwych do zmanipulowania, ale wiekszosc namysla
                              sie tygodniami bo to wazna decyzja.

                              ogolnie rynek działa moim zdaniem normalnie , ceny wyznacza podaz i popyt, nie
                              jest to rynek idealny, jest wiele ograniczen a nawet mozna
                              powiedziec 'patologii' , ktore ogolnie jednak nie wypaczaja w mojej opinii
                              sytuacjii ktora mamy w budownictwie. dlatego tez jestem przeciwnikiem
                              krytykowania w ciemno czyichkolwiek decyzji dotyczacych zakupu badz prób
                              sprzedazy za 'wygorowane' ceny. ceny wyznacza rynek a nie opinia zenka lub
                              jadzi .
                    • Gość: Mark Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.net / *.pawlacz.com 11.02.06, 14:53
                      Skąd te ceny? Powód jest prosty. Ludzi w Warszawie jest coraz więcej, zarabiają
                      coraz więcej pieniędzy a miejsca w rozsądnych lokalizacjach z dobrym dojazdem do
                      centrum będzie z roku na rok coraz mniej. Rosnący popyt przy malejącej podaży
                      spowoduje wzrost cen. Ot prawa rynku...

                      A swoją drogą uważam, że Kabaty to jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie.
                      Mnie osobiście podoba się to, że z pracy można dojechać do domu w 20 min.
                      metrem(w lecie w metrze jest chłodno a w zimie ciepło - czyli prawie
                      klimatyzacja:-)) usiąść na własnym tarasie i powdychać powietrze z lasu Kabackiego.
                      Pzdr
                      PS. Tylko proszę nie piszcie jaka to kiepska lokalizacja Kabaty bo na prawdę nie
                      ma obowiązku tam mieszkać.
                      • Gość: Maciek Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.bas.roche.com 11.02.06, 15:09
                        > Skąd te ceny? Powód jest prosty. Ludzi w Warszawie jest coraz więcej, zarabiają
                        > coraz więcej pieniędzy a miejsca w rozsądnych lokalizacjach z dobrym dojazdem d
                        > o
                        > centrum będzie z roku na rok coraz mniej. Rosnący popyt przy malejącej podaży
                        > spowoduje wzrost cen. Ot prawa rynku...

                        No tak, ale tu nie o tym mówimy. Mówimy o tym że Kabaty są drogie w porównaniu
                        do innych dzielnic.

                        > A swoją drogą uważam, że Kabaty to jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie.
                        > Mnie osobiście podoba się to, że z pracy można dojechać do domu w 20 min.

                        Mijając po drodze Mokotów, na którym można znaleźć tańsze mieszkania niż na
                        Kabatach (i w tym jest cała groteska). A Kabaty nie są wcale tak dobrze
                        skomunikowane - mój sąsiad np. który się przeprowadza z Kabat na moje osiedle
                        twierdzi że dojazdy go wykańczały.

                        > klimatyzacja:-)) usiąść na własnym tarasie i powdychać powietrze z lasu Kabacki
                        > ego.
                        Niezaprzeczalny fakt. W tym jednym masz rację. Choć dla mnie to nie do końca
                        prawdziwy las, gdzie w weekend ludzi jest więcej niż drzew, ale niezaprzeczalnie
                        powietrze macie zdrowsze niż w okolicach centrum Wawy.

                        > PS. Tylko proszę nie piszcie jaka to kiepska lokalizacja Kabaty bo na prawdę ni
                        > e
                        > ma obowiązku tam mieszkać.

                        Ale moim zdaniem to bardzo dobra lokalizacja! Byłbym nawet gotów tam dać za
                        mieszkanie no może max. 5000zł/m2 - czyli więcej niż w innych dzielnicach na
                        peryferiach.
                        I na pewno wiele osób cieszy się że Kabacki szał zmniejsza popyt w innych, ich
                        zdaniem lepszych od Kabat, dzielnicach.
                        • Gość: MONIKA DO TOMKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 15:16
                          Napisz za ile sprzedasz, to rozwiaze problem tej dyskusji.
                          • Gość: TOMeK Re: DO TOMKA IP: *.aster.pl 11.02.06, 15:35
                            do dyskusji ........


                        • Gość: Mark Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.net / *.pawlacz.com 11.02.06, 15:53
                          Jeżeli chodzi o Mokotów to nie wiem skąd informacja, że Mokotów jest tani.
                          Budimex na Chełmskiej w(moim zdaniem bardzo średniej lokalizacji) sprzedaje po
                          7- 7,5 tys. za metr niewykończonego mieszkania i schodzą jak ciepłe bułeczki. Do
                          dopiero jest absurdalna cena...
                          • Gość: Maciek Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.bas.roche.com 11.02.06, 15:59
                            Budimex na Chełmskiej też jest przewartościowany.

                            DD na Dolnej, BI na Śródziemnomorskiej, Bukowińska, Marina Mokotów, BreLocum -
                            to są wszystko inwestycje które mają dobry wskaźnik wartości do ceny. Generalnie
                            możesz tam kupić w granicach cen Kabackich. A raczej mogłeś jakiś czas temu (jak
                            szukałem mieszkania). Teraz w większości chyba już sprzedane są te inwestycje.
                            • Gość: tom Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.aster.pl 12.02.06, 16:20
                              :)
                            • Gość: T Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.crowley.pl 13.02.06, 09:20
                              Witam,
                              o ile dobrze wiem na Kabatach niestety nie ma juz wolnych działek pod nowe
                              inwestycje

                              Pozdrawiam
                              T.
                          • Gość: TOM Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.aster.pl 12.02.06, 09:25
                            co więcej - w stanie surowym :(
                    • Gość: mgmg Re: Kabaty nawet 8 tys. zł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 15:21
                      placimy za to, co nam sie podoba

                      a nie kazdemu podoba sie to samo
                      rozne są gusta i preferencje

                      nie chcesz - nie kupuj
                      • kasztanowa15 Re: Kabaty nawet 8 tys. zł 11.02.06, 21:11
                        witam

                        szczegółowe pytania dot. mieszkania prosze kierować na:
                        kasztanowa15@gazeta.pl
                        Tomek
    • 1a27 Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale 14.02.06, 06:38
      DZIEKI PRZYJACIELU ZA MIESZKANIE W KABATACH ZA 2 TYSIACE DOLAROW ZA METR KW.
      DOKLADNIE ZA TYLE SAMO ,MOGE KUPIC MIESZKANIE W DOBREJ DZIELNICY W CHICAGO
      GDZIE O PRACE ZA 2000$ NA MIESIEC JEST NAPRAWDE LATWO,NIE TO
      CO WARSZAWKA,A RACZEJ
      KABATKI,..............BYE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      CHICAGOWIEC
      • Gość: Anka Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.02.06, 10:20
        Święte słowa. Za tę cenę kupiłam segment (192 metry) z działką 500 m, na
        Białołęce. Do wykończenia, ale to i tak jest dużo taniej niż te 40 metrów. I
        proszę nie wszczynajcie dyskusji na temat wyższości Mokotowa, Kabat czy innych
        dzielnic nad Białołęką, bo ja właśnie się z jednej z elitarnych zatłoczonych,
        przeraklamowanych dzielnic wynoszę. Bye, bye...
        • lucagt Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale 14.02.06, 11:24
          A może komus niepotrzebny segment do wykończenia w Białołece tylko 40 m na
          Kabatach? Nie zakładasz takiej mozliwości - każdy ma inne potrzeby i kupuje to
          czego chce. A wogole nie rozumiem tej histerii wokol Kabat - nikt nikogo nie
          zmusza, więc przyjemnego mieszkania w Białołece, ja wolę Kabaty. Inny woli
          Bieszczady a jeszcze inni - Pcim Górny. I dlatego tgam kupi sobie mieszkanie,
          jego sprawa za ile!!!!!
          • Gość: Tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 14.02.06, 13:04
            Witam,
            cóż, dokładnie jest tak jak piszesz...
            kazda dzielnica ma swoje plusy i minusy...
            tomek


