embe125 22.06.06, 19:43 Ja nawet uwidoczniłabym mój biuścik, ale ze względu na za dużą ilość mnie na dole nie robię tego. Zresztą nawet jeśli... uważam, że wszystkiego jest dużo tylko nie tego, co trzeba :( Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madzi1 Re: A ile macie w biodrach? 22.06.06, 20:45 w biodrach ok 88 w pasie 61, wymiary jak z tabeli prawie tylko ta gora 81 :/ hehe no ale wszystkiego miec nie mozna ;) Odpowiedz Link
nastoletniadziewczyna Re: A ile macie w biodrach? 23.06.06, 20:21 ja mam wymiary 76-57-86....gdyby zamiast tego 76 było 86, albo chociaż z 82..........ja nie wiem, ale ta róznica pomiędzy tzw. "biustem" a biodrami u mnie wynosi az 10 cm...to strasznie dużo! normalnie dziewczyny mają kilka cm róznicy....a tak to cała moja figura mi się podoba, tylko to... Odpowiedz Link
beatrycze123 Re: A ile macie w biodrach? 23.06.06, 23:55 kto powedział, ze mormalne dziewczyny mają parę cm róznicy? ja tam mam po równo tu i tu... Odpowiedz Link
emilka189 Re: A ile macie w biodrach? 29.06.06, 22:34 82,60,90....gdyby nie ten biust...byloby idealnie.... Odpowiedz Link
melka2005 Re: A ile macie w biodrach? 05.07.06, 00:21 a ja mam 86/64/90 i tez bylbym cala happy gdyby gora zamienila sie z dolem:) Odpowiedz Link
dorotenienka Re: A ile macie w biodrach? 14.10.06, 20:04 a ja tez mam mniej wiecej takie wymiary :) i tam wcale bym nie chciala miec mniejszego dolu - bo w koncu u gory mimo wszystko cos tam wystaje, a plaski tylek tez moim zdaniem zachecajaco wcale nie wyglada ;) Odpowiedz Link
ewcia2010 Re: A ile macie w biodrach? 27.09.06, 12:20 To dobrze ,że masz 10 cm róznicy pomiedzy rozmarem biustu a biodrami, bo ideał kobiecej sylwetki powinien wynosic 20 cm tej różnicy.Ja mam wymary 75-63-91 a dziewczyny które nie maja takich wymairów sa poprostu niezgrabne i mało kobiece.Kobieta powinna mieć wąską talie i szerokie zaokrąglone bioderka,a niestety co raz wiecej dziewczyn ma typowo chłopiece sylwetki tzn.wąskie biodra,a tali to wogule nie maja.Jedyne zastrzezenie jakie mam do swojej figury to to,ze mogłabym mieć wiekszy biust np:75B,a nie 75A. Odpowiedz Link
dorota711 Re: A ile macie w biodrach? 06.07.06, 21:33 ja mam wymiary (biodra)87-65-83....czyli prawie dobrze :) Odpowiedz Link
nikitka84 Re: A ile macie w biodrach? 08.07.06, 01:00 80-60-92 i dobrze sie z tym czuje i rownie dobrze wygladam;) Wiec nie prosze mi tu nie narzekac. Odpowiedz Link
nanillia Re: A ile macie w biodrach? 08.07.06, 15:24 ja tam mam 88 w biodrach 62 w talii i niestety 83 w biuscie no przydalo sie z 7cm wiecej;) Odpowiedz Link
nikitka84 Re: A ile macie w biodrach? 05.10.06, 21:03 83-60-92 :) Nie ma jak moc ziolek:) Odpowiedz Link
maszkarona Re: A ile macie w biodrach? 16.07.06, 22:51 88-76-97 ktoras chce sie zamienic? nie sądzę. Odpowiedz Link
fruuzka Re: A ile macie w biodrach? 17.07.06, 15:57 w biodrach mam tylko 80, chcialabym wiecej, duzy klopot ze spodniami mam.. :( Wy tez? Odpowiedz Link
mmmalutka1988 Re: A ile macie w biodrach? 18.07.06, 15:51 yyy wzrost 156:( w biodrach 91!!w pasie 68!!w biuście 77!!masakra:(:(wszystko idzie mi w brzuch i tyłek,a po za tym jestem chuda,a biust mam nierozwinięty:( Odpowiedz Link
maggie_90 Re: A ile macie w biodrach? 19.07.06, 19:41 Hmm... Może Was pocieszę? 82 w biuście 77 pod biustem 73 w talii 97 w biodrach miód cud i orzeszki ;) Odpowiedz Link
marihuana11 Re: A ile macie w biodrach? 21.07.06, 09:06 wzrost 167 gora 88/71 dół 62/92 Odpowiedz Link
tykolec Re: A ile macie w biodrach? 26.07.06, 01:02 wzrost 174 cm:) biust 87/75 talia 70 biodra 96 Odpowiedz Link
songor Re: A ile macie w biodrach? 02.10.06, 20:57 nie probowalas nigdy rozmiaru 70c - zobacz z czystej ciekawosci bo wydaje mi sie ze bedzie leazl lepiej ;) Odpowiedz Link
songor Re: A ile macie w biodrach? 02.10.06, 20:59 przeciez przy takich rozmiarach to ty masz spokojnie 70 c jak nie d Odpowiedz Link
e.m.i1 Re: A ile macie w biodrach? 29.07.06, 17:05 biust 85 talia 65 biodra 95 a jeszcze kilka tygodni temu w talii i biodrach bylo kilka cm mniej :( ale schudne jak tylko zdejma mi gips z nogi. Odpowiedz Link
ewcia2010 Re: A ile macie w biodrach? 27.09.06, 12:13 Ja mam w biodrach 91cm,a rozmar biustu mam 75A.Szczerze mówiąc to żałuje,że nie jest odwrotnie. Odpowiedz Link
paniwania Re: A ile macie w biodrach? 01.10.06, 20:50 uwaga, pocieszam: 80/64/93 pod biustem 73 167cm/53kg ale jeszcze urosnie mi wszystko :P Odpowiedz Link
silvera1988 Re: A ile macie w biodrach? 04.11.06, 19:34 Już o tym pisałam, ale mogę się powtórzyć xP Lecąc od góry: 80/70/64/93 Lol, nie mogę się sobie nadziwić... Wszystko mam w małym rozmiarze, poza tylnymi wdziękami, które są jednymi z większych w moim otoczeniu xD Odpowiedz Link
plasmalemma Re: A ile macie w biodrach? 11.11.06, 18:57 hmm...w biodrach obecnie ok.90-91.. a niedawno bylo 86...cholera. a 2 lata temu ponizej 80... Odpowiedz Link