Dodaj do ulubionych

A ile macie w biodrach?

22.06.06, 19:43
Ja nawet uwidoczniłabym mój biuścik, ale ze względu na za dużą ilość mnie na
dole nie robię tego. Zresztą nawet jeśli... uważam, że wszystkiego jest dużo
tylko nie tego, co trzeba :(
Obserwuj wątek
    • madzi1 Re: A ile macie w biodrach? 22.06.06, 20:45
      w biodrach ok 88 w pasie 61, wymiary jak z tabeli prawie tylko ta gora 81 :/
      hehe no ale wszystkiego miec nie mozna ;)
      • nastoletniadziewczyna Re: A ile macie w biodrach? 23.06.06, 20:21
        ja mam wymiary 76-57-86....gdyby zamiast tego 76 było 86, albo chociaż z
        82..........ja nie wiem, ale ta róznica pomiędzy tzw. "biustem" a biodrami u
        mnie wynosi az 10 cm...to strasznie dużo! normalnie dziewczyny mają kilka cm
        róznicy....a tak to cała moja figura mi się podoba, tylko to...
        • beatrycze123 Re: A ile macie w biodrach? 23.06.06, 23:55
          kto powedział, ze mormalne dziewczyny mają parę cm róznicy? ja tam mam po równo
          tu i tu...
          • emilka189 Re: A ile macie w biodrach? 29.06.06, 22:34
            82,60,90....gdyby nie ten biust...byloby idealnie....
            • melka2005 Re: A ile macie w biodrach? 05.07.06, 00:21
              a ja mam 86/64/90 i tez bylbym cala happy gdyby gora zamienila sie z dolem:)
              • dorotenienka Re: A ile macie w biodrach? 14.10.06, 20:04
                a ja tez mam mniej wiecej takie wymiary :) i tam wcale bym nie chciala miec mniejszego dolu - bo w koncu u gory mimo wszystko cos tam wystaje, a plaski tylek tez moim zdaniem zachecajaco wcale nie wyglada ;)
        • ewcia2010 Re: A ile macie w biodrach? 27.09.06, 12:20
          To dobrze ,że masz 10 cm róznicy pomiedzy rozmarem biustu a biodrami, bo ideał
          kobiecej sylwetki powinien wynosic 20 cm tej różnicy.Ja mam wymary 75-63-91 a
          dziewczyny które nie maja takich wymairów sa poprostu niezgrabne i mało
          kobiece.Kobieta powinna mieć wąską talie i szerokie zaokrąglone bioderka,a
          niestety co raz wiecej dziewczyn ma typowo chłopiece sylwetki tzn.wąskie
          biodra,a tali to wogule nie maja.Jedyne zastrzezenie jakie mam do swojej figury
          to to,ze mogłabym mieć wiekszy biust np:75B,a nie 75A.
    • dorota711 Re: A ile macie w biodrach? 06.07.06, 21:33
      ja mam wymiary (biodra)87-65-83....czyli prawie dobrze :)
    • nikitka84 Re: A ile macie w biodrach? 08.07.06, 01:00
      80-60-92 i dobrze sie z tym czuje i rownie dobrze wygladam;) Wiec nie prosze mi
      tu nie narzekac.
      • nanillia Re: A ile macie w biodrach? 08.07.06, 15:24
        ja tam mam 88 w biodrach 62 w talii i niestety 83 w biuscie no przydalo sie z
        7cm wiecej;)
      • nikitka84 Re: A ile macie w biodrach? 05.10.06, 21:03
        83-60-92 :) Nie ma jak moc ziolek:)
    • gwiazdkaaa Re: A ile macie w biodrach? 12.07.06, 17:54
      moje wymiary to:
      79-63-86
      • dyndol1 Re: A ile macie w biodrach? 23.07.06, 17:51
        85-70-90
    • maszkarona Re: A ile macie w biodrach? 16.07.06, 22:51
      88-76-97

      ktoras chce sie zamienic?
      nie sądzę.
    • fruuzka Re: A ile macie w biodrach? 17.07.06, 15:57
      w biodrach mam tylko 80, chcialabym wiecej, duzy klopot ze spodniami mam.. :(
      Wy tez?
      • mmmalutka1988 Re: A ile macie w biodrach? 18.07.06, 15:51
        yyy wzrost 156:( w biodrach 91!!w pasie 68!!w biuście 77!!masakra:(:(wszystko
        idzie mi w brzuch i tyłek,a po za tym jestem chuda,a biust mam nierozwinięty:(
        • maggie_90 Re: A ile macie w biodrach? 19.07.06, 19:41
          Hmm... Może Was pocieszę?
          82 w biuście
          77 pod biustem
          73 w talii
          97 w biodrach

          miód cud i orzeszki ;)
    • marihuana11 Re: A ile macie w biodrach? 21.07.06, 09:06
      wzrost 167 gora 88/71 dół 62/92
      • tykolec Re: A ile macie w biodrach? 26.07.06, 01:02
        wzrost 174 cm:)
        biust 87/75
        talia 70
        biodra 96
        • songor Re: A ile macie w biodrach? 02.10.06, 20:57
          nie probowalas nigdy rozmiaru 70c - zobacz z czystej ciekawosci bo wydaje mi
          sie ze bedzie leazl lepiej ;)
      • songor Re: A ile macie w biodrach? 02.10.06, 20:59
        przeciez przy takich rozmiarach to ty masz spokojnie 70 c jak nie d
    • e.m.i1 Re: A ile macie w biodrach? 29.07.06, 17:05
      biust 85
      talia 65
      biodra 95

      a jeszcze kilka tygodni temu w talii i biodrach bylo kilka cm mniej :( ale
      schudne jak tylko zdejma mi gips z nogi.
    • mags_83 Re: A ile macie w biodrach? 24.09.06, 10:55
      87
      71
      97
      • oskaar1 Re: A ile macie w biodrach? 28.09.06, 22:47
        sexsi... mniammmmm
    • ewcia2010 Re: A ile macie w biodrach? 27.09.06, 12:13
      Ja mam w biodrach 91cm,a rozmar biustu mam 75A.Szczerze mówiąc to żałuje,że nie
      jest odwrotnie.
    • paniwania Re: A ile macie w biodrach? 01.10.06, 20:50
      uwaga, pocieszam:

      80/64/93
      pod biustem 73

      167cm/53kg

      ale jeszcze urosnie mi wszystko :P
    • avarja Re: A ile macie w biodrach? 02.11.06, 23:01
      82/75/92 źle
    • silvera1988 Re: A ile macie w biodrach? 04.11.06, 19:34
      Już o tym pisałam, ale mogę się powtórzyć xP
      Lecąc od góry: 80/70/64/93
      Lol, nie mogę się sobie nadziwić... Wszystko mam w małym rozmiarze, poza
      tylnymi wdziękami, które są jednymi z większych w moim otoczeniu xD
      • plasmalemma Re: A ile macie w biodrach? 11.11.06, 18:57
        hmm...w biodrach obecnie ok.90-91..
        a niedawno bylo 86...cholera.
        a 2 lata temu ponizej 80...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka