marps
11.12.06, 19:39
Cześć.
Może się orientujecie kiedy po poronieniu można zacząć uprawiac sex. Tak
bardzo bym chciała poprzytulać się do mojego męża. Zabieg miałam 9.12. więc
stosunkowo bardzo niedawno. Nie mam już krwawienia lae nie wiem czy jest to
wskazane. Trochę sie boję o komplikacje a zapomniałam o to zapytać lekarza.