            PS.
            niestety z uwagi na duże zainteresowanie oferta zmuszony jestem podnieśc cene
            szczegóły na traderze
            • Gość: Maciek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.bas.roche.com 14.02.06, 14:52
              Niestety jesteś zmuszony... Oj oj wszyscy Ci współczujemy z tego powodu... :-)
              A więc jednak miałem rację :-) Daj znać za ile poszło.
          • Gość: Anka Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.02.06, 15:03
            ...a na gorączkę najlepszy Ibuprom. Spokojnie człowieku, bo się zagotujesz...
            Rzeczywiście 40 m na Kabatach to szczyt marzeń, ale chyba dla singla, bo na
            dłuższą metę moze zrobić się za ciasno.
            • Gość: MK Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: 212.160.138.* 14.02.06, 15:37
              Czy przypadkiem nie jest to Twoje mieszkanie ? Ogłoszenie zamieszczone na
              www.trader.pl ; to na traderze ma 57m a nie jak Ty napisałeś 47m i jest na
              parterze.
            • Gość: MK Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: 212.160.138.* 14.02.06, 15:46
              Czy przypadkiem nie jest to Twoje mieszkanie?
              Tylko Ty piszesz, że ma 47m a na www.trader.pl jest 57m :)
              Bez Komentarza.

              Mieszkanie, WARSZAWA, URSYNÓW, Al. Kasztanowa, 57 m2
              Cena metra: 6 807 PLN
              Wartość: 388 000 PLN
              Nr oferty: 13542
              Operacja: SPRZEDAŻ
              Województwo: Mazowieckie
              Miasto: WARSZAWA
              Dzielnica: URSYNÓW
              Lokalizacja: Kabaty
              Ulica: Al. Kasztanowa
              Forma własności: hipoteczne
              Powierzchnia: 57 m2
              Piętro: parter
              Liczba pięter: 4
              Ilość pokoi: 2
              Rok budowy: 2003
              Materiał: cegła
              Stan lokalu: dobry
              Telefon-ilość linii: 1
              Domofon: Tak
              Typ garażu: jest
              Głośność: ciche
              Kuchnia
              powierzchnia:10; glazura:jest; posadzka:terakota; widna:widna; strona:płn;
              Łazienka
              powierzchnia:5; glazura:jest; posadzka:terakota; pralka_miesci_sie:1;
              Opis
              Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, w pokojach na podłodze mozaika jesionowa,
              kuchnia i łazienka w glazurze i terakocie, w kuchni pełna zabudowa wraz z agd w
              cenie, jest garaz i piwnicaw cenie mieszkanie, jest 11m balkon z widokiem na
              zieleń, osiedle ogrodzone, strzeżone


