ninulek5
15.11.06, 12:11
Jestem mamą 4-letniej Ninki, która ma ASD II ok. 8-9 mm, w jednym badaniu do
12mm i w bardzo krótkim czasie mamy szansę zamknąć ten ubytek za pomocą tzw.
parasolek. Jeżeli czyta to ktoś, kogo dziecko miało ten zabieg i może mi o
tym opowiedzieć, to będę bardzo, bardzo wdzięczna. Czas bardzo nas nagli.
Serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam, czekam na wiadomości.