Dodaj do ulubionych

CZY NALEŻY USUWAĆ BEZDOMNYCH Z MIAST ???

IP: 212.244.109.* 08.01.02, 00:59
Popieram. Ale do baraków. Jeśli nie zechcą, to do ośrodków zamkniętych.
Precz ze smrodem !!!
Obserwuj wątek
    • zamek Re: CZY NALEŻY USUWAĆ BEZDOMNYCH Z MIAST ??? 08.01.02, 01:01
      Gość portalu: ABDUL napisał(a):

      > Precz ze smrodem !!!
      I tu masz abdul rację. SPIEPRZAJ PIERWSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka