Gość: ABDUL IP: 212.244.109.* 08.01.02, 00:59 Popieram. Ale do baraków. Jeśli nie zechcą, to do ośrodków zamkniętych. Precz ze smrodem !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zamek Re: CZY NALEŻY USUWAĆ BEZDOMNYCH Z MIAST ??? 08.01.02, 01:01 Gość portalu: ABDUL napisał(a): > Precz ze smrodem !!! I tu masz abdul rację. SPIEPRZAJ PIERWSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś