Gość: git
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
11.04.06, 12:44
Witam. Czy może ktoś polecic jakieś cikawe miejsca do zwiedzania w
Trójmieście bo:
Westerplatte już widziałem, na "Pachołku" i na Klifie w Orłowie byłem,
3miesjkie plaże i mola zaliczone, Forty i starówka również...coś warte
obejrzenia jeszce zostało??????
A może coś w okolicach????