              • Gość: Tomek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 14.02.06, 16:27
                Witam,
                oto link na tradera
                www.trader.pl/details,191,907207330021220062221122.asp
                jakimś cudem podszywają sie pod moją ofertę agencję - bezmyslnie przepisując z
                mej oferty "pancerne drzwi" w piwnicy - doprawdy skandal...
                - chce sprzedac bezposrednio i sadząc po odzewie zapewne mi sie to uda :)
                Pozdrawiam
                Tomek
                • Gość: Maciek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.bas.roche.com 14.02.06, 17:10
                  Sprzedawałem ostatnio nieruchomość. Agencje od razu bez pytania biorą ofertę i
                  ją oferują bez Twojej wiedzy. Wymyślają sobie przy tym dowolną inną cenę.
                  Opowiadają klientom pierdoły - zupełną nieprawdę o tym co sprzedajesz. Nie daj
                  się im namówić aby kogoś przyprowadzały - okaże się że przyprowadzą ludzi którym
                  wogóle o co innego chodziło, strata czasu. Sprzedaj bezpośrednio i po krzyku.
            • lucagt Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale 14.02.06, 15:58
              Goraczkę maja ci, którzy zawzięli się na Kabaty albo na inną dowolną
              dzielnicę . A może są tacy, którzy po prostu mają takie marzenia - chca
              mieszkać, w róznych względów, w konkretnym miejscu i za te marzenia są gotowi
              zapłacić nawet więcej niż - teoretycznie to mieszkanie jest warte. Czy to
              naprawde dziwne albo zabronione? (zabronione - to już przerabialiśmy w
              niedalekiej historii). Każdy ma prawo kupić sobie mieszkanie gdzie chce i za
              ile chce a przy tym nikt nikogo nie zmusza do kupowania. Kupuj w dowolnej
              dzielnicy i nie zwaracaj głowy. Ceny mieszkan wyznacza popyt na dzielnicę, typ
              lokalu itd. I takie bezsensowne gadanie nic tu nie mieni - a zwłaszcza cen
              mieszkań na Kabatach gdzie - jak rozumiem - twoja noga ze wstręu nie postanie.
              Więc odpuść i mieszkaj gdzie chcesz.
              • Gość: UP Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.06, 12:03
                UP
        • Gość: qwerty Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.chello.pl 17.04.06, 20:35
          działka 500m2 i dom 192m2 - gratuluje wyboru, posadź sobie tam 2 drzewa, drugie
          do spółki z sąsiadem, bo się nie zmieści, to juz chyba lepsze mieszkanie na
          Kabatach.
          • Gość: Anka Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.04.06, 09:37
            Dzięki za dobrą radę, tak właśnie zrobię. Dzięki temu drzewu nie będę zaglądać
            w okno sąsiadowi, którego blok oddalony jest od mojego o siedem metrów.
    • Gość: Maciek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.bas.roche.com 18.04.06, 10:08
      A tak na marginesie, ponad 2 miesiące minęło, a Tomek nie zdołał jednak sprzedać
      swojego mieszkanka w cenie jaką sobie wymyślił. Także póki co trochę się myliłem
      w optymistycznych swoich ocenach. Duże zainteresowanie na pewno jest, ale nie w
      tej cenie najwyraźniej.
      • Gość: Kasia Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.chello.pl 19.04.06, 17:49
        Nowłasnie.
        A ja juz widziałam w wielkiej płycie taką sama cenę i stan do remontu, ktos to
        kupuje?
      • Gość: TOMEK Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 20.04.06, 09:23
        cześć Wam,
        piszę parę słówek bom wywołany został... mieszkanka jeszcze nie sprzedałem to
        fakt - bo zlisiłem sie do jednego developera u którego przymierzałem sie do
        zakupu domku...
        Cena mieszkanka powindowała w górę do 370 tys. ale to tylko poprzez licytację
        poszczególnych kupujacych co robić....
        Pozdrawiam Was serdecznie
        tomek


        • Gość: Maciek Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.bas.roche.com 20.04.06, 10:48
          Świetnie czyli jednak się nie myliłem.

          370000 za 47m2 + garaż. Odliczamy garaż to 340000. To 7234zł/m2 wykończone.
          Wykończenie nie nowe, odliczmy 800zł/m2. Czyli 6434zł/m2 za surowe. No tyle
          ludzie na Kabatach teraz dają.
          • Gość: tom Re: Bezpośrednio sprzedam Kabaty - Kasztanowa Ale IP: *.crowley.pl 20.04.06, 11:26
            sam jestem zaskoczony... (pozytywnie)
            mysle, że jest to spowodowanem faktem, iz kończą sie tereny pod zabudowę...
            tom
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka